24 máj 05, 18:36:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 34
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Valóságshow-k  (Megtekintve 108133 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Han-Joe
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 160

Hivatásos fórumleső xD


« Válasz #15 Dátum: 11 márc 13, 15:43:36 »

Nyalóvilág

tömör véleményem: nagy ****

részletekre kiterjedő vélemény:

Alequinho, az érdi csődör - egyik legesélyesebb, nem bánnám ha nyerne ikszdé
Anikó - az én szememben a legértelmesebb nőszemély, igaz ő se 100-as (persze a többiek gondolhatják másképp, attól nem fogok tágítani ezen álláspontomon^^)
Laci - se nem utálom, se nem szeretem, nem 100-as ő sem, de kitudja az igazi ütőkártyát mikorra tartja Nevet
Éva - no comm, bár ha kevesebbet inna, talán tudna valamicskét (igaz ezt se 100%-ra mondom)
rácz család & j. erzsébet "légpisztoly" - végképp no comm (nem véletlen írtam kis betűvel a nevük Nevet)

Szóval én 3 embert látnék szívesen nyertesként (a két A és esetleg Laci), de sajnos a Raj családból legalább az egyiket (de úgy látszik mind2őt Alek mellé) benyalizzák a döntőbe -.-
Naplózva

Aysee kutyája^^ | A világ egyetlen és igazi kedvesköcsögje | NHFK Tag és Mottókitaláló^^ | Idegbeteg álmodozó
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #16 Dátum: 11 márc 13, 15:46:33 »

Én nem nézem. Hogy miért? Valótlanság az egész, megjátsszák magukat az embererk, valamint hogy idézzek 1 másik témából 1 Hsz. részletet:

.... Nem kell ez a műsor, amelyik (egyik tanárom szerint) azt mutatja be, ahogyan a ketrecbe zárt majmok esznek és párosodnak. Az ilyen nagyon nem hiányzik ikszdé ....

Röviden ennyi, amit gondolok róla. ^^

Utóirat.: Nekem mind1 ki nyer. Talán Alekosz, az egyetlen, akit még épelméjűnek mondhatok.
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 13, 15:51:16 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #17 Dátum: 11 márc 13, 15:49:52 »

Ha Laci nem másokat "küld harcba", hanem saját maga kijutott volna párbajra, akkor már rég nem lenne aktív részese a műsornak.
Ideje lenne megejteni azt a bizonyos Kaja vs. Pia párbajt. ikszdé

Egyébként kicsit tartok attól, hogy Anikó nyeri meg az egészet. Ugyanis meglepően hatalmas rajongótábora van.
Csak az a baj, hogy mindössze a dögös külleme miatt. Az emberek nagy része vak, és nem lát át a szitán, hogy bizony Anikó az egyik legnagyobb sz*rkaverő az egész csapatban.
Nem hiába tanult színészetet...

Bár voltak pozitív pillanatai is, mint például egyik nap, ahogy kiállt Alekosz mellett Laci ellen. bow
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #18 Dátum: 11 márc 13, 15:50:13 »

Az egész meg van rendezve, mindegyik beépített ember, néha bőgnek maguktól is de megéri a jó kis fizuért. Szandika képe már szürke volt a honlapon 3 napja mint a többi kiesettnek, mindig előbb fent vannak fél órával a párbaj eredmények. Amikor lehet nézni neten élőben, párszor el is szólták magukat meg lehet nézni youtubeon. Aki szavaz és pénzeli az rtl klubot nagy p_cs. Az meg aki azt hiszi hogy nem lehet csalni ebben, meg hogy bárki ellenőrzi a nagy rtl klubbot az még nagyobb.
Naplózva


 
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #19 Dátum: 11 márc 13, 17:45:04 »

Én azon szörnyülködök el mindig, hogy mennyire aluliskolázott ott mindenki. Mondjuk Alekosz messze a legműveltebb ember, és gondolom mindenki tudja ki(k) a legostobább(ak). Gigi és Béci konkrétan megmondta, hogy elegük van abból, hogy Alekosz mindent körülír. Hogy miért? Mert megteheti. Ő rendelkezik a legnagyobb szókinccsel, és ezért ő egyáltalán nem járatja le magát, ellentétben a Ráczokkal.
De az a legviccesebb, ahogy okos ember módjára próbálnak meg beszélni, és minden 2. szavuk az "úgymond". Nevet 
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
renato
Vendég
« Válasz #20 Dátum: 11 márc 13, 17:48:33 »

