24 máj 15, 14:01:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach duma téma  (Megtekintve 33726 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #30 Dátum: 13 márc 01, 20:51:04 »

Arra az arrancar csajra én sem emlékszem. >.< Ez a lány nekem teljesen kiesett. Ha annyira jelentéktelen, hogy nem csak nekem nem rémlik, akkor inkább ne jöjjön vissza. Ördögi
Kapcsolatok terén pedig én valamiért úgy érzem, hogy a végére mindenki mindenkivel össze fog jönni. >.< xD Na jó nem, de 1 párt minimum kapni fogunk. (arról viszont nem találgatnék, hogy kiket hoz össze a sors)
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #31 Dátum: 13 márc 01, 23:39:58 »

Ez tévedés. Yammi a Databook szerint és Kubo nyilatkozata alapján sem halt meg. A Databookban nincs róla további információ de Kubo nyilatkozatában viszont az szerepelt, hogy él de nem tervezett vele a további történet folytatásában. Illyen szempontból persze tekinthető halottnak.  Nevet Az SS illetve HM csatát 3 espada élte túl. Yammi és a kutyája, Harribel és a frakcionjai valamint Grimmjow. A nyilatkozat szerint ezek közül a továbbiakban Yami nem szerepel többet, Harribel minimális szerepet kap amit már talán láthattunk is mint rab. Fontos szerepet kap viszont Grimmjow, de Ichigoék oldalán fog harcba szálni.
Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #32 Dátum: 13 márc 02, 13:56:33 »

Kösz rini67 valami ilyesmire emlékeztem csak nem voltam benne biztos. Kíváncsi leszek Jaggerjack-ra hogy mennyit erősödött mióta Nnoitora ledobta a félhold alakú pengéjével.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
superxd
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #33 Dátum: 13 márc 08, 00:19:41 »

Am tudjátok mi lenne jó? Ha lenne erősebb mint a bankai egy fokkal. És az olyan lenne már hogy a kardoddal egy testbe váltok, és ugy nyomnátok. Ez szerintem menő lenne.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #34 Dátum: 13 márc 08, 10:40:35 »

Alapvetően ha jól belegondolunk akkor van erősebb a bankainál is. Amikor valaki saját magával a kardjával egyesülne. Volt is egy hasonló OVA " Az elzárt kard őrjöngése" címmel.Hasonlóan mint Ichigo is tette, bár az igaz, hogy Ichigo nem a kardjával hanem annak legerősebb képességével vált eggyé.
Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #35 Dátum: 13 márc 08, 16:04:06 »

Emlékszem Baishin-ra, durván kente de ő csak arra vágyott hogy végre legyőzze valaki.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #36 Dátum: 13 márc 08, 17:40:33 »

Pont nem:D ichigo is eggyesült zangetusval. Azért volt hozzá nőve a kezéhez.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #37 Dátum: 13 ápr 23, 20:57:16 »

Elnézést kérek azoktól akik a Nemárt tudni témába írtak leakartam zárni, de elnéztem a dolgot és töröltem:D Remélem akit érdekelt az ott leírt eltudta olvasni, ha nem akkor bebukta bocs:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Focou
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


Xenotyle


WWW
« Válasz #38 Dátum: 13 jún 04, 19:13:03 »

Tegnap tusolás közben jutott valami az eszembe:
Ugyebár egy hollow-ot ha egy Shinigami levág, akkor megszabadul a halála utáni bûneitõl és a Lelkek Világába kerül. Na, mármost, Ichigo anno levágta Ulqiorrát, ami azt jelenti, hogy ,,megtisztult" s õ is és az ,,eredeti" lelke visszakerült SS-be? Lehet, ha Kubo-senseinek meg se fordul a fejében, de ha ez megtörtént/ik, akkor még találkoznék vele. Valamiért hiányzik...
Naplózva

Utálom, mikor veszek egy tasak levegõt és van benne chips is...
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #39 Dátum: 13 jún 04, 19:29:06 »

Nem tudom 100%ban hogy hogy működik, de elvileg egy arrancar (vagyis egy athukas) több holow lelkéből áll.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #40 Dátum: 13 jún 04, 19:59:33 »

Csak simán felzabált egy csomót és adjuchassá vált.
Naplózva



 
Focou
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


Xenotyle


WWW
« Válasz #41 Dátum: 13 jún 05, 12:33:11 »

Én értem, hogy Adjucas, de attól az eredeti, domináns lélek (mert ugye azt mondják, hogy egy Gilian-ban, ha van egy erõsebb lélek, az veszi át a hatalmat és így válik Adjucas-sá) vissza kéne kerüljön levágás után SS-be, nem?
Naplózva

Utálom, mikor veszek egy tasak levegõt és van benne chips is...
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #42 Dátum: 13 jún 05, 21:54:01 »

Alapjából úgy van hogy ha halálisten levág egy lidércet tehát ő pusztítja el a kardjával(kidou talán hasonló)
akkor a még emberként elkövetett bűneitől(pl gyilkolás) függően dől el hogy utána a pokolba kerül e vagy a lelkek világába.
Pokolra jó példa Szayel,aki emberként is gonosz lehetett.
Ez történik ha halálisten intézi el.

Ulquiorra esetében a full hollow Ichigo cero-ja végzett vele.Tehát kb egy lidérc ölt meg egy másikat.
Ilyenkor legnagyobb eséllyel ha nem falja fel hanem csak megöli akkor lélekrészecskékké változik.
Aminek egy részéből persze később összeállhat egy lélek de már nem ugyanaz a személy.
Maradék részecskével ami megmarad az beivódik a környezetbe például ebből táplálkoznak a kis lidércek HM-ben.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #43 Dátum: 13 aug 20, 09:01:55 »

Hogyan készíts magadnak egy igazi Zangetsut. Nevet
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=88MmvSkI1ic" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=88MmvSkI1ic</a>
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
boduke001
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


« Válasz #44 Dátum: 13 aug 22, 11:10:14 »

Am tudjátok mi lenne jó? Ha lenne erősebb mint a bankai egy fokkal. És az olyan lenne már hogy a kardoddal egy testbe váltok, és ugy nyomnátok. Ez szerintem menő lenne.
Létezik ilyen ez a legvégső formája a zanpaktuoknak, amúgy hahó final getsuga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Amikor 1-é vált a kardjával!
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!