24 máj 13, 03:02:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 312 313 [314] 315 316 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1007239 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #4695 Dátum: 14 dec 28, 22:26:16 »

Az Aokiji és Bonney dolog olyan mint annó a Monet legyen Mugiwara XDXD De sajnálom hogy akkor még nem fórumoztam amikor Cesar kinyírta őt Nevet Nevet Nevet  Ördögi Aokiji az egy hatalmas karater szerintem is, egyet kell értenem mindenkivel... Dehogy értek! Nála unalmasabb karaktert nem igen láttam még. Bonney meg egy senki... túl van sztárolva, gyümölcse inkább csak vicces mintsem annyira erős. Egy erősebb ellenféllel szemben (lásd Teach) nem sok esélye van.

Igen megvan Luffy és Zoro között ez a külömbség: Talán Zoro erősebb is mint Luffy   ikszdé
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4696 Dátum: 14 dec 28, 23:00:48 »

Egyébként a Zoro fanok mondják meg nekem mi van Picával? Már rég el kellett volna felejteni Zoro meg mint egy balfasz szenved vele. Ezért olyan over power? Nem csinál semmi. Fujitora is bedarálta a földbe mint a sz*rt. Imádom ezt a ezüst fátylat a fanok szeme előtt.
Mond egy halandónak, hogy a gyümölcse egy vicc. Lehet képes megfiatalítani téged mikor épp kilehelnéd 89 évesen a lelked. Biztosan így gondolja minden ember aki féli a halált. Nem mellesleg, ha valakit a harcban bébivé változtat az onnantól nem sok mindent ér.
Néha el is hiszed amit írsz?
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4697 Dátum: 14 dec 28, 23:11:15 »

Egyébként a Zoro fanok mondják meg nekem mi van Picával? Már rég el kellett volna felejteni Zoro meg mint egy balfasz szenved vele. Ezért olyan over power? Nem csinál semmi. Fujitora is bedarálta a földbe mint a sz*rt. Imádom ezt a ezüst fátylat a fanok szeme előtt.
Mond egy halandónak, hogy a gyümölcse egy vicc. Lehet képes megfiatalítani téged mikor épp kilehelnéd 89 évesen a lelked. Biztosan így gondolja minden ember aki féli a halált. Nem mellesleg, ha valakit a harcban bébivé változtat az onnantól nem sok mindent ér.
Néha el is hiszed amit írsz?

Picának a gyengepontját keresi, különben csak a földet vagdosná..... Fujitora a semmiből bukkant elő, ergo Zoro nem is számolt vele, de amikor visszacsapott az admirálisnak, Fujitora megjegyezte h nagyon erős ellenféllel van dolga.....
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4698 Dátum: 14 dec 28, 23:11:30 »

Még a Baroq Works-s szál elején amikor összecsaptak és egy "döntetlent" nyomtak akkor én úgy voltam vele, hogy Zoro erősebb, csak ugye a kapitány nem maradhat alul az első tisztjével szemben.Ez is lenne még mindig a véleményem mivel egy valamennyire képzett kardforgatótól legyél akármilyen jó te nem fogod elvenni a kardját ezért is röhögtem fel anno amikor Luffy elkapta Zoro csuklóját.Zoro felaprítaná, csak hát azóta van haki ami ezt felülírja.De haki nélkül nagy körbeverések lennének pl. Zoro letudná verni Luffyt de Zoronak semmi esélye nem volt Enel ellen akinek szintén esélye sem volt Luffy ellen.

De ha már fel lett hozva ez a Zoro és Luffy közt is megvan a különbség dolog, igen megvan Luffy erősebb egy kicsivel, annak is kell lennie elvégre ő a kapitány és így működik a OP világa de ez a különbség nem túl nagy és elenyésző ahhoz mérve amivel Sanji lemaradt tőlük és éppen ezért nevetséges ahogyan Oda próbálta Sabaodyn TJ után fenntartani ezt a rivalizálást.

