24 máj 05, 12:19:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Én legtöbbször...
rémálmot álmodok. - 50 (12.8%)
nem álmodok. - 60 (15.4%)
mangával álmodok. - 57 (14.6%)
csak simát álmodok. - 115 (29.5%)
állatokkal álmodok. - 1 (0.3%)
nem emléxem az álmaimra. >.< - 107 (27.4%)
Összes szavazó: 383

Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 66
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Álmaid  (Megtekintve 195179 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Tenten-chan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334


« Válasz #15 Dátum: 08 okt 24, 13:20:40 »

Velem történ olyan,hogy többször is álmodtam úgy,hogy egy animeszereplő vagyok,és harcolok ugyanazokkal a képességekkel mint ami van az animében. Mosolyog Volt amikor sulis napon volt ilyen és anya jött ébresztenin a legjobb résznél.Például épp legyőzöm álmomban a gonoszt vagy jön a nagy támadás és felébredek. Szomorú Sokszor elképzelem azt milyen jó lenne az a valóságban,hogy amit megálmodunk és tetszett az a valóságban is megtörténjen.Néha 1 órán keresztül ezen gondolkozok.
Naplózva


Én mások hibáiból tanulok. Sajátomból néha képtelen vagyok...
Obi_Wan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 183


Monsieur


« Válasz #16 Dátum: 08 okt 25, 22:41:58 »

majdnem minden nap rém álmot álmodok .... de komoly. nem brutálisat csak mindig le esek egy magas épület tetejéről.
Naplózva
Tenten-chan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334


« Válasz #17 Dátum: 08 okt 26, 07:30:36 »

Hogy lehet mindig rosszat álmodni?És te elég brutálisakat álmodsz Obi_Wan.Én már volt,hogy nevettem vagy sírtam az álmomban.^^'
Naplózva


Én mások hibáiból tanulok. Sajátomból néha képtelen vagyok...
Szakura
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28



« Válasz #18 Dátum: 08 nov 07, 18:34:31 »

És sosem emlékszem a normális álmaimra mindig csak a legidiótábbakra =S nálam szerintem ez vmi öröklés lehet vagy nem tom  >.<# Hmm?
Naplózva
daniuchiha
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #19 Dátum: 08 nov 07, 20:08:08 »

Én nem álmodom vagy nem emlékszem rá nem tom , amikor alszok nem álmodok

Obi_Wan nekem azt mondták ha álmodból hirtelen felébredsz akkor vissza tér a lelked ha nem akkor meghalsz de sztem ez baromság
Naplózva
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #20 Dátum: 08 nov 07, 21:12:50 »

Igazándiból a világban semmi sem baromság,cska vna akik hisznek benne van akik nem.....
Én legtöbbször emlékszme az álmokra,vna mikor enyén perverzeket szoktam álmodni,de leggyakrabban olyanokat szoktam álmodni amik vmilyen irányba "megváltoztatja" a sorsom,mondhatjuk úgy is,hogy néha megálmodok dolgokat.
Naplózva
BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #21 Dátum: 08 nov 08, 16:33:26 »

Énis vagy perverz dolgokról álmodok, vagy Narutosról xD De van amikor keveredik xD De a múltkor álmomban gyógyító ninja voltam és meggyógyítottam Sakurát Nevet
Naplózva






h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #22 Dátum: 08 nov 08, 17:48:40 »

Én általában arról álmodok ami akkor a legjobban foglalkoztat lehet valami fontos tesz vagy akármi más.Ez lehet jó álom de rossz is. De az is megtörtént ,hogy valami olyanról álmodtam ami nagyon régen történt velem vagy akár aznap .Voltak már durva rémálmaim is meg olyan is ,hogy rájöttem ,hogy ez csak egy álom és felkeltem.Ami fura volt hogy amikor befejeztem a 8 at az mondtam végre és,hogy nem fognak hiányzoni a régi osztálytársaim de nyáron egy nap velük álmodtam . Az álom különben az emlékeinkből van összeállitva. És úgy tudom ,hogy a mély alvás fázis után álmodunk ,úgy reggel fele abban a fázisban amikor a külső vaj felébrezthet. Szerintem az a fura .hogy álmunkban sose nézünk tükörbe nem látjuk az arcunkat és a többiek arcára sem emlékszünk úgy .de tudjuk ,hogy  ki ki volt.
Naplózva
LaSasuke
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 232


