24 máj 10, 11:46:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shining Tears X Wind - befejezett  (Megtekintve 10187 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Takemitsu
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 578


« Válasz #15 Dátum: 08 márc 09, 17:48:20 »

Az eleje meg a vége volt tényleg gyengus, ahogy írták. A nagy hiperszupervégső harc eléggé lapos voltXD
Amúgy tetszett a sorozat, és korántsem volt olyan rossz, mint ahogy máshol lehet látni:D
Naplózva
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #16 Dátum: 08 márc 09, 19:33:29 »

Na hát így,hogy most a végére értem a következőket gondolom:No tehát nekem benne van a top 10-ben,nekem nagyon tetszett,jó történet,jó szereplők,sexy csaj szereplők Nevet Kúl Pirul Tehát át is térek a szereplőkre

Souma: nekem nagyon szimpi szereplő,a végéig nagy jellemfejlődésben vol része,ezenkívül nagyon jó fej kari,a kedvencem
Kiriya: az elején szimpi volt,aztán mikor kicsit tovább néztem nem tetszett annyira időnként idegesítő volt,bár a végén jó volt Nevet
Kureha:hát ez az a tipikus nem szólok mégis mekkora jó szereplő vagyok kategóriába tartozik,nekem nem túl szimpi viszont a boszorkány ruhája jól állt neki Nevet
Shiina:ő egy elég vicces kari,nem olyan sokat szerepel,de attól még voltak jó hozzászólásai Nevet
Trihart:az elején útáltam a végére megszerettem és kész Nevet
Hiruda: nem tom miért engem Hinatára emlékeztet Nevet
Zero: a második kedvencem nagyon bírtam,és a a szárnyai is tök jók voltak,nagyon érdekes karakter
Mao: aranyos kis karakter,túlcsorduló szívvel,nagyon jók a macskafülek Nevet
Elwyn: ő is a kedvenceim között van,szimpatikus és kész
Blanciegekeveset szerepelt és olyan tipikus szótlan jégkirálynő
Ryuna: kedves kis szereplő,kicsit túl szégyenlős Nevet
Lazarus: hát róla nem tok sokat írni,a lélek pengéje nagyon fain Nevet
Zechti:jó kis Elf szereplő Nevet
Kilrain:érdekes szereplő és kész Nevet
A mellék szereplők is jók Nevet
Tetszett még a lélekpengék alakja,egy jópár nagyon király lett.
Na nagyából most ennyi,majd ha még eszembe jut vmi leírom Nevet
Naplózva
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #17 Dátum: 08 márc 09, 23:32:48 »

Nem lett 1 rossz anime...az eleje és a vége tényleg elég gyenge lett (főleg a legutolsó harc amihez fúú-de kardokra volt szükség:X ) viszont a közepe nekem eléggé tetszett Nyelvesít (sajnos az nálam nem elég egy top10hez de nincs is a listám legvégén Nyelvesít )
Egyet értek Morimoto-kunnal^^...a női tagok tényleg jól meg lettek rajolva Nevet
Naplózva

mmartin
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #18 Dátum: 08 márc 14, 19:03:38 »

nekem is Souma a kedvencem és Zero a második kedvencem.én arra lennék kíváncsi hogy, hogy került Kiriya és Shiina földvégre. ? ? ? nekem csak vége nem tetszett de azért az se volt rossz.
Naplózva
gaara_fan
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1062


« Válasz #19 Dátum: 08 ápr 30, 15:26:08 »

Az első (vagy a második WTF?) részben volt, h ha a fa kivirágzik, akkor megnyilik a kapu a két ilág között... gondolom úgy kerültek Földvégére Mosolyog
Én még csak most kezdtem el az animét, de eddig nagyon tetszik... kevés anime van ami egyből már az első résznél megfog, de ez egy olyan volt  Pirul
Kíváncsi leszek a végére  Nevet
Naplózva

Temari-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 384


« Válasz #20 Dátum: 08 ápr 30, 17:55:24 »

     Ez az anime nálam a Top5-ben a 3.   Nekem nagyon tetszett a sztori, imádnivalóak a karakterek, mindent egyben szeretek benne. De azért a grafikára nem adnék 5 pontot... Neeem van egy jelenet, mikor Souma és Elwyn a tűz mellett ülnek, és a tűz fénye az arcukra vetül: had' ne mondjam...ehm...nekem kissé (?) furcsán lett megoldva a "fény-játék". Hmm... Ezenkívül néha tényleg olyan érzésem van, mintha nem lenne befejezve a karakterek arca, vagy szét lenne csúszva.  :/  Viszont vannak nagyon szép grafikai részek, mely alatt én pont a tuhákat értem; nekem a Top3-as ruhatár: Kureha, Blancneige, Elwy/Ryuna (Mosolyog). A lélekpengék tényleg nagyon jók lettek.
     Kedvenc karakterem Blancneige, mert nagyon bírom a személyiségét (általában én is olyan vagyok, mint ő / vagy csak azért mondom, hogy rá hasonlítsak?! Kiröhög ), és az erejét! Engem minden animében a víz eleműek fognak meg... A másik kedvencem Ryuuna, mert csendes, de mindent megtenne azért, hogy megmentse a barátait. És neki is a varázsereje tetszik, no meg a varázsbotja... Nevet
     A zenék eléggé mesések lettek, viszont nagyon illenek az animéhez, ami elég meglepő, ha egyéb szempontokat veszünk figyelmebe.
     Nekem nagyon megnyerte a testszésemet akkor, amikor megnéztem. Bár az első résznél én is úgy voltam, hogy mindjárt abbahagyom, de aztán rászántam magam, mert nem volt más dolgom. És következményként, megvan mind a 13 rész...Mosolyog
Egyébként én akkor ismerkedtem meg vele, amikor a NKWT lefordította... Kúl