Egyébként meg ha már vad dolgokat jelentünk ki akkor azt mondom, hogy már Franky is erősebb mint Sanji.
Az, hogy azt mondjuk Zoro ennyivel erősebb azért van mert abból táplálkozunk amit a TJ óta láttunk és ilyen alapon Franky a 3. legerősebb a csapatban jelenleg.

És ha azt írjuk, hogy "Luffynál és Zoronál gyengébb de Sanjinál erősebb" az azért van mert Sanjit már láttuk eléggé komolyan megizzadni és valamilyen szinten alulmaradni még akkor is ha a végkimenetel más lett volna (vergo) és azt is láttuk, hogy sokkal gyengébb mint Doffla, míg Zoronak meg Luffynak el nem tudjuk képzelni, hogy hova fejlődött ez ereje de ez még akár Frankyra is rámondható mert ő is csak játszadozik és nem nagyon sértődött meg amikor tengerészettel meg a tisztekkel is egyedül kellett foglalkoznia.TJ óta bárki állt Zoro vagy Luffy elé rommá lett verve és itt állunk úgy, hogy Luffy még meg sem izzadt Doflamingot való kóstolgatásba csupán egy kicsit s*ggfej és bekapott egy ütést Bellamytól akinek isteni szerencsével nem tört sz*rrá a keze a Luffy hasán lévő fegyverzet színétől (ez így fogalmazva inkább hype Luffynak de ez az amit minimum elvárok a következő kalózkirálytól egy 2 éves edzés után) és akkor ott van Zoro aki harcolt Fujitorával akivel szintén csak játszadoztak egymással de egyenlő erőszintet mutattak valamint Doffy (aki világszínvonalon egy nagyon nagy ember és közelít egy admirális szintjéhez) legerősebb emberét elküldte szó szerint az anyjába úgy, hogy az egy egész hegynyi követ irányított.


És beszélgethetünk itt feltételes módban arról, hogy Sanji mit tudhat amit nem mutatott mivel bármi lehetséges, az is lehet, hogy az igazság az, hogy Sanji egyedül be tudná verni a tengerészetet és Fujitora ha nagyon akarná ketté tudná fingani Zorot de a látottakból táplálkozzunk már..

Egyébként a Zoro fanok mondják meg nekem mi van Picával? Már rég el kellett volna felejteni Zoro meg mint egy balfasz szenved vele. Ezért olyan over power? Nem csinál semmi. Fujitora is bedarálta a földbe mint a sz*rt. Imádom ezt a ezüst fátylat a fanok szeme előtt.
Mond egy halandónak, hogy a gyümölcse egy vicc. Lehet képes megfiatalítani téged mikor épp kilehelnéd 89 évesen a lelked. Biztosan így gondolja minden ember aki féli a halált. Nem mellesleg, ha valakit a harcban bébivé változtat az onnantól nem sok mindent ér.
Néha el is hiszed amit írsz?

Mindenki feltette a kérdést az utóbbi másfél hónapban (én is pedig én Zoro fan vagyok), hogy mi a lóf*szt akar Oda Zoro szálából kihozni meg, hogy mi az értelme annak, hogy belerakja minden részbe.
Ez majd kiderül de az után, hogy Oda 2 oldalt rászánt, hogy Zoroval elmondassa, hogy Pica a fasorban sincs hozzá képest gondolom nem lesz annyira idióta Oda, hogy most hirtelen Zoroval egy szinten lesz Pica.Egyértelmű, hogy Zoro sokkal erősebb mint Pica a kérdés csak az, hogy mit tervez Oda Picával még ami miatt érdemesnek találja eddig húzni ezt a szálat.

