24 máj 13, 14:37:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Roronoa Zoro  (Megtekintve 41201 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #75 Dátum: 12 szep 27, 13:58:02 »

Zoro tisztára olyan, mint Kenpachi. Nevet Harcban meg maga a karaktere is nagyon állat, de ha a végig egyenesen kellene menni egy zárt folyosón még ott is eltévedne. ikszdé Enies Lobbyban ez nagyon durván kijön a bíróság épületében.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 27, 19:27:45 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #76 Dátum: 12 szep 27, 14:40:19 »

Kenpachinál ennyire sosem volt kihangsúlyozva a dolog.

Helyes, Lisa, nézzed csak. Zoro nekem mikortól is kedvencem...? Ja igen, első részben, mikor az utolsó pár másodpercben mutatták, onnantól Nevet Illetve még korábban, mert mikor még emlegették a részben, már akkor tudtam, hogy akinek ilyen király neve van, és démonként emlegetik, az egy KARAKTER lesz. Na, de ne olvasgasd az OP-es témát, már a Zoro vs. Kuma is egy jóóóó nagy spoiler.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #77 Dátum: 12 szep 27, 15:41:22 »

Zoro akkor a legjobb, mikor Sanji is vele van és szívatják egymást orrba szájba.^^ Meg amikor Luffy miatt kell szenvednie. Pl amikor (nem emlékszem melyik részben) Luffy Rocket-el jut fel Merryre és beleütközik az alvó Zoro-ba és alvópozícióban belerepül a tengerbe. ikszdé

Azért Kenpachinál is jelen van azért. Vagy 20 részig üldözte Ichigót, nem egyszer zsákutcába menve, meg az egyik Ovában sem nagyon találta az ellenfelet. Nincsen az irányérzéke Zoro szintjén de azért neki is van pár eltévedős jelenete.

--------
A Zorro-k javítva Zoro-ra. ikszdé Hirtelen megkavart, hogy mindketten kardforgatók.^^
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 27, 19:27:35 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #78 Dátum: 12 szep 27, 18:59:33 »

Tilon: az Zoro és nem Zorro ^^

Zoro nekem akkor lett a kedvencem, amikor lenyomta Baltakezű Morgant, úgyhogy kábé a 4.résztől Nevet

Csak egy különbség van Kenpachi eltévedése és Zoro eltévedése közt, Kenpachinak ott volt egy "útitársa", mikor üldözte Ichigót xD
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Scorce
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #79 Dátum: 12 okt 03, 11:42:20 »

Sziasztok!

Szerintetek Kuina tényleg meghalt? Én úgy gondolom, hogy nem halt meg csak megrendezte a saját halálát, hogy külön utakon menjenek és később majd így küzdjenek meg újra egymással, bár igen valószínű azért hogy meghalt, ezt sok minden bizonyítja, de remélem nem halt meg.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #80 Dátum: 12 okt 03, 20:58:13 »

Abból kiindulva, hogy Dragon megjelent a szigeten. Pont akkor bármi megeshet. Szerintem ez Odának egy plusz szál lesz, ha szükséges akkor előhúzza majd.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #81 Dátum: 12 okt 03, 21:51:42 »

Hm... Pedig a mangába nagyon úgy tűnt, hogy meghalt amiért leesett a lépcsőn, még Zoro a kardját el is vette, és a senseije még hagyta is ezt úgyhogy szerintem meghalt. Bár nem lenne rossz, ha visszatérne és újra megküzdenének Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
WayneGace
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #82 Dátum: 12 dec 04, 17:23:03 »

Kezdetben amilyen szimpatikus volt Zoro, mostanában meg már inkább egy arrogáns pöcs lett. Pedig a kis csajon kívül, aki kölyök korában felmosta vele állandóan a padlót, azóta is jó néhányan elverték. És bár Mihawk edzette, azért nem kellene ennyire elszállnia magától. Főleg annak a tükrében, hogy ő maga mondta, hogy az ilyen viselkedés gyengíti a lelket, ami csorbítja a pengét.
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #83 Dátum: 12 dec 14, 21:29:26 »

Szerintem ugyan olyan mint régen. Inkább azt mondanám rá, hogy még magabiztosabb lett. Az egész csapatot lesújtotta az ami Sabaodyn történt. A Kuma incidens, ezután pedig Ace halála adott plusz motivációt. Két év pedig elég idő volt, hogy visszanyerjék az önbizalmukat és mostmár mind tudják, hogy felkészültek az új világra. Tehát szerintem ez inkább magabiztosak a tagok, mintsem arrogánsak. Szivatni eddig is szivatták egymást szóval...
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #84 Dátum: 12 dec 20, 21:46:02 »

Ő a kedvencem a szalmakalaposok közül és szerintem ő is a legerősebb az egész legénységből Nevet meg vicces mikor eltéved Nevet  Pontosan
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #85 Dátum: 13 márc 19, 16:46:10 »

Nem tény, hogy zoro rendelkezik a király akaratával, de mi van ha igen? Sabaodyban is ránézett mérgesen a banditákra, azok meg visszább léptek, mint luffy-nál a farkasok az 5. szinten ID-ben. Lehet csak szimplán megijedtek, de vehetjük úgy is hogy van neki. Luffy-nál is volt pár utalás arra, hogy simán kalózkirálynak való, mert értette a halakat, mint annó roger, míg rayleigh csak furcsállta, hogy miket hall. Rayleigh-nek is van király akarata és a kalózkirály 1. tisztje. Igen, nem hatalmazza fel Zoro-t, hogy neki is legyen, de én csak ilyen tényekből és utalásokból gondolom.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #86 Dátum: 13 márc 19, 18:16:18 »

Még egyáltalán nem lehet tudni, hogy az, amit Sabaody-n művelt Zoro, az király akarata volt-e. Lehet, hogy valami más, úgy mint Rogernél. Talán összeköthető azzal, mint amikor Zoro Arabastán Mr.1 elleni harcban hallotta a dolgok légzését, meg miegymás... úgyhogy én még a talán kategóriába raknám ezt, vagy valami más lesz, szerintem Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #87 Dátum: 13 márc 19, 18:31:13 »

Annyira beszéltek róla a mangában egyáltalán benne volt az a jelenet? Mondjuk vicces, hogy afanok mennyire bele tudják magyarázni a dolgokat. Már szinte vicc. Nyugodtan kezelhetitek tényként, hogy az nem az volt. Még csak nem is hasonlított a farkasos esethez.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #88 Dátum: 13 márc 19, 19:30:42 »

Én Hiei-el értek egyet. Szerintem a jelenetnek köze nem volt a Király akaratához. Szimplán csak csúnyán nézett... Sír
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #89 Dátum: 13 márc 19, 19:42:06 »

Szerintem kábé ugyanaz volt, mint Mone ellen. Mosolyog Az se király akarata, csak valami durvább nézés, amolyan démoni nézés.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!