24 máj 26, 01:30:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 120 121 [122] 123 124 125
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ételek, étkezési szokások  (Megtekintve 279575 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1815 Dátum: 14 máj 03, 22:28:26 »

Nincs kloffolva a hús, úristen.  Ohh My God Hogy lehet úgy megenni?
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #1816 Dátum: 14 máj 03, 22:29:38 »

Ezt mondtam egész délután neki, de az anyósra kell hallgatnia.  Szomorú
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1817 Dátum: 14 máj 03, 22:32:16 »

Legnagyobb szentségtörés, amit valaki elkövethet!!! Soha többé ne tégy ilyet, Seva. Nevet

Azon kívül, hogy rágós lesz és vastag, a zsír összerántja a húst, és összegömbölyödik az egész.

Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1818 Dátum: 14 máj 03, 22:32:45 »

Látom a Dani is aktívan segítet. Tartotta a kamerát.  Faceg
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #1819 Dátum: 14 máj 03, 22:33:35 »

Ezért kell még bevágni oldalt, meg az inaknál, hogy ne rántja össze a húst.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1820 Dátum: 14 máj 03, 22:37:17 »

Rántsa.


Nem tudom, milyen inakról beszélsz. Ezen hol van ín?
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #1821 Dátum: 14 jún 05, 21:26:57 »

Mivel erősen ostromba fogott a szivárványzászlónak tisztelgő sereg, aminek következtében jelentősen emelkedni kezdett hazánk hőmérséklet indexe, éppen ezért írok pár sort a legalapvetőbb élelmiszer osztályról a jégkrémről,polgári nevén a fagylaltról.

Pontosabban arról lesz szó, hogy mi occó és mi finom eme téren. Ugyanis a lassan véget érő tanén során rengeteget elpusztítottam. S eme hadműveletet nem csupán a tavasszal nyíló virágok és a hegy mögül előbúvó gázbogyó megjelenésekor kezdtem, hanem a kellemes téli mínusz 10 fokban is hódoltam eme élvezetnek.

Még annyit had szögezzek le előtte, hogy a három leggyakoribb és állítólag a legkedveltebb íz a csoki vanília és az eper. Valahogy k.-ra nem érdekel. Mindig is az olyan ízekre vadásztam, mint a pisztácia, a dió,a karamell, a sztracsatella .és társaik.

De valljuk be ezeket az ízeket a fenti triótól eltérően a legtöbb boltban csupán a legdrágább márkák kínálataiban találjuk meg.

Az alaptézis amire rájöttem,hogy 400 Ft/Liter- alatti áron csak szrt kapunk. Az ezer forint literenként, meg drága. Na jó nem annyira, hisz itt már minőséget és óriási választékot kapunk,  de nekem aki olyan mint a Mär-ból Snow (kirakod a napra és félara alatt megdöglik) jelentős mennyiségre van szükségem az életben maradáshoz, már kicsit borsos árnak számít.

Augusto:
Kis kocka alakú 1literes kiszerelésben kapható potom öccá forint körüli áron.
A választék karamella, tejszín, és a trió.

A kissé tömör jellege miatt viszonylag sokáig el lehet vele lenni és az Ichiigós is izlett.  Pojén De igazából többnyire a karamellásat vettem.

Legközelebbi beszerzőhely: Interspar, de gondolom a mezei Spartában is megtalálható.

--------------------------------------------
Coop Szeder-Jogkurt jégkrém.
Potom 400 hazai valutát kell kicsengetnünk egy egy ezer köbcentis dobozért.

Talán lehet nem a legjobb minőség de a remek íz mindenért kárpótol. Na jó ez ellentmondást hozott. A lényeg, hogy occó és jó.
Valamint közelebb nem igen találkozunk ezzel az ízesítéssel.
Azt még had véssem ide, hogy nem szederjoghurt ízű, hanem szeder és joghurt ízű fagyi található feka repperes megoszlásban.
(off megj: Az egyik számától majdnem szívrohamot kaptam. Tanulság ne hallgasd az utcán fülhallgatóval)

Legközelebbi beszerzőhely Teszkó. Na és a hülyéje menne oda keresni. Naná, hogy a Coop-ban találod.

--------------------------------------------

Piedone:
Ez már egy nagyobb 2 liter feletti kiszerelésekben található a választék bőséges, az íze remek az állaga pedig kellemesen krémes.
Első alkalommal még alig több mint 800 forintért jutottam hozzá egy, de a jóhiszemű előadók izé, eladók sajnos emeltek az árán, így az utolsó alkalommal már 1200 csererezet adtam érte. 

Legközelebbi beszerzőhely:
Cora
Kicsit messze van, de megéri az az öt kilométer gyaloglás télen a hóesésben egy doboz fagyiért.
De persze kényelmesebb mód a megrendelés. (ami nekem nem sikerült Szomorú ) http://www.piedonefagylalt.hu/termekek 
Az egyetlen problámája az hogy a doboz teteje csupán egy fólia, így kicsit ügyelni kell a szállításnál és a tárolásnál.


-------------------------
Grandessa
Ezen márka kíséretében pedig az eddig Sztracsatellát és a Last Exile-ből megismert Diót tehetjük magunkévá.
Gyerekek, ez rohaffinom, ebben csoki és diódarabok vannak, ez nem jéggé, fagy mint a legtöbb jégkrém, ami vagy kő kemény és nem tudsz belőle szedni, vagy pedig már az olvadás határán van. Nem, ez Freeza gyomrából előhúzva is egy tökéletesen gombócozható jéghideg krém.
A kiszerelés az Augustohoz hasonló kis 1 literes kocka dobozokban történik. Az ára egy nem régi akció során volt 500 Ft. A valódi ára gondolom kicsit drágább, én úgy kb 600 Ft-ra tippelem.


