24 máj 05, 16:49:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma-topic BEST OF  (Megtekintve 23545 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #30 Dátum: 14 szep 15, 08:08:44 »

Itt kezdődött minden Nevet

Éljek még 10évet de azt Playboy módjára ilyen csajokkal körbevéve jó autó stb stb és 31 évesen ha elüt a kamion az sem érdekel ikszdé

Szerintem hamar ráunnál, ha alapból nem vagy elégedett önmagaddal és az életeddel, és megint más dolgok után kezdenél el sóvárogni.

A napi bölcs hozzászólásomat olvashattátok. Nevet

MrSaiyan akarsz-é blogot vezetni ahol írhatnál ilyen félmondatokat, meg képeket is csatolhatnál hozzá?  Pojén

Bocsi, a kép lemaradt. Képzelj még oda egy naplementét pálmafákkal és egy homokba rajzolt szívecskét, melyet épp elmosnak a hullámok.  Nevet



by MrSaiyan. copyright 2013. all rights reserved. MrSaiyan is a registered trademark in Hungary and/or in other countries.

Mikor tanulom meg befogni a pofám... ezeket eltüntetnétek ha megkérnélek titeket szerintem kurvára nem vicces.
Vagy a nevem vegyétek ki belőle.

Mindenki örömére, nagy szeretettel bemutatom Mrsaiyan Coelho oldalát. Mai rohanó világunkban egyre nagyobb szükség van egy igaz emberre, aki utat mutat a sötétben. Sajnos a nagy tömegekhez szóló emberek egy idő után mint elszállnak maguktól. Szerencsére nekünk itt van Mrsaiyan Coelho, aki a nkw-sok számára személyre szabott bölcsességekkel áll elő.

https://www.facebook.com/pages/Mrsaiyan-Coelho/384906068306281
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #31 Dátum: 14 szep 22, 21:59:32 »

Nem szeretek magamtól idézni, de ezt meg kell örökíteni az utókor számára. Nevet

Gyors összefoglaló azoknak, akik lemaradtak volna a fórumos mémekről.
  • Dehunter 400 ezres fizetése mmo questekkel. A mém pontos használatát még kalibráljuk.
  • Deák téri csajok. Bárhol van egy csaj, el lehet mondani, hogy a Deák téren jobbak vannak. (Ez a mém azért különleges, mert felülírta az elérhetetlen csajok mémet.

Egyelőre ennyi, de majd frissítem.

+ az "elérhetetlen" csajok, akiket Saphira szerint a Férfi-topicba linkelünk (és amit a Deák teres mém felülírt)


Szerintem meg az a szánalmas, hogy a pasi témában más sem megy, csak a nők linkelgetése, és minden egyes hozzászólás arról szól, hogy kiéhezve nézitek az elérhetetlen nők képeit. A csajok topicban ugyan hülye témák jönnek fel sokszor, de legalább változatos, szemben a tiétekkel.

+ az Ayumi-féle "még arra sem vagyok képes, hogy megdögöljek már végre. Ez van."

Igen?
Csak azt nem értem hogy pontosan mivel.
De jó, legyen így. Antiszoc vagyok és szívből utálok minden embert, mert nem olyanok ami alapján szerethetnék bárkit is, talán én sem vagyok szerethető de a környezetem hozza belőlem ezt az embert aki vagyok (és ez most nem ellened vagy bárki iránt innen irányul hanem az a gyártós szopósk*rva hozta ki belőlem). Mert egy szenny vagyok akit mindenki utál mindenhol, de megérdemlem, mert még arra sem vagyok képes hogy megdögöljek már végre. Ez van.

+ az 50-es bicepsz és a 15 éves kori lesérülés, amióta nem megy úgy az edzés

Jaja, és mindenki rögtön hozzáteszi, hogy ő sokkal nagyobb súllyal tolta még 15 évesen, csak közben sajnos lesérült és már nem tud úgy edzeni, mint régen.

+ nem nevetünk dehunter viccein, mert nem a haverunk/nevetünk valakinek bármilyen viccén, csak mert a haverunk

Nem nekem van szar humorérzékem, hanem te alapból  nem bírsz engem, ezért tök mindegy mit rakok ki, azon te nem fogsz nevetni, de ha Gdat, vagy valami világi nagy haverod rakná ki ugyan azt, azon nevetnél.

Elmond egy kis nyomorék egy viccet, pont leszarod, de ha elmondja egy stand up comedys, vagy Fábry ugyan azt a viccet, azon meg nevetnél, logikus, ők tettek érte, hogy azon is nevessenek, ha azt mondják hogy "HE", de hihetetlen, hogy te ezt egy fórumra is kivetíted, és figyeled, hogy  kinek a viccén nevessél, és kién ne  Nevet

De ha nagyon  szeretnéd, akkor nem rakok ki több képet/viccet a Viccek topikba.


