24 máj 05, 14:12:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 388 389 [390] 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 971600 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5835 Dátum: 16 jan 08, 22:54:04 »

Uh,  akkor akár Yoda nénjének is beöltözhetnék? ikszdé Menő is lenne egyszer conon is részt vennem. Mosolyog

Az én hajam is,  nő mint állat,  miota nincs festve. Bár most pár buzaszőke melircsikom van,  de annyira nem is gáz a festék,  ha nem hagyom rajta tul sok ideig.
Ohh,  bár az enyém is olyan hosszú lehetbe már. Pirul De nálam az még mindig több év sajna. :'(
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5836 Dátum: 16 jan 08, 23:22:11 »

A tiéd is egyre jobban nő a képek alapján. Nevet Viszont te eredetileg szőke vagy nem, vagy barna?
Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5837 Dátum: 16 jan 09, 02:45:38 »

Szőke,  csak az olyan fuuu,  az én eredeti hajszinem,  a z olyan nehezen belőhető szőke hajszin,  amugy hamvasos középszőkének mondaná egy fodrász,  vagy amelyik nagyon elvetemült,  barnát merne mondani. :OO
Juj,  de neked mézszőke a hajad,  az olyan széép. Nevet Nekem is olyasmi most,  csak hát festetten. Nevet

Bár mulrkor megvettem azt a bizonyos rézvörös hajfestéket is már. XP
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 09, 02:46:18 írta Nikuccia » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5838 Dátum: 16 jan 09, 16:11:22 »

Ha már hajról van szó, nekem jelenleg a spina iliaca anterior superioromig érnek a leghosszabb tincsek.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 09, 16:12:51 írta Saphira » Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5839 Dátum: 16 jan 09, 16:19:17 »

Most már félig latinul fogsz beszélni? Nevet Gondolom az a derekadigot jelentheti. ikszdé
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5840 Dátum: 16 jan 09, 16:19:35 »

Cöh, tipikus egyetemista. Durci  Megtanult valamit idegen nyelven és hogy felvágjon, inkább úgy ír. Nevet Amúgy az szép, akkor tiéd is jó hosszú!
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5841 Dátum: 16 jan 09, 16:26:21 »

Még hülyébben hangzott volna, ha azt mondom, hogy a csípőlapát elülső felső tövise, de a pontos anatómiai behatárolásnál nem adhattam lejjebb. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 09, 16:27:56 írta Saphira » Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5842 Dátum: 16 jan 09, 16:34:22 »

Tyű,  szupimenő a te hajad is akkor,  az a lényeg. Nevet Miota növeszted már amúgy? Én tudod miota? :O Már vagy baaasza meg,  10 éve akarok olyan igazi,  hosszú hajat,  de nem bír megnőni,  mert vagy cisszavágatom vmiért,  vagy törik a vége tulzottan,  vagy jön éjjel egy gonosz geci manó és levágja. :'(
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #5843 Dátum: 16 jan 09, 21:32:41 »

Nikkuccia miféle gonosz geci manó? Nevet Az én hajamat utálom. Nem az anyukám génjeit örököltem. ikszdé
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5844 Dátum: 16 jan 09, 23:47:56 »

Hát van kis ollója gondolom,  meg hozzá iszonyat gonosz pofája,  ha rendre csak annyit vág vissza éjjelente a hajambol,  hogy nekem fel ne tünjön,  mégis ugye ne tudjon nőni a hajam, mert attol a szemét kis gnómtól nem tuuud. Nevet

Pedig én ugy emlékszem,  hogy neked is nagyon szép hajad van. :O Muti róla egy képet,  légyszi. Nevet Amugy tutira tök szép lehet. Mosolyog
Naplózva
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #5845 Dátum: 16 jan 10, 16:05:43 »

Valószínűleg engem is ugyanez a manó támad meg éjjelente, mint téged Niki, mert vagy 5 éve nem akaródzik nőni a hajam. Mondjuk a festés nem tett jót neki, nagyon kiszárította, és eddig bármilyen sampon-balzsam kombóval + olajjal próbálkoztam, nem hoztak valami látványos eredményt. Szomorú Szedek ugyan vitaminokat, de.. eddig még nem láttam nagymértékű változást. Nevet
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5846 Dátum: 16 jan 10, 18:13:10 »

Hát én valami olyasmit hallottam,  hogy az olajos magvak,  mint pl a dió,  kesudió,  mandula,  napraforgó stb  na ezektől tud nőni a haj pl,  meg volt olyan ismerősöm i,  aki szerint ha valaki a nyarát a balcsiban tölti,  nagyon megnő a haja. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 10, 18:14:57 írta Nikuccia » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5847 Dátum: 16 jan 17, 23:43:35 »

Fúfúúú ez nagyon bejön. Nevet Egyszer mindenkép ki szeretnék próbálni egy ilyen edzést. Nevet
https://www.facebook.com/1646961325553870/videos/vb.1646961325553870/1650719285178074/?type=2&theater&__mref=message

Hátsó-középső csaj a legjobb. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 18, 00:24:59 írta Minagi » Naplózva


Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #5848 Dátum: 16 jan 27, 21:02:47 »

A fene egye meg a vizsgaidőszakot, még ide is alig tudtam feljönni, de már véééége vaaaan. Nevet Nikuccia, majd valamikor csinálok róla képet. :3 Utoljára szeptemberben vágattam le, anya szerint semmi formája nem lett, de most áprilisig biztos hagyom nőni, utána elmegyek egy másik fodrászhoz, hátha tud valami normális menetelt vágni bele. ikszdé

Minagi ez az edzés tényleg nagyon menő. :O Nevet
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5849 Dátum: 16 jan 29, 23:54:10 »

Oksi,  majd várom akkor. Mosolyog

Uh,  ha iggazán,  de úgy nagyon komolyan igazán szép hajat szeretnél,  szerintem csináld azt,  hogy fogod a hajad és hagyod,  hogy nőjön. Akkor a legszebb,  meg ha belegondolsz,  a középkori nők között is azok voltak a legcsinibbek,  akiknek úgy nőtt a hajuk,  higy hagytál,  had nőjön,  ahogy az a haj akar. Nevet Az enyém amúgy ilyen,  csak még mindig nem elég hosszú nekem. Szomorú Még mindig csak úgy ér a hátam közepéog,  hogyha húzok onnét egy körvonalat,  akkor szemben meg az a köldököm környéke felett húzódik. Csak ebben ugye az a szívás,  hogyha meg előre fésülöm,  akkor is max... Hát kb a bordáim közepéig. Szomorú Mármint nem lóg bele a csontjaimba,  csak hogy kb addig ér előre téve. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 388 389 [390] 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!