24 máj 10, 14:07:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 59 60 [61] 62 63
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Shippuuden 7. mozi (Naruto 10. mozi) - The Last  (Megtekintve 215759 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #900 Dátum: 15 júl 25, 22:21:21 »

Nem. A katarzis az, amikor egy mű (könyv, vers, film, színház, bármi) a nézőre/olvasóra hatással van, értelmileg is, de főleg érzelmileg, megtisztítja, befolyásolja, megváltoztatja a gondolkodását, a látásmódját, akár az egész életét. Ez a katarzis.
Most néztem meg a filmet. Nem volt rossz, de kétlem, hogy katarzist okozott volna Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #901 Dátum: 15 júl 25, 23:08:30 »

 Pirul Pirul Pirul Ciki, mikor egy írót oktatnak ki a fogalmak értelmezése és használata terén. Nevet Nevet Nevet  Pirul
Sajnos, azt kell hogy mondjam, http://stream1.gifsoup.com/view7/2443259/sigh-o.gif  igazad van... http://reactiongif.org/wp-content/uploads/GIF/2014/08/GIF-give-up-look-down-Paul-Newman-resigned-sad-GIF.gif Nevet Nevet Nevet Nevet ....Pedig bennem volt feszültség oldó hatás... Nevet És a katartikus élmény Narutoéban is, mert ráeszmélt érzelmileg sok mindenre. Nevet

Én az érzelmi ráhatásra gondoltam ebből, mikor hat ránk érzelmileg egy jelenet, nekem Toneri igenis megváltoztatta a.... üm... szóval hogy a holdon... és érzelmileg....... de áááááááh, hagyjuk a p... azt hiszem ez így már lényegét is veszítette.... Büszkeségemen csorba esett, mit szépítsük. Nevet Nevet  ikszdé ikszdé ikszdé ikszdé
 http://media3.giphy.com/media/dyhaRuojT0TBu/giphy.gif Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet (Mintha egy döglött hal vergődne a parton nem? Így visszaolvasva...  Gondolkozik)

Úgyis értitek mit akartam mondani ezzel na! Nevet Nevet Nevet Tonerit csak úgy odarakták, nem volt fontos személy, csak mert shounenről van szó nem lehet hogy ne legyen benne fight, és ennyi. Naruto meg Hinata szála elért a tetőfokára, és ha valakiben, hát Narutoban okozott kis hitmegrendülést, katarzist http://media3.giphy.com/media/b14aWCdtlB8FG/giphy.gif  Hinata pillanatnyi lelépése. Nevet Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 26, 00:00:32 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #902 Dátum: 15 júl 25, 23:19:48 »

(Bocs srácok, holnap új db rész jön ki, és ez érződik rajtam. Nevet)

Nem akarlak elszomorítani de holnap nincs új rész DBS-ből. Nevet
Naplózva

MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #903 Dátum: 15 júl 25, 23:35:27 »

https://pirataninja.files.wordpress.com/2012/06/stewie.gif Igen, olvastam a bejegyzésed, még a következő megjelenési időkről is.....  Johhny Depi Johhny Depi Johhny Depi
Szerintem mára off-olom magam komolyan....  Technikai KO Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 25, 23:58:58 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #904 Dátum: 15 júl 25, 23:38:04 »

Ember, te honnan szeded ezt a rengeteg gif-et? Nevet Nem normális ez a mennyiség Nevet
És akkor a film:
Halljátok, én az elején néztem, mint "borjú az új kapura", hogy ez mennyire fantasztikus. Kezdve a prológustól, ami tényleg az, főleg Jiraiya narrálásával (tényleg, nem tudja ezt valaki linkelni, jó verzióban? Csak nagyon gyenge minőségben találtam meg fent a neten.), aztán a kis szösszenetek a srácok életéből, ahogy Narutot bálványozzák, Hinata vívódása, egészen odáig, amíg beleestek abba a genjutsuba. És ott, Naruto álma...hát minden talált, nagyon szépen felépítették, és a kivitelezés is fantasztikus.
Aztán...amikor a holdon harcoltak, meg amikor a Raikagéék chakraágyúval harcoltak, elgondolkodtam azon, hogy ebben a történetben eredetileg kunaiokkal harcoltak, meg shurikenekkel, de végülis, ez nem a movie hibája (nem csak). Kicsit elvette a hangulatot, de végig érdekes volt, fent tartották a feszültséget, és végül nagyon jól is zárták le, úgy Tonerit, mint Hinatát is. Nagyon jó volt, hogy árnyalták a képet, és sok mident nem mutattak meg elsőre (sem azt, hogy mit beszélt Toneri Hinatával, sem azt, amikor Hamura leszármazottja mutatott valamit Hinatának látomásban, stb.), nekem ez nagyon tetszett. Nem rágtak mindent a szánkba, hosszú flashbackekkel, sokszor csak apró utalások voltak (amikor Sakura Sasukéra gondol, pl.) Nagyon szépen ábrázolták, a küldetés közben is, hogy hogyan közelednek egymáshoz (Naruto és Hinata). Megmondom őszintén, megnéznék egy ilyet mondjuk Shikamaruval és Temarival is Nevet Szóval nem volt rossz, volt benne pár hülyeség, de összességében simán 8/10, és valószínűleg ha csinálnak rá magyar feliratot, akkor megnézem még egyszer.

