24 máj 09, 23:07:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kimi ni Todoke  (Megtekintve 1573 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Dátum: 12 dec 18, 16:22:16 »

Nos ez egy ismételten elég vicces anime/manga Nevet A főszerepben Kuronuma Sawako. Ő egy úgy mond kirekesztett lány. A legtöbben félnek tőle az iskolában. Az a hír járja róla, hogy képes látni a szellemeket és azokat megidézni. De van egy fiú, Kazehaya aki nem fél tőle és barátkozik is vele. Majd összebarátkozik Chizuval és Ayanével. Persze nekik elmondja, hogy nem túl sok köze van a szellemekhez. Az idő múlásával egyre több barátot szerez és egyre népszerűbbé válik. Persze Kazehayával összejönnek nagy nehezen Nevet Az anime csak egy részét mutatja a sztorinak így érdemes a mangát is elolvasni (még annak sincs vége). Az anime két évadra tagolódik az első 25 a második pedig 12 részes. Minden esetre én ajánlom nagyon sokat lehet rajta röhögni ikszdé
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1 Dátum: 13 máj 03, 23:41:09 »

Meglep, hogy nem reagált senki a témára. Az anime a maga vontatott formájában élvezhető sőt kifejezetten jó! Nekem nagyon bejött:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #2 Dátum: 14 jan 11, 21:32:16 »

Annyira aranyos ez az anime! Nevet Ém imádtam nézni, még akkor is ha kissé nehézkesen alakultak benne a dolgok.  Pontosan A poénok azok fantasztikusak. ikszdé Az eredeti manga változat viszont nem annyira élvezhető szerintem. Talán azért gondolom így, mert mivel eleve lassan alakulnak a szálak, és havonta csak 1x54 oldalt kapunk, igazán elvárná az ember, hogy történjen végre valami fordulat. De nem baj, attól még szeretem! Nevet
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #3 Dátum: 14 feb 26, 22:27:06 »

jó lenne már a 3. évad Nevet sokkal jobban átjönnek a dolgok az animében, na meg már rég olvastam a 2. évad után fejezeteket, kellene egy kis nosztalgia Nyelvesít
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!