24 máj 09, 23:22:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Matantei Loki Ragnarok - befejezett  (Megtekintve 6019 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Dátum: 08 dec 23, 22:28:53 »

A történet alapjául a norvég mitológia szolgál. Főszerepben Loki szerepel a norvég bajkeverő isten akit Odin gyermek alakban száműzött az emberek világába, és később, hogy megakadályozza a visszatérését az istenek világába, meg is akarja őt öletni az egyre csak fel-fel bukkanó istenekkel. Lokinak a visszatéréshez gonosz energiákat kell gyűjtenie, ennek érdekében létre is hoz egy nyomozó irodát, ami hát mit is mondjak, nem túl felkapott. Egyik nap egy lány, Mayura talál egy beszélő babát, amit aztán elveszít, és felkeresésére véletlenül megtalálja a legjobb helyet, Loki irodáját. Loki eleinte nem akar segíteni a bájos, rejtélyes rejtély mániás lánynak, ám később mikor megérzi a baba sötét energiáját, a lány segítségére rohan. Ezután Mayura eldönti, hogy Lokiékkal marad (persze őket nem kérdezte), és így már együtt oldják meg a "rejtélyesebbnél rejtélyesebb" ügyeket, amik általában Loki ellen irányuló merényletek, bár ezek is csak képletesek sokszor, elvégre ki parancsolna egy istennek. - by Slayer-Hunter

Magyar feliratok már a Naruto-Kun.Hu-n!
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 20, 19:30:17 írta Cartnecker » Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1 Dátum: 09 márc 29, 22:46:20 »

Eddig látott pár rész alapján elnyerte a tetszésemet.
A kígyós az nagyon állat volt xD

De amit nem értek az elején mi az a szöveg? az oké, hogy ne nézzem túl közelről, de minek kapcsoljak villanyt?
Naplózva

milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #2 Dátum: 09 márc 30, 03:18:55 »

Ezt ekég sok anime elején kiirják. Az is azért kell mert ugy kevésbé rongálja a szemet a tv.
Naplózva
Sora
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1144


« Válasz #3 Dátum: 09 ápr 15, 10:45:22 »

Ezen én is gondolkoztam, de nem jöttem rá ikszdé

Egyb szerintem is ari anime. Szerettem lektorálni^^ És most nézni is jó >.<#
Naplózva

/"Az egyetlen dolog, ami megmentheti a tüzet a kialvástól, hogy erőt adunk neki széllel.\"
Adj enni Szandinak!
Sütis blogunk^^
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4 Dátum: 09 ápr 15, 13:22:08 »

De amit nem értek az elején mi az a szöveg? az oké, hogy ne nézzem túl közelről, de minek kapcsoljak villanyt?

pont azért mert úgy kevésbé húzza a fény a szemet és és a villózások nehogy epilepsziás rohamot idézzenek elő stb. stb... szal nem rongál annyira ... meg gondolom nehogy perelni lehessen "aaaaaa emiatt vakultam meg" vagy hasonló...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Sora
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1144


« Válasz #5 Dátum: 09 ápr 15, 14:56:55 »

 Ohh My God óóóóóóóó hmmm ennyivel is okosabbank érzem magam >.<#

Nem tudom eldönteni melyik Loki a jobb. A kicsi vagy a nagy....hmmm
Naplózva

/"Az egyetlen dolog, ami megmentheti a tüzet a kialvástól, hogy erőt adunk neki széllel.\"
Adj enni Szandinak!
Sütis blogunk^^
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6 Dátum: 10 aug 22, 23:42:28 »

Kellemes kis anime, bár sajnos elég rövid és nem mutatja be annyira részletesen az északi mitológiát és hiedelem világot.
A legjobb részek mikor Loki megoldja az iskola nagy rejtélyeit az valami haláli.  Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!