Éééés, megtaláltam a Deák teres mém eredetét is:

Bölcsészlogikával erre azt írná Coelho hogy a random péntek este a deák téren ennél jobb lányok/picsák/ribancok mászkálnak la fiestával a kezükben.

Dehunter és a 400k:

Bizony ő az, Ohachiyo.

Akkor valaki kiadta magát dehunternek tegnap...

Hívjuk Sherlockot! ez vért kíván.
De elhiszem hogy sokan szeretnének dehunterek lenni, 18évesen havi 400K forintot keresni nem is olyan rossz  Nevet De még így sem vagyok egy ocelote aki 200millió forintot keres évi szinten  Szomorú

Siralmas, hogy megint egymással vagyunk elfoglalva

Eltelt több napom fórum nélkül, és látom teleírtatok vagy 50 oldalt. Átnyálaztam, hát elgondolkodtam egy topic záráson, de inkább mégse. Látom megint zéró értelmes téma, és csak egymással voltatok elfoglalva. Gratulálok. ^^

Hát ez elég siralmas azért. :/
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 06, 16:36:49 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #32 Dátum: 14 okt 10, 09:23:17 »

Ezt meg kell, hogy örökítsem. Ettől függetlenül siralmas, hogy megint csak egymással voltak elfoglalva.  Neeem

Nagyon sokan már, Lew.... van egy ősi FB családfám is régebbről. Azóta persze sok minden történt (lásd. amit leírtál)



Az isten b*ssza meg, eddig csak zakkantnak tartottalak, de te kib*szott creepy vagy bdsrstnt.

Hallod ezek után ha meglátlak az utcán szívlapáttal b*szom szét a fejed és karót döfök a szívedbe, mert biztosra kell mennem.
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #33 Dátum: 14 okt 31, 13:45:14 »

Életutam és a tragikus sérülésem.

Az 50-es kar története

Napjainkban igen sokan szeretnének 50-es karral rendelkezni: fiúk és lányok egyaránt. Vannak, akik azért, hogy nagyobb eséllyel indulhassanak a kocsmai szkanderbajnokságon, mások pedig azért, hogy jobban feszüljön az S-es izompóló, mikor egy kanyargósabb útszakaszon a buszok kapaszkodóját markolásszák. Olyanok is akadnak, akik nehéz bevásárlószatyrok könnyebb hurcolása érdekében vágynak egy izmosabb karra. Jóllehet, bizonyos személyek motivációi teljesen másban keresendőek.
Egyesek a Geodude széles, gömbölyded vállát és sziklás izomzatát irigyelték meg, mások viszont engedve a mostanában oly divatos testépítős trendnek, céljuknak fizikumuk tökéletesítését tették meg.
Lew ez utóbbi csoport lelkes tagjaként maga is a mágikus 50-es kar elérésén fáradozott. Ahogy a nagykönyvben meg van írva, naponta legalább 6x evett: reggelire zabpelyhet csokis proteinnel, tízóraira,ebédre, uzsonnára csirkét rizzsel, vacsorára lazacot salátával, lefekvés előtt pedig túrót fahéjjal. Természetesen tisztában volt azzal, hogy a clean-étkezés önmagában nem elég. A sikerért meg kell küzdeni, a tónusos izomzatért edzeni is kell. Ennek megfelelően sokat motorozott, s ha tehette, emelgette a söröskorsót. Hű patriótaként a Borsodi volt a kedvence. Tudta, hogy a kar a legfontosabb, hiszen a pipalábszárral szemben, ez valóban kilátszik a merciből. A gyúrás Lew életének szerves részévé vált. Oly annyira, hogy fel is csapott péknek. Ezzel igen nagy bátorságáról tett tanúbizonyságot, hiszen bebizonyította, hogy nem fél a fehérliszttől… még frissen sült sajtospogácsa és kakaóscsiga formájában sem!
Egy nap azonban nagy tragédia történt. Lew karja lesérült, s ezért sokáig hanyagolnia kellett a megszokott intenzív terhelést. Az intenzív stimuláció hiányában Lew szépen kidolgozott izomzata a sorvadás útjára lépett és lassacskán elkezdett leépülni… Nagy bánat volt ez a hős daliának, aki bánatát hol sörbe, hol borba fojtotta. Melankolikus pillanataiban egyenesen azt kívánta, bárcsak – mint a női melleket – szilikonnal tölthetné fel az ideiglenesen lebénult végtagját.
A sötét idők hamarosan mégis véget értek. A komoly felhőket tovafújta az északi szél és Lew fáradhatatlanul továbbdolgozhat álomizomzatának kialakításán.