Fujitora bedarálta a földbe? Kiugrott a gödörből és ellentámadott mintha semmi se történt volna ikszdé
Naplózva
danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #4699 Dátum: 14 dec 28, 23:19:58 »

Hmm egyáltalán nem Zoro a kedvencem, de mindegy. Ezeken a képeken meglátszik hogy mennyire szenved, szószerint vért izzad:
http://naruto-kun.hu/manga/mangas/One%20Piece/770/One_Piece_770_16-17.png
http://naruto-kun.hu/manga/mangas/One%20Piece/771/One_Piece_771_04.png
http://i997.mangareader.net/one-piece/772/one-piece-5394105.jpg

Az a földbe darálás kicsit enyhébb volt annál. Egyszerűen a tata nyitott egy lyukat, fizikai törvény hogy az ember bele esik, és szerintem 5 másodpercnél több időt nem töltött ott, pedig nem is tud skywalkolni.

Halandó vagyok, egyszer nekem is eljön a vég. Nem tehetek ellene semmit, így az ilyen megfiatalodós dolgok sose hoztak lázba. Trash karakterek ellen nyilván jó, de én "erős" emberekre céloztam. Sanji elöbb lerúgja mint hogy hozzáérhetne. Ja bocsánat elfelejtettem hogy ő nem rúg meg nőket.

Ja és a Z filmet annyira nem kéne leírni (szerintem nem véletlen volt oda írva az elején hogy "Echiro Oda Presents"). Fillernek egyáltalán nem lehet tekineni, teljes mértékben benne volt a történetben ugyanúgy mint a Strong World.
Ez a 2 film hivatalos infokat hordozott magában.

Igen 100%osan elhiszem azt amit írok.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 28, 23:21:33 írta danomics » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4700 Dátum: 14 dec 28, 23:54:32 »

Bennem, akinek abszolút nincsen kedvencem (ill. a kedvencem a mugiwara kollektíva, így komplett), fel sem merült, végig olvasva a mangát, hogy Luffy egy szinten lenne Zoroval, ill. Sanji Zoroval. Maradjunk a józan paraszti ész talaján: Van egy szörny triónk, benne a kapitánnyal, az első tiszttel, és a 3. taggal, egyértelmű, hogy az erősorrend kapitány-első tiszt-harmadik tag. Belelehet magyarázni, hogy Zoro mutatott annyit, mint Luffy, valóban, csak éppen nem érdemes. Józan ész.
Franky rohadt erős lett, de azért túlzásnak tartom Sanji szintjére tenni.
Fujitora ellen engem nagyon meglepett, hogy Zoro elismerésre késztette az admirálist. Ezek szerint ha nem is azon a szinten van, de majdnem. Az meg, hogy Pica ellen mit csinál, nem értem, miért borít ki ennyire mindenkit. Pica nem csinál mást, csak menekül, Oda húzza az időt.
Luffy semmi kétség, hogy leveri Doffyt, én egy admirális szintjére képzelem el az erejét.
Sanji pedig (véleményem szerint) megverte volna Vergot, aki egy nagyon-nagyon erős aladmirális volt, így Sanjit egyértelműen az admirálisok alá, egy erős aladmirális szintjére tenném.
Franky nem lehet sokkal gyengébb Sanjinál, szóval véleményem szerint kb. aladmirális.
A többiek meg feljöttek kapitányi szintre.

Persze ez csak találgatás, de én valahogy így látom a helyzetet.

És nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, és most egy kicsit tekintsen el mindenki mindentől, csak pusztán a fenti erőszinteket nézve, ha valóban így van, akkor én valami nagyon ilyesmit vártam a két év edzéstől. Luffy legyen egy admirális szintjén, kb., a többiek meg szép sorjában alatta. Én nem vártam többet, így maximálisan elégedett vagyok.

