24 máj 05, 21:17:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 92 93 [94] 95
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Káros szenvedélyek  (Megtekintve 294742 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #1395 Dátum: 15 szep 11, 21:51:52 »

Nekünk most van kb 200db benne, nyár elején kezdtük el gyűjteni. Nem sok, de ez van.
Csatasorba állítottuk őket. :3
Naplózva


Cletus Kasady
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1396 Dátum: 15 szep 11, 22:27:01 »

Jól emlékszel, Szabi2, de nem tudta annyira elmagyarázni, mert kostolgattunk energia italokat, vagyis ő vett anno én meg bele kostoltam, de akkor is azt állapítottam meg, hogy mindnek ugyan olyan íze van szinte. Nevet
Amúgy már nincs meg neki a gyűjteménye.
Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #1397 Dátum: 15 szep 12, 01:23:34 »

Azért volt, ami ízlett neked is, habár az nem tutti-fruttis volt. Azok között csak a cukor, karamell, koffein adagolása más kb.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1398 Dátum: 15 szep 12, 10:50:49 »

Nem mondtam, hogy nem ízlenek, hanem azt, hogy kb mindennak 90%ban ugyan az az íze, hiába ennyi márka.
Naplózva


Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #1399 Dátum: 15 szep 14, 15:12:54 »


Mérgezzük magunkat stílusosan. 20-30 év és úgyis vége.
Naplózva


Cletus Kasady
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #1400 Dátum: 15 szep 14, 16:27:49 »

Én max akkor tolok energiaitalt mikor 12-14 óra meló után megyünk bele az éjszakába. Akkor már úgyis mindegy, meg általában inkább bekeverem valami piával. Alapjáraton ha én megiszok egy ilyen energiaitalnak nevezett löttyöt, úgy esik vissza az energiaszintem, mint annak a rendje.
Naplózva



Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #1401 Dátum: 15 szep 14, 16:56:06 »

Figyelj, jelen állás szerint már a légzés is egészségtelen. Ez már nem oszt, nem szoroz. Főleg akkor, ha annyira azért nem kattansz rá. Nevet
Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1402 Dátum: 15 szep 14, 18:26:16 »

A radioaktív sugárzás is egészségtelen,mégis hogy ha nem lenne,akkor a földön sem lenne élet.Mondjuk ha túl sok akkor meg tuti nem lenne ikszdé
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #1403 Dátum: 15 szep 14, 18:41:39 »

Nem véletlenül mondom, hogy sok dolog jó, de csak mértékkel. A víz is fontos, de ha lenyomom a fejed a víz alá, már túl soknak bizonyulna (most nem rád gondoltam, csak egy példa).
Naplózva


Cletus Kasady
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #1404 Dátum: 15 szep 14, 19:39:40 »

Igazából a tudat határoz meg mindent és ezek tényleg csak eszközök, szóval belehet teremteni, hogy akár a méreg is lehet jó. A cigisdobozokon is a mindenbajodlesztőle meg megdöglesz feliratok helyett azt kéne ráírni, hogy szeretetet táplál. Sokkal egészségesebb lenne.
Azért nem szeretem az ilyen kijelentéseket, hogy amúgy is minden káros, meg mérték, mert az ilyen tartalmak eléggé tudattalanok és csak erősítik ezt. Nem magával az eszközzel van a baj, hanem az attitűddel. Valóban lehet őket mértékkel fogyasztani, hogy kevésbé legyenek egészségtelenek, de ha nincs meg az egészség, akkor hiába. Ilyen szinten igaz és nem vonom kétségbe, lehet őket mértékkel fogyasztani, de attól még károsak. Mert hogyha volt olyan időszakod, ahol tudatosan figyeltél az egészségedre, mozogtál, rendesen ettél, nem vittél be szart a szervezetedbe, van viszonyítási alapod, hogy bizony ezerszer jobb és másabb a közérzeted, mikor kis mértékben megengedsz magadnak mérgeket. Nem tudom lehet-e érteni, amit írok, de amíg nincs meg a tudat, addig ezek az eszközök fognak felemészteni téged és nem érted lesznek ezek az eszközök. Mert lehet ez jó is, csak nem ilyen kiindulási alappal, hogy baszd meg, amúgy is káros minden és te is a mókuskerék részét képezed. Azt akarom mondani, hogy nem kell oldalt választani, hogy ez jó vagy rossz. Magamat se akarom meghazudtolni, mert rengeteget papoltam arról, hogy az ellenkultúra és a lázadás maga a természetesség része. De ehhez az is hozzátartozik, hogy nem rögeszmékkel és írott szabályokkal látod azt, amit szeretnél látni, mert akkor valójában nem is látod, hogy mi a helyzet. Szóval visszatérve, ezeknél a szenvedélyeknél szerintem baromi nagy figyelem és őszinteség kell önmagadhoz, hogy ne kegyetlenkedj önmagaddal és ne legyél tiszteletlen a testeddel szemben.
Naplózva



MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #1405 Dátum: 15 szep 15, 20:50:54 »

Kíváncsi vagyok, ezt hányan olvasták végig  Nyelvesít

Amúgy tényleg szinte az összes energiaitalnak ugyanolyan az íze.
Naplózva

Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #1406 Dátum: 15 szep 15, 21:10:24 »

Nekem semmi kedvem végig olvasni, de most egy komment erejéig megérte leírnia.

Amúgy sincs kedvem a Duma Topikba farmolni - mértékkel szabad, de hosszútávon káros meg rémunalmas.
Naplózva


Cletus Kasady
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1407 Dátum: 15 szep 15, 21:31:17 »

Nem véletlenül mondom, hogy sok dolog jó, de csak mértékkel. A víz is fontos, de ha lenyomom a fejed a víz alá, már túl soknak bizonyulna (most nem rád gondoltam, csak egy példa).

Az alvás is fontos, de ha a vasúti síneken alszom, kettévághat egy vonat. Csak mértékkel aludjunk.

Naplózva

Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #1408 Dátum: 15 szep 15, 21:35:25 »

Ha túl sokat alszol a vonatsíneken, akkor kettévág a vonat. Ha alszol, már jó.
Tanulság: Aludj vonatsíneken, de ne felejtsd el a menetrendet, mert ha túl sokáig alszol - az káros az egészségre.
Naplózva


Cletus Kasady
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #1409 Dátum: 15 szep 15, 21:36:18 »

Most nagyon tájékozott leszek és gyorsan megemlítem a vízmérgezést.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 92 93 [94] 95
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!