Naplózva


Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #34 Dátum: 14 nov 09, 23:58:26 »

A pillanat mikor Ayumi átvette a szellemi vezetőnk szerepét Coelhótól. :'(

Olyan nincs hogy valaki nem fejlôdik, csak esetleg olyan hogy lassan fejlôdik ezért nehéz észrevenni a fejlôdést.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #35 Dátum: 14 nov 12, 19:11:38 »

Ezt most szépen berakom ide:
 
Mivel Aes nem válaszolt szívesen megteszem én. Nem lesz többé Trollbarlang. A duma pont olyan szinten van mint az első pár trollbarlang. Így értelmetlen.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #36 Dátum: 14 nov 19, 11:51:00 »

De csak azért vicces, mert a haverom és nevetek a poénjain. Nevet

Juj az tök jó Mosolyog Nekem ma valami nagyon csavarta az orrom, úgyhogy kifújtam. Most már sokkal jobb  smirksweat De ma már megint éjszakás műszakban leszek és utálom azt a rohadt főnököm, mert azt teszi, ami egy főnöknek a dolga, és nem szarik a beosztottjaira. Meg tudnám ölni.

De mindegy is, hagyjuk a témát, mert ma a cicám elaludt a kanapén. Ilyen naponta maximum csak 15-20x történik meg. Most nagyon boldog vagyok. De nem leszek sokáig boldog, mert mert mehetek éjszakás műszakba, és utálom azt a k*rva főnököm. Nem elég, hogy meg kell dolgoznom a pénzért, de még főnököm is van.

De mindegy is, úgy sem érdekel senkit, én meg nem akarlak titeket fárasztani.

Huu most nézem mindjárt fél 1 smirksweat Már megint éjjeli bagoly vagyok  Gondolkozik és holnap mennem kell éjszakára dolgozni, csokit csomagolni. Nem lenne rossz meló, de nagyon utálom a főnököm. Úgyhogy örülhettek, mert holnaptól éjszakás leszek, nem foglak itt boldogítani titeket ikszdé

De ami ennél is fontosabb, a minap megnéztem a KI VAGY DOKIT és nagyon tetszett, hogy még n+1-edjére is le tudják nyomni a torkomon, ugyanazt az, unalmas, szar, semmitmondó történetet, ami annyira klisés és buta, hogy 2 évente új színészt kell felvenni, mert belehülyül a szerepbe.

Ja igen, a KI VAGY DOKI mellé vettem egy új zöld tea keveréket, ami soha az életben nem látott zöld teát, de rá volt írva, és én hiszek a nagy áruházláncoknak.

Na mindegy le kéne már feküdnöm, mert holnap éjszakás leszek a gyárban és a főnököm nem szereti ha fáradt vagyok. Huu de utálom azt a nőt  Gondolkozik
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #37 Dátum: 15 ápr 25, 20:50:29 »

Én utálom a nyálaskodást. Pl. soha nem mondanám Paul Walkerről, hogy egy kicsit is érdekelt, csak azért, mert meghalt. Heath Ledger egyszerűen kurva jó volt...

Pl. soha nem mondanám Paul Walkerről, hogy egy kicsit is érdekelt, csak azért, mert meghalt. Heath Ledger egyszerűen kurva

Tudom, hogy nagyon gáz, de amikor jött a hír, hogy meghalt és mindenki teljesen készen volt ettől, nekem Google barátomhoz kellett fordulnom, hogy tudjam, egyáltalán kiről van szó. De még így se értem, hogy mi ez a nagy felhördülés, igen meghalt, ami szomorú, de nagyon nincs egyedül vele. De most amikor volt ez az új film, akkor is mindenki hatalmas korkodilkönnyeket eresztett. Jó, lehet ha megnéznék egy-két filmet, amiben szerepel, jobban megérteném, hogy mi ebben az olyan nagy rendkívüliség.

Mi tetszett a Beginsben?
Aes: Fantasztikus helyen tudtad megvágni az idézetet. Nevet

Bazz tényleg. ikszdé

Nem baj most már marad így. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 25, 20:51:33 írta Gdat88 » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #38 Dátum: 15 jún 19, 22:46:35 »

Ezt kigyűjtöm egybe az utókornak Nevet

1. fejezet
Olvastam most két(!) oldalt, de eddig:
- Miért a szülők kevert klónjai a gyerekek?
- Sainak és Inonak most fia vagy vagy lánya?
- Ugyanezen az alapon, Orochimaru és Sakata Gintoki mikor csinált egyet?
- A 'kövér csaj súlyt akar veszteni" klisé megvan, ami főleg úgy gáz, hogy a faterjánál ez sose jött szóba
- Shino tanárbácsi lett? Bár gondolom az ott jobban megbecsült mint itt?
- Elve, miért oktatnak még ninjákat, hogy béke van? Egy nem létező munkahelyre van túlképzés, ahelyett, hogy a piaci réseket töltenék be, egy munkanélküli generációt nevelnek majd ki.

szerk 2: Na jó, ezt most ki fogom ide jegyzetelgetni ikszdé
- Sarada bunkó, és látom a 'Kövér csaj' 'vicc' állandó lesz... Kishimoto és a nők Nevet
- Daddy issues.
- Naruto a hivatali idejében játszik bújócskát a fiával. Akár magyar politikus is lehetne Nevet
- Ja, hogy klón. De miért nem az dolgozik akkor?
- Daddy issues. Sakura mire számított mikor hozzáment? Eleve minek ment hozzá így? Jó, persze, japán erkölcs meg minden, megdugni és otthagyni lehet a nőt a gyerekkel, ha házasok attól még Nevet
- Az első képkocka meggyőzött Sakurával, hogy jó hogy ott hagyta. Gyermekbántalmazás?
- Komolyan Karin képén van a sajátja? A bizonyíták, hogy méltóság nélkül is lehet élni ikszdé Mikor azt hinném, hogy Sakur anm lehet gázabb...

