24 máj 05, 11:11:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma-topic BEST OF  (Megtekintve 23542 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #15 Dátum: 14 jún 24, 18:58:20 »


Az érettségi fontos dolog az életben. Ez alapján kapjuk a pontjainkat, szerencsésebb esetben fel is vesznek minket valahova 200-300 pontokkal...
Ha nem baj ezt beírom ide.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #16 Dátum: 14 júl 23, 07:53:06 »

Egy újabb fórumos mém eredete  Nevet

http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=410.msg917493#msg917493

Nem nekem van szar humorérzékem, hanem te alapból  nem bírsz engem, ezért tök mindegy mit rakok ki, azon te nem fogsz nevetni, de ha Gdat, vagy valami világi nagy haverod rakná ki ugyan azt, azon nevetnél.

Elmond egy kis nyomorék egy viccet, pont leszarod, de ha elmondja egy stand up comedys, vagy Fábry ugyan azt a viccet, azon meg nevetnél, logikus, ők tettek érte, hogy azon is nevessenek, ha azt mondják hogy "HE", de hihetetlen, hogy te ezt egy fórumra is kivetíted, és figyeled, hogy  kinek a viccén nevessél, és kién ne  Nevet

De ha nagyon  szeretnéd, akkor nem rakok ki több képet/viccet a Viccek topikba.


A Micsudis manga, remélem, lesz még belőle valami

http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=410.msg917652#msg917652

Micsudi, most minden genyóskodást mellőzve, de szerintem az összes ilyen csajos sztoridat írd le. Komolyan mondom, hogy egy 2-3 évados sitcom is kijöhetne belőle. Egyszer próbáld ki, ebből tényleg lehetne pénzt csinálni.

Írjunk egy romantikus shoujo mangát Micsudi csajozós sztorijai alapján. Nagy sikere lenne és minden nap más ázsiai picsa állna a ház előtt a kedvedéért és Micsidi senpai-nak hívnák.

Már el is képzeltem, hogy rajzolnám meg Micsudit.



kyaaa Micsudi senpai noticed me ikszdé
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #17 Dátum: 14 júl 24, 09:43:07 »

De ha belegondolunk, a vágóhídra vezetendő marhákra nem jelent más veszélyt, csak a híd végén állomásozó bárdok.
Az út, ami boldoggá tesz, nem a végcél.

heo bölcsessége Nevet
Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #18 Dátum: 14 júl 27, 23:09:53 »

Na tessék, megalkottam ütőképes seregem beosztásait. Lew, te meg haladj már a képregénnyel. Nevet
A rangok a következők:

Főfőfővezér: én, természetesen. Nem igényel további magyarázatot.
Hadi tanácsadóm Aes.


Arcvonal katonái:

Gdat, a vadállat. Mindig az első sorban tör előre harc közben. Agresszív és rettenthetetlen, szomjazik az ellenség vérére. Tökéletes az arcvonalba, mert az ellenség a fajtája puszta látványától is megijed. Utálja a passzív agressziót és imádja az erőszakot, úgy érzi, képes megvalósítani önmagát, ha szétveri mások fejét. Nem elég, hogy képzett harcos, ez a fajta minden bevitt ütéstől egyre erősebb és erőszakosabb lesz, amint elborítja szemét a vörös köd, szinte sebezhetetlenné válik.

Micsudi, a színlelt menekülő. Tökéletesen álcázza az összeroppanást és a kétségbeesést. A támadó sereg láttán arcára kiül a félelem, pedig szívében még lobog a lelkesedés. A magát elbízó ellenség azonban nagyot hibázik, mikor e fajtát üldözni kezdi: Micsudi ugyanis egy pszichopata, aki kíméletlenül csap le az üldöző seregre. Rejtett képességeivel aktiválja az ellenség agyának fájdalomérző központjait, vagy akár 1000 km-ről is lebombázza vallásuk szent városait. Megtesz minden mocsokságot, amit ember csak elképzelhet a szent cél érdekében!

Lew, a részeges harcos. Első sorokban támad. Jellemzője, hogy nem tud egyenesen járni, és összevissza dőlés rendkívül megnehezíti az ellenség számára a kilövését. Lew tisztítja meg a terepet az arcvonal többi katonája előtt különleges képességével. A magával cipelt rengeteg  pia és meggyújtott cigi ugyanis végzetes reakcióba lép egymással, és hamar porrá égeti az ellenség  első sorait. A menekülők már könnyű prédának számítanak a többi katonának.

A hátvéd katonái:
Coelho, a klón. Gdat másolata. Első pillantásra a két faj tökéletesen megegyezik, a szemfülesebbek azonban hamar észreveszik a különbségeket. Coelho nyugodt, akár az erdő. Sosem veszíti el a fejét, megingathatatlan csendes harcos. Tökéletes hátvédnek, hiszen amellett, hogy hű eredetijéhez, nyugalma és kizökkenthetetlensége miatt a hadsereg hátának tökéletes védelmezője. Különleges képessége, hogy jelenlétében a feltüzelt ellenség soraiban is hamar eluralkodik a nyugalom, így azok veszítenek harci kedvükből.


