24 máj 11, 20:14:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Shippuuden 5. mozi  (Megtekintve 47835 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #60 Dátum: 12 máj 08, 21:49:34 »

Mindenki panaszkodik.. Tényleg ennyire rossz lett? :/ Én már nagyon várom az 1080p-t, meg a feliratot hozzá. Nevet Naruto börtönbe kerül, a társai mennek kiszabadítani, és harcok.. ráadásul Sage mode-ja is van már. ezt el lehet rontani?Nevet
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #61 Dátum: 12 máj 08, 21:55:07 »

El lehet rontani, ezektől függetlenül, semmit mondó történet, gyenge az egész film. Már a 4 is egy (finoman) rossz volt, de ez egy fokkal jobb volt nála, de akkor is menthetetlen. Egyedül Bee és a Remete mód ami dobott a színvonalán.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Septi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #62 Dátum: 12 máj 09, 19:12:45 »

Ez érdekes. Mindenki panaszkodik, nekem meg tetszett. ikszdé Másoknak Killer Bee mentette meg, nekem meg Killer Bee rontotta el. Nem értettem a megjelenésének miértjét, hogyanát és mikorját.Nyelvesít Meg azért elég elkapkodott lett, rezgett alatta a léc nagyon néhol. A karakterek is semmitmondóak, idegesítőek voltak többnyire. A börtön meg gagyi. De Naruto nekem most kifejezetten tetszett. És ez eléggé lekötött és kikapcsolt.  Pojén
Naplózva
eragon007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 173



« Válasz #63 Dátum: 12 máj 09, 19:24:22 »

ugy látszik azon kevesek közé tartozom akinek tetszett az egész ugy ahogy van Nevet bár nekem is volt 1-2 dolog ami szemet szurt,de attol még élvezhető volt Nyelvesít
a chuunin vizsgás ovát hol tudom megnézni magyar felirattal? (már ha egyeltalán van)
Naplózva

HayateLen
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 100



« Válasz #64 Dátum: 12 máj 10, 23:14:33 »

először is, mint nagy Fairy Tail fan, meglepett, hogy ebből az anime-ből vett zenét hallottam a movie-ban: az a rész, amikor Naruto Sennin módba akar átmenni és a többiek fedezik / időt nyernek neki - ez alatt egy tipikusan Fairy Tail-es zene szól, aminek örültem, hogy halhatom (és ahogy sokaknál nálam is ez dobott a színvonalon) de azért bántotta a fülem, hogy más anime-ből kell lopni a nótát? :/ ahogy előttem írták, a Viharsziget c. filmből is vettek zenét, van szrtm a Naruto-nak is elég saját OST-je..
némi pozitívum: a grafika + animációk + a harc alatti kombók, Kohona csapata összmunkája tetszett még ha nem is voltak túl sikeresek a támadások, a sztori még még el is ment az új karakterek szerethetőek voltak, bár Ryuuzetsu kicsit erőltetett volt nekem, és a "olvasok a gondolatokban" aka (itt) a félelemmel támadókat ösztönösen kivédem dolog kicsit sablonos volt (de ezt csak megjegyzem a végére, olvastam sok posztot arról, hogy ennyi erővel minden egyéb is sablonos lehetne, persze nem így értem, csak biztos vagyok benne, hogy mást is kitalálhattak volna a főgonosz skill-je gyanánt)

Naruto Shippuuden Movie 5: Blood Prison OST - 22. Arabesque Chaos (Midare-karakusa)  - erre gondoltam
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 11, 14:11:40 írta HayateLen » Naplózva

xXKiraXx
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126


« Válasz #65 Dátum: 12 máj 12, 16:09:16 »

Pont jókor hoztátok a moviet köszi, éppen végeztem egy  manga fejezet fordítással így  a folytatás előtt pihenés képen megnézem
Naplózva
rockbomba
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #66 Dátum: 12 máj 12, 16:55:18 »

