24 máj 11, 19:43:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ao no Exorcist/A kék ördögűző - befejezett  (Megtekintve 36729 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #45 Dátum: 11 aug 25, 15:22:27 »

Kellett megemlítened az omake-et... ikszdé Rögtön meg is kerestem mindkettőt (egyik fogalmam sincs, hogy milyen feliratos, a másik meg raw, de így is leestem a székről ikszdé). Yukio reakciói egyszerűen zseniálisak... x'D

Lehet, azért van ilyen hosszú kabátja, nehogy előkerüljenek a pöttyei. ikszdé

Most képzeld el a Föld királyát, ahogy hörcsögként véres ujjakat tömköd a pofazacsijába! Tiszta félelmetes! ikszdé
Azért remélem, hogy egyszer visszaváltozik. Bírom a fejét. :3
Lehet, nem is rehabon van, hanem apuka otthon megbüntette, mert bántotta az öcsikéjét. ikszdé
Animében meg mintha kiesett volna az órából, amikor Rin elvágta. Nem? Gondolkozik
A tisztátalan király arcba nem tudom, hogy hogyan keveredhetne bele... Viszont akkor megint megkavarná a dolgokat. Valamikor biztosam fel fog tűnni, kérdés, hogy mikor...

Nekem is tetszett, csak a sztorival nem haladtunk sehova. Egyre jobban közeledik a 25. rész, de még most is folyton új dolgok bukkannak elő. Egyre jobban érzem úgy, hogy nem lesz rendes befejezés. :/ (jobb lenne, ha egyáltalán nem is lenne ^^)
Amikor Yukio tök komoly pofával mondta, hogy szerinte az egy tökéletes szülinapi torta, kindenki borult. ikszdé Még a második tortára is majdnem rossz felirat került. ikszdé
Amúgy meg azt mondták, hogy nem tudják, mikor születtek, szóval az is lehet, hogy akkor, amikor te. x3
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #46 Dátum: 11 aug 25, 15:30:51 »

Egyébként nem az a baj hogy eltávolodnak a mangától, hanem az hogy eddig a manga színvonalát, tudták hozni , sőt a zenékkel még rá is tettek 1 lapáttal. Azonban az új részekben nagyon durván érezhető a minöség romlás. :S
Naplózva


A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #47 Dátum: 11 aug 25, 15:41:38 »

Az első két részhez képest a mostani totál más, de az elejében még a durvább dolgokat preferálták valamiért. Szerintem lesz még olyan, úgyhogy ne izgulj. ^^ A zenék még most is eléggé ott vannak. Nevet Ha elvonatkoztatok a mangától, akkor nincs az animével sem baj. Néha kellenek ilyen kis idétlen részek is. Ezeket is lehet élvezni. Én szétröhögtem magam rajta. Nevet Ha nem lenne a 25 részes korlát, akkor nem is szólnék semmit, csak örülnék, hogy van. ^^"
Naplózva

Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #48 Dátum: 11 aug 25, 15:58:59 »

Én azt sajnálom, hogy havonta jelenik meg a manga... akkor most lehetne úgy csinálni, mint a Nurarihyon no mago-nál, hogy leadnak egy első szériát, aztán jön több anyag és a szerint most megy a 2.évad. Kevés így ez a 25 rész... de hát az A1-pictures hírneves a türelmetlenségéről.ikszdé Vagy az is lehet, hogy az animével akarták a mangát népszerűsíteni, mert nem volt ez annyira felkapott az adaptáció előtt valljuk be.
Ha már zene, jöhetne a 2.soundtrack is. *.* Mondjuk a szeptember már itt van a nyakunkon, és asszem akkor érkezik. Abban már biztos benne lesz a Shirou halála alatt játszódó zene is. >3>
(és már a full op 2 is kijött, hova hullik már a manna?X'D)
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #49 Dátum: 11 aug 25, 16:13:47 »

Szerintem ebből már nem lesz a mangát kiváró második évad, mert nincs száluk, ami a mangát követhetné. x)
Max egy olyan második évad, aminek nem sok köze van az "eredetihez".
Választhatunk, hogy mi a jobb... A hetente kijövő 14 oldal (mint a FT-nél), vagy havonta a kb 40... Nem tudom. >.<#

A full op 2 hivatalosan tegnap jött ki, de YTon már 18-án fent volt... ikszdé
OST2! OST2! Jöjjön máá~r! *-* Két napja leszedtem az egyest,azóta azon függök. Nevet

...