Jobb- és balszárny:

Több ezer Ayumi harcol mindkét szárnyon. Ayuminak nincs jelzője vagy beceneve, ami leírná képességeit, mert e faj a technikák tárházával rendelkezik. Mindig mélabús és szomorú, olyan, mintha a halál hírnöke lenne. Amerre jár, szomorú zenék csendülnek fel, és az ellenség szívébe hamar beköltözik a haláltól való félelem. Ayumi emellett fel is bosszantja őket: sokat várakozik tétlenül az elfoglalandó várak és helyőrségek alatt. Nem támad, mintha soha nem is akarna győzni. Ez rettenetesen felbosszantja az ellenséget, aki először csapdát sejt e taktika mögött, majd Ayumi további tétlenségére rettenetes dühbe gurul és támadásba lendül. Ayumit azonban nem könnyű legyőzni, lábát sziklaszilárdan megveti, kimozdíthatatlan a helyéről, így az ellenség felőrlődik támadás közben. Különleges képessége az untatás, ugyanis nem elég, hogy tétlenkedik, Ayumi még unalmas is, ami szintén megzavarja az ellenség józan gondolkodását.


A kém osztag:

Sevanna, a csőszök királynője. Bármilyen információt képes továbbítani, és tökéletes mestere az információ kiszivárogtatásának is. Kiépült hírszerző hálózata van, és egy fontosabb hír sem kerüli el a figyelmét, lecsap mindenre, ami fontosnak vagy hasznosíthatónak tűnik. Bomlasztásra is kiválóan felhasználható, az ellenség ugyanis a kiszivárogtatott információ miatt bizalmatlanná válik saját társaival szemben. Különleges képessége, hogyha valódi szándékát sikerül is felfednie – sőt, ha ő maga fedi fel magát – az ellenség hamar elfeledi, hogy egy kémmel van dolguk, és ugyanolyan bizalommal beszélgetnek vele, mint korábban.

Minagi, a fekete özvegy. A tökéletes női ninja, a mindig mosolygós, kedves, ártatlan kislány, akiről senkinek sincs rossz véleménye. Sosem fedi fel valódi kilétét, az új szociális kapcsolatok kiépítésének mestere, aki mindenki szívéhez megtalálja az utat. A lelke mélyén azonban valódi gyilkos. Könyörtelen és kegyetlen pók, aki akkor csap le áldozatára, mikor az nem figyel. Ne aludj el, ha egy minagi van a közeledben. Tökéletes orvgyilkosnak is.


Bomlasztó osztag:

Syzygy, the god of mischief (szigorúan angolul!). A bomlasztó osztag legidegesítőbb fajtája. Nem álcázza magát, szándéka első pillanattól kezdve nyilvánvaló. Arrogáns beszólásokkal próbálja növelni a feszültséget. Fajtája egyértelműen az ellenség soraiba beépítve használandó. Legjobb, ha valamilyen vezető posztot kap, de már a közkatonák szintjén is kiválóan végzi munkáját. Mai világban jogvédőnek is használható az ellenség társadalmának összezúzására.

Sabaku, az ártatlan. Aranyos, kedves kislány. Legalábbis annak tűnik. Valójában apró megjegyzéseivel bármikor kihozza az ellenségből a vadállatot, aki könnyen meggondolatlanul cselekszik. Az így kiugrasztott ellenséget aztán a legjobb agyonveretni valamelyik arcvonalbeli katonával. Békeidőben is használható bomlasztásra, sőt ekkor érvényesül csak igazán különleges képessége: mivel aranyos kislánynak tűnik, a társadalom mindig az ő pártját fogja fogni.

gman, a goblin. Ezt a fajt soha senki nem veszi komolyan, és éppen ebben rejlik az ereje. Hatásköre a bomlasztás és a hírszerzés határán van, azt is mondhatnánk, hogy bomlasztással szedi ki másokból az információkat. Míg Minagi és Sevanna inkább magához édesgeti áldozatait, gman éppen ellenkezőleg: hergeli és idegesíti őket, így azok dühösen, elborult aggyal könnyebben elmondják az eltitkolt információkat.


A megtévesztő osztag:

Ishida és heo. Párban járnak. Mindig ott vannak mindenhol, mindenhez hozzászólnak és mindig van véleményük, de az ellenség sosem ismeri ki őket igazán. Mindenki számára gyanúsak, de soha senki nem tudja megmagyarázni, miért. Tökéletesen használhatók figyelemelterelésre, az ellenség ugyanis utánuk kezd kutatni, ezzel időt és lehetőséget adva nekünk.

