24 máj 05, 18:07:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 160 161 [162]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Könyvek, képregények  (Megtekintve 349223 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2415 Dátum: 16 feb 06, 18:08:43 »

Aes, a 2. könyv címe Kalibán háborúja? Fumaxon 6 rugó az 1. meg a 2. könyv,szerintem így egyben megrendelem
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2416 Dátum: 16 feb 06, 18:13:45 »

Micsudi, majd meglátod. Most már nem spoilerezek. D:

Ja, a Kalibán a második rész.
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #2417 Dátum: 16 feb 14, 23:23:35 »

Akit esetleg érdekel.

Látótávolságba került Az Idő Kereke sorozat hatodik kötetének, A káosz urának újbóli megjelenése.

KATT A BORÍTÓHOZ

A Delta Vision tervei szerint idén megjelenik az összes maradék rész. Mivel az ígéreteiknek pusztán fele valósul meg, én arra tippelnék, hogy a kilencedikig talán eljutnak. 
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2418 Dátum: 16 feb 15, 20:20:41 »

Térség 3 befejezve. Kegyetlen volt, és egyben nagyon izgalmas Nevet Kicsit mészárszék, bár igazából csak 1 mellékszereplő halála fájt igazán.

Innentől spoiler!!

A gépészcsajszit kinyírni kár volt Szomorú A lassító mező okozta tömegmészárlás váratlan volt az tetszett Nevet  Anna karaktere is jó el volt találva. És ami a végén meglepett megsajnáltam-megszántam a Mao lányzót aki a végén mégiscsak helyesen tudott dönteni. De őszintén ki ne csavarodna be attól ha mindenkije meghalna a családja nevét besározták az örökségéből semmi sem marad. Nem volt semmije, így vesztenivalója sem. Remélem nem a Lunán fog megrohadni és a 4. könyvben kiderül mi  lesz a sorsa. Ami meg az univerzum alakulását illeti kiszámítható volt. Az egy kapu az isten szerelmére Nevet kicsit lehetett volna ezt másképp csinálni hogy pl a végén derüljön ki micsoda az pontosan. Majd kiderül.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2419 Dátum: 16 feb 18, 12:22:35 »

Shiranai,lenne feléd egy kérdésem.

A 11.22.63. könyvben ki a Sárga kártyás ember? Már nem emlékszem rá,de benne van a  sorozatban is,azért érdekelne,meg talán te emlékszel még rá ikszdé
Annyit tudok hogy föltűnik neki hogy ha Al vagy Jake járkál az időben,de ennyi.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #2420 Dátum: 16 feb 18, 18:36:36 »

Nem volt fontos szerepe a könyvben, ha jól emlékszem, csak mindig megnézte őket. Később nem szerepelt.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2421 Dátum: 16 feb 18, 21:44:08 »

Értem.A sorozatban is kb ennyi lesz a szerepe szerintem.Csak elfelejtettem hogy mi is ő.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 160 161 [162]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!