Zenefüggés közben miket nem találok... Szerintem Shima karakteréhez ez tökéletes. ikszdé

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Q6yDfLs0stg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Q6yDfLs0stg</a>
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 27, 13:04:50 írta A-chan » Naplózva

Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #50 Dátum: 11 aug 28, 23:02:20 »

Uhuristen, hát mire kellett hazajönnöm? Egy halál kusza-gagyi-értelmetlen mega filler részre. Első reakcióm: Mi ez a gagyi grafika?! Úgy tűnik már ezt sem tudják tartani. Továbbiakban várok..várok... már valamit műveljenek Yukioval... csak annyi történik, hogy egyre rögeszmésebb meg idegbajos mint egy öreg spániel. Rinnek meg ee~gyre klisésebb mozdulatai meg szövegei vannak. A logikai történetvezetés újra elmaradt: Bon: Miért csak minket ejt foglyul? Hát nem is tudom, erre válasz adás nélkül is rájöhettek volna.. Mégis hányan járnak a fiú kollégiumból az ördögűző suliba (Takara-n kívül, persze)? Ami még cshodálatosan értelmes volt, az AAA paladin akciója. Mephisto Végre csillogtathatna valami nagyon brutálisat, ami tán talán kikeverné a szart a palacsintából, erre megjelenik az a szőke divathuszár a vízágyújával és törli az egész akciót egy hülye indok miatt, amit persze nagyon komolynak akarnak beállítani a forgatókönyv írok, de tudja már az egész világ, hogy valszeg' ha van is köze Mephinek a dologhoz, biztos nem közvetlenül. Ez kb. annyira értelmes mint Neihaus gyanúsítgatása. Ez az egész egy nagy kupac Shit.
A dolgot csak fellendíti az az apró kis szösszenet, ami most már  (szerintük) Rint valami mortal combat harci erővé tette, hogy hirtelen megtanulta a lángjait irányítani. Könyörülj, ha ez ilyen egyszerű lenne, akkor a mangában nem kéne még Kyotoban is gyertyáznia! Azt hiszem a színvonal egyre csak zuhant a rész vége felé. De már csak ennyit fűznék hozzá a hosszúra nyúlt részelemzésemhez: UNOKA!? T_T
A-chan: igen, ezt a videót én is megtaláltam, nagyon illik a karakteréhez!XD Kb. mint Mephistohoz a Dirty pop. X"D
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #51 Dátum: 11 aug 29, 18:13:58 »

Honnan szerzed be a részeket? Ahol én szoktam, ott még mindig nem jött ki az új. (a felirat is elég vacak, de lusta vagyok másikat keresni... Lesütöttszemek) :/

Szóval nem sokat tudok hozzáfűzni az új részhez, mivel még nem láttam, de Rin meg mortal combat, meg irányítja a lángjait, meg Mephi-san akció, meg elfogás, meg unoka? HE? Hmm? Lesz itt minden, mint a bolhapiacon... ikszdé <---*kínjában röhög*

Ez a videó engem kikészített... ikszdé Meg utánajártam a Mephistos Dirty poposnak, és az is kész. ikszdé Találtam Everybody loves Rin-t is ami jó volt, de ez a Shimás üti. Nevet

Ahogy szétnéztem egy kicsit DAn meg Youtubeon, mindenhol szerencsétlen Rint akarják összeboronálni a testvéreivel... YukioXRin - AmaimonXMephistoXRin ... plusz még ShimaXRin - BonXRin ... Komolyan... Egy csajjal sem láttam szerencsétlent együtt. >.<# Azért ez beteges. ikszdé

Ja, nem... Hazudok, egyet mégiscsak találtam... ikszdé
Naplózva

Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #52 Dátum: 11 aug 29, 21:58:34 »

