24 máj 05, 17:21:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 410 411 [412]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Zenék & Klipek & Musicalek  (Megtekintve 775227 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6165 Dátum: 16 jan 02, 10:24:39 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=RJTAeUKwg74" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=RJTAeUKwg74</a>
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6166 Dátum: 16 jan 02, 11:00:13 »

Az a jó benne hogy "választások" függvényében változik a szövege.

Offtopic:

Amúgy nagyon adta a got feelinget visszanézve viszont aza  legnagyobb bajom vele hogy csak látszólag volt súlya a döntéseknek, mert A-B-be ígyis-úgyis eljutunk csaka  körítés más hozzá. Mondjuk mindig is jobban szerettem az olyan játékokat amik canon mentén mennek és nem húznak 2-3 alternatív szálat amit aztán később magyarázni kell meg nem venni figyelembe.

Jah amúgy Asher szerintem menőbb őt hagytam életbe Rodrik helyett.  Faceg

Bár tény hogy utána a Rodrick befejezés jobb mint az Asheré, áhh kár érte.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 02, 11:01:05 írta Syzygy » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6167 Dátum: 16 jan 02, 22:15:53 »

Most nem a WoW-os listámat bővítem, hanem jövök a kis zenéimmel. Bár hónapok óta megírtam ezt a gyűjteményt, még nem küldtem el, mostanáig.
Niki, a tiédre nem reagálok, ha nem gond, DE meghallgattam őket becsülettel. Nevet

Hosszú lesz nagyon, magamhoz híven. Mint ismertek, szeretek így összeálíltani "listákat" és élvezem is, akkor is ha csak én hallgatom vissza. Nevet
Na meg, nem "szerethető" sorrendben vannak a számok, csak random, az összesnél.

Első előadóm nem más, mint Moby lesz.  Be van tépve
Moby az aki képes mindig meglepni és valami újat mutatni számomra. Kicsi korom óta hallgatom, de máíg találok gyöngyszemeket tőle. Fantasztikus zenész, előadó. Akár ha a szövegeit nézzük, akár csak dallamra figyelünk vagy csak olyan a szám.... Pirul

Moby - A case for shame feat cold specks
Moby - Almost home feat Damien Jurado
Moby - Going wrong
Moby - The last day  feat Skylar Grey
Moby - A Long Time
Moby - The Lonely Night - Mark Lanegan
Moby - The Dogs
Moby - Lie Down in Darkness
Moby - Stella Maris
Moby - The Violent Bear it Away - Ez egyszerűen gyönyürű. Eme csöppségre pár hónapja találtam rá és már rongyosra hallgattam.
Moby - Lacrimae
Moby - The Day - Orchestral Version
Moby - Division
Moby - Pale horses
Moby - Shot in the Back of the Head
Moby - Study War
Moby - Walk with me
Moby - Mistake
Moby - Scream Pilots
Moby - Jltf
Moby - Wait for me
Moby - Isolate
Moby - Grit
Moby - Honey
Moby - Find my baby
Moby - Porcelain
Moby - Why does my heart feel so bad?  Szeretet
Moby - Rushing
Moby - Natural Blues :3
Moby - Run on
Moby - Everloving
Moby - Inside
Moby - My Weakness
Moby - Sunday
Moby - Memory Gospel
Moby - Spirit
Moby - Everyday It's 1989 Yeeeeeee
Moby - Life for tomorrow
Moby - Disco lies
Moby - Mothers of the Night Kb az összes számot rongyosra hallgattam az évek alatt, de ez... Pirul
Moby - Lift me up - Párszor már beraktam ide ezt a számot, de annyira jó, hogy elfér még itt. Nevet És rég volt már... talán 3 éve mikor utoljára beraktam?
Moby - In this World
Moby - In my heart
Moby - We are all made of stars
Moby - Where you end
Moby - One of these morning
Moby - Extreme ways
Moby - Graciosa
Moby - I'm not worried at all
Moby - 18 - Nagy kedvencemmel búcsúzom tőle. Kicsit sok lett, így ki is hagytam párat. Nevet Viszont a 18-as szám erről az albumról örök kedvenc.


Következő előadom nem más, mint Groove Armada.

Groove Armada - My Friend
Groove Armada - Hands of time
Groove Armada - Think Twice

S most Gorillaz-tól pár számot. Annyi emlék feltör bennem mikor ezeket meghallom. Kissé nosztalgikus. Nevet

Gorillaz - Kids With Guns
Gorillaz - Dirty Harry
Gorillaz - Clint Eastwood - Örök kedvenc!
Gorillaz - 19-2000 *-*
Gorillaz - Sound Check (Gravity) Pirul
Gorillaz - New Genius
Gorillaz - Tomorrow Comes Today
Gorillaz - Feel good inc
Gorillaz - On melancholy hill

A Dustin O'Halloran-t egyszer a Spotify mutatta nekem, talán az "Eheti kalandba" rakta be, vagy az egyik random rádióban találtam rá. Természetesen utána néztem és több számát meghallgattam, ezekből szemeztem össze párat. Pirul Nyugis, relaxációs és gyönyörű. Pár filmhez is komponált eme úr. Csak azoknak érdemes meghallgatni akik szeretik a nem éneklős, zongorás és komolyabb műfajt.