2. fejezet:
- A kis takony az Suigetsu és Sasuke gyereke az eddigi logika alapján. Tudtam én, hogy Sasuke nem a lányok felé ing  Neeem
- Sakura mióta ájulgat el? Miért nem gyógyítja meg magát ha legutóbb kitalálták, hogy mekkora király? Ha kölcsön van a házon, miért dönti össze?
- Igazából Sakura a white trash mom megfelelője Nevet
- Kövér csaj joke 3, a 3 megjelenéséből. Azt hiszem egyszerűbb lenne azt néznem, mikor nincs... Meg ez a "ne edd előttem mert én nem ehetek"? Jesszus...
- Jól időzített  és totál alaptalan "nem az igazi szüleim"-baromság a plot miatt, pont miután Sarada Karin épét nézegette, hogy hasonlít rá.. MICSODA SZERENCSÉS VÉLETLEN.
- 8 éves kistakony már bosszút akar az Uchiha családért. Le se tagadhatná Nevet
- Miért tudja mindenki egy random madárról 100 méterről, hogy kié?
- Már van telefon? Wow, akkor Sasuke még mindig egy pöcs, hogy galambpostát küld ikszdé

3. fejezet:
- Két olyan ninja, mint Shikamaru és Naruto miért nem veszi észre a tőlük 20 méterre üvöltő két hülyegyereket?
- Choji lánya tényleg ilyen hülye? Miért nincs ninja IQ-teszt? Miért CSOCSÓ a neve?
- Ez a Mitsuki most akkor Orochi, Gintoki és Zetsu gyereke??
- Kövér joke!!! 4
- A kövér csaj csak a nyilván elérhetetlen(ki akarna egy kövér csajt, lol??Mosolyog)) pasik után vágyakozik. HAHAHA de vicces.
-  'nem bírom a futást'. Van vagy 12 éves. Ezek bmeg mindent lefutnak, ne mondjátok már, hogy a ninjatanonc pont nem tud.
- 'ha nem tudsz futni, gurulj' WTF??? ikszdé
- 'mit akar velünk tenni?' - szólott a kövért csaj, miután az ellenség előhúzott egy láncos-shurikenes-kalapácsos szrt egy tekercsből Nevet
- Uchiha Shin? Komolyan? Ennél klisésebb nevet?
- Naruto mégs jó valamire Nevet Bár megmenteni a hülyegyerekeket nem votl jó ötlet ikszdé


4. fejezet:
- ezzel a fejráncolással apja fia Shin ténlyeg ikszdé
- mangekyo 8 évesen? Azok az idők mikor Itachi még übercool volt a sajátjával


- 8 éves kölyök ellen nem túlzás a rókabunda?
- Amikor annyira nincsenek új technikák, hogy Obitoét tolják megint. De ő nem lett jó végül? Él egyáltalán még?
- Kövér csaj megint 'biztos kellek a pasinak' vicc. HAHAHA-haa.ha.
- Mikor a riválisod jobbfejebb a lányodhoz, mint te magad, ott tudod, hogy buktál az életben
- Kövér csaj komplexusos, ezért azt hiszi ez is róla szól
- Kövér csaj nem várja meg a választ a kérdésére, inkább enne- már nem is számolom. És ez a 3. fejezet Nevet Aki tényleg kövér, főleg japánban és gyerek, annak kurva jól eshet azt olvasnia, hogy ha kövér vagy akkor ennyi az értéked mint karakter és még annak is segghülye vagy.
- Flachback az első részekre. Ami vicces, hogy szerintem ez a legjobb eddig ikszdé
- Mikor a riválisod jobbfejebb a lányodhoz... 2.0 Komolyan, Sasuke még úgy is legnagyobb fsz tud lenni, hogy ott sincs ikszdé Meg eleve, most elvileg Naruto csicskája, hogy az küldetésekre küldözgeti, szóval még itt is elbaszta...
- Daddy issues again. Mi van az apakomplexussal már ebben a mangában? Ha sose látta, miért hiányozna neki? A normális reakció ebben a korban már az lenne, ha 'utálná' maximum Nevet
- Sharingan
- Sasuke még akkor is seggfej ha végre meg lesz ikszdé Ezt vajon Kishi direkt csinálja?


