24 máj 06, 06:42:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Átváltozások  (Megtekintve 10915 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Dátum: 11 dec 28, 23:18:59 »

Jó pár szereplő van aki valamiféle átváltózással képes nagyobb erőre szert tenni.

----

Egy elmélet:

Ha egy csillagharcos átváltozik oozaruvá, akkor ugye 10x-esére növekszik az ereje. Na de, ha belegondolunk, akkor az oozaru az röhejesen gyenge.

Elég csak azt néznünk, hogy az átváltozást követően kb 100x-osára nő a testméretük. Ha kettőt összevetjük, akkor lényegében nem hogy nőtt az ereje, hanem inkább a tizedére csökkent, mármint a testméretéhez képest.

Gondolom ennek az lehet az oka, hogy baromi sok energia elvész az átalakulás során, hiszen a gigantikus testmérethez jó sok sejtre van szükség, és a sok sejtnek meg sok energia kell az osztódáshoz.
Valószínű, hogy az oozarut alkotó sejtek a farokból származnak, hiszen a sejtek osztódása véges, és ha a sajátját használná akkor kb bele is halna, valamint farok nélkül lehetetlen ez a fajta átalakulás.

Visszatérve sejtosztódáshoz szükséges rengeteg energiához. Mégis honnan van?
Nos szerintem ez az energia az ami szuper csillagharcossá változássorán jön felszínre. Másik elméletem, hogy ameddig egy csillagharcosnak megvan a farka, addig nem tud átváltozni szuper csillagharcossá.
Tudom, Brollynak és Bardocknak is volt farka, de ha belegondolunk, akkor a fő történetben egyetlen egy csillagharcosnak sem volt farka, mikor átváltozott, szuper csillagharcossá.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 30, 21:49:08 írta Shiro » Naplózva

Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #1 Dátum: 11 dec 30, 09:43:02 »

A farokkal nincs szuper csillagharcos elméletet igen megdönti a GT. Hisz ott Goku végig farokkal tolja, sőt előkerül még egy "arany" oozaru is, bár mivel Goku sosem tudta irányítani ezt a formát azért ez is bukós, de legalább előkerül az SSJ4 Nevet Bár én a GT-t mindig óvatosan kezelem és nem is szeretem egy szinten említeni a sima és a Z részekkel.
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #2 Dátum: 11 dec 30, 10:30:36 »

huuuj mikor elsöre néztem a z-t infartust kaptam frieza 3. formájátol (a kacsa száju nyujtott fejü)  Hümm-hümm
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
Putir
Vendég
« Válasz #3 Dátum: 11 dec 30, 21:41:31 »

Arra az élien valamire gondolsz?Nevet
Shiro elírtad mert nem jó ár hanem jó pár.Nevet
Szerintem amikor vegita átváltozott oozaruvá akkor nem lett gyengébb sőt esélye lett a győzelemre hisz előtte goku szétverte miután átváltozott gokuéknak alig lett esélyük.
Szerintem a hold erejét hasznosítják olyankor és mivel hiper táp csillagharcosok ezért nincs baj azzal hogy a sejtek osztódása végleges.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4 Dátum: 11 dec 30, 21:52:39 »

De az jó ár, 30 dkg Freeza 870 Ft. ikszdé

A gyengébb lesz dolgot, meg úgy értem, hogy az erő-testméret arányát figyelembe véve.
Naplózva

Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #5 Dátum: 12 jan 06, 16:32:47 »

Putir: arra  ikszdé
Szerintetek a pokolban ha dermesztő/frieza halálra edzi magát akk képes lessz cooler legvégső formájára?
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #6 Dátum: 12 jan 06, 16:49:10 »

Nem. De Dermesztő legvégső formájára igen. Nevet
De uygsem edz, csak forralja a bosszút, pofákat vág, és néha elverődik.
Cold viszont átváltozhatna ha már ott van, minimum az eredeti alakjába, de inkább egy oylan Coola féle végső harci formába, ott már tőle elvárnék egy (Cooler+Freeza)*1,5 -es erőt ikszdé
Amúgy ez a cold-átváltozás a mániám a dragonballal kapcsolatban, legalább valami moziban megcsinálhatták volna. Mondjuk miközben Gogeta Yanembával szórakozika  pokolban, Gohan meg kint nyírja ki Freezát egy ütéssel, előmászhatott volna ő is, egy amolyan másik, kisebb főbossnak.