Ui. Sanji. Engem is zavar, hogy hozzá sem tudott érni Doffyhoz, de ki tudja, ha kapott volna egy komoly harcot, nem egy 3 oldalasat, amiben a többieket védte, szerintem biztos be tudott volna vinni egy-két találatot. Biztos nem tudta volna legyőzni, de helyt állt volna. Vagy csak én vagyok ilyen jóhiszemű, neadjIsten naiv, hogy biztos vagyok benne, hogy Oda tudja, mit csinál?
Ja, és biztos vagyok benne, hogyha leverik végre Doffyékat, akkor kapunk Big Mom emberei ellen egy nagyon komoly Sanji harcot is, amiben ő nyer, meg a többiek. Hiszen a csapat másik fele most mutatja meg, mit fejlődött, nekik is muszáj lesz.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 28, 23:56:22 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #4701 Dátum: 14 dec 28, 23:57:17 »

Szerintem azért kínlódik Zoro Picával, mert Oda kicsit elrontotta a dolgok menetét és ő is belátta, hogy Zoro túl op és 1-2 vágással elintézné Picát, de mit csinálna utána? Szinte 100%-kal folytathatná a háborút és nem akarja behozni Dofi, vagy Diamante ellen... Mondjuk eljátszhatná a szokásos eltévedés klisét Nevet
Zoro sokkal erősebb, mint Pica! Ő valami nagyobban gondolkodhat, mint simán a legyőzése. Szerintem több "legyet" akar ütni egy csapás-vágásra  smirksweat
Amúgy Roronoa szerintem is lazán van Luffy szintjén, főleg ezzel a hakival, sőt, nem tudom miért, de én erősebbnek is látom tőle, pedig nem nagyok nagy Zoro fan. Egyszerűen még nem láttuk tőle a maximumot, de még így is nevetségesen alázza az ilyen Mone kalibereket. Képes átvágni mindent és már hakija is van, tehát már Enelt is le tudná nyomni Nevet
Azért nyomatékosítja mindenki erősebbnek őt, mint Sanjit, mert az utóbbit már láttuk nagyban erőlködni, de moszatfejet még nem. Amúgy lehet van a szakácsnak is egy végső képessége, az Okama Kempo, csak érthető módon nem szívesen használja  smirksweat Lehet ő is olyan lesz, mint nem tudom ki (nem jut eszembe lol) és csak színtiszta 1v1-ben közönség nélkül tud majd teljesen komolyan harcolni  kacsint
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 28, 23:59:31 írta Csabi28 » Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4702 Dátum: 14 dec 29, 00:23:46 »

Zoro a kiállása miatt tűnhet erősebbnek mint Luffy valamint azért, hogy ha ő kinyitja a száját akkor tuti valami badass dolog történik az esetek 90%-ban ikszdé

Jon egyetértek veled, és az is oké, hogy Pica csak menekül de mi az értelme?Hogy útól érje és levágja?Az egyetlen magyarázat az lehet amit Csabi írt.Azért ha megnézzük mennyire néznének már ki szarul a többiek Zoro mellett? ikszdé Nem csak a legerősebb tisztet vágja le hanem még mivel 100%on van végigrohan Dressrosán és aki elé kerül ellen azt levágja ikszdé Szinte már Luffy teljesítménye is eltörpülne de neki ott az alibi, hogy hát ő leverte Doffyt ikszdé úgyhogy én sem tudok mást elképzelni csak ezt, hogy Zorot el kell foglalni nehogy szétvágjon mindenkit ikszdé

Sanji harcáról meg még annyit, hogy én rendesen örültem Doffy kijelentésének amikor Sanji megtámadta.Valami olyasmit mondott, hogy "itt egy erős alak" vagy valami hasonlót és azt hiszem ezzel a képpel is lett vége a résznek lehet tévedek   Gondolkozik és a kövi rész elején pedig elszomorodtam.Nem vártam, hogy Sanji legyőzi de legalább azt, hogy megsérül Doffy valamennyire de rá kellett jönnöm 2 oldallal később, hogy Doffy kijelentése csak arra utalt, hogy "hmm itt egy erősebb alak, ehhez már mozognom is kell, hogy elpatkoljon".