Ui. Ja, és Hinata most tényleg nagyon szép volt Mosolyog) De az összes karakter dizájn-ja nagyon tetszett. Már nem gyerekes, de még mindig nagyon fiatalok...jól eltalálták Mosolyog
Ja, és a végén, az esküvői képek is nagyon találtak, ahogy természetesen az utolsó jelenet is, szóval tényleg jó volt. Amúgy ezek szerint Sasuke nem volt az esküvőn, ugye?
Számomra amúgy Sasuke szerepeltetése is pont jó volt...elvégre vándorol, éli az életét, pont megfelelő időt kapott. Majd a Borutoban.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 25, 23:44:43 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #905 Dátum: 15 júl 26, 11:02:28 »

Én angol felirattal láttam, és nekem ott tetszett a minősége.
De itt van: http://gogoanime.tv/naruto-shippuuden-movie-7-the-last-episode-1 - bár itt sem egybe tették fel...

A Lastnak eddig a legyszebb a rajzolása, jó lesz látni, hogy a Borutoban majd ezt viszik tovább. Mosolyog
Ezért volt furcsa kicsit a gaiden rajzolása, ez után. Nevet És ezért lesz még furcsább a Boruto, mert ott történetileg idősebbek, mégis sokkal fiatalosabban néznek ki, mint a gaidenben. Nevet Nevet Hogy is van ez?  Gondolkozik Nevet De pont ezért tetszik már most. Mosolyog

Sasuke nem volt az esküvőn, nem tudom gondoltad-e bárkiről is a képeken, hogy az ő lenne.... ha igen, akiről gondolhattad, az Sai. Mosolyog sasuke nem volt ott, utána tért vissza Konohába nem sokkal. Mosolyog

A Kagékról jut eszembe, azért az még egy kicsit bosszantott, mikor a Raikage szemrebbenés nélkül robbantott volna, Narutot feláldozva, pedig előtte hogy bezúzták már Kaguyát.... Több bizalmat is szentelhetett volna neki..., jó tudom, a közjó érdekét nézte, de akkor is... És nekem a rövid kage beszélgetésből nem igazán jött az le, hogy nagy lenne az összhang. Gondolkozik Gondolkozik Szóval azért ez a nagy összeborulás látszik, hogy csak Naruto hokagévá válása után lett meg... Mosolyog És ezt úgy mondom, hogy Kakashit imádom hokagénak. Nyelvesít Nevet De ezt betudom annak, hogy nehéz megreformálni az előző kagék gondolkodását, meg felülírni azt, amit örököltek, vagy tapasztaltak az elődjeiktől.  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 26, 17:48:08 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #906 Dátum: 15 júl 26, 17:14:36 »

Ami még érdekesség, hogy a movie elején, mikor Jiraiya összegzi a történéseket, felvezetve a filmet, a zene alatta a Greensleves, amit VIII. Henrik írt Boleyn Annának. Mosolyog Itt van amv-ben: https://www.youtube.com/watch?v=eYCx9nopMkE
Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #907 Dátum: 15 júl 26, 19:17:23 »

Én angol felirattal láttam, és nekem ott tetszett a minősége.
De itt van: http://gogoanime.tv/naruto-shippuuden-movie-7-the-last-episode-1 - bár itt sem egybe tették fel...


Én csak a prológust kértem. Tudod, amikor Jiraya narrálásával végig megyünk a shinobi történelmen. Amúgy is, itt el vannak torzítva a hangok, én egy nagyon jó verziójú, minőségű, tiszta hangút láttam.

Sasuke nem volt az esküvőn, nem tudom gondoltad-e bárkiről is a képeken, hogy az ő lenne.... ha igen, akiről gondolhattad, az Sai. Mosolyog sasuke nem volt ott, utána tért vissza Konohába nem sokkal. Mosolyog


Igen, tudom... én is azt mondtam, hogy nem volt ott az esküvőn  smirksweat

És nekem a rövid kage beszélgetésből nem igazán jött az le, hogy nagy lenne az összhang. Gondolkozik Gondolkozik Szóval azért ez a nagy összeborulás látszik, hogy csak Naruto hokagévá válása után lett meg... Mosolyog És ezt úgy mondom, hogy Kakashit imádom hokagénak. Nyelvesít Nevet De ezt betudom annak, hogy nehéz megreformálni az előző kagék gondolkodását, meg felülírni azt, amit örököltek, vagy tapasztaltak az elődjeiktől.  Gondolkozik

