24 máj 05, 10:29:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Milyen mobilod van, melyik a kedvenc tipusod? Miért?
Asus - 0 (0%)
Sony Ericsson - 65 (24%)
Sagem - 0 (0%)
HTC - 8 (3%)
Nokia - 61 (22.5%)
Alcatel - 6 (2.2%)
RBM (Red Bull mobile) - 1 (0.4%)
Samsung - 62 (22.9%)
LG - 20 (7.4%)
Motorola - 4 (1.5%)
Panasonic - 0 (0%)
Apple (iphone) - 27 (10%)
BlackBerry - 6 (2.2%)
Sharp - 1 (0.4%)
Siemens - 0 (0%)
Más... - 10 (3.7%)
Összes szavazó: 217

Oldalak: 1 ... 34 35 [36]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Minden ami Mobil/Iphone...  (Megtekintve 115097 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #525 Dátum: 15 aug 10, 08:42:38 »

Telekom a legjobb,utána a Telenor.Vodafonet kerüld el  messzire.
A telenornál hálózaton belül olcsó hívni és a mobilnet is jó.Telekomnál kicsit olcsóbb legalábbis nekem az viszont a mobilnet az
szarabb.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #526 Dátum: 15 aug 10, 08:52:40 »

Hát én a vodafonnál vagyok jelenleg. Hogy elégedett vagyok, azt nem tudom... Nevet

De egy ismerősömnek kell egy új mobil, és új előfizetés, ami elég baráti, mégis el lehet vele az ember és most ezt keresem. Inkább a Telekomnál nézzem akkor?
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #527 Dátum: 15 aug 10, 09:35:44 »

Nekem T-mobile-nál van, ami van nekem díjcsomag biztosítással együtt van 5k körül, 200 mega nettel. Embere válogatja igazából, hogy melyiket tartja jobbnak, mind 3 tábor a sajátját szokta általában preferálni.~
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #528 Dátum: 15 aug 10, 09:50:26 »

A Tmobile van a legközlebb a teljes lefedettséghez, amit mindegyik állít magáról. De én a vodával pl. szívok rendesen. xD
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #529 Dátum: 15 aug 10, 11:35:17 »

Vodás vagyok, nekem nincs vele gondom.

Ha lenne mobilnetem, tuti raknék fel olyan programot, amivel valami 3 eurocent a percdíj és nem szórakoznék hazai szolgáltatókkal Nevet
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #530 Dátum: 15 aug 10, 14:06:32 »

Nekem az a gondom a vodával, hogy átrakott egy csomagba ami elvileg kezdvezőbb és azóta 20k-s számlákat adnak nekem.
Naplózva


Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #531 Dátum: 15 aug 10, 14:16:01 »

ikszdé nekik biztosan kedvezőbb ár Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #532 Dátum: 15 aug 10, 17:55:50 »

Én a V-nél dolgozom, ha 26 év alatti az ismerősöd, akkor jó lehet neki itt is, de nyilván attól függ, hogy az ő ismerősei nagyrészt melyik szolgáltatónál vannak. Amúgy telekom.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #533 Dátum: 15 aug 10, 18:08:52 »

Én már voltam mind a 3nál. Természetesen feltöltőkártya, az előfizetés nekem túl kötött.
Évekig voltam 30as, aztán 20as, mert olcsón jutottam telóhoz, most meg (1éve) vettem az első okostelómat ismerőstől az vodás. Nálam inkább a telefon "dönti el" milyen a sim, attól függően mi jó bele. Függetlenem még nem volt.
Mondjuk nem érzek nagy különbséget, de feltöltő azért nem olyan nagy eltérés mint az előfizetés.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #534 Dátum: 15 aug 11, 18:45:54 »

Telekom a legjobb,utána a Telenor.Vodafonet kerüld el  messzire.
A telenornál hálózaton belül olcsó hívni és a mobilnet is jó.Telekomnál kicsit olcsóbb legalábbis nekem az viszont a mobilnet az
szarabb.

Nekem semmi bajom a mobilnettel Tkomnál. Csak az, hogy csomagot kell váltanom, de nincs egy normális, ahol értelmes mennyiségű a mobilnet adatforgalom és nem 10k a havidíj  smirksweat

ÉN már kb 10 éve vagyok t-mobilos, igazából vodán kívül mindegyikben voltam. De itt vagyok mert mindenki 30-as. ikszdé meg már aranykártya meg két év számhűség. Nevet Igazából én meg vagyok elégedve, bár ha kártyásnak kéne lennem tuti nem lennék 30-as mert lopják a lóvét.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 11, 18:48:21 írta Lilus » Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #535 Dátum: 15 aug 11, 19:14:34 »

Nekem sokszor nem volt net,pedig semmi nem indokolta azt hogy ne legyen.Dual simes kártyám van és a telenoros mobilnet meg mindig faszán működött.
De ezt leszámítva semmi bajom nem volt a telekommal.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #536 Dátum: 15 aug 11, 19:34:47 »

Nekem ez az itthoni nternettel van így, sokszor nincs, de itt akkor szerencsés a t-mobile mert mindig van net. Eddig egyszer nem volt rá panaszom-de elhiszem. Mosolyog
Nekem azt leszámítva nem volt semmi bajom, hogy megcsinálta még feltöltős koromban, hogy feltöltöttem a telefonomra 3500 forintot és másnapra meg elszivárgott a pénz. PErsze mindenféle nincs hozzáférésem kifogás volt, mikor részletes listát akartam kérni, mire ment el.... ikszdé
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #537 Dátum: 15 aug 11, 19:36:21 »

Az itthoni nettel viszont már egész más a helyzet...nemrég újítottunk 30mb-s netre és az első héten a letöltésem 3,7mib/sec helyett volt 300kbit.Amikor anyám fölhívta őket azt mondták hogy majd lesz.Oké
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #538 Dátum: 15 aug 11, 20:44:18 »

MIkor felváltottunk 120 MB-re akkor egy hónapig szórakozott velem a router, ki be kapcsolta magát, upcsekkel már szinte tegező viszonban voltam Nevet

Ki is cserélték az sem segített.

Viszont egy kis ON. valaki egy jó iphone szervízt ismer ahol foglalkoznak iphone 4s wifi hibával? :-S
Naplózva
F0X
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 7



« Válasz #539 Dátum: 16 feb 07, 20:54:15 »

Nekem középkori nyomogatós, de nekem pont jó ahogy van. :3  Nevet
Naplózva

Róka-Móka-Paróka!!!
Oldalak: 1 ... 34 35 [36]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!