24 máj 12, 18:15:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Charlotte  (Megtekintve 29553 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #30 Dátum: 15 aug 18, 20:49:07 »

Örök érvényű szabály, hogy ameddig nem látunk holttestet, addig nem szabad senkit sem halottnak elkönyvelni, függetlenül a vérmennyiségtől. A tudósok is elvihették Ayumit, hazudva a haláláról mindenkinek. Plusz, az Időugrás lehetősége is ott lehet az Opening képei alapján, mint megoldás.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #31 Dátum: 15 aug 20, 14:49:10 »

Hát Bastian remélem, hogy úgy lesz, ahogy te mondod, viszont abban is lenne "rossz" ugyanis ha a tudósok találták meg, akkor meg van rá az esély, hogy már mikor megmentik, késő lesz, és olyan lesz mint Nao bátyja.. Jó hát nyilván nehéz elfogadni, hogy halott, de ebbe Yu egy idő után belenyugodna, viszont ha a tudósok agyilag "tönkrevágják a hugát, abba nem hiszem, hogy bele tudna nyugodni.
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #32 Dátum: 15 aug 22, 22:11:34 »

8. rész

Végre történik valami jó is az eddigiek után  Pontosan Ahogy megtudtam, hogy a ZHIEND jön a városba, rögtön tudtam, hogy Yu találkozni fog valamelyik taggal, vagy esetleg az egész bandával, de arra nem számítottam, hogy egy csodát is véghezvisznek majd!!  Ohh My God

De még mindig várom vissza Ayumi-chant  Szomorú
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #33 Dátum: 15 aug 23, 22:39:07 »

Nao nem hazudott amikor azt mondta, hogy Yusarin és ZHIEND közt ég és föld a különbség.

Második reinkarnáció:
http://myanimelist.net/character/24512/Masami_Iwasawa
http://myanimelist.net/character/132596/Sara_Shane
https://www.youtube.com/watch?v=CCf2_fS4FjI
https://www.youtube.com/watch?v=kL2vlUlpytQ



De még mindig várom vissza Ayumi-chant  Szomorú

Nem hiszem, hogy "feltámadna" de reinkarnációra esetleg lehet számítani, az más tészta, hogy mikor. S Valószínűleg tán nem ebben az animében

Spoiler lvl2:  ikszdé
Air-ben is volt, hogy valaki 1000 évvel  a jövőben, vagy hónapokkal a múltban reinkarnálódott.

Ezért is érdekes, hogy azt a két-két szereplőt az Angel Beats-ből és a Charlotte-ból nem feltétlen nevezhetjük egymás lineáris reinkarnációjának.  Hiszen nem tudni, hogy pontosan ki kinek (A-B-nek, vagy B A-nak) a reinkarnációja, és akár a két inkarnáció "találkoztatott" is egymással, mint ahogy az történt az Air-ben is.

Kis off:
Érdekes, hogy az Air-ban és a Clannadban volt egy-egy belső világ.
Air-ben volt reinkarnáció
Úgy néz ki, hogy az Angel Beats, és a Charlotte egyes szereplői egymás reinkarnációi.

Tekinthetjük úgy, hogy a Key művek egyazon univerzumban/multiverzumban játszódnak.
Úgy mint pl a Nasuverse esetében (Fate/stay Night, Tsukihime, Melty Blood, Kara no Kyoukai)

« Utoljára szerkesztve: 15 aug 24, 22:51:44 írta Shiro » Naplózva

Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #34 Dátum: 15 aug 25, 23:02:20 »

Picit én egyébként lemaradtam. Gondolkozik Honnan is jött ez az angel beats karakterek reikarnálódnak dolog? Ezt csak valaki kitalálta, vagy tényleg így is van? Gondolkozik
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #35 Dátum: 15 aug 25, 23:21:32 »

Hivatalosat nem tudok megerősíteni.

Minden esetre onnan, hogy mindkét történetet ugyan az írta. (vagyis csoport, a  Key)

Rendkívül sok egyezés, külső, személyiség, tevékenység, szinkronhang (gyakorlatilag karakter újrahasznosítás)

(pl Mashima is kb ugyanazokat a karaktereket használja minden mangájában)



Key adaptációkban már volt szó reinkarnációról.

 
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #36 Dátum: 15 aug 26, 15:43:32 »

Na volt némi szabadidőm ezért fölzárkóztam a sorozattal.
Az első ami pofán ütött az Ayumi halála.Bastian valószínűleg igazad van csak akkor szabad elhinni hogy meghalt valaki amikor látjuk a holttestét.
Viszont a 7. rész vége amikor Nao megjelent az baromi jó volt.Látszik hogy nem szarja le magasról ikszdé
A 8. részben meg kellett egy kis vidámság Nevet érdekes volt hogy a csaj vak létére pontosan oda tekint ahova kell és akkor amikor kell xD de jót nevettem rajta.
A vége meg fenomenális volt.Ha ezek után nem jönnek össze a koncerten,akkor nagyon hülyék Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #37 Dátum: 15 aug 26, 21:08:54 »

