24 máj 05, 18:27:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Milyen mobilod van, melyik a kedvenc tipusod? Miért?
Asus - 0 (0%)
Sony Ericsson - 65 (24%)
Sagem - 0 (0%)
HTC - 8 (3%)
Nokia - 61 (22.5%)
Alcatel - 6 (2.2%)
RBM (Red Bull mobile) - 1 (0.4%)
Samsung - 62 (22.9%)
LG - 20 (7.4%)
Motorola - 4 (1.5%)
Panasonic - 0 (0%)
Apple (iphone) - 27 (10%)
BlackBerry - 6 (2.2%)
Sharp - 1 (0.4%)
Siemens - 0 (0%)
Más... - 10 (3.7%)
Összes szavazó: 217

Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Minden ami Mobil/Iphone...  (Megtekintve 115109 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #510 Dátum: 14 márc 11, 22:43:55 »

Ebben az árkategóriában szerintem csak kínai (android) telefont szabad venni, esetleg ha van akkor Lumiát, mondjuk 520, de ha fontos a Facebook, Instagram és társai, akkor felejtős a WP.
Szóval én azt ajánlom, hogy nézz szét ezeken az oldalakon: Pandawill és Antelife
Nem kell tőlük megijedni, jó telefonok, gyakran jönnek frissítések és ha problémád van, pl: garanciális ügyek intézése, sokszor könnyebb Kínán keresztül, mint itthon egy normális szervízben. Nevet

Ja és sok telefonhoz 2 db !!! akkumulátort adnak, ráadásul akkorákat, melyek tényleg kellenének egy androidos készülékhez. Az 1 GB RAM, és a 4 magos proci pedig alap.

Találomra linkelek 2-t:
4 mag, 1 GB RAM
8 mag és 2 GB RAM!!!

Az utóbbihoz van magyar írás is: http://logout.hu/cikk/jiake_v8_mint_egy_gorogdinnye/bevezeto.html
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 11, 22:44:26 írta CsukiIce » Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #511 Dátum: 14 márc 11, 22:49:21 »

Meh. Nevet Már pedig ha utazok és kezem ügyében van a telefon, nagy eséllyel egyszerre futtatnék több programot, bár a facebook és e-mail ilyenkor nyilván elhanyalgató.
Így viszont nem tudom mi lesz velem. Samsung Galaxy Core még elgondolkodtató, mert van amiben jobb mint az Akai (RAM például), de van, ami rosszabb. Ahj. :/

Annyira nem fontos a facebook és társai, nem élek annyira abban a világban, mint a többiek, de jó, ha van.

Ezek a telefonok egész barátiak. :O Lehet beszélek erről apának. Nagyon szépen köszönöm! Nevet
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #512 Dátum: 14 márc 11, 22:51:56 »

Az oké, hogy itt 200 dolcsi egy ilyen telefon. Ne felejtsük el, hogy itthon még jön rá a 27% áfa. Nem beszélve a szállítási költségről. A szállítási idő átlagosan 2-4 hét. Ja és még vámot is kell fizetni, szóval még egy 100 dolcsit rá lehet számolni. Ez így már kb. 300 dollár lenne. A probléma ezzel az, hogy Crazy 40k körüli büdzséje már a 200 dolcsit sem éri el. Nevet

Nekem például baromira tetszik a Xiaomi MI-3, főleg a 64 gigás verzió. De mire itthon átveszem, akkor már a 100 k helyett inkább 130-150 körüli ára lenne és tényleg jó kis telefon, megérné ezt az árat is. De akkor inkább egy Nokia Lumia 1520.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #513 Dátum: 14 márc 11, 23:09:58 »

Az a linkelt 200 dolcsis telefon S4 szint, nem S3. A logout-os cikkben vannak tesztek is és minimális a lemaradása az S4-hez képest.
A szállítás 99% hogy ingyenes és mindig lehet választani valamilyen ajándékot, pl fólia vagy tabletnél érintőtoll. Sok mindent rendeltem és rendelek Kínából és környékéről, de amit a kínai posta hozott az 2-3 héten belül itthon volt és nem volt rajta ÁFA. Ár szerint kellett volna, de mégsem. Ha a FedEx-szel hozattam mert sürgős volt, akkor igaz, hogy 3-5 nap alatt megérkezett, de minden esetben kaptam emailt, hogy nyilatkozzam a csomag értékéről.
Ezzel nem azt mondom, hogy nem kell az áfával számolni, de ha 35 000 Ft körül néz telefont, akkor is max 45 000 Ft áfával együtt (ha kiveszik a vámon) és itt olyan készülékekről van szó amik az S3-as szintjét hozzák, de inkább túltesznek rajta.

