24 máj 10, 07:08:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Get Backers - befejezett  (Megtekintve 11228 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #15 Dátum: 08 júl 15, 18:01:03 »

Helyes helyes, igyekszem fordítani is, mert sokan csinálják, de azt hiszem mi vagyunk legelőrébb...

Vannak érdekes karakterek, pl Emishi is nagyon nagy arc, félelmetes menynire idióta ikszdé
Naplózva

iamhated
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168



WWW
« Válasz #16 Dátum: 08 júl 15, 18:02:04 »

Makubex féle karaktert nem csipázom:D
Rossz chat.hu bajnok 1 []...
Vmi értelmesebb gonoszt is rakhattak volna be:P:D
Naplózva

salala ~

Nyugodtan írhatsz privátot, hisz ott nem offolsz mivel egyből landol a kukába. Mosolyog
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #17 Dátum: 08 júl 15, 18:02:46 »

Nyugi, lesz majd olyan is... milyen fura, h a 4. istent sosem nevezik nevén...
Naplózva

iamhated
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168



WWW
« Válasz #18 Dátum: 08 júl 15, 18:04:46 »

Őszíntén nem tudom h kezdtem el nézzni:D
Csak a Naruto mellé kelett vmi.. láttam az oldalon h készülőben van:D
Nem hiszem h Get Backer's nélkül tudnék léteznixD
Jobb mint a Naruto:D
--
Pont az ilyen Animék fognak meg h visszafogott humorral keverve és akciós na meg van benne 1 kis természet feletti...
Dragon Ball nálam leszerepelt mikor már oda jutottunk h "csettintek 1et és vége a földnek"
+ a Narutot is unom főleg h a mangát is olvasom...-.-
Ezért a legjobb a Get Backer's:D:D
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 15, 18:16:13 írta iamhated » Naplózva

salala ~

Nyugodtan írhatsz privátot, hisz ott nem offolsz mivel egyből landol a kukába. Mosolyog
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #19 Dátum: 08 júl 15, 18:08:47 »

Pedig még csak 16 részt adtunk ki... mi lesz veled, ember... Nevet

Majd lesd meg a kövi projectemet is, azt is nagyon szeretem, bár még nem néztem végig... MÄR - Marchen Awakens Romance

Visszatérve a Get Backershöz, egyik kedvenc részem a Mugenjou-saga első része, mikor Hevn összehívja őket... az sztem nagyon jó. Meg a Mugenjou-saga uccsó része, de nem spoilerezek... Ezt a kettőt nagyon szerettem fordítani...

Nem, nem lesz olyan nagyon vad hűdeamper vagyok... itt inkább a felkérések az érdekesek, pl.: szerezzétek vissza az emlékeimet és társaik...

Ömmm és vhogy a hszeidet rakd egybe, nem szeretik a modok ha két hsz van egymás után :S
Naplózva

iamhated
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168



WWW
« Válasz #20 Dátum: 08 júl 15, 18:17:19 »

Mi lesz velem?
depiiiiiiiii:D
Most nézem Kazuki is alkot a boltbaxD
+ a köv project miről szól?
Naplózva

salala ~

Nyugodtan írhatsz privátot, hisz ott nem offolsz mivel egyből landol a kukába. Mosolyog
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #21 Dátum: 08 júl 15, 18:18:37 »

Felvettelek msnre, ott majd mondom, itt ne offoljunk Mosolyog

Kazuki jó arc, amit a boltban levág az nagyon jó, de ő akkor is a kórházas részben a legbrutálabb Nevet meg a középiskolás lányosban Nevet
Naplózva

Mokka
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16



« Válasz #22 Dátum: 09 szep 24, 17:22:23 »

ÁÁÁ nagyon tetszet ez az anime most néztem végig és naon be jött ,király h lefordítottátok(és kösz)!!!Am nem lesz véletlenül neki valamiylen folytatása????
Naplózva

Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #23 Dátum: 09 szep 28, 17:15:21 »

Nos, én is erre várok, de nem terveznek sajnos... pedig a mangája sokkal bővebb történetet ölel fel T___T
Naplózva

Bereja
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


« Válasz #24 Dátum: 10 szep 03, 21:30:45 »

Hello.
Most végeztem ezzel az animével. Hát haláli. Ginji nekem egyértelműen kedvenc karakter Kúl Csak azt sajnálom,hogy Villámcsászár féle módban csak keveset szerepel :S Úgy sokkal erősebb volt. Az utolsó pár részben reménykedtem,hogy előjön,de tévedtem.. Kár érte..
A kórházas rész hát az nagyon ott volt ikszdé Érdekes volt Himiko & Ginji. A végén Dr.Sakál ikszdé.
Nagyon sajnálom,hogy nem terveznek fordítást,mivel eléggé úgy lett vége mintha folytatni szerették volna. Lehet közben valamiért nem kezdték el?  Gondolkozik Nah mind1 nagyon sajnálom.. Szomorú
Ban-ról azért írnék annyit,hogy ő is nagyon el lett találva,mint karakter. A Jagan nagyon bejön. Érdekes technika. A "kígyóharapás" sem rossz. Az egyetlen negatívum számomra,hogy mellette olyan Ginji mintha vmi gyenge hülye gyerek lenne Nevet Úgy értem,hogy Ginji magától asszem egész végig csak 1 munkát fogad el. Ban-é a végső szó. Persze ez azért van,mert Ginji mindig ingyen dolgozna. Persze ez most is így van  Nyelvesít
Elég fura volt nekem,hogy a Villámcsászár így megváltozott. Mármint,hogy a Mugenjou uralkodójából mi lett? Most állandóan Ban után futkos.Olyan mintha nem lenne képes magától semmire. Persze ez nincs így,de mondjuk ha megnézzük egyből a közepén a részeket baromira nem gondolná az ember,hogy Ginji honnan jött. Nah és a beszólásai  Kúl Egyik kedvencem: "Ban-chan hol vagy? Ne hagyj egyedül a sötétben"
Elég érdekes a története. Mondjuk lehet csak nekem volt kevés a Villámcsászár Nyelvesít
Naplózva

Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!