24 máj 17, 17:39:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Umino Iruka  (Megtekintve 38638 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #105 Dátum: 09 jan 10, 20:56:09 »

az alapokat biztosan jól tudja, gondolom nem is hülye, feltalálja magát, de kb ennyi. vezetőnek jó, szóval lehet chuunin. Mosolyog
Naplózva
vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #106 Dátum: 09 jan 10, 21:38:00 »

Az animében egyszer láttam kicsit komolyabban harcolni amikor Naruto védte meg . Képességei eléggé átlagosak de nem tudhatjuk..   ÉS szentem jó tanár Nevet Kúl
Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #107 Dátum: 09 jan 10, 21:52:42 »

egyetértek!  Nyelvesít
A sebhelye igen rejtélyes. Egyszer olvastam vhol angolul, hogy gyerekkorában 8-10 ellenséggel harcolt és megvágták az orrát. De szerintem nem igaz... Különben is, honnan kapta egyáltalán az Iruka nevet? Biztos említettem korábban, hogy úgy néz ki, mint egy palackorrú delfin.  Nevet
Nézzétek csak meg Kisamét pl. Tiszta cápapofája van és tök magas meg kék! Lehetséges, hogy ő kékcápa xD

És Iruka sosem venné fel vele a versenyt, mert gyenge hozzá képes. Pedig jinjang-jellegű lehetne a csata. Azon nem csodálkoznék, ha simán orron vágná Kisamét, mer' a cápa orra érzékeny
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #108 Dátum: 09 jan 10, 22:08:08 »

Hát nemtom iruka szentem nem valami nagy technikás ninja,de valamiért még is csak chunin lett!
Meg azért kimondhatjuk hogy iruka nem azért lett megteremtve a történetben hogy valami nagy harcos legyen,meg nagy csatákat vívjon,hanem azért hogy naruto támasza legyen,de igazából biztos van valami mögötte,mondjuk naruto már rég elhagyta!  Nevet

Off:am kisame tuti cápa! Nevet
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #109 Dátum: 09 jan 11, 10:59:37 »

Honnét kapta a nevet? A szüleitől xD Biztos nem csak az alap jutsukat tudja, csak nem használ mást, mivel tanár és nem harcos.
Naplózva


 
vash21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #110 Dátum: 09 jan 13, 01:38:09 »

Azé egyszer igazán odaverhetne valakinek... Mizuki ellen se csinált semmit. Se az elején, se amikor Mizuki "visszatért".
Mer még Hayate is beküldött egy durva kombót, mielőtt Baki kinyírta. Bakiról meg tudjuk, hogy nem szarral gurigázik (elit homok jounin, meg valami falu nagyjai közt is ott van).
Naplózva

Geeez...
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #111 Dátum: 09 jan 13, 13:57:18 »

Mizuki visszatérés az filler... Amikor meg elösször találkoztak, akkor meg Narutót védte és bekapott pár kunait meg egy nagy shurikent, nehéz sebesülten már harcolni
Naplózva


 
Hiei
Vendég
« Válasz #112 Dátum: 09 jan 13, 14:51:18 »

Azé egyszer igazán odaverhetne valakinek... Mizuki ellen se csinált semmit. Se az elején, se amikor Mizuki "visszatért".
Mer még Hayate is beküldött egy durva kombót, mielőtt Baki kinyírta. Bakiról meg tudjuk, hogy nem sz*rral gurigázik (elit homok jounin, meg valami falu nagyjai közt is ott van).

Szerintem nincs igazad!!!

Ilyenkor szomorít el, hogy nem látod Iruka valódi értékét... az, hogy Naruto az lett aki többek között neki köszönhető.
Megmutatta Narutonak, hogy még ő is számíthat valakire aki nem utálja és hisz benne. Elhitte Narutonak, hogy lehet hokage támogatta és átadta a tűz akaratát. Narutonak apja helyett is apja volt és az életét is oda adta volna Narutoért.

Mi ez ha nem egy igazi shinobi? Mit számít mennyire erős, ha az életét is oda adná a faluért és a diákjaiért... Peint ellen se menekült el pedig tudta, hogy nem nyerhet... ha valaki megérdemelné a hokage rangot az ő. Jó vezető lenne és a hozzá állása párját ritkitja...

Sarutobi se véletlen tette kiképzővé...
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #113 Dátum: 09 jan 13, 14:54:30 »


Bár Iruka ereje, támadása nem ide tartozik, de a videójátékokon láttam a jutsuit. Mint pl. az óriás-shurikenes támadás, meg olyat is csinált, hogy felrepült és négy shurikennel fogja le az ellenséget, és a hasára ugrik egy nagyot.
Amúgy én úgy gondolom, hogy Iruka genjutsu típusú
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #114 Dátum: 09 jan 13, 15:02:37 »

Hát nemtom az ilyen videójátékos képeségek annyik szentem kb hogy nincs különleges jutsuja(pl chidori,rasengan)ezért kitaláltak ilyen surikenes cuccot,hogy na azért valamivel azért csak tudjon támadni! >.<#

Szal igazából én nem venném komolyan,dehát kinek hogy!  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 13, 15:04:38 írta con » Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #115 Dátum: 09 jan 13, 15:42:54 »

Hiei jól beszélsz, tökéletesen egyetértek. Én is így tekintek Irukára. Egyébként én azt nem nagyon tudnám elképzelni, hogy genjutsu típusú legyen. Akkor már inkább taijutsus.
Naplózva


Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #116 Dátum: 09 jan 13, 20:05:22 »

Én nem tudom miért de Víz eleműnek gondolom őt... Talán a neve meg a jelleme miatt =P
Naplózva


 
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #117 Dátum: 09 jan 14, 01:03:37 »

Ennyi erővel lehetne tűz is, mivel a Harmadiknak is a tűz volt az egyik eleme, mégis kenyérre lehetett kenni a jó öreg Sarutobi-senseit. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #118 Dátum: 09 jan 14, 12:59:37 »

Iruka tanárnak született, ehhez nem fér kétség.  És én is inkább taijutsu stílust tudok neki elképzelni. Azért kedvelem, mert tényleg mindent megtesz a tanítványaiért, különösen Narutoért mert hasonló gyermekkoruk volt.
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #119 Dátum: 09 jan 28, 09:15:34 »

Iruka a legszerényebb, legkedvesebb karakterek tartozik. Am... Gondolkodtam a azon elemek között, melyek rá illenének.  Gondolkozik
Vagy víz vagy föld.
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!