24 máj 09, 22:54:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Get Backers - befejezett  (Megtekintve 11223 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Dátum: 08 máj 17, 06:29:25 »

Get Backers

Elvesztettél valamit? Sebaj! Elloptak tőled valamit? Sebaj! Nem tudod hogyan szerezd vissza? Na itt a baj! Ekkor kell a lehető legprofibb emberekhez fordulni! Ilyen ember például Midou Ban, és Amano Ginji. Két nem mindennapi srác, a Get Backers csapat, akiket a Honky Tonk nevű kocsmában bármikor megtalálsz, hiszen híresek a lustaságukról. Midou Ban a csapat érettebb tagja. Különleges képessége a Jagan, amivel naponta háromszor álmot tud bocsájtani másokra,
de csak egy percig! Ban-chan régen egy másik banda tagja volt, egy Himiko nevű lánnyal, és annak bátyjával szerezték vissza az elveszett tárgyakat. Himiko bátyja meghalt, a lány Bant okolja a történtekért... Amano Ginji a sorozat bugyuta, szőke, éretlen szereplője. Persze azért őt sem hagyhatták szuperképesség nélkül, így hát hamar láthatjuk, hogy Ginji barátunk képes elektromosságot termelni a testében. Ginji a Mugenjou nevű helyen nőtt fel, ahol Villámcsászárnak nevezték pokoli erejű képessége miatt. Természetesen ebből a sorozatból sem maradhatnak el a gonosz karakterek, mint például Akabane Kuroudo, vagy Makubex, a Mugenjou új ura. Persze a jó oldalon is állnak érdekes figurák Ban és Ginji múltjából egyaránt, vegyük például Himikot, vagy a Bestiamester Shidot. Humorral, akcióval és érzelmekkel teli anime, megismerhetjük a szereplők érdekfeszítő múltját, jelenét és még talán a jövőjükre is fény derül.
Az ismertetőt írta: Tapion-sama


Képek: animeaddicts.hu

A magyar fordítást & átidőzítést végzi: Tapion-sama
Lektorok: Amy Lee D. ; Orpheus
2 hetente 3 felirat a Naruto-Kun.Hu-n kacsint
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 20, 19:30:29 írta Cartnecker » Naplózva
3mpty
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #1 Dátum: 08 máj 17, 11:12:44 »

Nem rég néztem meg a sorit. Remélem nem az anime empire fordítás alapján dolgoztok(ha igen, az se baj Mosolyog ).  Na szóval szerintem 49 rész egy kicsit hosszú, bár a Kórházas rész, hát az... az kész a valaha látott legviccesebb anime epizód. Ginji ftw Mosolyog


Nézzétek. Kiváncsi vagyok, hogy csak nekem nem volt elég meggyőző-e ez az anime.



Naplózva

Nagylevegőéés: A semmi nem semmi, hanem semmi, mert a semmi nem semmi, hanem semmi. Hiszen a semmi az semmi, nem pedig semmi.Ergo a semmi nem semmi, hanem semmi Nyelvesít
Mára ennyit jó éjszakát gyerekek


It's more than evil. It's... It's ningen.
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #2 Dátum: 08 máj 17, 16:41:10 »

Én is végignéztem a sorozatot és nekem nagyon tetszett, a fordítást az [a-e] verzióból és az addictos felirat alapján készítjük. A kórházas rész... hát igen, a legjobb  Kúl
Soká lesz még az, ha jól tudom 39. rész Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 17, 19:12:06 írta Tapion-sama » Naplózva

Amy Lee D.
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1386


« Válasz #3 Dátum: 08 jún 18, 20:50:47 »

hmmm... én az első részt láttam csak , de ez volt eddig a legjobb anime, amit lektoráltam Nevet
meg anno még a Black Cat...
de mindenképp végi fogom nézni, ha törik, ha szakad Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 jún 18, 20:55:31 írta Amy Lee D. » Naplózva
narin12
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 165