Dustin O'Halloran - An Ending, A Beginning
Dustin O'Halloran - We Move Lightly
Dustin O'Halloran- Quartet N.2
Dustin O'Halloran- Quintette N.1
Dustin O'Halloran - Snow + Light
Dustin O'Halloran - Opus 38
Dustin O'Halloran - Prelude 2 Tisztára olyan ez a szám, mintha az Órákból lépett volna ki.
Dustin O' Halloran - Bedroom Window

Aztán ott van még az Of Mice & Men. Üvöltsünk amíg csak tudunk.Nevet Ezt inkább annak ajánlom aki szereti a metalcore.

Of Mice & Men - Second and sebring
Of Mice & Men - Those in glass House
Of Mice & Men - Farewell to shady Glade
Of Mice & Men - This one's for you
Of Mice & Men - Ben Threw
Of Mice & Men - Let Live
Of Mice & Men - My Understandings
Of Mice & Men - Purified
Of Mice & Men - Product of a Murderer
Of Mice & Men - I'm a Monster
Of Mice & Men - Feels Like Forever
Of Mice & Men - Bones Exposed
Of Mice & Men - Would you still be there
Of Mice & Men - Another you
Of Mice & Men - Identity Disorder
Of Mice & Men - You are not aline

Skrillex. Nagy harcom volt vele. Ugyanis anno a nővérem berakta kockulás közben az egyik számot amit nagyon szeretett és ott volt egy részlet amit nagyon utáltam, mert kurvára idegesítő volt és zavaró, így sokáig nem nagyon hallgattam meg több számát, majd egyszer csináltam egy estét mikor meghallgattam a számait és van ami nagyon is bejön, igazából.

Skrillex - Orcherstal Suite
Skrillex - Right in
Skrillex - Bangarang feat Sirah
Skrillex - Breakn'a Sweat
Skrillex - Summit feat Ellie Goulding
Skrillex - Recess
Skrillex - Stranger
Skrillex - With you, Friends (long drive) - Ez volt az a szám. Nevet
Skrillex - Kill Everybody

Most már minden vegyesen. Nevet
Cab 20 - Sirens
3RDEYEGIRL - Fixurlifeup ft. Prince
Hugo - 99 problem
The Neighbourhood - Let It Go
Blood on my name - The Brothers Bright
Wax Tailor (feat Aloe Blacc)
Time To Go - Ezt még Sabaku mutatta valamikor, de attól még berakom. Nevet
Nightcrawler - Genesis (feat. Dana Jean Phoenix) - NewRetroWave Chanel Szeretet Jaj de megszerettem ezt a Youtube csatornát.
Trevor Something - Trevor Something Does Not  - Exist [Full Album] (Explicit) - Ez is NewRetroWave chanelről van, de az egész "album" mert mindegyik jó, meg csak így egyben van meg. Szomorú
The Kilimanjaro Darkjazz Ensemble - Here Be Dragons (Full Album)) - Syzygy mutatta ezt, de mikor is? Nyáron talán. Nem emlékszem, de azóta hallgatom pedig és akarom, hogy megmaradjon. *-*
VHS Glitch - Evil Technology [Full Album] - Ez is full album, mert ugyan csak külön nincs meg számokra bontva, vagyis mikor anno kerestem nem volt és igazából a legtöbb szám kurva jó. Nevet Főleg amivel kezdődik! NewRetroWave
Trevor Something - Your Sex Is A Dream - Én mondtam, hogy a NewRetroWave Chanel jó. Nevet
Hot Chip - I Feel Bonnie (House Remix) - Ezt is Sabaku mutatta, azt hiszem.
The way we ball (Crizzly Remix) by Lil Flip - Csináltunk egy "mozgalmat" vagy mit a suliban páran, és ahhoz videókat. Aki vágta egyszer csak videó végére berakta ezt a számot én meg le is mentettem. Előtte nem ismertem de mikor elsőnek hallottuk, pár Whiskey mellett meghallgattuk egypárszor, meg utána is. Nevet
Young Men Dead - The Black Angels - Person of Interest-ben mindig jó számok vannak. *-*
Pink Floyd - Welcome To The Machine - Person of Interest évadzáró. Egyszer szerintem beraktam, de sebaj.
Fischerspoooner - Emerge
T-Mass - Modulus - MrSuicideSheep
Adam Halogen - Length and Brecht (Synkro Remix) - MrSuicideSheep
Else - If - MrSuicideSheep
Veorra - Silk - MrSuicideSheep
The Weeknd - The Hills (Echos Cover) - MrSuicideSheep
Eels - "Bombs Away" from Wonderful Glorious
Jim James - State Of The Art (A.E.I.O.U)


