24 máj 05, 13:29:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 285 286 [287] 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 567092 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4290 Dátum: 15 nov 12, 21:34:51 »

Baszki, még a végén esélyünk is van. Ezek a norvégok olyan buta favágófocit játszanak, hogy lehet kezdeni ellenük valamit. Csak húzzuk ki. Az idegenben lőtt gól már meg van.

----

Gecc, ez tényleg sikerült. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 12, 22:40:20 írta Aes Sedai » Naplózva
Foxxi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 112


« Válasz #4291 Dátum: 15 nov 12, 23:23:31 »

Szalai megint egy nulla volt, nem értem, ott van Böde, ott van Nikolics, Priskin, Némó! Miért játszik ez a fasz?már bocsánat.
Amúgy szegény Fülöp Marci keze is benne volt a végén!  Neeem
Küzdős meccs volt, bár nemértem, miért kell az összes magyar meccsnek ilyennek lennie?Utolsó percek kínok mindig, nem egyszerűbb lenne beverni még párat az ellenfélnek? Mosolyog
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4292 Dátum: 15 nov 15, 22:51:38 »

Kijutottak a magyarok, erre nem ír ide senki?Nevet Pedig én nem is néztem a meccset. Durci
Naplózva


Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4293 Dátum: 15 nov 15, 23:16:15 »

Elképesztő Nevet És mennyivel jobb így, hogy nyertek anno a törökök, és nem a számolgatáson múlott, hanem mentünk, és elvertük az ellenfelet oda-vissza Nevet MEGÉRDEMELTEN! Nevet El sem hiszem Nevet
Áh Nevet 2-0-nál, amikor már biztos volt, és zúgott az egész stadion, valami olyan meghatottságot éreztem, hogy az Nevet Gyerekkorom óta erre várok, és most megvan Nevet Köszönöm...
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4294 Dátum: 15 nov 15, 23:21:35 »

Ezt most kurvára megérdemeltük. Nem csak nyertünk oda vissza, hanem ezen a meccsen kifejezetten jól is játszottunk. Most tényleg működött minden.

Végre végre végre. Nevet
Naplózva
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #4295 Dátum: 15 nov 15, 23:23:05 »

A meccs fénypontja pedig Böde "szerelése" volt: ikszdé
https://www.youtube.com/watch?v=9CWotA1Lm7c
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4296 Dátum: 15 nov 15, 23:25:52 »

Kijutottak a magyarok, erre nem ír ide senki?Nevet Pedig én nem is néztem a meccset. Durci
Volt meccs? Én Judo tornát néztem, csak sajnos sokat kellett várni az első meccsre!
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #4297 Dátum: 15 nov 16, 00:10:42 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=R_xHMjYPUMU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=R_xHMjYPUMU</a>

Amikor valamelyik életunt ember még ebbe is bele szeretne kötni. (Nem itt)
Naplózva


 
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4298 Dátum: 15 nov 16, 07:49:12 »

A meccs fénypontja pedig Böde "szerelése" volt: ikszdé
https://www.youtube.com/watch?v=9CWotA1Lm7c


Darlovski Péter 8 órája
 Erre kell tanítani az utánpótlást... Eltiltanám Bödét 10 meccsre!
 Válasz  ·
   
 
ferenc fabian 7 órája
 Anyád kurva!!!! ;(
 Válasz  · 5

Ezen besírtamxD Nagyon illik a videóhoz:D Igazán Bödés komment.


Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #4299 Dátum: 15 nov 16, 08:31:31 »

Libsibolsi kommentek incoming:

1: Ilyen hulladékcsoportból csak az nem jutott be aki nem akart, a norvégok amúgy is átlagon aluliak voltak és az eb is fel lett duzzasztva....

2:Hát jó-jó most nyertek oké, de amúgy hulladék a csapat, nem való világeseményre, sz*rrá fogják verni a csoportkörökben.

3:Minden magyar siker az orbáni eszement politika visszaigazolása így mindig az ellenfélnek fogok szurkolni mert ballibsi vagyok és összemosom a stadionépítésekkel a válogatott meccseit.

: (((
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4300 Dátum: 15 nov 16, 13:21:29 »

Hagyjuk már ezt az ostobaságot. Nálunk épül a kórház új szárnya napelemet kap mind a kettő meglévő kórház. Szépek a parkok és kurvául nem sajnálom a Videotontól vagy a  Szombathelytől az új stadiont. Azért nekem se mindegy, ha elmegyek arra egy szétdőlő szart látok vagy egy esztétikus szép stadiont. Húgomnak Amerikai bakja van és megmondom nem rossz érzés, mikor elmegyünk a Grupama mellett és azt mondja, hogy ezt napokig tudná csodálni. Az MTK-tól sajnálom egyedül a dolgot, mert kevés a szurkere, de ott is egy szemétdomb van. Legalább is mikor utoljára voltam a Hungária felé még az volt.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 16, 13:22:53 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4301 Dátum: 15 nov 16, 17:54:18 »

Én sajnálom tőlük a stadiont. Ezerszer fontosabb, hasznosabb, jobb célú dolgokra lehetne költeni azt a pénzt. Elfuserált, ablakon kidobott pénz. Minek? A focisták százezreket, milliókat keresnek övön aluli teljesítménnyel, pedig semmi más dolguk nincs, csak focizni, de abban is szarok és a sportot is tiszteletlenül művelik. A bundabotrányokról nem is beszélve.
Itt egy leigazolt fiatal röplabdajátékos ha keres is pénzt csak papíron de a valóságban egy forintot nem kap. Sporteszközre/felszerelésre alig futja. De említhetnék bármilyen más sportot, amiben ezerszer jobbak vagyunk és csak az tud vele pénzt keresni aki tényleg országos/nemzetközi szintű, felnőtt válogatottba játszik. Itt néhány tucat emberről beszélünk sportáganként, kivéve a focit ugye. Itt egy amatőr focista is akkora támogatást kap, hogy simán meggazdagszik belőle, miközben egy jó nagy büdös lófaszt tud felmutatni. Én nem sajnálnám tőlük, ha 1, a pénzhez viszonyítva arányosságaiban a teljesítményük is ugyanakkora lenne 2, ha nem szarnák le a többi sportot a focihoz képest.
Naplózva



Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4302 Dátum: 15 nov 16, 18:01:55 »

Azért a labdarúgást és a röplabdát kár összehasonlítani. Egyéni sportokkal meg pláne. Nézd meg egy teniszező mennyit keres. Vagy egy golfos. Azt egyből nem keres sokat a focista.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #4303 Dátum: 15 nov 16, 19:31:52 »

Most hallottam bokszedzésen, hogy egy EB-bajnok bokszoló kap kb. 150 ezret.
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4304 Dátum: 15 nov 16, 20:36:57 »

Jó de az amatőr box nem érdekel senkit. Még olimpián se igazán nézik. Egy profi bokszoló még ha csak pofozzák is többet kap. Azért kell némi marketing is, hogy legyen benne píz.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 285 286 [287] 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!