24 máj 05, 11:41:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 410
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítség  (Megtekintve 796470 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #15 Dátum: 07 júl 02, 17:44:29 »

Nem kell regisztárlni, mert anélkül is le lehet majd tölteni dolgokta. A fórumon nem, a weboldalon pedig hamarosan lesznek letölések is, de sztem ha elolvastad volna a frissítéseket, akkor abban is bennevan, hogy nem kell regizni.  Nyelvesít

Jah, és ne duplapostolj >Szomorú

Profil-Fórum profil információ és ott be tudod állítani, hogy az oldalon levő képek közül, vagy saját képet állítasz be
« Utoljára szerkesztve: 07 júl 02, 17:45:35 írta Handy » Naplózva
Black
Vendég
« Válasz #16 Dátum: 07 júl 02, 17:48:27 »

Kösz!Arra is tudsz válaszolni ,hogy hol kell képet keresni.De 1 fontosabbra nem tudsz-e álaszolni.Ugye te is jól tudod,hogy mindegyik letöltés avi fájl.Na mot a Winarral átlehet csnálni dvd-re.De akárhányszor próbáltam nem sikerült.Mivel azt írta a Windows Media Player,hogy valami hiba volt a dvd-re csinálásakor.De ugyan úgy csináltam az Ocean 13-at és sikerült.Na most aztán lehet,hogy van olyan Lejátszó ami viszi az avit csak mi aneve?Vag,ha nincs olyan akkor ,hogyan játszam le?
Naplózva
Necro
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488

Hát.. ő... Nihil? SZOTE OLÉÉÉ


« Válasz #17 Dátum: 07 júl 02, 17:53:10 »

Profil módosítása, ezen belül Fórum profil információ, aztán a többi rajtad múlik.
Az avit nekem viszi a real player, meg a gom player is...^^
Naplózva
Black
Vendég
« Válasz #18 Dátum: 07 júl 02, 18:13:38 »

ok!Nem tudja nekem valaki,hogy amit itt majd lelehet tölteni részeket az Magyar szinkron?
Naplózva
Necro
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488

Hát.. ő... Nihil? SZOTE OLÉÉÉ


« Válasz #19 Dátum: 07 júl 02, 18:18:17 »

Szinkron szerencsére nincs. De az NKW Team remek magyar feliratokat készít. Nevet
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #20 Dátum: 07 júl 02, 18:29:11 »

Hidd el, sokkal jobb japánul, mint magyarul. kacsint
Naplózva
Black
Vendég
« Válasz #21 Dátum: 07 júl 02, 18:45:35 »

Könyörgöm valaki segítsen!Letöltöttem ezt a RealPlayer 10.goldot De ugyan úgy adja mint a WindowsMediaPlayerben.Vagy is csak hangot add.Képet nem._Mondjátok  el léjci melyik lejátszót használjátok a naruto avi rész lejátszásához.A pontos nevét mondjátok!Kösz!
Black
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #22 Dátum: 07 júl 02, 18:46:44 »

én a BSplayer-rel játszom le az itteni narutos részeket, és asszem le lehe tölteni az oldalról, bár lehet h csak később, mert még nem rakták ide fel vagy nemtom...
Naplózva
Black
Vendég
« Válasz #23 Dátum: 07 júl 02, 18:47:46 »

Van pontos neve pl:Bsplayer 5.gold vagy valmi.
Naplózva
vanbastel
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 328


« Válasz #24 Dátum: 07 júl 02, 18:55:14 »

javaslom az mp3portal.hu-ról töltsd le a k-lite codec packet, nekem még semmi bajom nem volt vele, jó kis csomag 8)
Naplózva
Black
Vendég
« Válasz #25 Dátum: 07 júl 02, 19:15:16 »

ez az oldal tutira magyar feliratot fog tenni?

Moderátor: Kerüld a triplapostokat! Csak olyan hozzászólásokat írj, amik valóban a témához tartoznak, a többi mehet a Duma topicba is.
« Utoljára szerkesztve: 07 júl 02, 20:04:31 írta Asura » Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #26 Dátum: 07 júl 02, 20:59:14 »

Tölcsél le barmien Mplayert az lejatsz mindent es nem kell hozza codeck sem, mondjuk en zoomplayerrel nezem de ezt meg kellet kodeckelni a Combine Comunity Codeck Pack-et tettem fel hozza azota mindent lejatsz Mosolyog.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
acid
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 1269


Au-chan??!


« Válasz #27 Dátum: 07 júl 02, 23:28:09 »

nah ezt töltsd le és simán menni fog a cucc: http://www.divx.com/divx/windows/download/index.php Jah és telepítsd is fel Nevet Bármilyen lejáccóhoz. kacsint Amúgy BsPlayer rulz!
Naplózva

Black
Vendég
« Válasz #28 Dátum: 07 júl 03, 07:17:16 »

Jó van tudom ,hogy ez nem ide tartozott.De akkor is letöltötem a shppuden 18. részét és angol felirat volt.Akkor minek írják,hogy magyar felirat amikor nem az?Na most a részek azok magyar felirattal fognak menni? ??? ??? Vlaki segítsen :o
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #29 Dátum: 07 júl 03, 10:08:04 »

Itt bárki válaszolhat a kérdésekre ugye? Mert kezembe venném ezt most:D
Black, magyar felirat akkor lesz, ha letöltesz külön. (Nekem így lett, nem tom más hogyan honnan:D) Azt se tom,h műxik itt a reklám, de inkább nem ide írom a helyet, ahonnan leszedhetek. Kezd kegyetlen félelmem lenni,h mit lehet és mit nem. Megy a pü.
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 410
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!