24 máj 21, 02:36:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 23 24 [25] 26 27
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hebi - Taka  (Megtekintve 81114 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Akatsukis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 143


« Válasz #360 Dátum: 11 dec 02, 17:37:59 »

Azt kell hogy mondjam nem hiszem hogy ôrült Uchiha barátunk még emlékszik arra hogy volt egy csapata. Amúgy Sasukétöl nem vártam volna el hogy összetoboroz egy csapatot, de be kell valjam jópárszor megmentették a seggét.
Naplózva

AKATSUKI FOREVER!!!!!
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #361 Dátum: 12 jan 23, 00:10:36 »

Nem tudom... szerintem ha legközelebb összeakadna, akkor nem puszipajtásként fognak viselkedni.... legalábbis Sui és Szöcske biztosan nem....
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #362 Dátum: 12 jan 23, 14:54:20 »

Én személy szerint örülnék ha újbol 1 csapat lennének, elegem van a Hiper Emo Szöcskéböl!  >.<#
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #363 Dátum: 12 jan 23, 15:36:00 »

Nekem is tetszett a csapatuk:D A kedvencem Sui volt belőle, Jugo-t annyira nem élveztem, Karin Sakura 2, Sas'ke meg hát ő Sas'ke Mosolyog)
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #364 Dátum: 12 jan 23, 16:41:46 »

Sui' a legjobb ez egyértelmű. Mondjuk Karin nem a szívem csücske, de jobban bírom, mint Sakurát mondjuk :/ Sasuket szeressük ikszdé emos kis g_ci X"D Juugoval nincs különösebb bajom, de annyira nem is bírom :|
Naplózva

sasuke uchicha
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3


« Válasz #365 Dátum: 12 feb 24, 13:12:24 »

A hebi a kedvenc csapatom!
Amugy pedig az egesz vhogy akatsuki köpenyben maszkal.
Nem erteeeeem!!!!!!!!!! Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik
Naplózva

spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #366 Dátum: 12 feb 24, 18:21:26 »

Azért mászkálnak akatsukis köpenyben, mert csatlakozta hozzájuk, ha érdekből is. Nevet És az első feladatuk "akatsukisként", a nyolcfarkú elfogása volt.
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
Art Disaster
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 16

Deidara Addict™


« Válasz #367 Dátum: 12 feb 24, 18:52:35 »

Mit tudok ehhez elsősorban hozzáfűzni?

Suigetsu rulez.
Az egész csapat hangulatát ő húzza fel.  Nevet Mégha nem is bírom az emo kidjüket, jókis csapat ez. Juugo disney hercegnő módjára kommunikál az állatokkal, Karin meg a Sasukemániájával mosolyogtat meg. Pedig egyedül ez a gyerek vágja a fancsali képeket, és ahogy fokozatosan bekattan az agya, elfelejti mennyit köszönhet a csapatának..
Naplózva

People can take everything away from you. But they can never take away your truth...
But the question is
Can you handle mine?
Izma
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43



« Válasz #368 Dátum: 12 feb 24, 19:58:29 »

Juugo a disney hercegnő....ez már a fájdalom kategória, mindjárt lefordulok a székről a röhögéstől ikszdé (Vizuális típus vok, szal elképzeltem Juugot disney hercegnő ruhába ahogy dumál az állatokkal)
Egyébként nekem is Suigetsu a fav a csapatban, különösen a múltkor mikor azt a fejet vágta a mangába, kicsit se nézet ki örültnek Ördögi
Karin olyan kis semleges. Ott van, meg van, legyen. Bár azért tud meglepetéseket is okozni. Mint a múltkor ahogy beetette az öröket, h bekattant, közbe meg a szökést tervezi,ügyes Pontosan
Sóska pedig.....hát távolról sem a szívem csücske, sőt azt is mondhatnám, h utálom. Már a manga elején se volt valami szimpi(utálom az orrukat fent hordó sznobokat) Most meg....hát kicsit el van durranva a csóka agya smirksweat
Naplózva

Őrült...ez nálam a normális. Nevet
Nem vagyok szemét, csak tényeket közlök.
Az igazságnak kemény vasökle van és mindig a legfájóbb pontra súlyt le.
balzsa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 86


Rejtett Örvény Falu


« Válasz #369 Dátum: 12 márc 21, 10:38:57 »

Karin tényleg lehet, hogy Uzumaki? Ha jól emlékszem vörös volt a haja, de az meglepi lesz, ha kijön, hogy ő is Uzumaki.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #370 Dátum: 12 márc 21, 11:34:05 »

Végül is, az ő chakrája is elég különleges. ^^ És a chakraérzékelő (szenzor) képessége is elég jó.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #371 Dátum: 12 márc 21, 14:56:00 »

Könnyen el tudom képzelni Mosolyog Akkor viszont Narutonak van egy klántesója ^.^
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #372 Dátum: 12 márc 21, 16:47:01 »

Most, hogy kiderült, hogy karin uzumaki ráadásul sasukeba belevan esve aki uchiha és aki klanját felakarja támasztani nem gondoltatok arra, hogy ha karinnal nemz gyerekeket akkor milyen über brutál lesz a gyerekük?Mosolyog Azért egy uchiha zseni+uzumaki gyerekek nem lenne kis pályás ninja:D
Naruto meg bosszúból összejönne hinataval és hyuuga+uzumaki vérvonal se lehet majd piskóta:D
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 21, 16:47:32 írta Mach5 » Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #373 Dátum: 12 márc 21, 19:33:15 »

Ezzel az elmélettel csak egy probléma van.. a Sasuke - Karin szerelem egyoldalú, Sasuke az égegyadta világon semmit nem érez iránta, csupán egy hasznos eszköznek tekinti Mosolyog
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #374 Dátum: 12 márc 22, 16:16:02 »

Idézet
Sasuke az égegyadta világon semmit nem érez iránta, csupán egy hasznos eszköznek tekinti Mosolyog

Kitudja lehet eszközként fog tekinteni rá tovább is és pont ezért fog vele gyerekeket nemzeni:D Kihasználja a lehetőségeket:D
Naplózva
Oldalak: 1 ... 23 24 [25] 26 27
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!