De mindezektől függetlenül elismerem amit Sanji csinált eddig annak ellenére, hogy beszopta nem egyszer mert még így sem a mugiwara kaktusz team-t erősíti akik egész Dressrosa alatt spectatorba tolják.
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #4703 Dátum: 14 dec 29, 11:40:21 »

Hű! Itt aztán mennek az észosztások.
Én is nagy Zoro fan vagyok, de azért az, hogy "nem sokkal" van Luffy mögött... Na az kicsit erős. Egyértelmű, hogy Pica nincs Zoro szintjén, de Sanji már rég kiütötte volna. Zoro nagyon erős, de fejben Sanji oldalára billen a mérleg, mindig is ő volt az a 3. személy aki igazságot tett. Thriller Bark-on egyértelmű, hogy Zoro volt az erősebb? Nahát, megnéztem volna, hogy Zoro meddig kaszabol Absalom ellen. Na meg vajon ki is volt még ott, amikor Kuma Luffy fejét akarta? Naná, hogy Sanji! Most pedig Big Mom hajója ellen vonult, úgy, hogy nem kimondottan harcos jellemű egyedek veszik körül. És akkor fogtok nagyot nézni, amikor sanji nagyobb tettet visz véghez, mint Zoro.
Vissza térve Luffyra és Zorora: Még is mi az, hogy Zoro talán túl is tett Luffyn? Elég belegondolni, hogy mit tett Luffy az Impel Down-ban és az utáőn a Főhadiszálláson, ha Kuma most is kitaszította volna azt a "szenvedést, fájdalmat" mint, amit Oars és Moria utáni harcban, az egész Mugiwara csapat elindult volna végső útjára. E mellet még szövetségeseket szerzett, immunitást mérgek ellen, kivívta Shirohige, Jinbei, Mihawk és a 3 admirélis tiszteletét kiszabadította Ace-t. Zoro már az Impel elején elvérzett volna. Ha olyan erős akkor miért kapott ki a majmok ellen Mihawk szigetén? Luffy kiütött 2 őrbestiát is az Impelben és kétlem hogy egy rakás majom, akinél fegyver van felér egy szándékosan erre a célra kiképzett elit démongyümölcs használóval.

Ja igen, Bonney. Sokat képzelek/képzelünk bele? A történetben a vérdíj meghatározó, és bizony ő egy Szupernova. Gondoljátok a két szép szemére kapta a 140 milliót?
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #4704 Dátum: 14 dec 29, 11:59:48 »

Raizen a timeskip előtt 100%, hogy Luffy volt az erősebb, de a jelenlegi történések alapján szerintem Zoro felé billen KICSIT a mérleg. Hogy miért? Sajnos a 2 év "edzés" igazából semmire nem volt jó Luffy szemszögéből, vagyis megtanulta a hakit és kész. Lett 1-2 új technikája, de továbbra is szó szerint szenved és kínlódik a főbossok ellen. Egy Hodit már a legelején, a szárazföldön 1-2 perc alatt ki kellett volna ütnie, nem szabadott volna hagyni, hogy a vízbe jusson... Aztán Caesart is csak 3.jára tudta legyőzni, mivel elsőre alapból VESZÍTETT, másodjára meg egy Mone tök lazán fel tudta tartóztatni Luffy-t épp elég időre és csak a harmadik menetben nyomta le végül Shurororot. Most Dressrosán pedig szintén harmadjára fog Dofi ellen menni, kicsit uncsi már az egész :/
Viszont Zoro még mindig nem vett komolyan egy harcot sem. Szerintem Oda nem meri azt az újítást felvállalni, hogy Zoro is legyőzzön 1-2 főbosst és lassan már nem tud mit kezdeni az erejével, hisz szemmel láthatólag full brutál lett. Egy admirális is elismerte az erejét, Picát meg Monet nevetségesen könnyedén győzi le (igen, Picát már rég legyőzhette volna, de én sem tudom miért kínlódik ennyire, vagyis csaj sejtem), aztán ő volt az egyetlen vér komoly karakter PH-on, aki emlékeztette Luffy-t, hogy az Új Világon vannak, szedje össze magát. És ez a baj Luffy-val, hogy még mindig túl sokszor hülyüli el a harcokat és ezáltal már gyakorlatilag majdnem meg is halt Hodi ellen vér-, Caesar ellen pedig oxigén veszteségben...

