24 máj 11, 15:18:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sabo  (Megtekintve 17431 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #30 Dátum: 13 szep 02, 20:19:18 »

Ezt leírnád érthetően? Lehet velem van a baj, de fogalmam sincs miről beszélsz. Volt fantáziája? Nincs bizonyíték arra, hogy él és arra sem, hogy halott. Annyit tudunk, hogy szétcsapták a ladikját és eltűnt. Nem láttuk a holttestét. Ha eljön az ideje kiderül. Addig pedig lehet találgatni, hogy mi lett vala.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
OnePieceComment
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #31 Dátum: 13 szep 03, 17:43:27 »

Először is azt hallottuk a történetben, hogy halott. Ez nem elég bizonyíték.. De ha már Oda azt mondta, hogy halott, akkor halott.
Érted?
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #32 Dátum: 13 szep 03, 20:00:49 »

Igen értem. Mikor beszéltél vele? Bizonyítani is tudod, hogy ő ezt mondta? Az interneten sok mindent "mondott" Oda.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 03, 20:02:29 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #33 Dátum: 13 szep 03, 21:33:14 »

Na igen itt Oda az olvasó képzeletére hagyta hogy él-e vagy meghalt. Sokak szerint nem halt meg, szerintem sem. Ugyan az miatt az indok miatt gondolom mint amit Yamael írt, Oda ezt biztos nem véletlenül csinálta. Pl. Az Arlong arcnál már megemlítette Jimbeit, szóval jelentősen kigondolt részletes világot teremtett. Sabo szerintem a későbbiekben visszatérhet.
Ha Luffy szomorú múltjához igazából nagyon nagy szükség nincs Sabora most már bár két éve történt, de az hogy a testvérét Acet a szeme láttára ölték meg szerintem ugyan olyan megrázó mint a többiek múltja.
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #34 Dátum: 13 szep 03, 23:28:14 »

Tudjátok itt ezzel a Sabo él vagy meghalt dologgal van egy kis probléma. Mégpedig az, hogy amennyiben Sabo élne akkor híresnek kellene lennie, tehát lennének róla valamilyen hírek. Éppen elég körözési plakátot láttunk már a történetben. Ha kalóz lenne akkor minden bizonnyal lenne ilyen. Ha felkelő akkor pedig éppen azért. Ha pedig túlélte de nem lett híres, akkor semmi keresnivalója a történetben a továbbiakban. Az álmai pedig minden bizonnyal azt mutatta, hogy ő híres akar lenni.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #35 Dátum: 13 szep 04, 08:19:42 »

Lehet ő híres attól, hogy mi nem tudunk róla. Luffy nagyon sok újságot olvas ám. Robin meg a többiek, meg nincsenek tudatában annak, hogy Luffynak volt még egy testvére.   Ezen kívül az Impel Down-os részekig nem ismertük Iva-chan-t és még is nagyon híres volt(még most is) a világban. Illeve rengeteg újvilági kalóz volt még Marineford-ban, akiket ott mutatott be, de híresek a világban. Tehát az nem garancia, hogy nincs hírneve, ha nem is tudunk róla.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #36 Dátum: 13 szep 04, 08:39:36 »

De az is lehet hogy híres és hallottuk is már a nevét, csak nem tudjuk ő az mert más nevet használ az incidens óta. Talán meg akart szabadulni az arisztokrata névtől vagy valami ilyesmi.
Pl lehet Ő Jack, vagy éppen Kaidou (na jó erre csekély az esély még nálam is:D)

Ja és az új világ tele van szuper erős szörnyekkel, akiket eddig nem tudott jól beharangozni de ami késik nem múlik. Nyilván nem ez az ~50 ellenfél lesz végig akiket bemutatott Marine Fordban mondjuk.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
BlackBloodyRose
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18



« Válasz #37 Dátum: 13 szep 04, 10:07:35 »

Nos én itt olvastam:

http://onepiece.wikia.com/wiki/Sabo

És ez a mondat:
It was later stated in One Piece Green that Sabo actually lost his life in the incident.
Naplózva

"Ace...Kicsit fucsa, h 2 első szülőtt van és 1 öcsike, de ez a kötelék az én legnagyobb kincsem. Luffy még 1 gyenge bőgőmasina, de ő a mi kisöcsénk. Vigyázz rá helyettem is."/Sabo
"Egy napon mi is kihajózunk, szabadon, megbánás nélkül éljük majd az életünket.
Jól figyelj Luffy, én nem fogok meghalni. Nem hagyom hátra a gyenge kisöcsémet."/Ace
"Sabo ment elsőnek, Ace volt a második. Én leszek a harmadik, de nem hagyom, h legyőzzenek! Sabo, Ace figyeljetek csak!
Én leszek a Kalózkirály!"/Luffy
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #38 Dátum: 13 szep 04, 10:11:26 »

