24 máj 06, 07:45:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Szerintem a kérdés egyértelmű, ti mire szavaztok, ki/melyik szervezet a főgonosz a Narutoban? X)
Orochimaru - 97 (17%)
Hebi / Taka - 9 (1.6%)
Kabuto az UltimateEvilOne! X) - 49 (8.6%)
Tobi (Akatsuki) - 366 (64%)
Danzou - 15 (2.6%)
Sasuke - 36 (6.3%)
Összes szavazó: 527

Oldalak: 1 ... 24 25 [26]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki a főgonosz és miért?  (Megtekintve 71097 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #375 Dátum: 12 máj 20, 00:04:10 »

Már mrét keleltt volna róla hallani? Majd fogunk. Mikor mgé arórl ment mindnehol a szöveg, hoyg Sasuke megölte, akkor is hoppá, hát nem előkerült? Amúgyis, miylen hiba lenne már ez ikszdé
Kishi rajzolta a kígyót, és véletlenül három lett? ikszdé

Tartom magam a szavazatomhoz, és az a tekercs is kitől jött? Na, ha a Taka rendelekzik is vele, de amenyniben valami információról van szó, és nem mondjuk egy bekészített jutsuról, akkor Orochimaru oldala is. Orochimaru tudja, és Kabuto atótl függetlenül, belekerült-e közben az igazi Orochimaru, amit valószínóünek tartok, ugyanúgy tudhat róla, és ha valami technika, akkor az meg valószínűleg reprodukálható. Ezzel csak az egál felé húz a taka.

Sasuke amúgy szerintem még midnig ugyanarra kell.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 20, 00:08:55 írta STM » Naplózva
samat
Vendég
« Válasz #376 Dátum: 12 máj 20, 00:22:47 »

Nem hinném hogy belekerült mert csak a DNSét rakta bele akkor benne lenne mindenki aki a mangában most benne volt: Karin, Sui, stb. Meg Kakhasinál is Obito szeme csak akkor lenne benne ha egy átokpecséttel nyelte volna el  de a lelkét Itachi lepecsételte és akkor kampeca van
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #377 Dátum: 12 máj 20, 00:34:58 »

Most idézzem, amit erre az elöbb írtak neked és amiről ebben a hsz-ban is szó volt? Úyg értem, azóta került bele. Mondjuk elkúszott odáig, és belemászott.

Egyébkétn, Orochiamru gyakorlatiolag Sasukében votl, csak "kinyúlt belőle". Mikor teljesen ki lett szipuzva, az utolsó kiszakadó darabokból lettek a kígyók. Tehát, még az sem biztos, hogy jó sok chakránál töbebt vesztett a lepecsételéssel. Attól függ, mennyi votl kint és menyni fvotl bent ikszdé
 Ja, meg Sóska testét is bebukta persze.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 20, 00:36:22 írta STM » Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #378 Dátum: 12 máj 20, 08:17:03 »

1, háborúban, vagy olyan világban mint a ninjáké (kezdjük ott, hogy a ninják alapvetően nem jófiúk, bérgyilkosok, kémek, besúgók voltak, természetesen Narutóékat felmagasztalják, de a tény az tény, ők nem fehér lovon száguldozó jótevők voltak, hanem igazi zsoldosok), nem lehet megmondani ki a jó és ki a rossz. Persze vannak kevésbé jó szándékú figurák, akikről kiderül, hogy végül mégis csak a többiek javát nézték, csak  a módszereik voltak drasztikusabbak másokénál (Danzo). Természetesen vannak őrültek, pl Deidara, Hidan, Kabuto (meg sokan mások). Igazi negatív szereplő eddig talán Oro, Tobi és Madara voltak.
Ki lesz a fóbossz az persze ettől még kérdéses, ha Ita ráveszi Kabutót, hogy állítsa le az Edo tenseit akkor Madara kiesik a főgonoszak listájáról...utána Kabut is fell lehet szelni tehát ő is kiesik a listáről...marad Tobi...bár japán agyban sok minden metörténhet, kérdés kevenc Susunk mit fog most csinálni, hogy bátyó gyakorlatilag nyert és megint hülyévé tette őt...Logikusan a story Naru és Sasu rivalizálásáról szól (Senjus vs Uchiha) tehát elvileg a végső harcot nekik kellene megvívni egymással.
Naplózva
DeiGaara
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 26



