24 máj 05, 16:59:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 389 390 [391]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 971682 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5850 Dátum: 16 feb 02, 01:08:28 »

Ha hagyod úgy nőjön ahogy akar, előbb utóbb úgy jársz mint Miss Philadelphia 1924 Nevet


« Utoljára szerkesztve: 16 feb 02, 01:09:09 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5851 Dátum: 16 feb 02, 09:19:32 »

Lehet fura,  de nekem nagyon bejön. ikszdé Ha be van egész éjjel kontyba csavarva,  az enyém is hasonló lesz,  annyi különbséggel,  hogy az én frufrum már teljesen eltűntnek van nyilvánitva,  mert belenőtt a többi hajamba. Mosolyog
Naplózva
F0X
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 7



« Válasz #5852 Dátum: 16 feb 06, 21:21:17 »

Sziasztok!!! Itt egy róka.  Pojén  Én csak úgy erre tévelyedtem és megkérdezem, hogy nálatok volt-e már olyan a  suliban, hogy farsangkor valamelyik anime szereplőnek beöltöztek cosplaybe vagy akár ti vállalkoztatok erre?
Naplózva

Róka-Móka-Paróka!!!
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5853 Dátum: 16 feb 07, 22:36:41 »

Szia Róka. Nevet Én nem tudom,  soha nem öltöztem be még ilyesminek,  valahogy a farsang meg az animék nem passzolnak nekem össze.

A múltkori pasis témához,  tehát hogy milyen lesz hamarosan a szex... Hát ha olyan,  amilyennek mondtátok,  akkor igencsak szánalmas. Szomorú Már hazudni is lusta disznók lesznek a férfiak,  hogy bejuthassanak a nők bugyijába? Lementik a Deák téri csajokat inkább pendrivére,  aztán bedugják valahova,  csak nem azt és nem oda,  aztán... Hát adjad neki,  Robot bige? Vagy hogy lesz ez? Kell hozzá majd az a szexrobot is,  Japánból? :S
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 07, 22:38:33 írta Nikuccia » Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #5854 Dátum: 16 feb 20, 01:14:13 »

http://www.mujeresdemiedad.com/wp-content/uploads/2014/01/Sofia.jpg

Ez az a helyzet, mikor elég csupán szépnek lenni a sikerességhez. Mondjuk a telenovellák világa egy érdekes tészta. Nevet Mindenesetre a természetes 80E nagy ritkaság, de szerintem  ez már túl nagy. :O Mindenhogy...

Mondhatják, hogy jó színésznő, meg Modern család ide vagy oda, de akkor is. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 20, 01:18:07 írta Luna-san » Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5855 Dátum: 16 feb 21, 21:40:51 »

Háát lehet 100 fölötti is megvan az a méret,  simán. Nevet De tényleg ritka dolog az ilyen szép formás alkat. Juj de jó,  hogy nekem is hasonló,  csak kicsibben,  mert kb még mindig csak 155 centi körül cirkálok,  habár én szerintem nőttem csomó sokat manapság. Nevet
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #5856 Dátum: 16 feb 21, 22:49:25 »

Hát, a mell alatti méret a mérvadó egy kosárnál. Lehet, hogy a konkrét mellkörtérfogata 100, de ha 80-85 között van a mell alatti, akkor elég a 80E. Nevet Márpedig ő igen karcsú.
Mérd meg magad! Nevet Én már 2 éve abbahagytam... vagy 3? Elég nekem a 163 cm. Nevet
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5857 Dátum: 16 feb 22, 09:26:19 »

Huszon x évesen hogyan nőttél volna?  smirksweat
Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5858 Dátum: 16 feb 24, 12:16:20 »

Jaaa, hát én úgy tudtam,  a cicijét kell mérni ilyenkor,  nem az az alatti csontos részt. ikszdé

Sevanna,  úgy higy 30 év után korül kezdődik egy emberi szervezet leépülése,  addig épül és stagnál,  szóval nőhettem simán és nőttem is,  mint mondtam. Mosolyog
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5859 Dátum: 16 feb 24, 13:57:54 »

Most akkor épül vagy stagnál?  Nevet
Naplózva


Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #5860 Dátum: 16 feb 24, 18:06:13 »

Na jó... azért biológiai szempontból legfeljebb 22 éves korig nőnek a csontok... ( Az már más kérdés, hogy a nők esetében legtöbbször a növekedés 16-17 éves korban befejeződik, mint, ahogy az én és sok volt osztálytársnőm esetében meg is történt. ) Mikor fejeződik be a csontnövekedés? Ha a csontban lévő porcos csontosodási központ is elcsontosodik. Onnantól nem tud tovább nyúlni egy csont.  Viszont a 20-as években képes a csontok szerkezete a leginkább erősödni. 30 felett valóban leépülés következik be szép lassan... Stagnálás meg hivatalosan nincs. A szervezet egésze folyamatosan változik valamilyen irányba, de az tény, hogy huszonévesen tekinthető a leginkább stabilnak. Nem hiába huszonévesen kellene mondjuk gyereket vállalni.
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5861 Dátum: 16 feb 24, 22:15:31 »

Hát kb mindkettő egyszerre,  az egész szervezetről mondtam. Mosolyog
Én ám lehet mást értek stagnálás alatt,  Luna. Pl a csontok egy darabig nőnek,  ahogy mondtad,  de a vérkészlet meg lecserélődik elég hamar, nőknek meg még hamarabb. Nevet

Azt pedig állítólag 25 éves korig egészséges.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 24, 22:16:54 írta Nikuccia » Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #5862 Dátum: 16 feb 25, 12:10:30 »

A vérkészlet folyamatosan cserélődik,valóban. Nevet Ahogy a pl: a bőrsejtek is. Az idegrendszerben viszont nagyon nehéz a regeneráció. A legtöbb helyen nem is tud végbemenni, ha elpusztul az idegsejt, vagy az azt körülvevő burok
( ennek kóros formája a szklerózis ), akkor nem lesz helyette másik. Ezért nem célszerű napi 1 liter töményet tolni, mert valóban elbutulhatsz tőle. ikszdé Az, ha alkalomadtán iszogatunk, nem nevezhető veszélyesnek. Jónak nem jó, de ellenben a dohányzással, napi 2 dl bortól nem fog az életminőséged drasztikusan romlani. Nevet Még szerencse. :3
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5863 Dátum: 16 feb 25, 16:38:25 »

Hát a bor pont kivételesnek mondható, mert napi egy pohár bort sok idős szokott inni,  de vöröset abból is. Jobbak az általános hatásai mint a fehér bornak.
A tömény pia meg persze hogy butít,  kb arcszeszt is ihatna az,  aki túl sok töményet iszik. Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 389 390 [391]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!