24 máj 05, 20:04:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Milyen mobilod van, melyik a kedvenc tipusod? Miért?
Asus - 0 (0%)
Sony Ericsson - 65 (24%)
Sagem - 0 (0%)
HTC - 8 (3%)
Nokia - 61 (22.5%)
Alcatel - 6 (2.2%)
RBM (Red Bull mobile) - 1 (0.4%)
Samsung - 62 (22.9%)
LG - 20 (7.4%)
Motorola - 4 (1.5%)
Panasonic - 0 (0%)
Apple (iphone) - 27 (10%)
BlackBerry - 6 (2.2%)
Sharp - 1 (0.4%)
Siemens - 0 (0%)
Más... - 10 (3.7%)
Összes szavazó: 217

Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 36
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Minden ami Mobil/Iphone...  (Megtekintve 115110 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Black Dragon
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 50


« Válasz #15 Dátum: 10 júl 28, 14:31:06 »

Nekem egy samsung S5230-am van (fekete) . Nagyon jó kis teló szerintem, könnyen kezelhető.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #16 Dátum: 10 júl 29, 07:40:09 »

Nekem most franc se tudja, mivel elfeljtettek neki nevet adni még a csomagoláson is csak annyi állt hogy: Vodafone.. szal kiegyeztem abban a testvéreimmel hogy a márkája is vodafone... amúgy érintő kijelzős telefon, ezelőtt volt nekem egy 'Samsung E250V' aztán volt Sharp-om is meg az 1. vadi új telóm az egy 'sagem my 400 v' volt, de a legeslegelső telefonom az egy téglafon volt, 1. generációs nokia azt hiszem vmi 3100 volt a neve vagy vmi ilyesmi. xD
Mondjuk az annyira fun volt hogy nem is használtam... megkaptam de csak úgy volt!
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 29, 07:43:35 írta Morause » Naplózva
Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #17 Dátum: 10 júl 29, 08:25:05 »

hátt Sony Ericsson Vivaz Pro de megvettük és már utáltam .
Naplózva

memories last forever. <3
Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #18 Dátum: 10 júl 29, 10:03:54 »

Hát, ha utálod, add el, és vegyél az árából másikat^^
Én nem tudnék olyan telót használni, amit utálok  Pirul
Amúgy csak én vagyok olyan, hogy a kedvenc tárgyaimnak nevet adok? A telóm Nel Nevet (Nem a Bleaches Nelről lett elnevezve, de kedvelem azt a karaktert, úgyhogy még azt sem bánom, hogy rá emlékeztet^^)
Naplózva

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #19 Dátum: 10 júl 29, 10:09:12 »


Jéé, nekem is ilyen telóm van, bár most szeptemberben lesz 2 éve hogy megvan Nevet Egész jól bírja, de már lecserélném. xD
Naplózva
Flash
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 212

Don't mess...with the Uchiha


« Válasz #20 Dátum: 10 júl 29, 19:03:48 »

LG GD510 POP. érintőképernyős és tök szeretem, eleinte fura volt mert ezelőtt olyan trágya mobilom volt hogy.. na mind1 xD de már megszoktam és imádom. Nevet Csak kéne bele vennem egy legalább 1 gigás memo karit xD mert most csak olyan 35-40 szám fér el rajta és idegesítő állandóan cserélgetni nomeg több képet meg videókat tudnék csinálni Nevet
Naplózva

vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #21 Dátum: 10 júl 31, 13:34:35 »

Nekem samsung s5230 fekete, érintőképernyős 4 GB-os memoriával Mosolyog
most úgy 60 zene van rajta több száz kép és jópár videó és még feléig sincs  Pojén
Nem túl bonyolult telefon és szeretem csak az érintőképernyőjére naggyából vigyázni kell, de már karcos kissé -.-"
Amúgy az első telefonom a híres Nokia 3310-es volt Nevet én szerettem csak aztán néha nem kapcsolt be meg volt amikor hülyeségeket írt ki és apum vett egy új telót.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 31, 13:38:20 írta vivien.san » Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #22 Dátum: 10 júl 31, 23:36:07 »

nekem sony ericcson s302-m van, gyönyörű szép kék színben, igaz, kicsit már karcos, de nagyon szép fényes, így tükörnek is használható. Imádom, van rajta bluetooth, zenelejátszó, 2 megapixeles kamera, szép nagy a képernyője egy hátránya van, hogy nagyon halk. Valamikor újat akartam, de mivel rájöttem, hogy olyan kék mint Kaito, ezért most mégegyszerannyira szeretem ♥
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #23 Dátum: 10 aug 01, 10:20:31 »

az enyémen 5mp a kamera...
de wááh az előzőt se szerettem emg a mostanit se jah amugy az előző az LG GT500 volt. namindegy 2évig úgyse kapok újat szóval mindegy.
Naplózva

memories last forever. <3
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #24 Dátum: 10 aug 01, 10:47:07 »