Beszerzőhely:
Aldi
Igen, sajnos ezért is túrabakancsot kell húzni.

---------------------

S most jöjjön néhány márka amit jobb elkerülni:


Grande Familiare
A Teskóban lehet kapni kb 900 Ft egy három literes doboz. Én tavaly előtt akciósan 300 Ft-rt vettem egyet (akkor kb 600 Ft-volt Teljes Áron) Még az is sok volt érte, borzasztóan szar, ne vegyétek.

------------
Tutto Bene
1000Ft/2 literes dobozokban árulják. Van Eper-Vanilia és Csokolád-Sztracsatella ízben.
Mostanság a Teszkó kettőt fizet egyet vihet akciót játszik.  Pojén Vagyis fordítva, mert két dobozzal kapunk 1 áráért.

Bánom hogy nem a a mellette lévő madártejes jékgrémet vettem meg. Igaz 1200 Ft-rt csupán 2 és nem 4 litert kaptam volna, de az tuti, hogy nem estem volna egy ilyen kulináris pokolba.

Én a Csoki-Sztracsiból vettem két dobozzal. Gagyibb az íze, mint az otthoni sufnifagyinak.
A csokis olyan, hogy:
Veszel occó tejet, meg tejszínport azt abból csinálsz habot, keversz bele kakaóport, és lefagyasztod.
A sztracsatella pedig:
Nem mondanám, hogy a porból készült tejszínhabhoz hasonlít, mert annál messzemenőleg szarabb, ráadásul a gyalázatot fokozták azzal, hogy valami fos kakaós tejtábla darabkáit szórták bele.

---------------
Bagaméri

Ez pedig az utolsó amit ma vettem kényszerből, a madártejes helyett. Me' a Teszkó valami hülye ünnep, meg átépítés miatt zárva tart.

Így sajna egy k-va drága kis éjjelnappaliba kellett betérnem, ahol is 1200 Ft-rt sikerült megvennem ezt a másfél literes csodát.

Hogy miért nevezem csodának?

"Bagaméri aki a fagylaltját... Maga Mary?! Ohh My God Pojén"
Ugye ismerős a név amit ha meghallunk, egyből a fagylalt jut az eszünkbe?
S ráadásul eme csoda a Nestlé gyáraiból kerül a boltok polcaira. Ugye, hogy ugye?

De valami elképesztő csoda kellett hozzá, hogy ezen két felírat erre a sz.rra rákerüljön.

Én nem tudom mit szívott eme rettenetes tettet elkövető delikvens, de javaslom sürgősen váltson dílert. >.<#


Ezekhez ajánlanám még a Spar saját márkás csoki-citrom 1,5literes csodáját és az általam szintén Sparban fellelt ledo márkájú panna cotta-málna jégkrémet. Ezeket kóstoltam az elmúlt héten és ezek elég jók is ahhoz, hogy vegyek még máskor is és ajánljam is.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1822 Dátum: 14 júl 24, 21:17:48 »

Bel Frit-nél nem tudom mit hasznának, délben ebédeltem és még most sem vagyok éhes. :'D Emellett 1345 Forintból kijöttem.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1823 Dátum: 14 júl 26, 18:31:18 »

Tegnap egy érdekes mondat ütötte meg a fülem a villamoson, mely azt ecsetelte, hogy a paleolit zserbó milyen finom. Kicsit kiakadtam eme beszélegetésen. Ezért utána jártam a receptjének: http://paleovital.hu/?s=zserb%C3%B3

Elgondolkoztam mi lehet a xukor, mivel így még nem hallottam róla. Rá kellett jönnöm, hogy nem egy huh, de új találmányról van szó, szomorú de a google nélkül nem jöttem volna rá, hogy e nevet a xilite ragasztották rá. Szomorú
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #1824 Dátum: 14 júl 27, 18:35:10 »

Igazi nigga lettem, görögdinnyét eszem sült csirkemellel.  Nevet
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1825 Dátum: 14 júl 27, 18:37:05 »

Igyál rá egy kis Jana ásványvizet/babavizet is.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #1826 Dátum: 14 júl 27, 18:39:23 »

Ennyire nem vagyok jól tájékozott a niggák táplálkozási szokásait illetően. Nevet
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1827 Dátum: 14 júl 27, 18:46:29 »

:O Coelhonak nem esik le egy Coelhos utalás... Ahh, mi lesz így a világgal?
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #1828 Dátum: 14 júl 27, 18:50:48 »

Tegnap egy érdekes mondat ütötte meg a fülem a villamoson, mely azt ecsetelte, hogy a paleolit zserbó milyen finom. Kicsit kiakadtam eme beszélegetésen. Ezért utána jártam a receptjének: http://paleovital.hu/?s=zserb%C3%B3

Elgondolkoztam mi lehet a xukor, mivel így még nem hallottam róla. Rá kellett jönnöm, hogy nem egy huh, de új találmányról van szó, szomorú de a google nélkül nem jöttem volna rá, hogy e nevet a xilite ragasztották rá. Szomorú
Önmagában a paleolit dolgon is kiakadok, ez már csak a jéghegy csúcsa.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #1829 Dátum: 14 szep 17, 08:38:09 »

http://www.origo.hu/tafelspicc/nagyhasab/20140829-nagymarosi-termeloi-piac.html

Hű, de megéheztem. Ha ezeket felzabálnánk, pillanatok alatt meglenne megint az 50-es kar és a 90-es comb. Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 120 121 [122] 123 124 125
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!