Kazekage: először is köszönöm a kritikát. De szerinted csak úgy simán meg lehet bundázni? Múltkor egy reklám miatt büntették meg az RTL-t, most komolyan azt gondolod, hogy egy ilyen csalást csak úgy elnéznének nekik? A beépített emberes elképzelésedről meg no comment... ezt szerintem te sem gondoltad komolyan, bár valóban volt amit megrendeztek (lásd: Gigi és jErzsike a hotelben).
Aes: meg lehet, de szerintem akkor már inkább Olivér oldalára billentették volna a mérleget. Én sem nézem már minden nap, csak mikor a sors valami folytán odavág a TV elé, mivel kiesett a (szerintem) legszórakoztatóbb ember a villából.
Kallen: és ráadásul Alekosznak csak 8 általánosa van.. Nevet
Naplózva
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #21 Dátum: 11 márc 13, 17:50:58 »

Igen, tudom, de aki rendelkezik az olvasás tudományával és használni is tudja.. Hümm-hümm
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #22 Dátum: 11 márc 13, 18:05:19 »

Múltkor egy reklám miatt büntették meg az RTL-t, most komolyan azt gondolod, hogy egy ilyen csalást csak úgy elnéznének nekik?

A reklám nyilvánosan van levetítve, de egy ilyen bunda az RTL Klub boszorkánykonyhájában maradhat simán, hisz pár néző összeesküvés-elméletén kívül semmi bizonyíték az ilyesmikre.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #23 Dátum: 11 márc 13, 20:34:34 »

Azon én is csodálkozok, h Alekosznak 8 általánosa van és milyen jól ki tudja magát fejezni.
Olivért nagyon sajnáltam. Annyira elveszett a hangulat azóta. Szomorú
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Leni-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 272



« Válasz #24 Dátum: 11 márc 13, 20:44:45 »

Az lehet hogy Alekosznak csak 8 általánosa van meg de emellett sokat olvashatott meg sok filmet láthatott ezért van ekkora szókincse. Mosolyog
Olivért én is nagyon sajáltam/sajnálom mert legalább gerjeztette a vitákat és volt bennt hagulat.  ikszdé Mert nem hiszem hogy sokan azt akarják nézni ahogy a gigi és jerzsi nyalják-falják egymást.  Lehánylak  Technikai KO
Naplózva

Pesszimista kisdémon, ki Disney Drakula
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #25 Dátum: 11 márc 14, 09:23:47 »

Az a csávó kegyetlen csúnya. Nem szoktam ilyet mondani, meg nem is illik, de ez most tényleg igaz. Olyan pitbull feje van, meg a beszéde egy kicsit öhm. Hümm-hümm Mindegy. A Gigi se sokkal szebb.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #26 Dátum: 11 márc 14, 11:48:39 »

Vki megcsinálta am az IQ tesztet? nekem 110 lett :s
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #27 Dátum: 11 márc 14, 15:50:09 »

renato: Szerintem simán gond nélkül meg lehet bundázni és meg is bundázzák mint a megasztárt meg az ilyen hülyeségeket. Reklám miatt büntetni? Erről még nem hallottam, de nagyon ügyelnek arra hogy ne tudjanak belekötni a való világba, hiszen akkor borulna a bili. Szerinted miért nem mutatják a csöcsöket meg sípolnak ki mindent? Hogy még véletlenül se kerüljön semmilyen vizsgálat a műsor közelébe.
Naplózva


 
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #28 Dátum: 11 márc 14, 18:23:18 »

Azon én is csodálkozok, h Alekosznak 8 általánosa van és milyen jól ki tudja magát fejezni.
Olivért nagyon sajnáltam. Annyira elveszett a hangulat azóta. Szomorú
Maga Alekosz fejtette ezt ki nagyon jól. „Én a legnagyobb iskolát jártam ki , az élet iskoláját." Az életből tanulsz a legtöbbet és ez így is van. Nem valami IQ fighter , de kultúrált és egy Sanji veszett el benne. Nevet

Olivér távozása óta hatalmasat csökkent a sokak által eddig is megkérdőjelezett minőség. Bevallom Olivér és Alekosz a kedvencem a szériából , a többiek semmitmondóak , vagy idegesítő szemetek.
Kövi párbaj érdekes lesz. Vagy Évi vs (J)Erzsy , vagy Anikó akcióba lendül és ő meg Erzsy ellen. Az fix nálam , hogy Erzsy a következő kieső jelölt.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #29 Dátum: 11 márc 14, 18:59:52 »

Kazekage: kezdek egy kis offal: a Megasztár úgy volt bunda ahogy volt. 1 hétig lehetett szavazni a döntőre, de az utolsó percekben is föl-le ugrált 10%... ezt a TV2 sikeresen elszexuálta.
És javítanám magamat: meg lehet bundázni, és lehet, hogy meg is bundázzák (most már én is egyre valószínűbbnek gondolom én is, mivel egy ismerősöm beszélt nekem 1-2 ilyen elszólós videóról, amit az RTL már törölt is Youtube-ról, ezekről korábban nem tudtam).
Amúgy tegnap nézte valaki a Belevalót? Olivér - Győzike párbeszéd az elején vicces volt xD
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 34
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!