Shiro elméletére az Oozaru-ssj dologról anynit tennék hozzá, hogy az új BArdock-sztorit Toriyama jóvá hagyta, úgyhogy ha logikasan is hangzik, az ő fejében nem nagyon fordult meg szerintem.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 06, 16:53:49 írta STM » Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #7 Dátum: 12 jan 21, 20:02:50 »

STM, szívemből szóltál >,< Cold elleni meccsben semmit nem láttunk a fatertól, így én is hiányoltam, hogy megmutassa, mire is képes!

Dermi pedig messze gyengébb, mint Cooler, legalábbis úgy tűnik, tehát ha edz is, Cooler mindig előtte fog járni, hiszen ő Cool. Nevet
Naplózva
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #8 Dátum: 12 jún 29, 17:51:49 »

K. Coldot Akia elég hamar levette a műsorról, pedig mutathatták volna mit tud.
A DB Multiuniversében megcsinálták a formáit, de gondolom Akira ezerszer
jobban megoldotta volna. Hát mért? Mert ő Akira Toriyama. Én Cool első
3 formájára lennék kíváncsi, mert az "alap" feltehetőleg a 4.
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #9 Dátum: 12 jún 29, 18:21:06 »

king coldnak szerintem nem votlak formái, vagy ha mégis akkor azok elöbbiek lehettek mint amit láttunk mert trunks ellen bevetette volna, ebben egyetértünk  kacsint
STM te vagy DBM-en Y.O.U.R? Neki is king cold a mániája  ikszdé
Azért az oozura az akkor is előny inkább mint hátrány, nem mindegy hogy megemelsz 250kilót egy életből vett példával, vagy 2,5 tonnát. Egy embert elcsaphatnál nagy majomként mint a huzat, ahogy gohan nagypapát is utolérte a végzete.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #10 Dátum: 12 júl 01, 01:51:35 »

Már hogy lennék ő. CSak racionálisan nézve nyílván át tud változni, mert a neygedik az alap formájuk, és lefelé változnak. HA a fiánál így volt, és a második formában nézett ki úgy, mint ő, nagyjából, akkor nyilván ő is "le volt változva". Ennek ellenére semmit nem láttunk tőle, mert lebecsülte Trunksot, és megfhgalódot,t mrie valami rételmeset is tehetett volna. Rádásul még ebbena  formában is erősebb volt mint cyborg-Freeza.
Ő, ha elfogadjuk hogy 100%-on negyedik alakban 120 000 000 egység volt az ereje, és elvileg anyni kellett, hoyg legyen, akkor annál a formánál mgé százszor erősebb volt így szerintem COld egy Cell szinten, avgy kicsivel alatta kellett hoyg leygen elvileg, ha minent belead.  Egy iylen ellenséget nem kijátszani meg azért bosszantó, főleg, hoyg utána is folyton mutogatják, de akkrois csak így feszít, meg dumál, és nem csinál szart sem.
Kb. mintha MAdara csak sima sharingannal nyomult volna, elverődik a kagék által, lepecsételik, és kész. Ez sem tetszett volna sokaknak.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 01, 01:55:08 írta STM » Naplózva
sacsu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #11 Dátum: 13 jan 09, 19:13:37 »

Szerintem ha Cold áttudott volna változni akkor megteszi.Legalábbis én ha a helyébe lettem volna látván hogy Freezát félkézzel leverte Trunks akkor megtettem volna.3 közül(Freeza, Cooler, Cold) Cold volt a leggyengébb Cold pedig a legerösebb.Cold végső formája erősebb ugye mint Freezáé ezt Goku is mondta de szerintem nem tul sokkal ha Freezának lett volna ideje ő is megtanulhatta volna.Azon kivül Freeza a technikákat amiket harc közbe lát és tetszik neki azt később tanulmányozza majd megtanulja használni(régebben olvastam valahol).Neil elleni harc során a regenerálodást akarta megtanulni csak ugye Goku elintézte hogy ne igy legyen.
Naplózva
samdav
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #12 Dátum: 13 jan 10, 00:08:40 »

"Cold volt a leggyengébb Cold pedig a legerősebb." Itt Cooler-re gondolsz, mint a legerősebb? Mert eléggé paradoxon ez a mondat ^^
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #13 Dátum: 13 jan 10, 17:30:42 »

Igen Coolerre gondol szerintem.
Naplózva
sacsu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #14 Dátum: 13 feb 03, 18:05:41 »

Ja igen cooler mint legerősebb Cold pedig leggyengébb igy gondoltam igen.
Naplózva
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!