Hali. Az angol felirat égetve van? nem lehet sehogy sem kivenni? Neeem
Naplózva
Amnael
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1026


A fantom tag


WWW
« Válasz #67 Dátum: 12 máj 12, 17:16:54 »

először is, mint nagy Fairy Tail fan, meglepett, hogy ebből az anime-ből vett zenét hallottam a movie-ban: az a rész, amikor Naruto Sennin módba akar átmenni és a többiek fedezik / időt nyernek neki - ez alatt egy tipikusan Fairy Tail-es zene szól, aminek örültem, hogy halhatom (és ahogy sokaknál nálam is ez dobott a színvonalon) de azért bántotta a fülem, hogy más anime-ből kell lopni a nótát?

Nem lopás történt, Takanashi Yasuharu zeneszerző készítette az FT-hez is és a moviehoz is a "nótát", de különbözik(legalábbis is szerinte én meg elhiszem neki).
Nem veszekedésképp írom, én is rühellem, ha más animék hangját hallom, pl anno volt divat(nem nézek tv-t, max ha máshol hallom), hogy bizonyos csatornákon naruto meg bleach ost zenék mentek, mint betétzene, hát azok kiakasztottak.

Szóval a lényeg: Nem "lopás" történt  kacsint
Naplózva

xXKiraXx
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126


« Válasz #68 Dátum: 12 máj 12, 18:16:53 »

Nah először is köszönöm a magyar feliratot hozzá!

Másodszor. Olvastam folyamatosan ezt a topicot míg nem volt felirat hozzá, de már kint volt a raw meg az angol. Szemet szúrt nekem hogy így meg úgy lehúztátok, hogy ilyen szar, meg olyan gagyi volt. Komolyan kérdezem, de most halál komolyan? Ti mégis mi a f**omat néztetek? Nem azt mondom hogy hű ba**meg ez aztán k*va jó volt de bitang egy jó movie volt. Reklamáltatok hogy miután át döfték narutot meg kellet volna halnia.  Nos mint az  fel kellet hogy tűnjön( nekem legalábbis fel tűnt) meg halt. Ha nem is közvetlenül az átszúrása után, de meg halt ugyan úgy ahogy egykoron a szülei is meghaltak mikor a róka átszúrta őket. Igaz ŐK IS ROHANGÁLTAK UTÁNNA MÉG EGY KIS IDEIG ( direkt írtam nagybetűvel, és direkt emeltem ki azt). Azért voltak erre képesek mert erősek voltak és meg akarták védeni a fiukat. Naruto van olyan erős mint a szülei, ezenfelül az átszúrásának pillanatában sennin formában volt, amiáltal a sérülései gyorsabban gyógyulnak( és igen, még ez a sérülése is gyógyul a róka démon erejének és a sennin módnak köszönhetően). Szóval tegyetek nekem egy szívességet.........

Asszem ez volt az utolsó kommentem ide, erre a fórumra és mostantól kezdve fórumot se fogok itt olvasni. Gondolkozzatok el azon amit írtam és utána hordjátok le a moviet a sárga földig!
Naplózva
Amnael
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1026


A fantom tag


WWW
« Válasz #69 Dátum: 12 máj 12, 18:50:47 »

Hát öhm...most mit ne mondjak....

Figy, csak ami nekem szemet szúrt: Mikor Gamabuntaval kimenekülnek a börtönből nem bántja őt a Tenrou, de a foglyok mennek egy métert és lángra lobbannak? Nevet Ez roflmao!
Anno, mikor a sennin formát mesélték arról szólt, hogy segítségül hívja a természet energiáit és a saját chakrájával használja. Tehát nekem ez itt selejtes. (Lehet, hogy én emlékszem rosszul, nincs se időm, se lelkierőm kikeresni, hogy volt anno)
Meg átvizsgálják mint állat, hogy ne legyen nála semmi, de mikor szökni próbál már ott vannak a damilok, shurikenek meg minden? Nevet
Bee ismeri már Narutót, de Konoha még áll a helyén, szóval Pein még nem támadott? Nevet Csavar a lore-ban, vagy wtf? Nevet