Hát a rawokat erről az oldalról szoktam nézni, azt hiszem itt jön ki először (legalább is,  máshol nem találtam olyat, hogy már vasárnap délután 1kor kint az új rész): http://www.nwanime.com/2280/ao-no-exorcist/
Magyar felirattal meg Anime Addicts-ról szedem le, itt is már vasárnap-hétfőn kint az új rész.
Ú hát már annyi megbotránkozó commentet olvastam neten.. olyan kép is volt, ahol az a rész végén feltűnő papóka van, aláírva: Fat Shirou.. Nem csodálom, hogy ilyen reakciókat vált ki az emberekből. ikszdé
Na igen azok a csoda jó párosítgatások.. Jó, mostanában egyre kevesebb az előítéletem a yaoi iránt, DE.. azét a testvér párosítgatás? Az embereknek már semmi sem szent!X"DD Ahol én szoktam aoeku képeket keresgélni, ott minden oldal tele van RinxYukio-val, bár mostanában a ShimaxRin a népszerű..MIÉRT!?ikszdé Az egészséges párosításoknál én úgy vagyok vele, hogy a RinxShiemi az már túl cukormázas páros, szóval nálam a RinxIzumo a nyerő. Legkedveltebb karakteremhez egy vagányabb csaj illik, az Orihime mitára épített dolog már túl idilli. X'D Valahogy Shiemit inkább Yukiohoz tudom elképzelni.
(És már megint írtam egy kilót X"DD)
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 29, 21:59:10 írta Shiko » Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #53 Dátum: 11 aug 29, 22:11:08 »

Énis a RinxIzumo párti vagyok. Shiemi olyan nyámnyla :S Legalábbis az én szememben. Ellenben Izumo egy határozott és erős jellemű lány aki akkor sem fordult el Rintől amikor mindenki utálta. Jó lenne kicsit többet tudni Izumo múltjáról is.
Naplózva


Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #54 Dátum: 11 aug 29, 23:51:40 »

Már azt hittem egyedül vagyok ezzel a gondolattal! *_* Engem is érdekelne Izumo múltja, ha már megvillantottak egy képet belőle, akkor csak foglalkoztatva lesz, legalábbis remélem. ^^
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #55 Dátum: 11 aug 30, 17:05:06 »

Megjegyzem, Izumo volt az, akinek nem engedelmeskedtek a rókák a bizonytalansága miatt, Shieminek meg a vizsgán eléggé ott volt az esze, és betolta azt a rakás gyökeret. Lesütöttszemek Ennek ellenére én sem szeretem... ikszdé Szerintem ő sem tudja, hogy melyik Okumurát akarja. Az elején el volt keveredve Yukioval, mostmár viszont Rin érdekli. -.- Nekem úgy tűnik, hogy mindkét testvérnek bejön, de nem tudom, hogy mit esznek rajta. ikszdé

Izumo olyan valaki, hogy "ha engem nem szerettek, akkor én sem szeretkel titeket", belülről viszont fáj neki, hogy ilyen, hogy pont ez a magatartás miatt van egyedül, viszont nem akarja, hogy gyengének lássák. Lesütöttszemek Biztos nem lehetett szegénynek könnyű gyerekkora.

A két démonfióka (Amaimon és Mephisto) párosítással akkora bajom még nincs is, de a többi... ikszdé Youtube kb el van áraszta ShimaXRin-nel... smirksweat Viszont Rin meg Shiemi elég esélyes, mert mindketten bennevannak, viszont nagyon is meglennék nélküle. Shiemi tényleg nem illik Rinhez...


Na, megnéztem a 20ast is, és hát...
Tényleg minden volt. Össze vissza keverik a ...
Yukio milyen kis gonosz lett. "Nem kellett volna megvédenünk..." Hát köszi Yuki-chan... -.- Félti a tyúksz*ros kis életét, vagy mi? Rin nem tehet róla, hogy a Sátán régen felcsinálta az anyjukat... -.- Vagy az a baja, hogy Rin túl könnyedén áttette magát a dolgon, ő viszont nem?
Olyan jó lett volna Mephistot akcióban látni! *-* Egyre jobban utálom azt az Angel pasit... Eddig sem szerettem, de mostmár végképp felköthetné magát valahova.

