24 máj 05, 10:52:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 172 173 [174] 175
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Asztalaink  (Megtekintve 414414 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2595 Dátum: 15 júl 31, 19:27:52 »

Rég volt kint háttérképnek Saber ezért most ideje volt Nevet
http://kepfeltoltes.hu/150731/873083095N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Win10-re ráérsz még bőven egy pár hónapig.Főleg ha játszasz.Majd ősszel ha már kint lesz minden driver fixen.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2596 Dátum: 15 júl 31, 19:38:57 »

Sokszor megjegyzem: "Milyen kis nőies hátterek férfiaktól." - Ha háttér alapján kéne nemekről dönteni, egy csomó hímet 13-14 éves leánykának lehetne tekinteni.
Én meg kiscsaj létemre... [ Katt ide ] - Női szíveket török össze.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 31, 19:40:30 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2597 Dátum: 15 júl 31, 19:47:18 »

Teljesen mindegy hogy milyen nemnél milyen háttér van kint.Ha kefélő pindúr pandúokat akarok kirakni akkor azokat rakok ki Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2598 Dátum: 15 júl 31, 19:48:36 »

Szerintem a háttér bizonyos mértékig jellemez. Köhm-köhm. Hümm-hümm
Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2599 Dátum: 15 júl 31, 19:50:49 »

Akkor a jellemrajzomba bekerülhet hogy bírom Sabert.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2600 Dátum: 15 júl 31, 19:57:25 »

Az nem elég filozofikus.
Naplózva


Cletus Kasady
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #2601 Dátum: 15 júl 31, 22:09:45 »

Rég volt kint háttérképnek Saber ezért most ideje volt Nevet
http://kepfeltoltes.hu/150731/873083095N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Win10-re ráérsz még bőven egy pár hónapig.Főleg ha játszasz.Majd ősszel ha már kint lesz minden driver fixen.

vidikártya driverem már most win10 kompatibilis ikszdé tegnap magától frissült, amit nem csinált az elmúlt 3 évben. (annyi idős a winem Nevet )

A többi nem tudom xD

Nekem mindig a kedvenc karaktereim a háttereim Nevet Melóban meg macska. ikszdé  smirksweat és mivel lány vagyok tényleg általában pasi a kedvenc karakterem  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 31, 22:10:52 írta Lilus » Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2602 Dátum: 15 júl 31, 22:13:01 »

Neken pl a win10-es catalyst egyáltalán nem működik.Vissza is raktam a 8-t várok még őszig a 10-el.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2603 Dátum: 15 júl 31, 22:20:10 »

Miért kínzod magadat azzal a fürdőszobacsempés 8assal? xD A Win7 bőven jó, minden játékot elhajt simán, vannak ehhez is mindig driverek azonnal, működik rendesen, és nem mellesleg még hasonlít is egy Windowsra, szóval ki lehet rajta igazodni.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2604 Dátum: 15 aug 01, 06:31:27 »

Erőművekhez csak azt szabad Nevet maradj a win7-nél ha ennyire szereted Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #2605 Dátum: 15 aug 06, 18:13:47 »

Nekem most frissített 10re... kíváncsi vagyok, elég döccenősen indultunk xD Feketeség volt kb csak Nevet de már lett asztalom végre.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2606 Dátum: 15 aug 06, 18:28:32 »

Én kihagyom. Egyelőre legalábbis. Viszont nézz utána a neten az adatvédelmi beállításoknak, és minden kémkedős halálfaszát tilts le benne. Egy-két elég durva dolgot is olvastam, hogy a Win10 teljesen legálisan mennyire durván nyomoz utánad, kb. tényleg egy FBI profilozási szint.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2607 Dátum: 15 aug 06, 18:31:45 »

Mondtam hogy  bőven elég lesz ősszel föltenni amikor már kint lesz minden driver fixen hozzá.Nálam pl az lenne a helyzet ha fönt lenne,hogy nem lenne képem mert a win10 amd driver nem képes kezelni a 2gb-nál nagyobb videó memóriát.Nekem 3gb vram van szóval szopó.Majd ősszel.
Amúgy Aes szerintem érdemes lesz kipróbálni mert baromi jó lett.Tegnap raktam fel a munkahelyemen néhány gépre,és azt kell mondjam hogy jobb lett mint a 8.1 pedig én azt imádom.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2608 Dátum: 15 aug 06, 18:36:53 »

Én elég vegyes dolgokat hallottam róla. Az ilyen driver gondokat persze hallottam én is, bár nekem régi vasam van ezzel nem lesz gond. Meg új OS-nél még nem meglepő ha a driverekkel gond van. Nevet Egyébként azért jókat is hallok róla, ez a kémkedés nyilván nagyon nem tetszik, de le lehet tiltani sok ilyesmit, hála az égnek. Kinézetre nekem annyira nem tetszik, screenshotok alapján, a 7 és a 8 is jobban néz ki.

Egyébként miért mondod, hogy erős géphez Win8 kell? Nem kötekedésből, tényleg kíváncsi vagyok. Szerintem a 7eshez is mindig jönnek a driverek a legújabb cucchoz is, más okot meg nem nagyon tudok elképzelni.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2609 Dátum: 15 aug 06, 18:40:24 »

Azért mert a w8 vagy 8.1 sokkal jobban képes kezelni a 4-8gb ramot pl gyorsabban számol,időzít stb.
Ezeknek utána tudsz nézni a neten tesztek alapján megmondják a tutit.A másik meg az ha van egy über állat ssd-d rányomsz a w7-et bootol fél percig,de ha w8 van rajta akkor ez kb 5 mp.
Nem értem teljesen,én is csak tanulom folyamatosan de az nyilvánvaló hogy egy erőművet csak a 8 vagy 8.1 vagy most pl hogy lassan kijön a dx12 a 10 tud kihajtani.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 172 173 [174] 175
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!