« Válasz #23 Dátum: 08 nov 09, 18:23:28 »

Hát énis több féléről szoktam álmodni van amikor ien perverz Ördögi vannak reémálmain is és narutoval is szoktam álmodni
Naplózva
Ichigo Dave
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154


« Válasz #24 Dátum: 08 nov 16, 19:29:26 »

Én a VILÁGBÉKÉRŐL álmodozom!!!!!!!!!!! JAJ asszem ezt a világszépe választásokon szokták mondani.
Mindegy csak ne legyen rémálom!!!!
Naplózva
akakashi26
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 198


« Válasz #25 Dátum: 08 nov 17, 00:56:07 »

hát hogy mivel álmodok...
Mivel álmodok, ezért alszom!
Legtöbbször a nagyonis élethű piros szárnyú jegesmedvémmel, aminek egy piros sziv alakú tetkó van a se**én.

nah mostkomolyan én mindig rémálmot álmodok!

szal ilyen tökre darkosat meg hullásat...
beszarnál, ha ijet álmodnál...
..nyugi én nem...
Naplózva
szisziszasza
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


WWW
« Válasz #26 Dátum: 08 nov 17, 20:49:50 »

sajnos gyakran álmodok rémálmokat,mindig üldőznek is sokszor láttam hogy verik az anyámat is sokszor őt féltem az álmaimban....
na mindegy ne szomorkodjatok én boldog vagyok ti is legyetek azok is ha lehet mindent optimistán fogjatok fel vagy értelmezzetek ,nem éppen ezekre a mondatokra értettem,de remélem érthető voltam.
Na akkor további szép napot. Mosolyog
Naplózva

szisziszasza
szisziszasza
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


WWW
« Válasz #27 Dátum: 08 nov 17, 21:00:35 »

de álmoknál nekem volt ugyis hogy tudtam hogy álmodok is felakartam ébredni,de nem tudtam,próbáltam szólni az agyamnak hogy mozdítsam meg valamelyik végtagom,de csak percek mulva sikerült is ilyen nekem már sokszor volt,de volt olyan is hogy ugyszintén fel akartam ébredni ,de nem tudtam is addig sikerült hogy láátam az álmomban a szobám pontosan,de fekete volt szinte minden is sötét volt a szobám is pici sárga is volt benne,de aztán kinyitottam a szemem pár perc mulva is ugyanugy láttam a szobám,is még mindig nem tudtam mozdulni,minden hiába,de szerencsére nagy kínlódás után sikerült fel ébrednem is ez nem esett jól.
Hát ,de azért asszem1-2 szer volt jó álmom ,de csak ennyiszer.
Vagyis nem jó,de nem is rossz.
Na sziasztok,is alig várom a további fejezeteket(fordítást) a naruto is a blazer-es vagy micsoda,mangákat.(bocs elfelejtettem a nevét)sorry.
na boldog napot mindenkinek,majd késöbb mesélek jó történetet ,de most sietek.
Naplózva

szisziszasza
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #28 Dátum: 08 nov 17, 22:46:51 »

Hát én ritkán emlékszem az álmaimra...áltlában csak az érzés marad meg belőle számomra...hogy jó volt-e vagy rossz..
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #29 Dátum: 08 nov 17, 22:57:29 »

pfuh hát én nekem mikor vmi felébreszt vagy így állom közepén felriadok akkor megmarad az állom bár akkorsemindig de az érzés megmarad és van amikor olyan rossz tehát párszor ahogy szoktam rosszat álmodni és hogy mikor felkelek fájok vagy hasonlók ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 66
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!