Azért Narutónál sem tiszta szeretet mindenki, oda-oda szólogatnak egymásnak, ez látszott a 700. fejezetben is, ami egy picit engem is zavar...mégiscsak ő mentette meg az egész világot, egy picit több tisztelet nem ártana, amellett persze, hogy nem hódolnak be Konohának (bár amúgy mit tudnának tenni...).
És nem, én egyáltalán nem értem, hogy miért lett Kakashi hokage. Politikusnak kiváló, de kagének a sharinganja nélkül egyszerűen gyenge. Sasuke oda is szúrt neki, hogy ha Naruto nincs a faluban, akkor neki kell megvédeni. Szóval nem értem, Tsunade nyugodtan maradhatott volna, ha már a többi kage maradt még egy ideig. Semmi logikus értelme nem volt, csak annyi, hogy a fanok látni akarták Kakashit, mint hokagét.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 26, 19:19:15 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #908 Dátum: 15 júl 26, 20:17:58 »

Én angol felirattal láttam, és nekem ott tetszett a minősége.
De itt van: http://gogoanime.tv/naruto-shippuuden-movie-7-the-last-episode-1 - bár itt sem egybe tették fel...


Én csak a prológust kértem. Tudod, amikor Jiraya narrálásával végig megyünk a shinobi történelmen. Amúgy is, itt el vannak torzítva a hangok, én egy nagyon jó verziójú, minőségű, tiszta hangút láttam.

Ja, bocsika. Mosolyog

Semmi logikus értelme nem volt, csak annyi, hogy a fanok látni akarták Kakashit, mint hokagét.

Igen, tényleg csak ennyi... Egyébként emlékeszem, mikor a történet ott tartott, hogy Tsunade a Pain támadás után nem tér magához, és Kakashi lett volna a Hokage, ott én is azt akartam volna, hogy ő legyen. Ezen túl vagyunk, a rajongók meg megmaradtak ennél. Nevet Meg, gondolom a sorrendhez hűek akartak leni, hogy mesterről tanítványra szálljon Nevet :Hashirama - Tobirama (kivétel) - Sandaime - (Jiraiya helyett) Minato - Tsunade - (Minato tanítványa) Kakashi - és (Kakashi tanítványa) Naruto. Ezt amúgy is tudjátok, talán nem akarták azt a generációt sem kihagyni...  Gondolkozik  

"Há oszt azé" mert hogy tilos...  Hümm-hümm

LOL Nevet

A koreai verziónak még így is hitelesebb az angolja, mint a kamerás japán verziónak.... Nyelvetnyújt Az kegyetlen volt... Nevet Párhuzamosan néztem a kettőt, és brutális az eltérés. Nevet Persze azóta nem tudom, mik jöttek ki, mert elég rég néztem.  Gondolkozik
Jon97 azt a jobb minőségűt át tudnád küldeni?
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 26, 20:26:04 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #909 Dátum: 15 júl 26, 20:34:57 »

Néhány oldallal előbb linkelték Mosolyog http://www.masterani.me/anime/watch/1221-naruto-shippuuden-movie-7-the-last/1
Bár lehet Jon nem erre gondolt. De szerintem erre.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Spectra
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3


« Válasz #910 Dátum: 15 júl 26, 21:19:00 »

Nem tudtam hogy nem lehet linkelni, bocsánat!!!!444!4!!! :'((( Csak jót akartam azoknak akik megszerették volna HD-ban tekinteni magyar felirattal.  Technikai KO  Technikai KO  Technikai KO
Naplózva
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #911 Dátum: 15 júl 26, 21:24:14 »

Tudjuk, ezért írt Kuro. Nevet Semmi gáz. Nevet
Legalább is a részemről, megértelek. Mosolyog És köszi így utólag is. Mosolyog
Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #912 Dátum: 15 júl 26, 21:26:01 »

Nem, nem erre gondoltam, de ugyanolyan jó minőség ez is.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #913 Dátum: 15 júl 27, 00:39:44 »

Nem tudtam hogy nem lehet linkelni, bocsánat!!!!444!4!!! :'((( Csak jót akartam azoknak akik megszerették volna HD-ban tekinteni magyar felirattal.  Technikai KO  Technikai KO  Technikai KO

Ez nagyon kedves de először is amit linkeltél annak köze nincs a HD-hoz, másrészt 2 liter pálesz után is jobbat fordítok. Nevet
Szóval értékeljük a kedvességet de mivel tiltott más oldalak, fordítók reklámozása nem csak itt hanem igazából szinte minden másik fordító oldalon így csak magaddal cseszel ki mert banolnak. Nevet Plusz az angolul nem tudók beleesnek abba a hibába hogy totál nem azt látják viszont magyarul amit alapjáraton mondanak a szereplők. ^^
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #914 Dátum: 15 júl 27, 23:04:49 »

Megnéztem a filmet nekem tetszett, csak miért kell mindig túlzásokba esni Nevet ?
Főgonoszból vissza kellett volna venni, és engem tudom shounen anime de egy ilyen utótörténetnél nem annyira a harcra hanem a karakterekre és a világra helyeztem volna a hangsúlyt. Szerintem 7/10
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 59 60 [61] 62 63
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!