24 máj 05, 19:27:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 407 408 [409] 410
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítség  (Megtekintve 796604 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #6120 Dátum: 15 szep 23, 13:42:12 »

Mondd már el kérlek hogyan Nevet baromira kíváncsi vagyok rá Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6121 Dátum: 15 szep 23, 14:40:44 »

Leszedtük a gép oldalát, ami ugyebár magától értetődő is lehetne, de mivel sulis gépek xD, integrált volt a hangkártya, szóval az alaplapoknak tudtuk csak megnézni a típusát, többféle gép is van abba a gyökér terembe, úgyhogy többnek is meg kellett ^^.

Alaplap alapján próbáltunk a neten az ahhoz írt drivert leszedni, de a világért se volt olyan, aztán próbáltunk egész driver csomagot az alaplaphoz, de ott meg minden volt kb lantól kezdve chipseten át vga-ig, csak a hang nem, de végül egy másik oldalon ugyan így csomagba le tudtuk szedni. Fantasztikus élmény volt
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #6122 Dátum: 15 szep 23, 15:43:45 »

Ezzel én is nagyon sokat baszakodtam még anno, amikor win7 se volt. Nevet Bár amikor kijött még nagyon sokáig xp-t használtam. Sőt, mindaddig míg PC-n toltam csak az volt. Amikor legelsőnek telepítettem újra nagy sikerélmény volt, hogy egyáltalán sikerült. Na de egyetlen egy driver se volt meg csak hát a hülyegyerek nem gondol előre, hogy ez lesz. Fogtam egy usb-t és amelyik gépen volt net szedtem le everestet. Elég érdekes volt mert a gépbe voltak 12+ éves alkatrészek aztán a driverkeresés is elég nehézkes volt. De miután szarakodtam vele 1 hétig (több száz programot, drivert, chipsetet, stbt kipróbáltam) szintén tényleg eufória volt hogy végre sikerült. ikszdé Lementettem az összes drivert ami kellett az usb-re aztán könnyű szívvel raktam újra az xp-t bármikor.
Naplózva



Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6123 Dátum: 15 szep 23, 15:54:18 »

Hát ezzel az XP meg driver dologgal vannak emlékei sokunknak azt hiszem. Nevet És mekkora csoda volt, ha valaki másnak "segítettél" telepíteni (gyk: megcsináltad helytette mert olyan jó arc vagy), és ugye amikor az elején lemondóan agresszív pofával megkérdezted tőle, hogy "Ugye megvan még az alaplapi CD?" tudva, hogy a válasz egy nagy Nem lesz, és kiderült, hogy valamelyik fiók alján mégis ott lapul. Nevet Meg volt mentve a nap.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #6124 Dátum: 15 szep 23, 16:25:06 »

Én egyszer telepítettem csak újra xp-re ikszdé rühelltem mint a szart.Azóta megvannak nekem is valahol egy fiók allján a szükséges driverek,mert sosem tudhatjuk mikor basz be a gebasz ikszdé
De drszabi ezért megérdemeltek egy félévi ötöst Nevet

btw
Azon csodálkoztam néhány hónapja amikor megvettem az új alaplapom,hogy a win simán ment utána.Anno amikor w7 volt a gépen,meghalt miután lapot cseréltem és újra kellett húznom.
A w8 annyit mondott hogy "egy perc türelmet" és pöccre indult ikszdé
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #6125 Dátum: 15 szep 30, 09:10:21 »

Én elvoltam az xp-vel. Régi laptopom addig volt gyors, w7 nem igen futott jól, mert azért az már combosabb configot igényelt, de elment rajta. Emlékszem én is mennyit vadásztam hozzá a drivereket, mert ahhoz nem volt cd, mint pl a mostanimhoz, hogy berakom a cd-t az meg feltol mindent egy 10 perc alatt addig meg iszok egy kv-t vagy valami ikszdé viszont a supportja jó volt, az oldalukon mindent meg lehetett találni Mosolyog

Am milyen telepítés az ahol félig csinálja meg?? Nevet Nem vagyok rendszergazda de anno a gépemmel elszöszömötöltem egy napot míg ment net, audio, vga Nevet (vga volt az első kisütötte a szemem a 1024es felbontás nagyobb képernyőn ikszdé
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #6126 Dátum: 15 okt 08, 15:29:58 »