Ofc én vagyok a noob, meg biztos elnéztem egy csomó mindent, de nekem ezek szemet szúrtak erősen  Pojén
Naplózva

Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #70 Dátum: 12 máj 12, 19:11:04 »

Egyszer nézhető volt szerintem, de egy csomó dolgot én sem értettem.
Pl.: Már rögtön a film elején ki akartam írni ide, hogy senki nem gondolt arra (se Konohában, se Kumogakurében), hogy esetleg Henge no jutsuval valaki felvette Naruto alakját, de aztán gondoltam csak kivárom a végét és kiderült, hogy a konohaiak sem gondolták úgy hogy Naruto bűnös... Na de akkor minek záratták börtönbe a kilencfarkú Jinchuurikijét, ahol könnyű célpont az akatsukinak ráadásul még a chakráját sem használhatja nehogy véletlenül megvédje magát.
Más: Mui minek zárta a fiát a szelencébe, ha utána úgyis az volt a célja, hogy kiszabadítsa? Miért ölte meg a fia őt a végén, ha már ki írtották belőle azt a démont?
Szóval engem ezek zavartak ebben a filmben. Mondjuk a 3.-nál még mindig jobb, de a 4.-től szerintem bőven elmarad (pedig az sem jó különösebben.
De remélem a 6. már jobb lesz, annak a sztoriját elméletileg Kishi írja Mosolyog .

szerk.: Ja és nem értem, hogy amikor először ki ugrik (Naruto) a démon felé akkor miért nem dobja el a rasen shurikent? Pedig már sennin módban volt.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 12, 21:54:10 írta Gaburieru » Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #71 Dátum: 12 máj 12, 19:15:33 »

Naruto filmek nem helyezhetőek el időben csak karaktereket használják fel. Ugyan ugy mint pl Bleach filmekben. Egyszerűen lehetetlen lenne storiba beleírni mert nincs megállás mangában mindig történik valami. Mondhatjuk alternatív világnak is:)
Naplózva
Tobyy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 10



« Válasz #72 Dátum: 12 máj 12, 21:08:06 »

én azért azt nem értem hogy Naruto itt a moziba nagyba kocoltatja az öklét Bee-vel a sorozatban meg Naruto nem érti hogy mit akar Neeem
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #73 Dátum: 12 máj 12, 21:44:20 »

Nekem nem jött be a film... az ezelőtti filmek mint egy filler kapcsolódtak a történethez csak ugyebár hosszabb ideig tartottak. Ennek semmi köze nem volt a Narutohoz a fő szereplőkön kívül... A történet nekem 10/1 volt ~ semmi értelmét nem láttam az egésznek meg hirtelen olyan pecsét jutsu lépett színre ami kapásból odaveri a Yondaime jutsujait. A grafika az jó volt a szereplőket szépen megrajzolták, persze voltak itt is apró eltérések néhol de azért az királynak látszott, akárcsak a zene 10/9. Hiányoltam a finálét idáig a 2. v. 3. shippu film óta mindig eljátszották hogy Naruto egy égbolt szaggató Rasen-shurikennel szétzúzza az ellent, hát itt most nem ez történt.

Titulusok:
~ Átlagon aluli
~ Csak gyenge minőségű
~ Egyszer nézhető
~ Nagyon tetszik!

Ebből a 2. minősítést adom rá mert számomra a zene és a grafika az élvezhető volt, a többit mást meg minnél hamarabb megpróbálom elfelejteni mert egyszerűen borzalmasnak találom!  Szerencse
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #74 Dátum: 12 máj 12, 21:59:26 »

Valaki nem tudja véletlenül, hogy mikor lesz fent indavideón égetett felirattal ?
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!