Ui.: Hiruda nekem is Hinatát juttatja eszembe, mivel olyan "okoskodó" (bár ez azért Hinatára nem vonatkozik), bármikor segít bárkinek, és jószívű...
Naplózva
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #21 Dátum: 08 ápr 30, 17:59:43 »

Figy,ha szőrszálhasogatók akarnánk lenni szinte bármelyik animébe bele lehetene kötni szal ez a "fény játékos" cucc sztem nem annyira gáz.
Ha jól tom van egy olyan japán mondás szerű,hogy a legszebb dolgokban is  van hiba(de majd az okosok kijavítanak Nevet) Szal ennyit erről.
Naplózva
gaara_fan
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1062


« Válasz #22 Dátum: 08 ápr 30, 18:07:45 »

Ugyan Temari-san, ennyi erővel minden animére el lehetne mondani ugyanazeket... h nem illik hozzá a zenéje, rossza a "fény-játék", nem jó a grafika.... ez olyan általános... meg ez nézőpont kérdése, szvsz. a "fény-játék"-kal nincsen semmi baj, a zene illik hozzá, és úgy jó az egész ahogy va (bár még hátra van 4 rész  Hümm-hümm)
Ez a Hinata olyan, mint Hiruda, szerintem meg egyáltalán nem igaz, még semmi hasonló nincs bennük  :'X

(áh Mori ez a mondás szerű nagyon jó x'DD)
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 30, 18:49:38 írta gaara_fan » Naplózva

Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #23 Dátum: 08 ápr 30, 18:30:18 »

Főleg,hogy mi lesz Hirudából Nevet
Amúgy meg én az állandó megszeppenésére gondoltam Nevet
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #24 Dátum: 08 ápr 30, 20:22:04 »

Nah csinálok már egy kis reklámot a következő projectünknek Nevet

Igen, én fordtottam a Shining Tearst, azért, mert nagyon tetszett az anime... nektek is tetszett, tehát valamilyen szinten megyegyezik az ízlésünk...

NAMÁRMOST!!!


Új projectünk, amit én fordítok, és sztem sokkal jobb mint a ST, a GET BACKERS

Ajánlom figyelmetekbe, hamarosan publikálva lesz... remélem ikszdé
Naplózva

Temari-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 384


« Válasz #25 Dátum: 08 ápr 30, 20:29:09 »

Ez a Hinata olyan, mint Hiruda, szerintem meg egyáltalán nem igaz, még semmi hasonló nincs bennük  :'X

De azért itt arra gondoltam én is, hogy amikor az első részben Hiruda bemegy Saijonji-hoz (bocs ha rosszul írtam), és odaadja neki a könyvet, akkor is olyan félénk...
És azért nem mindegy, hogy Hirudáról vagy Hildáról van szó. Mert van a félénk Hiruda és a gonosz Hilda...Mosolyog
Naplózva
gaara_fan
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1062


« Válasz #26 Dátum: 08 máj 01, 15:36:22 »

Nekem vhogy nem jutott eszembe, h Hirud (vagy akár Hilda) és Hinta között van vmi hasonlóság, de szerintem ez olyan mind1  Pojén
Na mármost tegnap éjjel (vagy inkább ma reggel) befejeztem az animét... és hát egész jó... nekem tetszett, bár azért a TOP10-ben nincs benne...  Hümm-hümm
Volt egy két nagyon... Öö... hogy is mondjam, furcsa rész... pl. amikor Zero 'bekötözte' Souma sebeit... hát nekem ott vmi..izé... szóval azt hittem, h ez is átmegy yaoiba (de szerencsére nem így történt)... a másik fura dolog nekem az volt, amikor kihúzták a leányzókbol vagy éppen kiriyából a pengét... hát, az akkor mindegyik olyan képet végott, mint aki
elélvez na mármost ez nekem nagyon fura volt x'D
De ezektől az 'apróságoktól' eltekintve jó kis anime  Mosolyog
A szereplők jól sikeredtek, mindegyiknek megvan a maga előnye hátrány... és ha már itt a him nemű egyének ecsetelgették, h hogy néznek ki a leányzók, akkor azért nem lehet eltekinteni attól, h a benne levő bishik is jól néznek ki  Hümm-hümm

Tapin-sama, kíváncsian várom a Get Backers-t  Nevet
Naplózva

Temari-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 384


« Válasz #27 Dátum: 08 máj 01, 16:26:20 »

Hát mit ne mondjak, a pengék előhúzásakor én is csak néztem...meg hogy miért pirulnak el...de gondolom ez azért van, mert hát a lelkeket hívják elő a pengések, és hát szerintem nem valami kellemes dolog, ha éppen a lelkedet akarnák kihúzni... :'X
Naplózva
Tenten-chan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334


« Válasz #28 Dátum: 08 dec 24, 09:26:38 »

Ezt az animét én csak össze-vissza néztem,de nagyon megtetszett.Főleg Elwyn.Szinte én is úgy nézek ki,csak kisebb vagyok. Nyelvesít Temari-sannak meg Ryuna lett a kedvence,meg Zecthy.
Naplózva


Én mások hibáiból tanulok. Sajátomból néha képtelen vagyok...
Dorci
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 717



« Válasz #29 Dátum: 09 jan 02, 15:14:43 »

én letöltöttem de még mindig nem tudom miröl szól Nyelvesít
Naplózva

Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!