4. fejezet. Illetve 5, ahogy a mangareader számozza, szóval legyen ez Nevet
- Ki a franc akarna kardot rántani egy 12 évesre? Sasuke is a dick to people.
- Awkward moment is awkward
- Még mindig ott a kezébe a kard???
- Mit csinálsz miután kiderült valakiről, hogy a lányod? Beszélsz vele, vagy rámordulsz Narutota, hogy miért hozta ide?
- Kövér csaj még mindig komplexusos.
- Hogy került oda az a rengeteg ember? Akik a Kagék??
-Mi a franc ijesztőbb mint a gonosz ősistennő-fa-zombigyártó-OP kaguya? The fucking hell are they saying?
- Hogy került oda Sakura ráadásul? Értem én, idősíkváltás, de akkor ne egy oldalon belül/panelválasztás nélkül legyen.
- Ilyen szrul megszerkesztett flashbecket, jézusom...
- NARUTO MÉG MINDIG JOBBFEJEBB SASUKE LÁNYÁHOZ, MINT SASUKE.
- Sakura előbb még ájult volt most már kengyelfutó gyalogkakukk. Egyáltalán, miért van még kondiban x. év housewifság után?
- egy minion-nak is sharingant adtak már? ikszdé persze már valaki megcsinálta:

- Már megint úgy lesz OP valaki, hogy sok sharinganja van....?



6. fejezet:
- Sasuke lángszórója mióta is kapcsolódik a szeméhez...?
- Az Akatsuki már egy régi sláger, csinálhatnának legalább egy új logót vagy valami. Lehetne Vörös Hold helyett egy szintén kőegyszerű Fekete Vér is a név. Kuroketsukei. Máris van egy új név, minimális fantáziával vagy erőbefektetéssel. Meg nem lenne meg a híre, hogy az előző tagokat mind kinyírták Nevet Új név, tiszta lap...
- Kövér csaj egyszerre zabál és vágyakozik pasikra...
- A Hokagét A Narutot Az Überpowaa Fősitent egy random ezerszer látott szemtúltengésben szenvedő arc leszúrja.
- Sasuke beveti a legkétségbeesettebb klisé 'testemmel védem' húzást a plot miatt, hogy a csaj lássa, hogy mégis szereti egy tök indokolatlan helyzetben. Ne már hogy 3 random shuriknet ne tudna eltéríteni Nevet
- Sakura. Nem is az, hogy utolsó pillanatban mentette meg őket, hanem a létezése.
- Random követhetetlen térugrásjutsuk.
- Kövér csaj a háttérben bujkál és hülye
- Sakura miért gyógyítaná meg őket?


7. fejezet:
- Orochimaru már a sima Narutoban is régi motoros volt és unta mindneki, szóval itt mi a francért utalgatnak még rá? A következő 200 évben mindig ő lesz a gonosz ebben a világban?
- Hevay mood- being heavy poén. HAHAHA.
- Kövér csaj kajával akarja enyhíteni a hangulatot, mert mi más tenné boldoggá embereket??
- Amúgy se csoda, hogy kövér, ha mindig chipset zabál btw
- Sakura persze, hogy jó meg minden, ne miért nem szarja le hogy szét kell kapnia az ellenséges klónkölyköt? Ő is ninja és gyilkol embereket, főleg ha azok megtámadják az övéit. De persze ez itt a Naruto ahol egy normális karakter se fér el, nemhogy mélység nekik..
- Bezzeg Itachi anno...

Miért mindig itt lyukadok ki Narutonál, nem is értem.
- Sakura szentbeszédet mond a gonosznak, ahelyett, hogy fejét szegné
- Ez a tag nem olvasta az Akatsuki útmutatóját, ha azt hiszi azért létezik amiért ő mondja... MOndom, új név kell!4! Friss fiatalos erő és lendület!!
- Yamato egyáltalán előkerült a Naruto végén? Nevet
- A KÖVÉR CSAJ KIBASZOTT HÜLYE. 'Ki az apám?', hát bmeg talán ez egyetlen felnőtt aki szintén olyan mint a végésra szánt disznó.
- Szerintem a háj szorítja az agyát annyira, hogy mx. 1 gondolat marad meg benne egyszerre
- Hamarabb érnek Orochimaru szállására Konohából, mint a villamos a Jászairól a Nyugatihoz. Anno ez azért nem így volt, de hát gépesítés, csökkennek a távolságok itt is, még ha gyalog is vannak.
- Suigetsu és Juugo még élnek? Miért itt csicskák még? Miért nem fárad Kishi a minimális átrajtolásukkal se?
-  OROCHIMARU MI A FSZÉRT ÉL MÉG? Komolyan, nem unja már mindneki a vele való szórakozást? Inkább fizessenek nek havi életjáradékot és hagyják békén a francba, csak ne untassa már halálra az egész ottani világot.
- Már Naruto se azon lepődik meg, hogy él, hanem hogy milyen fiatalos ikszdé
- A kövér csaj szerintem hülyébb mint a kaktusz a szobám ablakába
- 'Did I do someting suspicious?' élsz leginkább.
- A kövér csaj szemmel láthatólag nem bezséli a nyelvet. Ez mondjuk sok mindent megmagyarázna
- Am Orochimaru mért legális, már nem azért? Vagy ezerszer meg akarta már ölni mindneki, hatezer bűnt követett el, miért tesznek úgy mintha nem kéne megölni? Bár gondolom már feladták ikszdé
- Mikor Suigetsu akard ki azon mekkora geci Sasuke
- Komolyan Karin az anyja? Senkinek nem tűnt fel akkor, hogy Sakura nem volt terhes? Bár tuti be lesz csavarva valami genetikai hülyeség az egészbe
- Naruto 30 évesen is dattebyozik még
- Most attól még, hogy nem Sakura az igazi anyja ő nevelte míg mindneki más le se szarta, most meg nem akarja összeszedni...

