24 máj 06, 05:31:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kaioken  (Megtekintve 6320 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Dátum: 11 nov 26, 21:20:27 »

Kaioken:bevörösdik és többszörösére erősödik/gyorsul  Mosolyog
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #1 Dátum: 11 nov 26, 21:41:52 »

A Super Saiyan Kaioken Pikkon ellen elég ütős volt.
Naplózva

Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #2 Dátum: 12 jan 18, 16:26:10 »

az szerintem  fssj volt de tényleg ütös volt, de a 4x-es és a 20x os KK Kamehameha se volt 0  Nevet
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #3 Dátum: 12 máj 06, 21:16:08 »

Jó kis technika. Nevet Én egyedül azt nem tudtam felfogni soha, hogy Super Saiyan-al együtt miért nem használta a Kaioken-t? A mozit most ne nézzük az fillér gyümi.ikszdé
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #4 Dátum: 12 máj 07, 09:13:43 »

Szalamandra-kun, akkor most képzeld el, hogy SSJ3 mellé 20x Kaioken-t tol Buu ellen... ikszdé
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5 Dátum: 12 máj 07, 09:48:52 »

Pikkon ellen használja Goku, de az is filler epizód.

http://dragonball.wikia.com/wiki/Super_Kaio-ken

Azt írja az oldal, hogy valószínűleg Goku nem élné túl a technikát, annyira kimerítő (csak halottként tudta megcsinálni Pikkon ellen).
Naplózva

Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #6 Dátum: 12 máj 08, 12:48:29 »

Köszi a válaszokat. Bár valamiért úgy emlékeztem, hogy Pikkon az moziban volt.  smirksweat

Bár ott meg nem tudom, hogy mi értelme volt hisz át tudott volna még változni.

Igazából én olyan jelenetekre gondoltam amikor még nem volt képes SSJ2 re és kevés volt az ereje, illetve ugyan ez a jelenség SSJ2 és 3-nál és SSJ3 és 4-nél. Akkor lett volna értelme.
Pikkon ellen meg látványos, de felesleges mert tudott volna annál erősebb is lenni.

Bár lehet, hogy tényleg bele halna ha élve csinálja ezt a mutatvány. De Luffy erre csak azt mondaná, hogy nem tudhatod míg nem próbáltad.  ikszdé  smirksweat
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #7 Dátum: 13 ápr 30, 21:26:18 »

szerintem SSJ3-ban Kid Buu ellen egy 50x-res kaiokennel semmi baja nem lett volna Nevet akkor rávisz egy kamehamehat és annyi xD Buuból nem marad semmi+ még sokáig sem kellene fent tartania
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #8 Dátum: 13 máj 17, 17:57:22 »

Igazából azért nem lehet használni az ss-el, mert a kettő eredetileg teljesen ellentétes.
Az ss dühön alapult (az elején!), és a kaiokenhez meg teljes lelki béke kell, vagy mi a szösz. Persze ss3 korában goku nem volt eszetlen berserker, mert ha az lett volna elpusztítja a Földet mint egy tollpihét.
De ss2 és ss1 hez szigorúan kellett a düh. Utána pedig már nagyon erős lett volna ha az ötvenes+-os szorzóra még megkapja a hússzoros kaiokent  Pojén , buu ellen amúgy sem az erő dominált, hanem a technika a végén.

(Hidetada: buut nem fogja a kamehameha, csak az "kiválasztott" támadások, mint genki dama és amit vegetto lő. Persze agyon lehet csapni erővel is, valószínű gohan is megölhette volna)

Ja mellesleg Krilint a multiverse powerlevelen egy ss2-höz mérik a végleges kaiokenével, azért az nem zsenge Faceg
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
samdav
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #9 Dátum: 13 máj 19, 23:49:05 »

szerintem SSJ3-ban Kid Buu ellen egy 50x-res kaiokennel semmi baja nem lett volna Nevet akkor rávisz egy kamehamehat és annyi xD Buuból nem marad semmi+ még sokáig sem kellene fent tartania
Ezt most ugye nem mondtad komolyan? Már a Z elején is be lett bizonyítva, mikor Vegita ellen harcolt, hogy 10x állapotot is alig tudta fent tartani és ha tovább növeli akkor az életébe is kerülhetett volna.
Szóval, ahogy növeli a Kaioken erejét, úgy a halálának esélyét is. 50x-nél meg szerintem annyi lenne Gokunak, még ha pár percre is vetné be. Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #10 Dátum: 13 máj 20, 02:31:10 »

Podravka ellen, csak 4x-est használt, Dermesztő ellen viszont 20x-szorosat is.

Mondjuk, talán az alap ssj-vel tudná használni, ha azt vesszük, hogyha aszt vesszük, hogy a Cell játékok alatt megtanulta teljes nyugalomban fenntartani az ssj-formát.

Viszont a kérdés, hogy akkor miként adódna össze a két erő.

Mert ha basex50x20 akkor elvileg erősebb lenne az ssj3-nál
Az itt leírtak alpján 400x-as szórzója van az ssj3-nak
Forrás bizonyítéknak:
http://dragonball.wikia.com/wiki/Super_Saiyan_3#Usage_and_power

De mint az utóbbi movies interjúból leszűrhetjük, hiába származik az infó Toritól, ha az ő emlékei nem teljesen tiszták a művét tekintve.

A másik lehetőség, hogy basex(50+20) ilyen formában viszont meg felesleges használni.

Ssj3 formával együtt meg így túl kicsi lenne az erőnövelés aránya a kockázat ellenében.

Viszont tényleg kár, hogy miért csak Goku tanulta meg.

S igen Piccolóra gondolok.
Mert ha azt vesszük, hogy ő az edzések során ki meditációval tápolta magát, valamint hozzá adjuk a regenerációs képességét.
Elmondhatjuk hogy akár sokkal magasabb és kifinomultabb szinten tudná használni, mint Goku. S így akár partiban maradhatott volna Buu sagában is.

(Cell meg egy tasli lett volna, s akkor teljesen máshogy alakulnak az ssj erőviszonyok, s Piccolo így is úgy is lemarad.)

Naplózva

Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #11 Dátum: 13 máj 27, 20:02:16 »

samdav nem viccnek gondoltam Nevet most figyelj Frieza ellen 20x-sat használt, igaz, hogy nem túl sokáig tartotta fel de, a Buu sagában mégis hányszor erősebb Goku mint Frieza ellen? minimum 20x (és még nagyon keveset mondtam) az övenes szorzót fent tudta volna tartani szerintem.
amúgy meg inkább x50x20
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #12 Dátum: 13 jún 19, 17:24:10 »

Kár a Kaioken-ért hogy ennyire háttérbe szorult.
Piccolonak tényleg sok esélyt adott volna több harcban is,főleg a lelki nyugalma miatt.
Ha jól néztem Ultimate Gohan is elég kiegyensúlyozott,tehát nála is lehetett volna esély egy Kaiokenre.
Akkor simán partiba lett volna Buutenskel és el is veri.
Kár hogy Gohan-nak nagy eséllyel meg kéne halni hogy Kaitonál eddzen,de Goku az azonnali átvitellel áthozhatta volna,ha szükség van rá Gondolkozik
Csak hát nem volt meg a harci szándék. smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 19, 17:24:51 írta K ichigo » Naplózva

Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!