24 máj 11, 07:19:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Darker Than Black (2. évad) - Ryuusei no Gemini - befejezett  (Megtekintve 37834 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #60 Dátum: 09 aug 14, 22:44:43 »

najó most dobtam le a hajam O.O dekár hogy nem tudok japánul! minden fenntvan a második szériáról, csak az a gondom hogy Hein és azon a kékhajú kreol viharnőcin (speciál nem jut eszembe hogy melyik hónapról kapta  a nevét) kívül egy régi szereplőt se látok... Heit is csak gyorsba besűrítették a trailer végébe o.O és úgy látom a drágát ki is fúrták a főszereplői székből.. miezmár?! hrrrrrrr! gyilkolni fogok!
na nem húzom tovább inkább linkelek : http://www.youtube.com/watch?v=lwF2WD0kjeI
és Heinek az a hosszú haj.. bírom én a hosszút, de így maszk alatt nem nagyon tudom elképzelni a fejét ilyen frizurával  Hmm?
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #61 Dátum: 09 aug 15, 22:14:03 »

Hei tényleg nem sokat szerepelt benne :/. Kicsit csalódott leszek ha kevés szerepet kap.
Naplózva
Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #62 Dátum: 09 aug 15, 23:18:39 »

de úgy hallom hogy a trailer végén mintha beszélne azzal a vörös lánnyal, szóval lehet hogy akkor valamilyen kapcsolatban lesznek.. lehet csak ijesztgetik a DTB fanokat hogy Heit ejtik  Gondolkozik ( bár ilyen durván nem kéne viccelődni  Ördögi )
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #63 Dátum: 09 aug 16, 10:58:40 »

Itt van pár infó:
http://www.animenewsnetwork.com/news/2009-08-09/darker-than-black/ryusei-no-gemini-promo-streamed
E szerint Hei és Yin lesznek a főkarik egy Japán-Orosz csajjal együtt ^^.
Naplózva

Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #64 Dátum: 09 aug 16, 12:03:45 »

huh, köszi Haku, jónéhány pillanatra megijedtem hogy talán ilyen babazsúr típusú szereplőgárda lesz, Hei meg csak a függöny mögött húzódik majd meg  >.<#
megtévesztő a trailer, Yin nincs is benne o.O
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #65 Dátum: 09 aug 16, 12:33:00 »

Hát eléggé Nevet. De remélem lehet hinni a MyAnimeList-nek Nevet...
Én is nagyon bírom Hei karakterét ^^.
Naplózva

Hiei
Vendég
« Válasz #66 Dátum: 09 aug 16, 18:11:25 »

Tudtommal már biztossá vált, hogy lesz folytatás:). Remélem legalább fele olyan jó lesz mint az első része... akkor már nincs okom panaszra.
Naplózva
Mokka
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16



« Válasz #67 Dátum: 09 szep 11, 14:33:38 »

ÁÁÁ ez egy naon király kis anime én is nagyon csipázom alig várom már h jöjjön a folytatás!!:D Kiváncsi vok h mit találtak ki folytatásnak és remélem h előkerülnek a régi szereplők közül is jó néhány!
Naplózva

Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #68 Dátum: 09 szep 14, 21:33:48 »

Hú... most aztán felvillanyoztátok a napomat! Nekem sejtésem sem volt róla hogy lesz folytatás! Egy időben folyton figyeltem hogy mikor adnak már róla hírt hogy folytatják, de nem sok kecsegtető dologgal találkoztam. De jó hogy benéztem ide!
Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #69 Dátum: 09 okt 10, 17:42:53 »

Az egyik szemem sír a másik haj.... khm szóval nevet. Már nagyon vártam hogy jöjjön a második évad, és tényleg nagyon tetszett, úgy nézem megint sikerült egy jó történetet összehozni, de... túl jó lett Szomorú Most megint várhatok egy csomót a második részre, hogy fogom kibírni?  Ohh My God

Szerk: Megjött a második rész, és ugyanúgy bajba vagyok... függő lettem :S
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 17, 20:43:02 írta Soul » Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #70 Dátum: 09 okt 18, 13:41:07 »

ajj Hei mi lett veled... most jónéhány jellembeli(és külsőleges) problémát fel tudnék sorolni, de inkább nem teszem hátha a jövőben ez változna XP
eddig még jobban érdekelnek a történések mint az előző szériában -ha nem jobban-, csak az nem tetszik, hogy sorba hullanak a karakterek az elején o.˘O az a bűvész is mekkora karakter, de nemhiszem hogy túlélt egy 'agyrázkódást', vagy lehet azért emelték ki hogy nem szúrta belé Hei a kését, mert vissza fog valahogy térni?  Hmm?
viszont enyhe szívdobogást kaptam annál a csillageltűnésnél O_O jó, láni hogy nem hal meg a barátunk, de akkor most nem lesz egyezkedő??!! minden varázsát el akarják szívni ezek a szemetek?!  Gyáááá
az opening és az ending jól sikerült, bár nekem kivételesen az ending jobban bejön.. az opban energikusabb meg szebb jelenetek vannak ez tény, de szerintem az ed zenéje és a hozzá variált képek jobban ütnek  >.<#
Naplózva
Sora
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1144


« Válasz #71 Dátum: 09 okt 20, 14:18:57 »

Hát Hei nagyon lerobbant...remélem azért visszatér a régi csillogása és a mosolya.
Nekem legjobban az első részben hallható háttérzene tetszik (amikor Hei megjelenik). Nevet
Naplózva

/"Az egyetlen dolog, ami megmentheti a tüzet a kialvástól, hogy erőt adunk neki széllel.\"
Adj enni Szandinak!
Sütis blogunk^^
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #72 Dátum: 09 okt 25, 10:23:12 »

Aztakutyamegamacska  Ohh My God Mao él! Ezen nagyon meglepődtem  Ohh My God De hogy ez a nyaklánc mi akar lenni...
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Sora
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1144


« Válasz #73 Dátum: 09 okt 25, 19:19:28 »

Hát igen Pecha... a nyaklánc szerintem az amit Hei és kb mindenki keres (az a meteor cucc).
Naplózva

/"Az egyetlen dolog, ami megmentheti a tüzet a kialvástól, hogy erőt adunk neki széllel.\"
Adj enni Szandinak!
Sütis blogunk^^
Mokka
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16



« Válasz #74 Dátum: 09 okt 31, 17:53:19 »

Fuu naon kiváncsi vagyok h vajon mi történhetett h Hei enyire megváltozott??? Hmm? Nem tetszik nekem mostani karakterre jobb volt sokkal az első évadban!!!Remélem majd azé vissza változik hiányzik az a sokat zabáló hülyén vigyorgo folyton kamuló HEi akit az első évadban megismerhetünk!!4 Pontosan
Naplózva

Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!