Ah végre elküdltem. Hónapok óta meg van ez a "lista", néha bővítettem aztán bővítettem, de most elküldtem.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 02, 22:35:04 írta Minagi » Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6168 Dátum: 16 jan 05, 19:04:35 »

Kősziii,  bár gondolom ismerhetted már azokat a számokat,  meg nem tudom,  csak ugy összeválogattam párat,  igazibol én kb az összes tsfh zenét nagyon imádom. Nevet

De ooo,  most eszembe juttattad,  hogy Mobyt is,  bár tőle eddig még csak a Mad Worldot ismertem,  vagy mit,  mostantól öreg kedvencem ő is. Nyelvesít

Meg tök hihetetlen,  de rájöttem arra is ma sütés közepette,  hogy borom a rapet is,  pedig sose gondoltam volna ilyesmit magamrol. ikszdé

Hoppá,  most nézem,  hogy az Gary Jules zenéje. Nem baj,  Moby is menő azért még mindig. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 05, 19:06:54 írta Nikuccia » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6169 Dátum: 16 jan 08, 13:35:55 »

Igen, igazából az összes számot ismertem és meg is van. Nevet Azt hiszem az összes Two Step from Hell szám meg van. Nevet Moby meg nagyon jó, hallgasd meg a számokat, van gyors is meg lassú is.
 
Donnie Darko-ban hallottam először ezt a számot. Meg is kellene újra néznem mert olyan rég volt már, hogy el is felejtettem. Nevet
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=0Az2BvTcshg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=0Az2BvTcshg</a> - Original
Gary Jules - Mad World (Ocryx Chillstep Remix)
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 08, 13:38:30 írta Minagi » Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6170 Dátum: 16 jan 17, 10:48:27 »



90's kids will understand.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6171 Dátum: 16 jan 17, 11:17:31 »

Radiohead, Smashing Pumpkins, Nine Inch Nails, Alice In Chains, Soundgarden, Pearl Jam, a többit nem vágom (még a megoldás elolvasása után sem  smirksweat).
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 17, 11:18:38 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #6172 Dátum: 16 jan 17, 17:39:17 »

Jó ideje nem láttam ezt a filmet,de ez a zene baromi szép.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=NtUf3pnkqag" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=NtUf3pnkqag</a>
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 17, 17:43:33 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6173 Dátum: 16 jan 17, 18:12:22 »

Nézd meg akkor újra. Ez egy nagyon jó film még mindig. Nevet
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #6174 Dátum: 16 jan 17, 18:40:05 »

Láttam már egy párszor.Anno a régi airsoft felszerelésem is az amcsik 80-90-es évek stílusában volt összerakva,pont ugyanilyen sivatagi kamo-val meg M16 A2-vel.Szerintem ma estére ez lesz betervezve.
Még egy gyönyörű zenéje.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=BWAhVbayGv4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=BWAhVbayGv4</a>
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 17, 18:41:07 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6175 Dátum: 16 jan 17, 19:14:16 »

Ez volt az a sivatagi álcaruha, amit a Woodlandel együtt utána lecseréltek arra a szürke digitális mintára, ami sehová se illeszkedik be. ikszdé Na jó, egy magyar lakótelep betondzsungelébe talán. Nevet
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #6176 Dátum: 16 jan 17, 20:01:45 »

Pontosan Nevet viszont néhány éve elkezdték bevezetni a "Multicam" festést,aminek így sincs sok értelme,de legalább jobban néz ki mint a digitális.

Amúgy ez itt megtörtént Nevet Irakban elfelejtették hogy a sivatagban fognak harcolni ikszdé
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=56zfYNydRjo" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=56zfYNydRjo</a>
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6177 Dátum: 16 jan 17, 20:18:39 »

A multicam azért sokkal jobban rejt, mint a szürke UCP. Viszont az UCP ezerszer jobban néz ki szerintem. Persze ez az egész az Army egójáról szól, egyszerűen nem akarják elismerni, hogy a tengerészgyalogosok MARPAT mintája ezerszer jiobb, mint az övék. Azt 15 éve használják és tökéletesen beválik.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #6178 Dátum: 16 jan 17, 21:30:48 »

Az Digital csak cod4-ben tetszett amikor rá lehetett rakni az M4-re Nevet
Még az amcsik 2. világháborús gyakorlója tetszik.Egyszerű,gyári ruha átfestve khakire azt csókolom.

Most halt meg Shugart és Gordon : ((( de legalább kicsináltak egy pár küszöbmajmot.

.................... de ne offoljuk már szarrá a topikot Nevet
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 17, 21:36:06 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #6179 Dátum: 16 feb 17, 21:29:52 »

Gdat és Ishida érteni fogják : (((

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=V4jG3QJKYR0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=V4jG3QJKYR0</a>
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 410 411 [412]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!