Ezzel meg is lehetne egy "bejefezés". Egyedül Yukio "nagyfaterja" nem illik a képbe, hogy így a végére előkerül. Simán meg lehetett volna oldani egy "rendes" befejezést, hogy elkapják a csajt, az elmondja, hogy utálja Rinéket xy miatt, kiderül, hogy Arthur van az egész mögött, Rin leveri, és kész. (mondjuk téptem volna a hajam tőle, az biztos, de ha be akarják fejezni, akkor ez van. >.<#)

ikszdé
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=NF3hiFAzYfg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=NF3hiFAzYfg</a>

Ez a rawos link pont jó is lesz! Köszi Shiko. :3 Ha te kilót írtál, akkor én mennyit? ikszdé
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #56 Dátum: 11 szep 03, 16:23:44 »

Nagyon jó, hogy felvettük projektnek és nemsokára el is kezdődik a publikálása, így talán felélesztődik a topic és lesz mit ki beszélni Nevet
+ majd többet is írok magáról az animéről, csak eddig még nem nagyon néztem bele, csak trailer-t néztem, de azok alapján pofás kis animének néz ki Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 03, 16:24:30 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #57 Dátum: 11 szep 05, 17:13:37 »

Nemhittem volna hogy ezt fogom mondani de tetszett az új rész =D Egész jól sült el ez az egész Yukio nagyapja dolog.
Váratlan fordulat volt ez a háború és szeretem az ilyen váratlan fordulatokat. Imádom ha nem tudom megjósolni mi lesz a kövi részben.

Mindent összevetve kellemeset csalódtam az animében, csak így tovább.
Naplózva


Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #58 Dátum: 11 szep 05, 23:31:18 »

Egyetértek, kár, hogy kb. 3 részben akarják megváltani a világot, Yukio foltjairól meg azóta is semmi hír, pedig az mozgatta igazán a fantáziámat. X"D Fogadok az lesz a csavar, hogy megy majd a nagy démon zúzás, Yukio meg bedémonul, ő is célpont lesz, Rin megvédi (jó, hogy az előzetesben Rin egy cellában van, de csak megoldja ikszdé)... Amúgy jó, hogy először az 'anyjuk' Yurie Gin volt, most meg Yuri Aegin. Persze tudjuk, hogy a 2. az origin, de mégis... ^^"
Az egy kicsit fáj, hogy ennyire kitalálnak dolgokat, mint a boszorkány égetés meg a nagyapó... mangában jó az a bizonytalanság, hogy nem lehet tudni, hogy pontosan hogy halt meg az anyjuk, bár lehet ezeket a foltokat akarták animében kipótolni.
Azzzt meg elmagyarázná valaki aki érti, hogy Shiemi voltaképpen mit csinált azzal a növényburokkal? Az világos, hogy ez által nem tudták a tanár urat lemészárolni, de onnan hogyan tovább... Mert Shiemi olyan nagy elánnal és reménykedve mondta ezt az Amahara kert dolgot... de hát onnan hogy jutnak ki?! Az oké, hogy a felesége meghalt, de Neihaussal mi van? A zöld emberkék csak nem küldték a halálba..o.O" Meg a nő valami kulcsot nyomott a kezébe... csak én vagyok ennyire elveszve ebben a háznyi kérdőjelben???XDD
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 05, 23:33:26 írta Shiko » Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #59 Dátum: 11 szep 13, 15:22:10 »

Érdekes rész volt. A vége egészen izgalmasra sikeredett. Shiko asszem te jósoltad meg hogy Yukionak démon ereje lesz? =D Na mostmár tényleg kérem az 5ös lottó nyerőszámait =D

Egyébként remélem Amaimon vissza fog térni, tény hogy így hörcsögként aranyos de látni akarom harcolni  Ördögi Shura szerintem el fog patkolni, elvégre Angel nem kispályás ,mondjuk hidegen is hagy mi lesz Shura-val =D Az öreg trotty meg dögöljön meg  Gyáááá szerintem ö ölette meg Rin és Yukio anyját is. Beképzelt,elfogult vatikáni majom.
Naplózva


Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!