Na még egy fejezet és a szemgolyómba szúrhatom a heroint.

De komolyan, Orochimau csak engem basz fel agyilag ennyire? ikszdé


8. fejezet.
- Amúgy miért Naruto Gaiden az egész címe? Bruto Gaiden kéne. Vagy Sarada Gaiden.
- Egypontos sharinganja Sasukének kb. 7, Itachinak meg úgy tippelem 3 évesen volt. Sarada egy n00b. Mondjuk Karin meg Sakura is akkora csődtömeg volt, hogy hálát kéne adni az égnek, hogy a szerencsétlen gyerek fel tud állni, nemhogy sharingant növeszteni.
- 'el akarom hagyni a falut mert az biztos sokkal jobb mint az Orochimaruklnokkal telített erdő" - avagy a Naruto plotja már a 700. fejezete
- Az amúgy megadom, hogy Naruto normális legalább Nevet A trióból ő az egyetlen aki emberileg értékelhető még mindig, és mostanra már az idegesítő attitűdjét is levedlette legalább
-  Kishi újrarajzolhatta volna a stílusban már nagyon eltérő régi kockákat.
- Még mindig a flachback a legjobb az eredeti Narutoból. Ember, én erre nem lennék büszke.
- Sakura is átvette a fejpöckölősdit? Sasuke is not amused. itachi is not amused either. No one in this fucking galaxy is amused.
- ééés tényleg Naruto a legjobb arc. Hihetetlen, hogy ezt megéltem, én, aki mindig is utálta mint a szrt Nevet Bár régen mondjuk ott volt kontrasztnak az aki tényleg jó volt eleinte, szóval azt véve hogy az eddigi cast fél- vagy -teljesen hülyékből áll, ez nem csoda.
- Sasukének mi a fsz van a szemével? AZ egyik magekyo az még megvan, de a másik az mi az isten!? Úgy néz ki mint az enyém miután a kontaklencsémben aludtam vélten. Vagy vmi elbaszott rinnegan-sheringan hibrid? Mert ha igen akkor csak egy
fullmetalos példám van erre:

Komolyan, hagynák már kimúlni a szerencsétlent, ez már nekem fáj.
- Miért van a random vese a tálban? Mi a szerepe? miért mutotagtják? Ő az új főgonosz? Minden bűn ebből a mangából és a Narutóból viszavezethető lesz rá? A következő 600 fejezetben megtudjuk!44!!4!
- Sakura végre össze akarja verni a random keljfeljancsit



Örülök, jogy legalább te jól szórakoztál ezen, Saphi, mert én kurvára nem ikszdé Megyek megiszom anyám mazsolaborát vagy megint majdnem összeöntöm a pálinkát a vodkanarancssal mint legutóbb. Az jó szoros volt basszus... De a kérdésedre, nincs semmi levédve, nem vagyok én jogász mint syzygy...

Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #39 Dátum: 15 jún 27, 17:32:04 »

Minden egységes. Amibe másban van potencia arra te is ugyanúgy lehetsz vevő. Csak nem mindegy, hogy melyik szinten rezegsz. Úgy látszik ha te meglátsz valamit másban azzal te is egyből azonosulsz.

Te amúgy szoktál néha gondolkodni is, vagy csak a könyveidben rejlő tartalmat tanulod meg? Kajak, ez a hozzászólás kiéget. Mert ha én ilyet gondolnék egy magam hozzászólásáról, valószínűleg inkább elásnám magam. Szarjuk le a tükröt, szarjuk le, hogy minden szar, legyünk mi is szarok és írjuk fel fossal a falra, hogy szarok vagyunk. Fasza.
Naplózva


Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #40 Dátum: 15 jún 28, 17:19:46 »

Gyönyörű társadalmi elemzés biológiai alapokra helyezve Saphirától Mosolyog
Most majd köpködni fogtok, hogy nem szoktam gondolkodni, csak a könyveimet fújom, és tartsak magam elé tükröt, de leszarom. A múltkor elviccelt 'milyen sejt lennél?' kérdést és a további megállapításokat a témában teljesen komolyan gondoltam. Az élet alapvetően minden szintje ugyanazokra a szabályokra épül, mégha ez elsőre fel sem tűnik.

