24 máj 09, 21:29:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tactics - befejezett  (Megtekintve 5374 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Dátum: 07 aug 03, 22:17:58 »

Tactics

Születése óta, hatodik érzékének köszönhetően látja az ogrékat Kantarou Ichinomiya. Ha egy ogre közelébe megy, a mellkasán lévő seb, égő fájdalmat okoz neki. Ha konfliktusba kerül egy ogréval, igyekszik nem megölni, mivel szimpatizál velük. Munkája is az ogrékkal foglalkozik, hiszen rejtélyes esetek megoldására szakosodott, melyeknek okozói rendre ogrék. Az az álma, hogy egy ogre-evő goblint megismerhessen, akiről ogre barátairtól hallott, kisgyermekkorában. Természetsen a sors úgy hozta, hogy rátalál erre a goblinra, aki el van zárva. Kiszabadítja valamilyen varázslattal a fogságból és Haruka-nak nevezi el. A történet Haruka és Kantarou közös munkáiról szól, melyekben furcsa rejtélyeket kell megoldaniuk.

Magyar felirat holnaptól az oldalon.
Képek: animeaddicts.hu
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 20, 19:29:01 írta Cartnecker » Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #1 Dátum: 07 aug 03, 22:28:11 »

Nagyon komoly ez ien fantasy krimi hmm felkeltette az erdeklödesemet, en biztos nezni fogom Mosolyog, ehhez is penteken kent fog jönni a felirat ill pentek; szombat ?
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #2 Dátum: 07 aug 03, 22:40:06 »

Általában szombat vagy vasárnap minden héten. De ez attól függ hogy haladunk. Mosolyog
Naplózva
Kanryu
Vendég
« Válasz #3 Dátum: 07 aug 04, 06:54:52 »

húúú de nagyon király lesz... Nevet már naon várom...nagyon jó anime szóval tuti megnézem....  :Mosolyog Nyelvesít wháááá de nagyon király... Nevet Nevet
Naplózva
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #4 Dátum: 07 aug 04, 09:14:56 »

mikor régen tímtag voltam én időzítettem az első rész feliratát  Nevet Nevet Nevet szerintem jó anime
Naplózva
Sora
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1144


« Válasz #5 Dátum: 07 aug 04, 18:27:36 »

én lektoráltam két részt Nevet remélem jók lettek bár nem sokat kellet javítani rajtuk
és még így olvasva is érdekesnek tűnt Nevet
Naplózva

/"Az egyetlen dolog, ami megmentheti a tüzet a kialvástól, hogy erőt adunk neki széllel.\"
Adj enni Szandinak!
Sütis blogunk^^
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #6 Dátum: 07 aug 06, 09:35:20 »

Az első 3 részen túlestem, szerintem jöhet a többi is.. Nevet Nevet De azt hiszem nem várom be a feliratokat...mindig többet akarok.. :-[ Nevet
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #7 Dátum: 07 aug 06, 09:39:17 »

Jajj, nagyon király anime, én még a 3 résszel se tok betelni, de persze nem várom el h gyorsabban haladjon mert azért így is sok ez a 3.  :-X De sztem tök jó választás volt mert nekem nagyon bejön!  :naruto_fain:
Naplózva
Karasu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 505


« Válasz #8 Dátum: 07 aug 06, 14:20:59 »

Én már elég rég láttam ezt az animét, akkor is tetszett, csak kicsit nehéz volt megszerezni Mosolyog Jó a történet, néha vicces, néha szomorú, de mindenképpen egyedi, és még okosodni is lehet belőle, mivel nagyrészt a japán néphitek, mitológia témájával foglalkozik.
Egyébként az első animefordításom, úgyhogy panaszkodni a fordítással kapcsolatban lehet ám, bár sztem ha volt hiba, kijavították lektorálásnál... :-[
Naplózva

愛してる acid


"Think different... just like everyone else."
Sora
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1144


« Válasz #9 Dátum: 07 aug 06, 15:08:42 »

nagyon könnyű volt mind lektorálni
csak vessző hibák voltak és a mondatok mind érthetőek szal szerintem jó lett amiket én láttam így tovább Mosolyog
majd én is megnézem ha holnap már korlátlan lesz a net és akkor nyilatkozok az animéről is Nevet
Naplózva

/"Az egyetlen dolog, ami megmentheti a tüzet a kialvástól, hogy erőt adunk neki széllel.\"
Adj enni Szandinak!
Sütis blogunk^^
Karasu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 505


« Válasz #10 Dátum: 07 aug 22, 16:34:14 »

Ki látta a Tactics 3 új részét? (4. 5. 6.) Nekem az 5. rész az egyik kedvencem Mosolyog
Naplózva

愛してる acid


"Think different... just like everyone else."
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #11 Dátum: 07 aug 28, 11:14:30 »

Nekem a 7. rész a kedvencem, de az csak jövő héten lesz az oldalon. Végigröhögtem az időzítést ikszdé
Amúgy nagyon jó anime, szép rajz, szép animáció, jó hangok, érdekes story. Hibát nem találtam benne Mosolyog
Naplózva
Raphy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9



« Válasz #12 Dátum: 07 szep 08, 20:43:44 »

Képek alapján tetszik, meg úgy felkeltette az érdeklődésem, de megvárom a végét az animének, és akkor kezdem el nézni, mert amúgy nem a legjobb, mert akkor nem bírom ki azt a hetet következő részekig  :-[
Naplózva
zs
Vendég
« Válasz #13 Dátum: 07 szep 18, 16:22:20 »

Jó anime
Kössz a felirat Naruto-Kun Website Team !
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #14 Dátum: 07 szep 19, 14:30:26 »

Végre, lesz "állandó" ellenfelük. Mosolyog
Úgy tűnik kiértünk a "bevezető"ből. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!