Bonney meg a napnál is világosabb, hogy a képessége miatt fontos, hisz megfiatalíthatja a világ nagy öreg nemeseit. A vérdíjával meg kitörölheti a fenekét, már Bellamy-é is nagyobb, szóval...
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4705 Dátum: 14 dec 29, 12:04:40 »

Oké, szerintem elég ebből. Már csak a hülyeségen vitatkozunk.
Toshin Raizen-
1. Zoro legyőzte azokat a majmokat, ami amúgy elég nagy fegyvertény lehet, ha Mihawk is igencsak meglepődött rajta.
2. Bonneyval kapcsolatban úgy értettük, hogy túl sokat képzeltek bele, hogy kb. esélye sincs, hogy mugiwara legyen. Ezt csak beleképzelitek.
Még egyszer elmondom, ez már hülyeség. Lehet bizonyítékokat találni, erősködni, csak éppen fölösleges. Az erősorrend Luffy-Zoro-Sanji-Franky-és a többiek. Luffy valahol admirális szinten lehet, Zoro is majdnem, Sanji egy erős aladmirális, Franky aladmirális, a többiek kapitányi szinten.
Túl van tárgyalva. Ha valaki nem ért egyet, oké, ez csak találgatás, szerintem ez a realitás, ha meg nem, úgyis meglátjuk majd.
Csak a Zoro fanok, ill. Sanji fanok látnak bele többet, mint kéne. A sorrend világos már a legelejétől fogva.

Ui. Csabi, te komolyan elhiszed azt, hogy Zoro lehet erősebb, mint Luffy?  Nevet Persze, Zoro még meg sem izzadt az új világban, Luffy meg elhülyéskedett mindent (Doffy ellen nem harmadjára megy...csak annyi volt, hogy lefoglalta őt vagy Doffy klónja, vagy Bellamy). De akkor is. Ugyan már, józan paraszti ész. Luffy a legerősebb. Hogy miért? Mert csak. Nem kell túlgondolkodni.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 29, 12:09:47 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Resi107
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #4706 Dátum: 14 dec 29, 15:07:12 »