Hát kletta.. akkor minek veszel magadnak telefont a úgy is utálni fogod? Nevet (vagy nem is te veszed? :o), valakiknek sokkal régebbi és gyengébb telefonjuk van, mert csak erre futja, vagy mert nem kell nekik 120k -s teló, és így is szeretik, mert elég nekik arra, amihez kell, mint ahogy nekem is. Nevet
Amúgy nekem Sonny Ericsson w395 -m van (fekete), de arra elég amire kell..
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #25 Dátum: 10 aug 01, 15:31:40 »

Hát ja, Kletta 15 éves, ha belegondolok, hogy amikor én 15 éves voltam még csaka  managereknek volt mobiltelefonja, meg néhágy feltünési viszketekségben szenvedő vállalkozsónak...nah mindegy más idők. Én 20 voltam amikor megvettem az első telómat egy Sony J5-öst, majd lett egy Z5, T610, V630 végül most egy N73 van ha kipusztul majd veszek valamit....rajta csengőhangként a nokia szignál és az egyik gyári beépített téma...(kb 1. bekapcsolás óta van így) Ez a mobiltelefon mizéria valahogy nem fogott meg...nem tudok sok pénzt adni egy 3-4 hónap alatt elavuló készülékért.
Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #26 Dátum: 10 aug 01, 21:25:19 »

De ez milyen már? Más ember éjjel nappal dolgozik ennyi pénzért, csak hogy legyen kajára pénze, vagy hogy legyen lakása, és ne lakoltassák ki, ő meg csak úgy dobálja a pénzt.. ahogy kivettem az eddigi hozzászólásaiból.. a többit meg inkább nem is részletezem. Kicsit érdekes életciklus lehet nála, én is 16 vagyok, de mégsem járok minden nap diszkóba, meg nem sírom ki magamnak anyámék összes pénzét csak azért, hogy naprakészen villogjak a suliba másoknak, vagy a haveroknak piával a kezemben h "milyen vagány vagyok, megvan a legújabb telefon, de utálom szal hnap ki dobom azt veszek másikat.. anyámnak úgyis van rá pénze..", vagy hogy az új készülőben lévő "pikcsörz" mellé (amit újfent naprakészen rak fel az oldalra, "sztem nem vok szép" címszó alatt.. mintha más nem az ellenkezőjét írná róla..) virítson a legújabb telefon. De arra meg nem is gondolnak, hogy mennyit güriznek ennyiért.. meg minek írja le ugyan azt 2x.. ettől is biztos vagányabb lett. Na mind1 nem az én dolgom, csak nagyon idegesít az ilyen ember. Ezt muszáj volt leírnom, bocs. Hátha észre veszi magát.. Off vége.  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 02, 07:11:46 írta Suigetsu » Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #27 Dátum: 10 aug 02, 06:05:30 »

Erre annyit lehet mondani, hogy Pinokkiót azért nem bírják összerakni, mert nagyon magasról esett le. Szerencsés ember, hogy így állnak a szülei.  Egy 8-10 év múlva majd megtanulja, hogy mi is az élet.
Naplózva
Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #28 Dátum: 10 aug 05, 00:29:18 »

azthiszem k****ra nem rátok tartozik, hogy a családom vagy én mire költöm a pénzt...az meg mégannyira sem, hogy mi rólam a véleményed^^jah, megnyugtatlak nem vagyok ujgazdag pi....na hagyjuk :E jah am messze nem volt 120 a telefon ;D
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 05, 00:36:11 írta Kletta » Naplózva

memories last forever. <3
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #29 Dátum: 10 aug 05, 08:23:11 »

w890i (2 éves) amit semmi másra nem használok csak telefonálás meg sms
Nem volt szivem eladni/elajándékozni/kidobni a jo öreg w300i-met ezért még az is megvan (legalább 5-6 éves) amit zenehalgatásra használok

Csak 1 meglátás nem érdemes a legujabb telefonokat megvenni a régiek sokkal tovább birják.
Példa rá: a w890i-be már 2szer vettem aksit + 1szer be is fagyott ugy h szervizbe is volt, még a w300i-nek semmi baj nem volt amiota megvan

Sejtettem h valamit elfelejtettem Mosolyog pl odairni h sony bár akinek volt sony-ja az már csak w-böl + az i-böl megismeri Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 05, 13:34:51 írta laci1005 » Naplózva

Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 36
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!