24 máj 05, 10:13:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 195 196 [197] 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 368918 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2940 Dátum: 15 aug 28, 19:32:51 »

Ez is bizonyítja hogy medvedisznóember vagyok.

A medvedisznóemberek szeretik a gyíkembereket. A gyíkemberek pedig szeretik a meleget. Tehát a medvedisznóembernek is szeretnie kéne. (nincs benne logika)
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 28, 19:33:25 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #2941 Dátum: 15 aug 28, 19:55:47 »

Nem értem, mi bajotok a meleggel és a melegbe való melóval. Én egész nyáron ezt csináltam magamat nem kímélve és még élek. Ráadásul a gyakorlatunk is ilyen melegbe volt, mégse murdeltam meg. Érdekes.

Raimi, amúgy a hüllők szeretik a meleget. Ba-dum-tss.

Én is egész nyáron ezt csináltam. Mindenki el volt engedve 2kor én ügyeltem mindig.  Pojén bár imádom a meleget, azért nem volt jó dolgozni 50 fokban, úgy, hogy patakokban folyt rólam a víz. Nyelvesít
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2942 Dátum: 15 aug 28, 19:58:44 »

Szerettem műhisztit rendezni a meleg miatt élesben, de egyébiránt nagyon élveztem is b.cottul hiányozni fog. Rühellem a telet, és télen suliba gyalogolni még inkább rühellek. smirksweat

Sebaj, elvileg a 12th osztályban már nem lesz 11 óránk. Ha 9 van, már az is jó. ikszdé
Naplózva


Cletus Kasady
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #2943 Dátum: 15 aug 28, 20:13:28 »

Igazából jó téma ez a milyen meleg van már ikszdé

Én is utálom a telet, inkább szétsülök amúgy. :3 smirksweat
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2944 Dátum: 15 aug 28, 20:35:07 »

Nekem 0. órában volt tesim meg 8-9-ben.Na az milyen fasza volt.De ez még akkor volt amikor nem volt a heti 5 tesi óra.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #2945 Dátum: 15 aug 28, 21:21:32 »

Nekem gimiben már nem volt 0. órám, hálistennek.  Gondolkozik de utáltam, hogy a tesi mindig órák között volt, fergeteges volt leizzadva visszaülni a padba . ikszdé
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2946 Dátum: 15 aug 28, 21:23:08 »

8th osztály óta 100%-os felmentett vagyok tesiből. Én csak röhögve nézem, hogy szenvednek a többiek Kúl
Naplózva


Cletus Kasady
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #2947 Dátum: 15 aug 28, 21:24:37 »

Mi anno gimiben a fél osztállyal átkerültünk gyógytesire. És ott szenvedtünk  smirksweat
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2948 Dátum: 15 aug 28, 21:36:43 »

Nekem a lábam miatt volt részleges felmentésem Nevet egész órán a kondiban ültem és játszottam ikszdé
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #2949 Dátum: 15 aug 28, 23:27:13 »

Ó istenem de hiányoznak ezek az idők. ^^"

Most úgy visszamennék. Olyan egyszerű volt minden, hogy nem kirúgtak ha valamit nem tudtam csak karót kaptam.... ikszdé
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #2950 Dátum: 15 szep 03, 20:44:07 »

Neptunhoz tud valaki működő auto-refresh programot? Vagy valami megbízható kiegészítőt firefoxhoz?
Naplózva

....................................................................................................................
jatek09
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 296



WWW
« Válasz #2951 Dátum: 15 szep 10, 17:58:11 »

Sziasztok!  Nevet

Ki milyen szakra/egyetemre/iskolába jár? Tudnátok írni a sulitokról/szakotokról/szakterületetekről pár mondatot? Nem tudom miért, de tök szeretem olvasni, amikor valaki a saját egyeteméről/főiskolájáról ír. Mosolyog
Szeretitek a szakterületeiteket?

Van itt olyan, aki a következő szakok közül valamelyikre jár: pszichológia, (valamilyen) mérnök, közgazdaságtan (valamelyik ága), fizika/matek bsc/msc, jogász?
Naplózva

Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2952 Dátum: 15 szep 10, 18:02:15 »

Grafikus- és mozgóképes animáció szak / utolsó évbe rendezés és forgatókönyvírás. Eleinte izgalmasnak tűnt, már annyira nem az. De, ennek a legfőbb oka leginkább az iskola (Kós Károly M. Szk. és kollégium). Foglalkozunk itt a képregények kialakulásától kezdve a 3D animáción keresztül a forgatókönyvek írásáig meg a fázisrajzig. Van egy stúdiónk, ahol az esetleges filmeket (vizsga) forgatjuk és erőszeretettel szórnak szét minket az országban hogy kamerázzunk. Emellett a médiával meg az ezzel kapcsolatos szennyoltással kapcs. is sokat tanulunk - bár nem nevezném újdonságnak őket.

Ja, meg gyurmázunk mint az ovisok, mert az is elengedhetetlen (?) része a szakmának. smirksweat
Naplózva


Cletus Kasady
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2953 Dátum: 15 szep 10, 18:02:56 »

Jogász van egy szekérnyi.
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #2954 Dátum: 15 szep 10, 20:03:06 »

Jogászok nincsenek itt, csak ügyvédek. : (((
Naplózva
Oldalak: 1 ... 195 196 [197] 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!