24 máj 11, 09:46:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sabo  (Megtekintve 17427 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #15 Dátum: 11 nov 05, 10:35:58 »

Tudod bizonyítani? Nem.

Bizonyíték? Nos egy ősi filmes dolog(ugyanúgy mint a telefon számoknál az 555) , hogy akinek nem látod a holttestét az NEM halt meg.(ebben is vannak ritkán kivételek Nevet)  :'DDD No meg Oda nem arról híres , hogy azért kreáljon karaktereket , mert unatkozik. Túl nagy az egybeesés azzal kapcsolatban , hogy találnak egy súlyosan sérült egyént Dragonék és Sabo mentalitásával. Oda rendkívül precízen ábrázolta , hogy Sabo nem lenne igazán jó kalóz. Ő tipikusan forradalmár alkat .
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 05, 18:02:53 írta Ishida » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #16 Dátum: 11 nov 26, 22:57:18 »

Szerintem is él még. Jó feltételezés az, hogy Dragon felszedte. És lehet, hogy Robin a 2 év alatt találkozott vele, és véletlenül megemlíti luffynak.. Nevet Bár szerintem mindig is Ace marad "A testvér". Hiszen vele sokszor annyi időt töltött, és jobban ismerték egymást.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Neptunusz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 67



« Válasz #17 Dátum: 11 dec 29, 16:40:39 »

Valahogy amikor feltűnt Sabo rögtön tudtam, hogy meg is fog halni a visszaemlékezős részek végén, de nagyon reménykedem benne, hogy igazából nem is halt meg, kíváncsi lennék hogy néz ki felnőttként meg hogy milyen erős lett, hiszen kiskorában erősebb volt Luffynál.
Naplózva
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #18 Dátum: 12 jan 05, 13:04:42 »

szerintem él, Dragonékkal bandázik remélem találkozik Luffyval a közeljövő be  Mosolyog
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #19 Dátum: 12 jan 05, 13:34:57 »

Nagy valószínűséggel Dragon vitte el. És nekem valamiért az a sanda gyanúm, hogy ő ment Robinért ( nem tudom miért)
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #20 Dátum: 12 jan 05, 15:21:58 »

teszel képet? már nem rémlik, hogy nézett ki az a csávó, de tudom, hogy elég töketlen volt xD
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #21 Dátum: 12 jan 05, 18:01:00 »

http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/593/5 Na én őt gondolnám annak.
Naplózva
Rub
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 15

The magican


« Válasz #22 Dátum: 12 jan 05, 18:11:53 »

Szerintem ha életben van akkor is amnéziás lehet mert ha élne csak felkereste volna Luffy-t(vagy Dragon megtiltotta neki), lehet találkozott Robinnal de csak elsétáltak egymás mellet.
Naplózva

"I don't see your death in the cards"
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #23 Dátum: 12 jan 05, 18:26:26 »

hát.. sztm tök máshogy néz ki.. és ha tényleg dragonnál van, már tuti valamilyen nagymenő xD
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Putir
Vendég
« Válasz #24 Dátum: 12 jan 05, 18:35:46 »

Lehet ő ivankov csak titkolta luffy előtt... xD
Amúgy szerintem is amnéziás vagy dragon megtiltotta.
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #25 Dátum: 12 jan 05, 18:39:56 »

Remek ötlet hiroto de sajna bukta. Ez a jelenet volt már az Animében (510 es rész 11. perc) és a csávónak barna haja van és nem szőke és a hangja sem az aminek lenni kéne.

De ettől függetlenül szerintem is találkoz(ha)ott Saboval. Én is a párti vagyok hogy túlélte azt a támadást. Nevet
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
BlackBloodyRose
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18



« Válasz #26 Dátum: 13 aug 30, 18:54:45 »

Nem akarok kedv rontó vagy ilyesmi lenni, de most kicsit rombolok.... Azt olvastam vmelyik oldalon h Oda sensei leírta, h Sabo abban a balesetben életét vesztette, de remélem nem v csak félreolvastam v csak rosszul emlékszem, de én is remélem h él, mert hát igaz h Ace-szel sok időt töltött, de ő is a testvére... Jó lenne ha találkoznának és lenne olyan h most melyikük az erősebb v h egymáshoz képest h állnak erőben.   Mosolyog De viszont néhány képen Sabot rózsaszín hajjal tüntetik fel. De sztem  ha még él akk biztos erősebb Luffynál pont úgy ahogy gyerekkorukban is.  Mosolyog
De remélem azt amit oda mondott állítolag a twitteren csak kitaláció és vki csak kitalálta... remélem...
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 30, 18:57:30 írta BlackBloodyRose » Naplózva

"Ace...Kicsit fucsa, h 2 első szülőtt van és 1 öcsike, de ez a kötelék az én legnagyobb kincsem. Luffy még 1 gyenge bőgőmasina, de ő a mi kisöcsénk. Vigyázz rá helyettem is."/Sabo
"Egy napon mi is kihajózunk, szabadon, megbánás nélkül éljük majd az életünket.
Jól figyelj Luffy, én nem fogok meghalni. Nem hagyom hátra a gyenge kisöcsémet."/Ace
"Sabo ment elsőnek, Ace volt a második. Én leszek a harmadik, de nem hagyom, h legyőzzenek! Sabo, Ace figyeljetek csak!
Én leszek a Kalózkirály!"/Luffy
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #27 Dátum: 13 szep 02, 10:48:26 »

Nekem nem hiányzik Sabo. Úgy gondolom, hogy ha már ennyi részen keresztül nem kaptunk tőle semmi életre útakó nyomot akkor felesleges is visszahozni. Ez persze nem jelenti azt, hogy később nem tűnik fel valamilyen formában de kevés esélyt látok rá. Az gondolom, hogy ő a szerepét már betöltötte Luffy és Ace nevelésében és a céljaik kialakításában. Ráadásul Ace halálával szerintem őt sem érdemes visszahozni már csak azért sem mert Sabo jobban kötődött Ace-hez mint Luffyhoz.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #28 Dátum: 13 szep 02, 18:36:11 »

Én meg biztosra veszem hogy él, hiszen dragon kiért sírt volna orvos után? Ha fele olyan erős volt akkor mint az apja, akkor fehérbajszon kívül nem sokan sértették volna meg Nevet

Tuti hogy visszajön, de remélem hogy kalóz lesz nem forradalmár.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
OnePieceComment
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #29 Dátum: 13 szep 02, 19:26:55 »

Akkor meg nem lenne Luffy múltja. Mindenkinek a múltja szomrú, és Luffyénak is. Ennyi.
Lehet neked egy "más" fantáziád. De Odának marad a - volt - fantáziája, oksi?
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!