Anno Aes belinkelt egy videót, ahol vahabita muszlimok azon vitatkoztak, hogy az egér a Koránban egy bűnös állat, éppen ezért Mickey egér mennyire káros, hiszen megszeretteti az egeret a gyerekekkel. Az első gondolatom az volt ezzel kapcsolatban, hogy ez már beteges, patogén, ahogy az is, ami a nyugati civilizációban folyik.

Alapvetően a szervezetben immunreakciót három tényező vált ki:
1) genetikai defektus, öröklött hajlam
2) külső tényezők, például vírusok vagy baktériumok
3) higiénia

Az első kettő működése egyszerű: ha a DNS-ben, ami az egész szervezet felépülését, szabályozását, működését kódolja, van valamilyen öröklött vagy szerzett hiba, akkor a fehérvérsejtek érése nem megfelelő. A fehérvérsejtek egy csoportja a csecsemőmirigyben "nő fel", ott kapják a kiképzést, aminek egyik legfontosabb lépése, hogy azokat a fehérvérsejteket, amik nem kötik meg kóros anyagokat (antigéneket), illetve azokat a fehérvérsejteket, amik a saját szervezet sejtjeit is bántják a szervezet megöli. Ha van valamilyen öröklött betegség, ami miatt ez a szelekció nem megfelelő, akkor a csecsemőmirigyben olyan sejtek is kifejlődnek, amik piszkálni és gyilkolni fogják a test saját sejtjeit is.

A második esetén úgy alakul betegség, hogy a vírusok vagy baktériumok olyan fehérjéket (antigéneket) termelnek, amik hasonlítanak a szervezet saját fehérjéihez. Ezt molekuláris mimikrinek nevezik. Ezzel a kórokozók az immunrendszert 'akarják' félrevezetni, hiszen így az immunrendszer idegenként ismeri fel ezeket a fehérjéket, és idegennek hiszi a saját fehérjéit is. Gyakorlatilag a kórokozók becsapják a szervezetet, és saját maga ellen fordítják.

A közel-keleti helyzet dettó ugyanez. Alapvetően minden társadalomban van egy REND (innentől így hívom), ami felülírhatatlan, megmásíthatatlan, és amire az egész társadalom épül. A szervezetünkben ez a DNS. Az iszlám világban ezt a rendet egyértelműen az iszlám vallás képviseli. Ha ebben a rendben véletlenül van valami hiba, ami hajlamosít arra, hogy idegbeteg elemek szülessenek a társadalmon belül, vagy éppen a rendszer nem megfelelő szűrő funkcióval rendelkezik, akkor egy bizonyos idő után az országot ellepik az őrült dzsihadisták.
A második eset egy az egyben az USA, illetve a nyugati civilizáció hatása a szervezetre. Egy idegen hatalom kelt belső feszültséget, és ezáltal bomlasztja a társadalmat. Egy idegen hatalom próbálja meg felülírni a belső rendet, megkérdőjelezve az ottani kultúrát és értékeket, amik által patológiás ellenválasz fog kialakulni.

A harmadik esetet, a higiéniát nem tárgyaltam a muszlimok esetén, mert abban tipikusan mi szenvedünk. A higiénia nemcsak autoimmun betegséget, hanem gyenge immunrendszert is okoz. Az immunrendszer erősségét például meghatározza az, hogy gyerekkorban mennyi kórokozóval találkozott. Ha kevéssel, akkor később a kórokozókat nem fogja felismerni, és simán megölik. Például Afrikában sok helyen teljesen természetesek a maláriaszintű betegségek, és kb. a lakosság 90%-a átfertőződött vele, itt meg kiirtanák a fél kontinenst. Ugyanez volt a helyzet az indiánokkal, amikor Európából behurcolták a himlőt.

Na de, mi történik akkor, ha ez a bizonyos rend, amit eddig emlegettem, felbomlik? Lehet az antalvali nem ezt mondja, de ekkor alakul ki a rák. A DNS tulajdonképpen egy bilincs a sejteken. Megmondja minden sejtnek mivé kell válnia, hogy kell élnie, mit kell termelnie, hogyan kell működnie, kivel kerülhet kapcsolatba, hányszor szaporodhat, mikor szaporodhat, mikor kell meghalnia. Szinte a felsorolt dolgok közül mindegyikre van egy speckó szabályozó módszer a DNS-ben. Például az ún. protoonkogének sejtosztódást idéznek elő, míg az ún. tumorszuppresszorok megölik a sejtet, ha eljön az ideje. Ha egy sejtben a szervezet úgy találja, hogy megszegi a DNS törvényeit, és elkezd "önálló, szabad életet élni", akkor odamegy a többi sejt és megöli. A DNS nagyrészét ugyanis nem lehet önkényesen átírni, az következményekkel (a sejt pusztulásával) jár. Ennyi. És a szervezet vígan él tovább.

