24 máj 05, 19:45:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 159 160 [161] 162
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Könyvek, képregények  (Megtekintve 349228 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2400 Dátum: 15 nov 25, 22:42:30 »


Ma sikerült lekalózkodnom a Carnage 2# -t is. A rajzolás mint az elsőben, gyönyörű volt és a sztori is szépen halad. Cletus cicus meg hozza a formáját mint mindig. A "Shut up Brock" meg nem maradhat el. Van egy olyan érzésem, hogy ezt a végéig "hallani" fogom. De, semmi gond. Még mindig szimpibb ez a nyomorult mint F. Thompson (különben is hányinger az a "Venom").


Különben meg... Nincs olyan rész valahol, ahol nem "alakul át"? Komolyan, már most hiányolom Kasadyt emberi(bb) formában, hiába lett ilyen dögös, ráadásul végre normális "fogakkal". Basszus, és ha minden igaz még egy filmbe is bele akarják tenni. Úgy legyen... megérdemli.
Naplózva


Cletus Kasady
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #2401 Dátum: 15 nov 25, 22:47:10 »

Flash mindig is szimpatikusabb volt mint ez a nyomorult Carnage.
Naplózva


 
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2402 Dátum: 15 nov 25, 23:11:44 »

Mi bajod van szerencsétlennel? Ok, Carnage sokaknak nem szimpatikus de, többek közt azért mert nem igen látják át a karakterét. Kezdetben nekem se volt ennyire húde , viszont annak idején nekem zsenge újoncként egy hülye sorozatgyilkosnak állították be, nem többnek. Rávágtam, hogy egy sablon szar lehet akkor. Na ja, csak után tököm tudja miért, rákerestem (talán mert egy FRPG Fórumon jó vitapartner volt az Usere és a karaktere is majdnem olyan szadista volt mint én) és világossá vált, hogy piszkosul nem az. Izgalmasnak és érdekesnek találtam a jellemét, +a háttértörténetétől kezdve mit tudom én miig - volt mit átrágni, volt mit elemezni, aztán megsajnáltam... ja... őt... szerintem tök jogosan.

Ja, nem sokan bírják, de legjobb tapasztalataim szerint amit/akit nem bírsz az többnyire azért van, mert nem is igen érted (meg). Örülök, mert alapvetően én se az a közkedvelt típus vagyok és meg tudom érteni Cletus - ahogy meg egyre inkább kezdek bekattanni az engem körülvevő világtól, úgy lesz egyre szimpibb ez is. Meg hát mennyi mindenben adtam igazat neki a regények során? Döbbenet... (bár tudnám, hogy az Ultron meg Venom őrületem honnan jött, teljesen vakvágány volt).

Különben meg Flash stílusától rosszul vagyok, és amióta azon van Venom, már utóbbit is egyre jobban utálom s számomra döglött.

(Imádoknovellákatírniegyfélsorosszarraamirevégülnemkapokegydekareagotsedelegalábbjólesett)
Naplózva


Cletus Kasady
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #2403 Dátum: 15 nov 28, 14:24:29 »

Carnage azért lett kitalálva mert Venom annyira népszerű lett hogy antihőst csináltak belőle de azért kellett egy szimbióta gaztevő. 20 évig semmilyen értelmes dolog nem született vele, maximum akkoriban látványos akció. Az hogy az elmúlt években milyen karakteridegen háttértörténetet kapott mind szép és jó csak személy szerint leszarom.

Flash ezzel szemben nem karakteridegen Venomként, mindig is szeretett hősködni és brutálisabb is volt néha dühkezelési gondokkal de alapvetően jó srác. Nem viccből járta meg a sereget többször, még tanár is volt egy időben. Maximum az nem tetszik hogy Peter minden ismerőse már lassan valamilyen hős vagy gonosztevő. (Harry Osborn, Jessica Jones, Flash, Felicia, Liz bátyja, Connors stb.)
Naplózva


 
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2404 Dátum: 15 nov 28, 14:44:57 »

Karakteridegen? Miért lenne az?
Naplózva


Cletus Kasady
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #2405 Dátum: 15 nov 28, 15:19:28 »

Olvasd el a régi sztorikat vele és rájössz.
Naplózva


 
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2406 Dátum: 15 nov 28, 15:43:17 »