Több mint 1 éve használok egy Lumia 920-at (elsők között vettem meg) és azt tudom mondani, hogy mint Nokia, nagyon jó telefon, mindene tetszik, Nokia programok elképesztően jók (utazások miatt kedvenc a GPS és a City Lens: http://www.youtube.com/watch?v=dpDqS2EPLVQ), a kamerán és a képeken, videókon mindenki csodálkozik, de mint WP telefon... nagy rakás sz*r ez a rendszer. iOS ehhez képest fényévekkel jobb volt. Szóval a Nokia készülékek nagyon jók, de a rendszer...
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 11, 23:21:00 írta CsukiIce » Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #514 Dátum: 14 márc 12, 20:01:19 »

Az ilyen Kínából rendeléses tapasztalatokról megdobhatnál egy P.Ü-vel, mert még egy 10k-s kést sem tudok áfa nélkül megvenni. Flancos jogszabályok.

Mi baj a WP-vel? Nekem eddig nagyon tetszik, habár még nem használom napi szinten.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #515 Dátum: 14 márc 19, 20:19:18 »

Most kezdtem el okostelót használni, zseniális, mi mindent tudnak ezek a kis kütyük.  Nevet
Naplózva

ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #516 Dátum: 14 márc 27, 00:10:36 »

Ez a nem semmi:
http://index.hu/tech/cellanaplo/2014/03/13/mi_ertelme_a_hajlitott_mobilnak/
A mérete miatt biztos nem kellene nekem ilyen, de ez az "öngyógyítás" elég figyelemfelkeltően hangzik. Na meg az aksi teljesítménye sem elhanyagolható.  Ohh My God
Természetesen az ára is megvan  Mosolyog
Naplózva

....................................................................................................................
vastelorde
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 164


Veterán age of empires játékos.


« Válasz #517 Dátum: 14 okt 01, 17:09:44 »

nekem Iphone 5s van inkább nem frissítem az iost amíg nem jönnek a hiba javítások....De amúgy eléggé megvagyok vele elégedve.
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

"Szeretem a tejet" -Öreg bácsi a tévében
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #518 Dátum: 14 okt 17, 21:40:35 »

Megvettem életem első tapperolós telefontját (pár éve még az asztali gépemben nem volt ilyen erőmű ) szedtem rá "fasza" játékokat.

Mi az olcsóbb, egy ideggyógyász, pszichiáter?

Vagy egy controller amitől valami PSP szerűséggé tudom varázsolni? (Már ha van ilyen cucc)

Naplózva

norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #519 Dátum: 14 okt 19, 12:29:37 »

Pszichiátert ajánlom.  ikszdé
Az egyetlen olyan kütyü amiről tudom, hogy PSP szerűvé varázsolja a telefonod az a PS4 kontrollere, de az is csak Sony telefonoknál működik, és ha a megérzésem nem csal csak a csúcs kategóriásoknál éri meg.
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #520 Dátum: 14 okt 21, 12:32:10 »

Ma már 2x hívtak pesti telefonszámokról, és ha felveszem, egyből lerakják. Rákerestem a számokra, állítólag valami telemarketinges cég zaklatja a Vodásokat. Le lehet valahogy tiltani ezeket?
Naplózva

Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #521 Dátum: 14 okt 21, 12:39:01 »

Van egy csomó app, ahol be lehet állítani, kiket engedélyezel/tiltasz. Akár egyesével, akár mindenkit, aki nincs benne a telefonykönyvedben.

Én ez utóbbit alkalmazom. Tudja pl. az Avast vagy a CM Security is.
Naplózva

tubatibi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7

Emperor


« Válasz #522 Dátum: 14 okt 31, 14:57:40 »

Szintén egy iPhone 5S tulajdonosa vagyok kb 3 hete, eddig nagyon-nagyon megvagyok vele elégedve. Szerencsémre már tudtam kezelni az iOS-t(Ezelőtt egy iPhone 4-et nyúztam).

Kinek mi a kedvenc appja? Melyiket találja a leghasznosabbnak? Én most valami egyszerű, de nagyszerű fájl(Főleg a pdf-ek miatt) kezelőt szeretnék. Valami ötlet?
Aztán majd megosztom veletek, ha találtam valamit és kipróbáltam milyen. Mosolyog
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #523 Dátum: 15 márc 15, 12:37:20 »

PDF kezelőnek Adobe Reader, vagy a Tucan Reader.
Utóbbi kezeli a fb2, pdf, epub, txt, mobi-t is.

http://napidroid.hu/igy-novelheted-meg-a-mobilod-akksijanak-elettartamat/


Naplózva

....................................................................................................................
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #524 Dátum: 15 aug 10, 08:39:16 »

Valaki S.O.S. tudna segíteni?

70-30-20.... kinek hogy jött be, milyen díjcsomagokat használtok?
Naplózva


Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!