24 máj 15, 19:25:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hungarocomix > 2007.12.02. > Budapest  (Megtekintve 1334 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Dátum: 07 nov 17, 23:43:48 »

A Magyar Képregénykiadók Szövetsége harmadik alkalommal rendezi meg évvégi képregénykiállítását és -vásárát, a Hungarocomixot.

Az idei eseménynek új helyszín ad otthont: december 2-án az Aranytíz Művelődési Központban (Budapest, 1051 Arany János u. 10.) várják az érdeklődőket.

Részletes program és a rendezvényre megjelenő újdonságok listája rövidesen - mangából persze ezúttal is jópár új kötetre lehet számítani.
http://www.kepregeny.info/

Hm?
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #1 Dátum: 07 nov 17, 23:53:26 »

Ilyenkor érzem úgy, h milliomosnak kéne lenni, és elmenni erre a cuccra... így viszont nem fog menni :'(
Naplózva

Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #2 Dátum: 07 nov 18, 00:00:16 »

Én tuti ott leszek, egy 100asért a belépő naon megéri Nevet

Mellesleg a Hungarocomix meg a Képregényfesztivál ugyanaz, vagy 2 külön dolog? :-X Csak mert én már 2 képregényfesten voltam, és kb ugyanez, h kiállítás+vásár...
Naplózva
Jaaku
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69


« Válasz #3 Dátum: 07 nov 18, 00:31:26 »

Én voltam már Hungarocomixon, és Képregényfesten is. A különbséget eddig az jelentette, hogy a comix az Őrsvezértéri Sugárban volt a népek között, a Képregényfest pedig fanszagúbb volt.
Így viszont már nem tudom hogy mi lesz a különbség. Bár nekem igazándiból mindegy, főhogy jó legyen.  Mosolyog
Naplózva

BLS
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #4 Dátum: 07 nov 18, 17:32:46 »

Mondjuk most mivel művelődési házban lesz, nemigen lesz népek között, szal szerintem ugyanolyan lesz mint a képregényfest... sebaj, hát akkor mind2őn ott leszek Nevet Csak mással:3
Naplózva
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!