24 máj 10, 00:10:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 80
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Animék a hazai televíziók adásaiban. (Változás a téma nevében. Olvasni 1. hsz)  (Megtekintve 218964 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Fujii
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 267


Emerarudo no me hiryuu tenma


« Válasz #375 Dátum: 08 júl 13, 15:20:49 »

Én is vártam a magyar Narutot,tök kivi voltam már rá....kár h még 1 hónapot kell várni :/
Naplózva

[/center]
Hige
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 100



« Válasz #376 Dátum: 08 júl 14, 02:30:47 »

Fujii... sh=s. Szal tósiró, vagy tósiro. Tök mind1. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 14, 02:32:05 írta Hige » Naplózva
lovasandika
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33


« Válasz #377 Dátum: 08 júl 16, 22:10:06 »

Én sajnos akkor tom nézni,ha a mamámnál vagyok..hisz ott van az a csatorna...csak az a ciki,hogy az egyik kendvencem a kaleido star,és az pont akkor van,amikor a jetixen a naruto >< de a narutot választom a kaleido helyet valamiért  :'X
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #378 Dátum: 08 júl 17, 00:24:02 »

Mazohista Pojén szerintem a Kaleido sokkalta jobb Nevet (az vesse rám az első követ, aki nem így gondolja ... te ott hogy mersz ellentmondani  ÖrdögiPojén ) viccet félretéve (hé nem is vicceltem, tényleg jobb na) Mostanában inkább, csak a YYH-t bézem. Meg a Spiralt szerettem volna megnézni, de mire észrevettem, hogy van, addigra kiderült, hogy az első 8 részről lemaradtam, úgy meg már szerintem nem sok értelme van. Szomorú
Naplózva

Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #379 Dátum: 08 júl 17, 01:07:56 »

Egyetértek akkor már inkább Kaleido Star mint hogy a harmatgyenge Jetixes Narutoval kínozzam magam.ikszdé Nevet
Naplózva

DreadItachi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 202

no1 hentai fan X3


« Válasz #380 Dátum: 08 júl 18, 10:40:38 »

Nekem kölönös bajom nincsen a szinkronokal de be lehetne szerezni 1-2 másik animet is sztem.Jah meg a Digimon  :'X opening-et sztem meg kellet volna hagyni japán vagy angol  >.<# magyarul sztem nagyon szar
Naplózva
Sasukekun17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 298


Sasuke Shippuuden


« Válasz #381 Dátum: 08 júl 21, 07:24:21 »

Hát tegnap fennt voltam az Animax fórumán és azt írták,hogy a Narutot még ők se tudják mikor lessz az Animaxon!Ezért még eléggé bizonytalan a helyzet!
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #382 Dátum: 08 júl 21, 08:06:58 »

Beszéltem conon Tonyával, az Animax prg igazgatójával és mondta, hogy még a szinkronizálást sem kezdték el, mert olyan szinkronhangokat akarnak találni, akiket nem kell lecserélni 50 rész után, hanem végig lehet velük vinni a munkát. A szinkronokat nem ők készítik majd, hanem megbíznak egy szinkronstúdiót, ezenkívül a várható kezdéssel kapcsolatban csak annyit mondott, hogy még idén lesz Naruto, de nem tudják pontosan mikor.
Naplózva
Sasukekun17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 298


Sasuke Shippuuden


« Válasz #383 Dátum: 08 júl 21, 14:20:12 »

Akkor ebben az évben már lessz Naruto ez jó hír!Csak az a baj,hogy nem tudjuk mikor!Na mind1!Az a lényeg,hogy lessz!
Naplózva
yamato80
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


WWW
« Válasz #384 Dátum: 08 júl 21, 15:21:37 »

Jetixes Narutoról: A 3. évadból 1 részbe néztem bele de 3 perc után elkapcsoltam annyira irritált a szinkron. Az 1. évad még jó volt(szinkron szempontból) viszont én a Jetix-en ismertem meg a Narutot úgyhogy azért örülök h elkezdték vetíteni! Igaz csak az 1. évadot néztem meg utánna má netről...

Animax: Remélem jó lesz szinkron szempontból! Már várom és remélem nem olyan csigatempóban halad majd az anime, mint a Jetix-en!
Naplózva

Annak ellenére, hogy az élet drága, még mindig népszerű.
Sasukekun17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 298


Sasuke Shippuuden


« Válasz #385 Dátum: 08 júl 22, 08:09:00 »

Nem fog csiga tempóban mert elvileg már 52.részt lefognak egyből vetíteni!
Naplózva
Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #386 Dátum: 08 júl 22, 10:50:44 »

Hátakkor ezis úgylesz mint a Bleach :/
de legalább ösztönözni fogja az embert,hogy neten nézze japán szink. magyar felirattal Pojén
Naplózva
Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #387 Dátum: 08 júl 22, 13:32:59 »

//Hozzászólás áthelyezve a Naruto-Kunos projektek/Black Cat - témába//

Moderátor.
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 22, 13:54:28 írta Cart'necker » Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
Zato-7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 251


« Válasz #388 Dátum: 08 aug 03, 01:31:26 »

ahogy az előttem lévők némelyikének a postjához hozzáfűzném, hogy valóban az olvasás már igen anti nálam. Lassan a szemem neon reklámként villog a sok felirattól. Már nem is nézem őket. A pokoli lányt meg a ROD-ot meg néztem, de nekem ennyi elég volt a feliratozásból. Szinte csak a feliratra kell nézni, és nem az animére. Ha nem lenne feliratozás az animaxon akkor 10-ből 10000 pontot adnák a csatornának, de mivel ez a felirat mánia be jött egy pár id___a miatt, ezért csak a 2 pontot éri el nálam. A másik, hogy úgy is le lehet azokat a felfirkált sorozatokat tölteni a net-ről. Egy Magyar csatornának, Magyar szinkronnal kéne adni a sorozatot, nem Japán háttérnyávogásokat kell hallgattatni a közönséggel.

Jelöld ki ha érdekel:
Aki ez miatt veszekedni akar velem, az küldjön PÜ-t, de lehetőleg, vagy bunkó módon válaszolok neki, vagy... a többit majd meg tudja
Naplózva
Sapis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #389 Dátum: 08 aug 06, 17:50:07 »

Aki látta az utsó részét a Méz és lóherének az írjon már nekemxD Lemaradtam az utcsó 5-6percről-,-" (nem láttam pénteken, se vasárnap, ma meg mentünk pestre és apa észrevette hogy még mindig tvzek(2előtt nemtom hány percel)  ezért abba kellett hagynomxD) és kiv vok hogy mi lett Mayamával:D Illetve RicavalxD:DÖsszejöttek-e vagy vmi. Vagy még lesz 3. évad is? Hümm-hümm Onnan nem láttam hogy Hagumi elszaladt a vonat mellett:D
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 06, 17:53:33 írta Sapis » Naplózva

Sakura és Naruto 4EVER
Oldalak: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 80
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!