Na de, mi történik akkor, ha a sejtek szabadságra tesznek szert? Hiszen a szabadság jó dolog. Persze, ezt a rákos sejtek is így gondolják. Védik ám minden eszközzel a szabadságukat, és mást se csinálnak, csak tömik a fejüket. Szegények tényleg azt hiszik, hogy a szabadság jó, mert fogalmuk sincs, hogy ezzel elpusztítják a szervezetet, és így ők is el fognak pusztulni. Nekik nem a pusztítás a céljuk, hanem a növekedés, a gazdagodás, az evés-ivás. Egyszóval a rákos sejtek szimplán önzőek, csak magukért élnek, és csak a jóllakottság számít nekik. Nem teljesítik azt a kötelezettségüket, amit egy normális sejtnek teljesíteni kéne, hiszen ők szabadok. Egyetlen dologgal lehet őket rábírni valamire, és az az evés. Ha többet akarnak enni, vagy ha piszkálják őket az immunsejtek, akkor olykor-olykor elkezdenek olyan anyagokat szekretálni, ami megkönnyíti a túlélésüket: például gyulladást okozó anyagokat, amik felfordulást keltenek a szervezetben, vagy például érképző anyagokat, amikkel a környező normális sejteket becsapják, és ráveszik őket, hogy az ő önző érdekeiket szolgálják.

Ha bármilyen hasonlóságot fedeztél fel a rák és a nyugati civilizáció között, az csak a véletlen műve. Mi nem vagyunk rákos sejtek, mert végtelen szabadságra is lehet társadalmat és szervezetet építeni...

Hogy kapcsolódik ez a melegekhez? Igazából sehogy, vagyis csak részben. Ez a meleges dolog, meg úgy egyébként az elmúlt 100-150 év azt mutatja, hogy a mi civilizációnkban a "DNS" már visszafordíthatatlan károkat szenvedett. Nincsen egy olyan stabil értékrendszerünk, ami megrendíthetetlen és amire egy tartós együttélést lehet alapozni, anélkül hogy a szervezet teljes pusztulásával néznénk szembe. Nem azt mondom, hogy azt az ilyen hülyeségek, mint a melegházasság hype-olása okozta. Ez már csak hab a tortán. Régen, az ókorban, ha egy idegen városállamot elfoglaltak, akkor az volt az első, hogy túszul ejtették a királyt. De ezzel még nem volt vége, mert a városállam és a nép szuverenitása nem a király kezeiben volt, és ezzel még nem győzték le őket. Lerombolták annak az istennek a szobrát is, aki a város védelmezője és törvényeinek írója volt. Úgy tartották ugyanis, ha ez az isten meghal, a kultúra eltűnik a semmiben. Később egy filozófus ezt ki is mondta: csak azt a civilizációt győzték le végleg, aminek megölték az istenét.

Szóval lehet, hogy a muszlimok morbid és fura autoimmun betegségekben szenvednek, de nem kéne rajtuk röhögni. A mi betegségünk sokkal senyvesztőbb, gonoszabb és kétségbeejtőbb végkimenetelű.

Aztán most lehet rajtam röhögni, meg tükrözni, meg hasonlókat mondani, hogy túl sokat képzelek a dolgokba és pesszimista vagyok, de már Buddha szerint sem az volt a pozitív gondolkodás, hogy nem vesszük észre a rossz dolgokat, hanem az, hogy a rosszban is meglátjuk a jót. Én még nem tudom, mi ebben a jó. De azt tudom, hogy túl sokan félreértelmezik a pozitív gondolkodást, és inkább ignorálják az egyértelmű fenyegetést.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #41 Dátum: 15 jún 28, 19:32:39 »

Mert Taigetosz pozitív nyomorék vagyok és rettenetesen rossz a szociális érzékem, és jó érzés engem utálni vagy beszólni nekem. Nem nyalásnak tűnt. Szerintem kurvajól le lett írva ez a kis hasonlat. De az én kurva anyámat. Nem sértődtem meg de csak azért mert te ismersz személyesen. De tényleg nem nyalni akartam. Na m1 szerintem megyek és alszok mert nemtudom miért de leragad a szemem. Esküszöm redukálni fogom a hozzászólásaimat.
Naplózva


Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #42 Dátum: 15 júl 05, 20:17:45 »

2 fejezetenként fogom feltölteni, hogy ne  foglaljon annyi helyet.

1. Fejezet









Hát igen itt a manga rajzolása még nem volt az igazi Nevet

2. Fejezet













Naplózva


Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #43 Dátum: 15 júl 05, 20:23:08 »

3. Fejezet











4. Fejezet













Naplózva


Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #44 Dátum: 15 júl 05, 20:36:09 »

5. Fejezet







6. Fejezet









7. Fejezet





Naplózva


Oldalak: 1 2 [3] 4
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!