Amikor lecsukom a laptopot, alvó állapotba kerül. Ha ekkor szállítom, így fog sérülni a merevlemez a mozgás miatt
(buszon történő rázkódás, stb?
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 08, 15:39:14 írta ATON14 » Naplózva

....................................................................................................................
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6127 Dátum: 15 okt 08, 15:51:33 »

Megtörténhet. Én nem tanácsolom ezt. Szállítás alatt mindig kapcsold ki rendesen.
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #6128 Dátum: 15 okt 08, 16:06:47 »

Amit korábban emlitettem program amiatt kellene.
Csak sulis hálózattal indul. Elindítom suliban, kinyomom a netet, lecsukom a gépet, haza viszem és akkor net nélkül lehet folytatni.
De ezekszerint inkább nem kockáztatok.
Köszi a választ Mosolyog
Naplózva

....................................................................................................................
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #6129 Dátum: 15 okt 08, 16:54:15 »

Ha nem rázod össze vissza mint egy vadbarom,akkor semmi baja nem lesz.Meg amúgy is,alvó módban energia takarékosság miatt "lekapcsolja" a vinyód.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6130 Dátum: 15 okt 24, 15:05:20 »

Life is strange (akármelyik torrenten elérhető verziója) a következő hibaüzenettel honorálja a telepítését:

the application was unable to start correctly 0xc00007b

Valószínűleg a windows 10 miatt történik a hiba, de nem fogok oprendeszert váltani.

Az összes directx, visual c++, framework verziók fel lettek telepítve, a hozzájuk tartozó összes dll fájl be lett illesztve és még mindig ezt csinálja. google youtube keresés már volt az első oldalról kb minden ki lett próbálva, esetleg ha valaki belefutott ebbe és megoldotta?

Ötlet valakinek? Nem merek kézi vezérléssel  törölgetni dll fájlokat a win32 meg a syswow64 mappában.
Remélem kiadnak valami patchet rá mert elég common kompatibilitási hiba úgy veszem észre.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #6131 Dátum: 15 okt 25, 21:14:47 »

Próbáld ki,hogy újrarakod a játékot,de a telepítés után hagyd ki a dx,c++ meg a többi szar telepítését.Nekem ez oldotta meg.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6132 Dátum: 15 nov 13, 12:53:21 »

Valaki segítene, mert egyszerűen nem találom. Van egy oldal, egy facebook oldal aminek a szerkesztője vagyok, vagy az adminja, lényegtelen. Vannak cikkek, amiket vissza menőleg meg kellene osztanom, de azt írja, hogy az oldal indulásánál régebbi cikkeket nem oszthatok meg, de az oldal indulását módosíthatom, viszont sehol sem találom. Valakinek nem kellett már ilyennel ügyeskednie?


SZERK.: Megoldóttam, a Névjegyeknél átállítottam az indulás időpontját.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 13, 13:09:49 írta Minagi » Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6133 Dátum: 15 dec 01, 09:04:49 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 03:22:46 írta Nikuccia » Naplózva
Excalibure1989
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #6134 Dátum: 15 dec 07, 09:52:42 »

Sziasztok segítségre lenne szükségem elég komoly gondom van.A narutokun.hu ra regsztráltam eddig csak a onepiece.hu n voltam de most egybeolvadt.Egyszóval az első gond hogy csak Chromon tudok bejelentkezni mozillán nem ,ez még nem is lenne önmagában gond.Ami a nagyobb baj minden kattintásnál be kell újra regisztrálnom mintha nem ismerné fel a gép hogy már bejelentkeztem,amikor meg valahol végre elérném a letöltést akkor visszarak a főoldalra és mindent újból kell kezdenem, még nagyobb gond hogy ezáltal még az adminokkal sem tudok illetve hozzáértő csapatagoktól se segítséget kérni.Próbáltam én már mindent hogy jó legyen leállítottam a tűzfalat kikapcsoltam a vírusírtót de hiába kérlek ha lehetséges segítsetek vagy hol tudnék egy adminnal beszélni,a türelmeteket előre is kössz sziasztok.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 407 408 [409] 410
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!