24 máj 05, 11:08:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 34
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Valóságshow-k  (Megtekintve 108129 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Dátum: 11 márc 12, 21:01:19 »

Téma a  valóságsóknak elszeparálva. Itt, és csak itt lehet beszélni róluk.
Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #1 Dátum: 11 márc 12, 21:02:01 »

Gyerünk Hanii, itt éld ki magad!  ikszdé
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #2 Dátum: 11 márc 12, 21:03:31 »

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Szandikaaaaa! Mindent bele! nehogy az a majomfejű menjen vissza!!!
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3 Dátum: 11 márc 12, 21:23:11 »

És így bukott a jövönk záloga... Kiröhög
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4 Dátum: 11 márc 12, 21:59:00 »

Gyerünk Szandiiii! gyerünk! te leszel az! menj vissza!
Neeee!! Miéééért!!! Neeem
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 12, 22:00:04 írta hanii » Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #5 Dátum: 11 márc 12, 22:19:31 »

Én nem vagyok nagy fanja a VV-nek, de kajak ki az aki ennyire szereti ezt a Beilát? Kiejtik ellene Olivért, aki a legnagyobb arc volt... Igaz, a nagyszájút én se bírtam, de akkor is sokkal jobban, mint azt a Béla krapekot. Annyira szívesen láttam volna pedig ahogy lemosódik az arcáról a vigyor. :D
Naplózva
Sasur
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #6 Dátum: 11 márc 12, 23:24:53 »

Elmondom nektek,hogy az egész meg van rendezve annyiszor szavaz valaki ahányszor akar,fölösleges.
Jah és emlékezettek majd erre a hsz-re,hogy Gigi fogja megnyerni,mikor majd a döntő lesz .
Na csöcsi kacsint
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #7 Dátum: 11 márc 12, 23:40:38 »

Sasur közjegyző jelenlétében zajlik a szavazatok összesítése/a szavazatok "elkönyvelése", így nem tudnak csalni... viszont elég gyakran próbálnak az emberek gondolkodására hatni (Éva és Ildi párbaja előtt is az összes összefoglalóban Éva alakított 4-ből 3 alkalommal, stb...).
Most én is sajnáltam, hogy kiesett Szandika... viszont a végéről valahogy a Máóniká Só jutott eszembe... xD
Amúgy remélem Alekosz nyeri, ő ér valamit a bentiek közül (majdnem mindenki más lelki beteg... bár mostanában kihullottak a sírósok...)
Naplózva
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #8 Dátum: 11 márc 12, 23:45:38 »

Igen, sajnos kár reménykedni. Szomorú Véleményem szerint Bécike drágaságnak akkora arca van a semmire hogy az már röhejes.

Felvázoltam egy olyan elméletet, miszerint ha Béci kiesne, megállna a az élet. Mert akkor nincs, aki Gigike helyett gondolkodjon, és akkor Jerzy /vagy hogy kell írni/ is életképtelen, mert ő meg Gigi után caflat. Laci úgyszintén menne a moslékba /mondjuk én csalódtam benne, azt hittem több esze van ennél, ha már doktor Lesütöttszemek /.  

Amúgy remélem Alekosz nyeri, ő ér valamit a bentiek közül (majdnem mindenki más lelki beteg... bár mostanában kihullottak a sírósok...)

Egyet értek Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 12, 23:49:08 írta Kallen » Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #9 Dátum: 11 márc 13, 08:44:12 »

Szerintem is Aleknak kell nyernie. Vagy ő, vagy senki. Azt én is megnéztem volna, ha Szandika kinthagyja a majmot. Nyelvesít Akkor Gigike hozzáláthatott volna megkeseríteni Dika életét, ami úgyse sikerült volna neki Béci közreműködése nélkül, Jerzy pedig egy nagy .... nemmondomki micsoda. Amúgy én úgy hallottam, hogy az Olivér vs. Béci párbaj le volt bundázva. Olivér annyira haza akart már menni, hogy megkérte a szerkesztőséget h cseréljék fel a szavazatokat. Mondjuk nem tudom h ez mennyire igaz, de én még elképzelhetőnek is tartom, hiszen Olivért szerintem jóval többen szeretik mint a majomképűt, legalábbis biztos hogy nem 39%.
remélem kiválasztják az Évát, kiviszi a Jerzyt, az kintmarad, aztán Alek kimegy a Bécivel, az is kintmarad, aztán Gigit is kitakarítják... Anikóval nem tudom mi legyen, nem igazán csipázom, de nekem8. Amúgy szerintem is pozitívabb lenne Laci szemszögéből,ha átállna a másik oldalra. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #10 Dátum: 11 márc 13, 09:11:04 »

Jó lenne, ha béla most meghúzná magát a 40 % miatt, bár kétlem. Pofátlan és beképzelt mint a tesója. Gigitől és Jerzytől már napok óta csak annyit látni, hogy hallgatják Bécit és bólogatnak... Nem tom melyik embernek jön be ez, de aki nem utálja meg amiatt amit vmelyik nap mondott alekosznak hát az nyugodtan pazarolja csak rá a pénzét Nevet
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #11 Dátum: 11 márc 13, 09:21:45 »

Mint már mondtam, ezeket nem lehet megbundázni... vagyis meg lehet, csak rá 2 napra erősen ostromolnák perekkel az RTL Klubot. Olivér ugyan azért esett ki mint Gombi. Nem gondolták végig, hogy azt a 400 Forintot éhező embereknek is oda lehetne adni, és nem ilyen "hülyeségekre" pazarolni. Amúgy nekem sem szimpatikus Béci, de szerintem még mindig jobb, mint Laci. Az az ember egy akkora idióta... csóró Alekoszt leordítja csak azért mert le akarta fényképezni... remélem kiesik hamarosan (nem lenne nagy űr a helyén a villában).
Amúgy most Béci nem hogy nem húzza meg magát, de szerintem még nagyobb lesz a feje...
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12 Dátum: 11 márc 13, 09:36:13 »

Sasur közjegyző jelenlétében zajlik a szavazatok összesítése/a szavazatok "elkönyvelése", így nem tudnak csalni...

Ohh, mintha egy közjegyzőt nem lehetne megvesztegetni. Lesütöttszemek
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #13 Dátum: 11 márc 13, 15:24:58 »

Véleményem h kva nagy át verés a vv- ezért nem is nézem xD
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #14 Dátum: 11 márc 13, 15:39:16 »

Eddig megvetettem a hiperbolikus összeesküvés elméleteket, de a tegnapi párbaj után bennem is masszívan beállt a gyanú.

Szandika kiválasztása óta mindenhol csak azt láttam a neten, hogy gyakorlatilag a nézők túlnyomó része összefog Béla ellen, és saját bevallásuk szerint küldik az sms-eket ezerrel megosztó személyiségünk, Szandika javára.

Most vagy az a helyzet, hogy Béci gettója ilyen szinten túlfizetett, és meg se kottyan nekik több 10.000(?) sms, vagy a közbeszéd igaz, a Rácz tesók protekcióval fognak csücsülni a döntőben...

Eddig a nyugdíjasok is garantáltan kitették Béci szavazótáborának nagy részét, de azok után, hogy az újságokba is belekerült őszentsége Béla úr sötét igazi oldala, kétlem hogy még mindig mellette állnának.

Ha nem Alekosz nyeri meg az egész elcsépelt felhajtást, akkor bizony.. Hm.. Megkívántam a bundáskenyeret.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Oldalak: [1] 2 3 ... 34
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!