24 máj 21, 00:48:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mit nem kedvelsz egyes animékben?  (Megtekintve 37036 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
vzsombi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65


« Válasz #60 Dátum: 10 dec 28, 14:00:27 »

Én csak egy dolgot rühellek az animékban! Ez pedig a nevetséges fillerek! Nem a fillerek ellen vagyok hanem a nevetséges fillerek ellen!
Naplózva

Ne becsülj le! Nem félek!
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #61 Dátum: 10 dec 30, 22:32:24 »

 fillerek
 nem passzoló szinkronhang
 csöpögős részek
 hosszadalmas, értelmetlen párbeszéd

asszem ez minden, de ha még eszembe jut valami, akkor beleírom.
Naplózva

Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #62 Dátum: 11 máj 03, 18:01:42 »

*A Fairy Tail animeváltozatában a pecséteket, gyerekes megjelenítést.
*Fillereket
*Elcseszett szinkronhangokat
*Rossz openingeket
*égetett külföldi fansubokat

Nevet
Naplózva



 
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #63 Dátum: 11 máj 03, 21:10:37 »

Jó történet, pocsék rajzolás
Értelmetlen részek
Mikor egy kicsinek tűnő, de ugyanakkor nagy eltérés van a manga és az animé közt
Egy jó animét abbahagynak 12/24 rész körül
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
median
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41


« Válasz #64 Dátum: 11 jún 01, 20:42:08 »

én az összes fillert utálom, főleg a bleachben a Bountok! az borzasztó volt
Naplózva

gabig35
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 185



« Válasz #65 Dátum: 11 jún 06, 16:39:11 »

A legeslegjobban a rossz befejezést nem szeretem.(pl a mi lesz tovább befejezéseket)
Aztse szeretem,ha egy gonosz már tulságosan gonosz(bár ilyet inkább mangába látni,mert anime cenzurázza).
Mechat sem szeretem.
Ha egy történet nehezen érthető aztis utálom.
Naplózva
Nikócca
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #66 Dátum: 12 jan 08, 15:46:11 »

nekem is az nem tetszik,hogy a vége elvarratlan. meg amikor ezekben a Shoujo animékben a férfiak szja ki van mázolva. na az taszító (lásd:Perfect girl evoltion)
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #67 Dátum: 12 jan 13, 17:18:42 »

Egy csomó animében, egyes pasik lánynak, egyes lányok meg pasinak néznek ki... >.<#

Ez gondolom mert élőben is van sok ilyen... "most ez fiú vagy lány?" kérdés... de egyébként egyet értek.
Naplózva


Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #68 Dátum: 12 jan 13, 18:23:23 »

Nem lehet mindenki olyan "férfias", mint manson... Egyébként amit gabig folhozott, nekem pont az tetszik, ha nehéz megérteni egy történetet, mert pl annyira csavaros, vagy gondolkodni kell, hogy összerakd a sztorit, hogy mi-miért van.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #69 Dátum: 12 jan 13, 19:35:50 »

Már biztos volt ,de azért leírom én azt utálom a shőnenekben amikor a főszereplő harcol stb. és egy csaj folyamatosan ordibálja a nevét meg sír...Nevet
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #70 Dátum: 12 jan 13, 19:45:07 »

Rossz befejezéseket utálom...pedig az FMAt (2003) egy jó befejezéssel én még a Narutonál is jobbnak mondanám Szomorú
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #71 Dátum: 12 jan 15, 17:28:29 »

-Engem az örületbe tudnak kergetni a folyamatos egy gondolaton való csüngés (pl.: naruto "Meg kell mentenem Sasukét ,mert megígértem ")
-Nem tudom ,hogy csak én vagyok e igy vele ,de kifelyezetten irritáló tud lennei ,amikor egy harc közepén elkezdik az ellenfelek ordibálni a másik nevét (Számomra ez annyira irreális ,hogy nincsen  rá szó)
-Harcok közbeni hosszú monologok és vissza emlékezések .
-Azok a filler epizodok ,amik annyira eltérnek az anime/manga szócselekményétől ,hogy olyan érzésem van mintha másik sorozatot néznék.
-Amikor egy sorozatnak vége és a legvégén annyira nyitva marad a főcselekmény ,hogy ordít egy befejezésért (folytatásért ) ( pl: a sámán király ,az utolsó rész szerintem itt már nem kellett volna ,csak azért volt ,hogy kijelencsék hogy lehet lesz folytatás)

Asszem röviden ennyi .
Naplózva



Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #72 Dátum: 12 jan 15, 19:46:23 »

 -Az olyan befejezéseket aminek a "levegőbe lóg a vége" pl: Star Ocean EX: elakar pusztulni az a bolygó, az a sárkányisten akármi +állítja az időt, a főhős gárda+ indul az ellenséges bolygóra és The End... de 2. évad az +sehol...
- Az olyan fillereket amiknek a saját sztorijuk és néhol a grafikájuk is 1 tízáveseknek szóló gyerekmese benyomását kelti, 1egyébként komoly témájú sorozatnak.
-Azokat a részeket (ezek is fillerek) amik showműsort csinálnak az animéből, lsd: Naruto part1 -nek a 200ik része. (ha a végén van ilyen poénos jelenet az nembaj.)
-Az összefoglaló részeket. pl: amik a Wolf Rainbe is voltak.
-Az olyan személyiségű karaktereket akik sunyi alattomos dögök pl: Mayuri (Bleach), Kabuto (Naruto),a pali akinel Lucy kinyomta a szemét (Elfen Lied) stb...
-Azokat a karaktereket, akik bántalmazzák vagy kinyírják az általam kedvelt karaktereket (pl: Pein és Kakashi esete)
-A nagy arcú szukákat (pl: az a 2 arrankal csaj Lori és Menoli v hogyishívják őket a Bleachből)
- Nem szeretem az ilyen hátköznapi "izgalommentes" tartalmú animéket mint pl: a Lovley Complex
-Nem szeretem amikor 1 karakter annyira jóindulatú h az ellenségeit akik még mindíg kiakarják nyírni, +gyógyítja vagy +menti. (pl Orihime este a 2 arrankalnőcivel, én hagytam volna őket ott +dögölni) (az más ha valaki jóútra tér és nem hagyják "elveszni" )
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #73 Dátum: 12 jan 19, 21:01:20 »

- fillerek. eddig kb. 2 jó volt, one piece G8, naruto Nekomatás filler
- op-közül csak az FMA-nak jó az összes, de azokat se szoktam végignézni xD endingekről nem is beszélek.
- rossz szinkron, bár eddig max. Peiné a fura.
- ha egy karaktert (főleg, ha 1ik kedvenc) egy noname arc öli meg, seperc alatt, mikor egy jó kis fight is lehetne belőle. spoiler:mint pl. kimblee. annyira elcseszték a halálát,hogy az már fáj.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Sabakyu
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 32

A Halál Vérfarkasa


« Válasz #74 Dátum: 12 márc 29, 18:05:14 »

Utálni tudom nagyon az olyan epizódokat ami benne van alapból de semmi haszna (pl.:Soul Eater-ből a két Excaliburos rész), valamint amikor a főhős 10 rész után már legyőzhetetlen (persze úgy hogy elején nulla volt) meg a Sasukeféle egoista mindenenbosszúálló emberkéket. Meg amikor egy harcot 40 részen át húznak, közben gondolkodnak, beszélgetnek, meg ilyenek.
Naplózva

A menyország szép. De a Pokolban több az ismerős!
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!