(20130814-1) AZ ELFELEDETT


« Válasz #4 Dátum: 08 jún 19, 18:56:55 »

nekem nagyon tetszik ez az anime csak hálákodhatuk nektek h megcsináljátok a feliratitt hozzá Pontosan
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #5 Dátum: 08 jún 26, 17:30:32 »

Amy... lusta vagy Nyelvesít nézzed tovább nagyon gyorsan... Nevet 13 rész ki van adva... xx rész le van fordítva... szal nézzed Nyelvesít bár ha jól tom még a Shining Tearst sem nézted meg XDXXD
Naplózva

Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #6 Dátum: 08 júl 15, 13:55:04 »

Ez a topic vajon miért halt ki ennyire? Szomorú Nem tetszik senkinek, vagy mi? Vagy majd ha kijön minden rész akkor írtok ide? gyáh... az még soká lesz ikszdé
Naplózva

iamhated
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168



WWW
« Válasz #7 Dátum: 08 júl 15, 17:32:13 »

Mi az h kihalt?! :'X
Most szedem a 14-15-16!
Jujj mi függés lesz hisz Sakál Ginjivel maradt:D
Naplózva

salala ~

Nyugodtan írhatsz privátot, hisz ott nem offolsz mivel egyből landol a kukába. Mosolyog
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #8 Dátum: 08 júl 15, 17:41:06 »

Sakál egy jóféle karakter, nekem egyik kedvencem Nevet a másik Kazuki, de tévedés, nem vagyok Homo erectus... ikszdé
Naplózva

iamhated
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168



WWW
« Válasz #9 Dátum: 08 júl 15, 17:47:25 »

Sakál tipikusan mindenkinekteccös karakter:D én Ban melett imádom!:D
mikor meglátom Sakált h szerepel húúúúúúú már röhögök:D
Naplózva

salala ~

Nyugodtan írhatsz privátot, hisz ott nem offolsz mivel egyből landol a kukába. Mosolyog
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #10 Dátum: 08 júl 15, 17:49:51 »

lesz egy nagyon jó rész, a 39. Nevet mondjuk 26-27 se rossz Nevet
Naplózva

iamhated
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168



WWW
« Válasz #11 Dátum: 08 júl 15, 17:52:17 »

Ne izgass:D
Habár Sakál nálam 1 Inquisitorra hasonlít inkább:D
Naplózva

salala ~

Nyugodtan írhatsz privátot, hisz ott nem offolsz mivel egyből landol a kukába. Mosolyog
iamhated
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168



WWW
« Válasz #12 Dátum: 08 júl 15, 17:54:19 »

Az a rész volt a legnagyobb mikor mondta Ginjinek h "erős vagy bízz magadban hisz már legyőztél"Nevet,bár már célzott is 1ből rá h nem fogja megszívni még1x úgy...Ginji lelkesedése ketté tört ismét:D
Naplózva

salala ~

Nyugodtan írhatsz privátot, hisz ott nem offolsz mivel egyből landol a kukába. Mosolyog
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #13 Dátum: 08 júl 15, 17:58:06 »

Nevet
Sakál jó arc, majd meglátod a 39. rész nagyon állat, de még fordításban nem tartok ott... még csak... előtte tartok vhol Nyelvesít

Amúgy Makubexről mi a véleményed?
Naplózva

iamhated
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168



WWW
« Válasz #14 Dátum: 08 júl 15, 17:59:38 »

Habár úgy voltam vele h leszedem mind a 3 részt,és később 1 kv és pár cigi melett elcsemegézem de NEM BÍROM KIxD
Mintha 5évesen várnám a karácsonyi ajándékot....Nevet:D
nézzzzzniiiiiii keeeeelll:D
Naplózva

salala ~

Nyugodtan írhatsz privátot, hisz ott nem offolsz mivel egyből landol a kukába. Mosolyog
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!