De amúgy a sok Zoro fan elfelejti azt a tényt, hogy PH-n őt is szépen "elkapták" a Yetik. (szépen lelőtték altató lövedékkel). De ez valahogy náluk kimarad és csak azt szajkózzák, hogy Zoro milyen menő és nála erősebb ember nincs is az OP világában.
Az tény, hogy igen erősnek tűnik, de azért szerintem sokat erősödött a többi csapattag. Luffy is igen jól megerősödött attól, hogy még nem mutatott semmi extrát attól még higgyétek el, hogy nagyon erős sőt ő a legerősebb a csapatban. Lehet ezen vitatkozni meg mondani, hogy Zoro erősebb, de ők ketten soha nem fognak harcolni egymással komolyan. Zoro számára Luffy mindenek felett áll. Sanji is erős. Ő se mutatta meg még az igazi erejét. Jött itt azzal, hogy Vergo és Doffy ellen kikapott. És? Mert szerintetek Franky nem kapott volna ki? Vergoval végig meccsben volt (attól hogy megrepett a sípcsontja az még nem azt jelenti, hogy veszített volna.) Franky is sokat erősödött. Nála látszik talán eddig a legtöbb javulás. Ugyebár a Franky tábornok az új fegyverek. És most Oda őt vette előtérbe a csatáknál (Senior Pink, tengerészet). Brook és Chopper egyelőre nem mutatták meg a fejlődésük eredményét. De Chopper esetében inkább orvosi célú fejlődés várható, minthogy 35. formájában majd legyőzi az egész tengerészetet....Nami is fejlődött bőséggel. Nála jobb navigátor nem hiszem, hogy lenne az OP világában és emellett még az időjárást is tudja vmilyen szinte befolyásolni. Robin véleményem szerint ezt a 2 éves időszakot nem kifejezetten az edzésre szánta (bunyó, új technikák kifejlesztése), hanem inkább a tárgyi tudását bővítette. De azért szerintem ebben az arc-ban fog mutatni még vmit. Usopp is a maga módján szépen fejlődik.
Csak ti vagytok azok akik nem akarják észrevenni a tagok fejlődését. Mindenki azt várja, hogy most végig söpörnek az új világon és senki meg se fogja tudni őket karcolni se. Kidd elvesztette az egyik karját, ha nem vettétek volna észre. Ha Luffy is átjöttek volna egyből az Új világba lehet, hogy a csapat fele már rég oda veszett volna.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4707 Dátum: 14 dec 29, 15:34:46 »

Ha majd azt látom, hogy Kid, Hawkins és Law valamelyike behódolt egy Yonkounak elhiszem, hogy milyen csúnya hely ez az új világ. Egyenlőre csak annyit látunk, hogy lett egy fém karja. Luffyt még az új világ előtt megtetoválta Akainu. Ez egyáltalán nem nagy szám. Amíg élnek és nem más parancsát követik addig képtelen vagyok komolyan venni az új világot.
Azt vártam a time skippel, hogy legalább a szuper novák fele behódol valakinek vagy meghal. Erre mindegyik ott emberkedik azon a félelmetesen kemény helyen. Ez annak fényében elég vicces, hogy előtte még a disznók elől is menekülni kellett.
Drake az egyedüli, aki valszeg Kaidou embere lett és még ez se biztos. Szóval ennek tükrében joggal várjuk, hogy villantsanak valami szépet.
Viszont már ezt is ezerszer kibeszéltük.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4708 Dátum: 14 dec 29, 15:40:27 »

Resi ezt rohadtul eltaláltad! Éppen ezért nem jöttek át, hogy ne végezzék úgy mint Kid és a többiek és vártak 2 évet és edzettek erre a csapat nagyja ugyanúgy szerencsétlenkedik mint 2 éve.

Nami teljesítményével teljesen elégedett vagyok, már sokszor mondtam, hogy engem lenyűgözött amikor a helyzet magaslatára állt Big Mom megjelenésekor + a navigátori képzettségével eddig sem voltak gondok és még valamennyire harcolni is tud.

Brook is erős a maga módján rajta én nem akadok ki annyira az első pillanattól tudtam, hogy nem neki lesznek a nagyobb ellenfelek én valahogy őt mindig a gyengébb legénység ellen képzeltem el.

Sanjit sem akarom lehúzni egyáltalán.A nagyképűségével szokott néha bajom lenni és a veszekedéseit Zoroval is imádom, csupán ezt a bunyót amit bejátszott Oda Sabaodyn már nem tudtam megemészteni.Én nagyon örülnék neki ha Sanji is mutatna valamit csak az a helyzet, hogy eddig szinte semmit sem mutatott.

Luffy pedig egyértelműen a legerősebb mivel ez a OP és ennyi.Ezzel nem is lenne probléma ha nem mindig ugyanaz lenne a forgatókönyv.Mindig luffy üti le a bosst a többiek meg szépen besorakoznak utána még az arc-ok felépítése is szinte ugyanaz és még ettől függetlenül is élvezhetőek de a 800. fejezetre már bejátszhatna Oda valami változtatást.Nekem mindegy, hogy Zoro Sanji vagy Chopper veri le a boss-t csak valami más legyen már.