És akkor megkérdezem. Mi értelme lenne Sabonak, hogy titkolja a nevét? Mindenki azt sejtette róla, hogy meghalt. A faterja amúgy sem tudott volna ekkor már mit kezdeni vele ha addig sem bírt. Mivel ö Ace korabeli személy lenne akkor most már a 23. életévében járna. Egyszóval semmi értelme nincs annak, hogy eltitkolná a nevét, sőt ezzel még a családjával jól ki is tolna akiket utált. Egyetlen egy helyen tudom elképzelni, hogy nem dobálózik a nevével. Az pedig az, hogy valahova beépült és kémkedik valakinek. Ez viszont a véleményem szerint szöges ellentétben áll a jellemével.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #39 Dátum: 13 szep 04, 11:52:47 »

Honnan tudod, hogy az incidens után nem állt Dragon mellé? Ismeri a nemeseket tudja milyen emberek és mit tettek vele és a barátaival. Ennél több ok nem kell, hogy forradalmár legyen. Egy forradalmárnak a hírnév semmit nem jelent sőt az a jó, ha nem ismerik fele. Lehet Dragonnak ő szítja a lázadásokat. Beépül az ország kormányába akár a néphez az ellenálláshoz és belülről őrli szét a rendszert. Mindig más személyiséget öltve fel. Az is lehet, hogy megsérült a teste elvesztette egy végtagját és így csak Dragon jobb keze lett mára. Ő adja az eszét és taktikusként szolgálja Dragont elvégre Dragonnak háborúkat kell nyernie nem csak harcokat.
Kiderül, hogy mi lett Saboval koránt sem biztos, hogy meghalt, ahogy az sem, hogy meghalt mint írtam ezt már többször.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #40 Dátum: 13 szep 04, 14:45:12 »

Ha Oda- nak még van vele valami terve megtudjuk majd idővel. Amúgy ha Sabo él, én örülnék, ha szövetségesek lennének Luffyval és később egy Sabo & Luffy vs Akainu bosszú-fightnak.

Kiderül, hogy mi lett Saboval koránt sem biztos, hogy meghalt, ahogy az sem, hogy meghalt mint írtam ezt már többször.
Hiei mester, gondolom úgy értetted, hogy: koránt sem biztos, hogy él, ahogy az sem, hogy meghalt Mosolyog
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #41 Dátum: 13 szep 04, 14:47:28 »

Köszi igen így értettem kapkodtam és nem volt idő át olvasni a hozzászólásomat a végén.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
BlackBloodyRose
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18



« Válasz #42 Dátum: 13 szep 05, 05:01:10 »

Igaz amit mondtok h semmi sem biztos. Ha Oda tervez vele vmit akk tuti visszafogja hozni de nekem van egy olyan érzésem, h már nem jön vissza. De ha télleg visszajönne arra kiváncsi vagyok ha forradalmár akk találkozhatnak. Azt hiszem Eines Lobby után (?) volt h Dragon mondta: Közeleg a találkozásunk napja. ha él még akk azért nem segített Luffynak Ace megmentésénél mert "meg volt kötve a keze" ? v. dragon sem engedte? Lehet túl sokat képzelek bele de szerintem ők se olyanok h hagyják hadd nézze végig a tesói szenvedését: egy halálát és egy összeomlását.
Naplózva

"Ace...Kicsit fucsa, h 2 első szülőtt van és 1 öcsike, de ez a kötelék az én legnagyobb kincsem. Luffy még 1 gyenge bőgőmasina, de ő a mi kisöcsénk. Vigyázz rá helyettem is."/Sabo
"Egy napon mi is kihajózunk, szabadon, megbánás nélkül éljük majd az életünket.
Jól figyelj Luffy, én nem fogok meghalni. Nem hagyom hátra a gyenge kisöcsémet."/Ace
"Sabo ment elsőnek, Ace volt a második. Én leszek a harmadik, de nem hagyom, h legyőzzenek! Sabo, Ace figyeljetek csak!
Én leszek a Kalózkirály!"/Luffy
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #43 Dátum: 13 szep 09, 21:42:23 »

(Mert Dragon eddig is mintaapa volt, aki a saját fia boldogságáért tűzön vízen át ment.)

Szerintem él Sabo. Én annyira nem voltam odáig érte kiskorában. Mindezek ellenére szeretném, hogy valamikor feltűnjön. Érdekes személyiséggé válhatott 12 év alatt.
Naplózva
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #44 Dátum: 13 okt 24, 19:28:17 »

Szerintem Sabo halott. Kell valami szomorúnak is a történetben. Oharát, Acet, Namit ne is említsük, oks?
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!