Olvastam régebbieket is, de szerintem nem lett karakteridegenebb azóta - inkább azt mondanám hogy, kicsit jobban megmutatta magát (nem buzin). Nekem tetszik az az összkép amit ma látok róla - valljuk be volt már ő áldozat, olykor elég csúnyán. Nem csak egy gonosztevőt.  De, ugye te ezt úgyis leszarod.
Naplózva


Cletus Kasady
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2407 Dátum: 15 dec 10, 17:28:00 »

Azt hiszem, ez mindent elárul:

http://1.bp.blogspot.com/-qDXlFrx4ScM/Vmd7PrOxhyI/AAAAAAAAHuo/_UNtbG1uTMw/s1600/CARNAGE2.png

Na basszus... 
Naplózva


Cletus Kasady
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #2408 Dátum: 16 jan 11, 21:20:20 »

Beavert sajnáltam a legjobban.Pete jó arc volt,de fullba tolta a kretént.

Az utolsó részt még mindig nem sikerült elolvasnom,mert kb egyáltalán nem lehet itthon kapni,szóval az valószínűleg mindörökre kimarad.

Ja jó arc volt. A 7. részt talán megtalálod vaterán/ jófogáson, vagy keresgélj antikváriumokban. Szerintem egy darabig nem jön ki az új kiadása. Minden esetre ne add fel, max újra elolvasod az egészet, mikor megszerzed.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2409 Dátum: 16 jan 11, 21:35:53 »

Holnap megyek fel pestre, a westendben körülnézek hátha van ott valami.

A Hosszú menetelést olvasd el,szerintem nagyon jó lett.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 11, 21:38:23 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #2410 Dátum: 16 jan 12, 16:38:28 »

Már elolvastam, szerintem nagyon, nagyon jó lett. Féltem, hogy a vége nem fog tetszeni, de ütött eléggé. Utána nem tudtam aludni, csak néztem a plafont a sötétben Nevet.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2411 Dátum: 16 jan 12, 19:34:33 »

Amikor Baker kérdezi Garraty-től hogy meghalhat-e már,McVries mondja hogy elfáradt,és leül,vagy a legvégén  Garraty látja a barátait hogy futnak mellette...annyira brutális egy könyv,hogy a mostani young adult szarok messze elbújhatnak mögötte.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 12, 19:56:33 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #2412 Dátum: 16 jan 12, 19:53:09 »

Nem olvastam young adult könyveket, csak filmeket láttam, azokhoz meg nem viszonyítanám. Mondjuk az is igaz, hogy ez nem a világra koncentrál (nem tudunk meg sokat róla, csak ami a szereplőkhöz kapcsolódik), hanem a versenyzőkre és ez benne az igazán jó. Beszippant és nem ereszt.
Nekem Barkovitch halála is emlékezetes volt. Fura, hogy mennyire vártam azt a részt, lévén egy szemét láda volt, de valahogy nem boldogított a vége. Meg mikor Scramm és az indián srác bemutatnak a katonáknak aztán leülnek a tömeg elé ha már nem tudtak volna sokáig tovább menni legalább méltósággal haltak meg.

Az a durva, hogy 79-es a könyv, talán le sem fordították volna, ha nincs ilyen sikere a ya könyveknek itthon (max King halála után).
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 12, 19:57:33 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2413 Dátum: 16 jan 12, 20:06:38 »

Az Európa Könyvkiadó szerint:
Idézet
Stephen King korai, álnéven írt gyöngyszeme az Éhezők viadalá-hoz hasonló, kegyetlen, kétségbeesett világot mutat be.
Én csak emiatt mondtam Nevet

Scramm volt a legesélyesebb,egészen addig amíg tüdőgyulladást nem kapott.Engem legjobban Baker és Garraty párbeszéde hatott meg,amikor kérdezi hogy "Bent vagyunk?" Garraty erre nem tud mondani semmit,majd Baker mondja hogy jó,most meghalok.Brutális egy jelenet.
Viszont azt nem tudtam hogy az eredeti mű ilyen öreg.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2414 Dátum: 16 feb 06, 16:13:50 »

Na szépen haladok a 2. könyvvel, gondolom itt folytatom a film helyett, és persze minden infó spoiler Nevet Főleg Aesnek címzem ezt és aki már olvasta. Még nem vagyok a végén de Avasarala épp most szembesült vele hogy a 6 hadihajó amit ellene küldtek csak még jobban rákapcsolt miután üzenetet küldött a korrupt idióta felettesének meg az admirálisnak. Szóval most kíváncsi leszek ebből a szarból hogy húzzák ki magukat Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 159 160 [161] 162
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!