Nem tudom ezt láttátok e már, de a 9. rész preview-je elég érdekes, bár nem tudok japánul, de már csak a jelenetek alapján is elég igzalmas lesz.  Ohh My God http://www.dailymotion.com/video/x32vdhw (aki nem akar spoilerezni ne nyissa meg)

Ja és hála Istennek igazad volt Ayumival kapcsolatban Bastian!  bow
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #38 Dátum: 15 aug 29, 09:13:47 »

Aki megnézi a 9. részt annyit mondjon már majd el hogy összejönnek-e vagy sem Nevet elég lesz privátban is ikszdé
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #39 Dátum: 15 aug 29, 14:24:29 »

Feltennék egy nagyobb összeget a "nem"-re. Hiszen, ez még "csak" a 9. rész. ikszdé

Később még válaszolok itt néhány hozzászólásra, gondolatra...
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #40 Dátum: 15 aug 29, 14:56:20 »

Hát, ha összejönnének, akkor gondolom azt a preview-ba belerakták volna. De amint kijött és megnéztem a részt, majd írok. Egyébként hány részes lesz az évad? Vagy lesz egyáltalán második, vagy csak ilyen egy évados dolog lesz ez?
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #41 Dátum: 15 aug 29, 15:01:49 »

Elvileg 13 részes az 1. évad és lesz folytatása.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #42 Dátum: 15 aug 29, 21:01:23 »

9. rész

A rész azzal kezdődik, hogy Yu és Nao elmennek a koncertre. Aztán a koncert hallgatása közben Yu felkiált, és hirtelen a multban találja magát, egy intézetben, Ayumival. Mikor Yu felébred az "álmából" kiderül, hogy a mindig vizes srác, régi barátja Yunak. A srác elvezeti Yut és Naot Yu "bátyjához" akinek a képessége időutazás, ami által megmenthetik Ayumi életét.

Röviden ennyi a rész lényege.

Ja és nem, nem jön össze Yu Naoval Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 29, 21:20:05 írta Sekai » Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #43 Dátum: 15 aug 29, 21:50:11 »

Nagyobbat ütött volna ez a hozzászólás, ha a 9. rész előtt sikerült volna megírnom. >.<#

Az előzetesnél már figyelmeztetni akartalak, Sekai.
Az előzetes rögtön azzal a mondattal kezdett Naotól, hogy "Rémálmod volt?" vagy valami hasonló és utána láttuk Ayumit és azt, ahogy Yu menekül. Ott már kezdtem sejteni, hogy talán egy visszaemlékezést látunk. Amúgy is, elég nagy ostobaság lenne nyilvánvalóan lelőni egy karakter "feltámadását" egy előzetesben. De legalább van rá remény...

Felmentem az anime honlapjára, ahol a szereplőknél feltüntették a kollaboránst/vizes fiú nevét, de a rész is elmondta ezt, így nem mondok újat. Viszont jó irányba mentem el a nevének egy részével:
Kumagaminak hívják, ami azt hittem, hogy a Kuma(medve) és a Kami(Isten) szavakból jön össze, de a Kami helyett Mimi(fül) a nevének második része, tehát Macifül. Ezért Micimackózza le őt a rész végén Shunsuke. xD

Továbbá, az elméletem beigazolódott. Yay! :]
----------


Én is egyből rávágtam, aztán meggondoltam magam. Hasonló a háttértörténetük, ugyanaz a hangjuk, kinézetre is van némi hasonlóság, de távol van ez a hasonlóság a 100%-tól. Ez persze nem lenne kizáró ok, ahogyan az sem, hogy Sala nem japán, de mégsem tudok teljes bizonyossággal rábólintani. Ha a hangok alapján megyünk, akkor a telekinézist használó baseballos srác és Hinata hangja is megegyezik, de ők főleg nem hasonlítottak egymásra. És Yuinak se volt semmi nyoma... És a Level 2-s spoilerben is lehet valami. xD

Picit én egyébként lemaradtam. Gondolkozik Honnan is jött ez az angel beats karakterek reikarnálódnak dolog? Ezt csak valaki kitalálta, vagy tényleg így is van? Gondolkozik
Fehér elvtárs tökéletes választ adott. Csak játszadozunk a gondolattal, ahogyan a rajongók és játszadoznak/szeretnének egy Key/Maeda Univerzum crossovert. Yu iskolába menet meglátja, hogy egy gyönyörű nő szalad ki a helyi pékségből, utána pedig egy furcsa hapsi fut, akinek tele van tömve a szája kenyérrel... Hümm-hümm
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #44 Dátum: 15 aug 29, 22:44:42 »

Yu iskolába menet meglátja, hogy egy gyönyörű nő szalad ki a helyi pékségből, utána pedig egy furcsa hapsi fut, akinek tele van tömve a szája kenyérrel... Hümm-hümm

Ez melyik részben van? Valahogy nagyon lemaradtam erről  Hmm? Ohh My God

Most néztem egy videót, amiben a Charlotte és az Angel Beats kapcsolatáról beszél 1 srác, az alatt a kommenteknél írta valaki, hogy az egyik részben, Yu egy internetkávézóban egy Angel Beats részt néz! 7. rész 10.55-nél Ohh My God
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 29, 23:52:26 írta Sekai » Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!