« Válasz #379 Dátum: 12 jún 02, 16:17:46 »

Tobi, vagyis Madara mert Tobi korában cukkiii volt Nevet Mindenképpen ő mert genjutsut akar bocsátani a világra(Hold szem terv) ...mind1 nem Spoilerkedek
Naplózva

Fogd be, vagy MEGÖLLEK!
A robbantás...MŰVÉSZET!
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #380 Dátum: 12 jún 10, 19:14:07 »

Ez kérdés?..Persze, hogy Tobi..Ő indította az egész háborút. Hogy ne lenne már ő a főgonosz? Oo
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #381 Dátum: 12 jún 10, 21:38:50 »

Úgy, hogy ő csak egy senki. Ezt maga is elmondta. Előző hszben még őt neveztem meg én is, de jobban belegondolva.... Ő sztem csak egy közvetítő lesz ebben a storyban. Végül nem ő lesz az igazi főboss. Vagyis.... nem tudom ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #382 Dátum: 12 jún 11, 19:30:50 »

Szerintem Tobi mert már egy háborút is indított és még ott van Madara dolog szóval szerintem ő.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #383 Dátum: 12 jún 11, 19:35:56 »

Jó de ez a háború is mivolt semmi. 3 nap alatt lerendezték egy jó se patkolt el. Egy ninjának a dolgok mögé kell látni xD ez a háboró csak a látszat volt Nevet A madarás dolog meg...hát akkor már inkább maga madara. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #384 Dátum: 12 jún 11, 19:45:04 »

Azért voltak dolgok a háborúban, és nem nevezném semminek. Engem nem zavar, hogy eddig nem halt meg senki. De sok minden kiderült. Tobival kapcsoltban is. Főleg megtudtuk az igazságot Madaráról.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #385 Dátum: 12 jún 11, 20:18:15 »

Hát ezután már nem is nagyon fognak sztem. Jó nem semmi, elismerem, de mivel mostmár az edo zombik feloldódtak, itt már nem sokan fognak meghalni, bár tsunade talán, amiért használta a pecsétet, nomeg én még kinézem csattanónak, hogy madara nem oldódik fel.
És a kagéknak mégisle kell őt győzniük. Nevet Rajta kívül viszont már csak tobi marad, de ő úgyse fog már háborúsdit játszani, a maradék zetsu pedig már  nem sok vizet zavar. Vagyis ott is lehet még egy csattanó, zetsu elég rejtélyes alak... de abban már nem bízok annyira.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Tobi27
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1

DOC


« Válasz #386 Dátum: 12 júl 15, 12:15:08 »

Tobi a leggonoszabb, csak teszi mintha egy bolond lenne, de nagyon rafinált!
Naplózva
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #387 Dátum: 12 júl 15, 12:20:36 »

Szerintem Naruto lesz a főgonosz ikszdé . Viccet félretéve a legfőbb szerintem Tobi a Yuubi miatt.
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #388 Dátum: 12 júl 15, 15:16:22 »

Egyértelmü hogy tobi,hisz a legnagyobb felkavarodást is ö okozta,és neki van a gonoszok közül a legnagyobb terve.
Bár ha most Madara oda megy elverni Tobit akkor ö lesz az,kivéve ha összefognak.
Orochimarut se irnám lenne mert egy alap (fö)gonosz volt már sima narutoban is,és még mindig él,még van esélye ismét feltörni kacsint
Naplózva

Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #389 Dátum: 12 júl 15, 16:41:29 »

Nálam Tobi a No.1. Ugyan is a ha hihetünk neki akkor ő már régen is port kavart.. De igazából most okozta a legnagyobb zavarodást a terve miatt. Hiszen miatta tört ki a 4dik Nagy Shinobi Világ Háború.. Ha Orochimarun múlt volna nem lett volna ilyen. De legalább Tobi merénylete létrehozta a köteléket az országok között. Most majd kiderül hogy ő ki is valójában mert szerintem annyira még nem ismerjük őt.
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Oldalak: 1 ... 24 25 [26]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!