Ellátmányt biztosítja:

Noe, aki egymagában felelős a raktárak feltöltéséért, annak ellenőrzéséért és az ellátmány szállításáért. Külön feladata a Lew faj által felhasznált alkoholmennyiség biztosítása.


nem igazán szeretjük a Dr. Who-t és kész. :3

én rühellem mint a szart, pedig egy részt sem láttam belőle. De így megmondom hogy ratyi, buta túl angolos sorozat, ahol porszívók ellen harcolnak.



ilyenek ellen. És ettől félnek.
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #19 Dátum: 14 júl 29, 03:34:27 »

Ne izgulj Ayumi, ha nem is Micsudi által, de valahogy tuti kinyíratlak. Olyan nem létezik, hogy te az én képregényben életben maradj.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #20 Dátum: 14 júl 29, 12:15:31 »

Csak mert kiderült, hogy ezt a "mémet" még nem ismeri mindenki.


*töltelék hszek*

Beütöttem Google-be a nevét mivel, tényleg jól néz ki és ezt dobta ki =D

18 +

Link törölve! Azért ilyet inkább ne tegyünk be ide. Moderátor

Itt a szerelmed Micsudi ikszdé Nem k*rva nyugodj meg ikszdé

ikszdé
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #21 Dátum: 14 júl 31, 23:52:03 »

Naplózva


Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #22 Dátum: 14 aug 07, 20:00:56 »

Találtam pár régi elmentett csodát, beteszem ide hogy el ne vesszen ha gépem meghal Nevet

Requiem of Akami
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=6831.msg751907#msg751907

Return of Morause
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=7701.msg816844#msg816844

És egy tonna régi ki nyerne csatában?-s verbális kombat a teljesség vagy a rendszerezés igénye nélkül.
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=430.msg744226#msg744226 ly-j
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=430.msg676693#msg676693 deidara vs. tenten meg neji
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=430.msg677168#msg677168 neji vs hidan
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=430.msg744108#msg744108 minato vs deidara
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=430.msg665000#msg665000 nagato vs bee
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=430.6135 itachi vs deidara (feraa fanok figyelem!)
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=430.6150 egy csomó Tsunade(hime)s harc
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=6021.msg731581#msg731581 tsunade vs. erza by TH
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=430.msg627319#msg627319 lordhidan
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=430.5685 gery ssj3

gman, remélem neked a Grimmjow vs Lucci megvan valahol Nevet



Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #23 Dátum: 14 aug 22, 20:49:52 »

A sárkányok nem hüllők (lennének)?
Akkor hol van nekik bundájuk.

Mert minden hüllő bundát visel.
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #24 Dátum: 14 aug 22, 21:03:28 »

Az a helyzet, hogy az nem kérdő mondat akart lenni lewike. Szövegértés 260 pont.  Faceg

Akkor hol van nekik bundájuk. = ha hüllők akkor nincsen nekik


ennyike
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 22, 21:04:29 írta Syzygy » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #25 Dátum: 14 aug 26, 07:37:46 »

Gdat, azért ez egy elég szabálytalan hsz volt. xD Előző hsz idézés, és nem is írtál magad semmit. Ezt igazából ki kéne törölnöm.

A felhasználóneveknél meg lapozzatok az N betűhöz, ott van rengeteg naruto* meg Naruto +n név. xD

Gman esküvőjén vajon ilyen torta volt?


Ennek a képnek helye van itt! ikszdé
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #26 Dátum: 14 szep 01, 07:44:10 »

Gyors összefoglaló azoknak, akik lemaradtak volna a fórumos mémekről.
  • Dehunter 400 ezres fizetése mmo questekkel. A mém pontos használatát még kalibráljuk.
  • Deák téri csajok. Bárhol van egy csaj, el lehet mondani, hogy a Deák téren jobbak vannak. (Ez a mém azért különleges, mert felülírta az elérhetetlen csajok mémet.

Egyelőre ennyi, de majd frissítem.

Ezt csak azért, hogy megmaradjon az utókor számára. A Deák tereset ráadásul én találtam ki, egyre több mémmel ajándékozom meg ezt a fórumot, értékeljétek! Nevet
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #27 Dátum: 14 szep 01, 08:55:31 »

Na várj nem csak a pestet találtad ki? Linkeld már be amikor megemlítetted a deák teret.

Másrészt ezt is meg a lesérülést is én futtattam fel. Durci

managernek kéne lennem hollywoodban, mint runkle
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #28 Dátum: 14 szep 07, 15:53:58 »

Naruto manga final fight accurate description Nevet
Olyan hirtelen lett vége annak a harcnak. Mintha elvágták volna.
Fogd fel úgy, hogy lelőttek egy haldokló kutyát, hogy ne szenvedjen!
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #29 Dátum: 14 szep 12, 21:53:39 »

Végig néztem a videót és most megyek rágyújtok  Mosolyog

Bízok egy hasonló, szebb jövőben néked. Nyelvesít Majd keress fel, mert szeretném én azt látni. Nevetni akarok. Bár ha lábra tudsz majd állni addigra.

Téged meg remélem elvisznek az ufók és kiszondázzák a végbeled.


Nekem hiányzik Ms.tróger =/
Naplózva


Oldalak: 1 [2] 3 4
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!