24 máj 09, 22:37:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mermaid's Forest - befejezett  (Megtekintve 3408 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Dátum: 08 jún 11, 07:02:47 »

Mit szólnál hozzá, ha lenne a Földön egy olyan lény, aminek ha megeszed a húsát, akkor halhatatlanná válsz?

Yuta halász volt réges-régen, úgy körülbelül 500 éve. Igen, 500, nem írtam félre... Egy napon a társaival kifogtak egy sellőt.
Mindenki evett a húsából, de csak Yuta élte túl, s örök életet kapott. Viszont Yuta családot szeretne, öregedni akar... ehhez
egy sellő segítségére van szüksége. Az első részben elutazik egy idős nők által lakott faluba, ahol kiszabadítja Manát, aki szintén
halhatatlan. A további útjuk során találkoznak a sellőhús többi áldozatával, Yuta múltjáról is kiderül egy s más.

A sorozat alapjául szolgáló mangát Takahashi Rumiko alkotta, akinek tollából a jól ismert Inuyasha is származik.

Fordította:
Dizsi(mix) ; Tapion-sama
Időzítette:
Cart'necker ; Gogeta-sama ; B.Atis
Lektorálta:
Amy Lee D.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 20, 19:29:35 írta Cartnecker » Naplózva
gaara_fan
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1062


« Válasz #1 Dátum: 08 jún 11, 14:04:50 »

Én az első 3 részt láttam, eddig és nekem nagyon tetszik, jól meg van rajzolva és az első...na jó talán nem az első, de azok egyike amelyek rögtön az első résznél megfogtak, mert úgye számít az első benyomás  Mosolyog
Tetszik a zenéje, meg a hangok is jók. Bár kicsit furcsának tartottam, h amikor sellők a sellők, szóval van farkuk meg minden akkor olyan csúnyák  :'X
Eddig a legtöbb könyveben, filmben...stb. mindig olyan szépek és misztikusak voltak  Nyelvesít
De tetszik és érdemesnek tartom, h tovább nézzem  Mosolyog
Naplózva

Hiei
Vendég
« Válasz #2 Dátum: 08 jún 12, 19:30:34 »

Én 6 részig jutottamxDD. Nem az én világom az ilyen anime biztos befogom fejezni de amig találok jobbat félre teszem.
Amúgy köszi a feliratot egy szavam nem lehetett rá jól meglett csinálva és időzitve.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3 Dátum: 09 okt 13, 12:48:42 »

Remek de befejjeyetlen. Tehetett volna bele egy rendes endet. Mert ez nekem nem felelmeg.  Eme 13 fejeyete keveslem.
(angol keyboard rulez xD)
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 13, 12:49:23 írta Shiro » Naplózva

Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!