Frankyt mindig is imádtam és ő tényleg felnőtt a 2 éves edzés hype-jához.Nem mellesleg azt a generalt én még mindig nevetségesnek tartom ikszdé

Akivel abszolút nem vagyok megelégedve az Robin és Chopper.Robint nem kell részleteznem de Chopper? sosem bírtam sőt ki nem állhattam néha de a TJ-nál minden utálatomat eldobtam és nulláról indult nálam minden karakter.Robin ott is marad Chopper pedig nem, hogy feljebb jött volna onnan hanem lement kb. -50-re.Az meg hülyeség, hogy ő csak gyógyítás szempontjából fejlődött.Logikailag jó volna nagyon de gyakorlatban hülyén nézne ki.Végülis bármilyen súlyos sérültet gyógyíthat meg attól nem fog egy hátast dobni senki.

Usoppot meg utáltam a történet elején.Utána megszerettem és ez a mérleg mindig dűlt egyik oldalról a másikra, aztán amikor Robin játékká változott és Usopp leművelte amit leművelt én a koporsóba kívántam de aztán megint csinált valami értelmeset Sugar kiiktatásával.Szóval várom a következő jelenetét amivel pontot tesz az ügyre is kiderül, hogy utáljam avagy szeressem a karakterét  Nyelvesít

Úgyhogy én nem le akarok húzni mindenki mást Zoro-n kívül csupán összegeztem, hogy mit csináltak a TJ óta az emberek ami nem volt túl nehéz tekintve, hogy a nagyja semmit.

Nem várja senki, hogy végigsöpörjenek az újvilágon de a 2. szigeten azért...Ja az elsőn se ment meg még a 0-on se(Gyojin sziget).

Zoro meg most ugyanúgy szerencsétlenkedik ahogy Luffy szokott...Csak Luffynál nem volt kijelentve sose, hogy fényévekkel erősebb az adott ellenfélnél.Tényleg nem tudok mást elképzelni csak azt, hogy Oda elszámította magát Zoroval kapcsolatban és most el akarja foglalni az arc végéig bár ezzel együtt sem értem minek minden részben mutatni.

Ha majd azt látom, hogy Kid, Hawkins és Law valamelyike behódolt egy Yonkounak elhiszem, hogy milyen csúnya hely ez az új világ. Egyenlőre csak annyit látunk, hogy lett egy fém karja. Luffyt még az új világ előtt megtetoválta Akainu. Ez egyáltalán nem nagy szám. Amíg élnek és nem más parancsát követik addig képtelen vagyok komolyan venni az új világot.
Azt vártam a time skippel, hogy legalább a szuper novák fele behódol valakinek vagy meghal. Erre mindegyik ott emberkedik azon a félelmetesen kemény helyen. Ez annak fényében elég vicces, hogy előtte még a disznók elől is menekülni kellett.
Drake az egyedüli, aki valszeg Kaidou embere lett és még ez se biztos. Szóval ennek tükrében joggal várjuk, hogy villantsanak valami szépet.
Viszont már ezt is ezerszer kibeszéltük.

Nem ugyanez volt anno a Grand Line-al kapcsolatban? ikszdé
Naplózva
Janda-g
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #4709 Dátum: 14 dec 29, 15:56:13 »

Zoroval kapcsolatban nem tudom Ti hogy vagytok vele, de a későbbiek folyamán el tudnék neki képzelni egy király akaratát.  Nevet Szerintem rohadtul jól állna a karakteréhez. Amúgy régebben láttam egy képet, amin Zorot és Rayleight hasonlítják össze. Mindkettő 1. tiszt, mindkettő kardforgató, mindkettő stb. stb. , és ugye azt tudjuk h Rayleight rendelkezik a király akaratával.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 312 313 [314] 315 316 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!