24 máj 14, 05:00:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36 37 38
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hunter x Hunter ( 2011 )  (Megtekintve 125965 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #510 Dátum: 14 júl 16, 20:10:06 »

Most kicsit összezavarodtam ikszdé Tévedés ne essék, nem akarom a fordítók munkáját megszólni, hálás köszönet érte, csak kicsit meg vagyok tévedve. Amikor Killua beszél Allukáról akkor kishúgomnak nevezi, majd a komornyik meg Alluka úrfinak. A HxH wiki szerint fiú, egy csomó manga fordításban meg lány. Most nem igazán értem hogy pontosan Alluka fiú vagy lány ikszdé A HxH wikinek nem nagyon hiszek.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #511 Dátum: 14 júl 16, 20:30:12 »

Alluka elméletileg fiú, akárcsak Kalluto, de neki is női hangot adtak és ő is nőnek néz ki. Killua húgként tekint és hivatkozik Allukára, de Illumi és Milluki fiúként. A HxH Wikin férfiként tekintenek rá, amíg nincs bizonyíték az ellenkezőjére. A HxH Wiki szerintem megbízható. ^^

Egy gondolat még a Kiméra Hangya ívről:
Ha Knov nem épül le, akkor képes lett volna Meleoron segítségével szépen, látatlanul lefejezni minden ellenséget a Scream technikájával? Szerintem, igen. Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 16, 20:35:15 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
DarthMango
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19

[Avatar törölve. Megengedett magasság: 200pixel.]


« Válasz #512 Dátum: 14 júl 17, 20:40:04 »

Szerintem nehéz lett volna Yupi közelébe férkőzni :\
Naplózva
danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #513 Dátum: 14 júl 17, 20:59:29 »

Nem lehetetlen, láthattuk hogy Shoot is megtudta egyszer érinteni. Meg ott volt ugye figyelem elterelésnek Knuckle Killua meg Morel is, plusz ugye ott volt Knov képessége a bujocska, tehát meglehetett volna oldani, kár Knovért, de a mangaka érezte hogy túl erős lesz ez így, ezért jól megoldotta hogy ne legyen ott Nevet
Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #514 Dátum: 14 júl 17, 21:23:25 »

Alluka képessége viszonylag egyszerű lett, amint Killua elmagyarázta. Amikor először történt meg az, hogy nem teljesítették a kérését már előtte tudtam, hogy itt valami durva dolog fog történni. Azt egyébként durvának tartom, hogy a Zoldyck családapa valamiként tekint rá, amikor elég a feleségére nézni, és arról is ilyen gondolatok jutnak az eszembe. Tehát azt már tudjuk, hogy az utolsó kívánság egy számítógép volt, csak ne fog olyan dolgokat kérni Killuától, mint amit attól a komornyiktól kért így utoljára, ami erősen morbid volt.
Tetszik eddig az ív, gondolom ez ilyen átvezető jellegű lesz, nem lesz benne semmilyen főgonosz úgymond. Pariston kódneve már értem miért az ami, tényleg egy patkány. Remélem nem ő kapja majd meg az elnöki posztot, mondjuk Ging se ilyen alkat, ő inkább az a kalandor. A kutya fedőnevű Zodiákus csaj lenne szerintem a legmegfelelőbb, valamiért őneki érzem egyáltalán a jelenlétét, a kettő másik mellett, a többi zodiákus meg eddig csak dísznek van ott. Ha harcolni látom majd őket akkor mondjuk biztos megváltozik a véleményem.
Annak örülök hogy a sensei nem követett el a szememben egy végzetes hibát. Arra gondoltam, ha ezek a vadászok a vezetők, akkor miért nem vettek részt a hangyák elleni csatában. De ez a hiba félig meg lett magyarázva azzal, vagy inkább el lett hárítva azzal, hogy az egyik Zodiákus felháborodott azon, hogy miért nem kérte az elnök a segítségüket.
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #515 Dátum: 14 júl 25, 14:26:14 »

Jujj... Nekem a mostani HxH résszel esett le, hogy mennyi ferde hajlamú karakter van ebben a sorozatban ikszdé Lehet már említve volt korábban, de a Fantom Osztagnál lévő Zoldyck is fiú, hát okééé..... Alluka tök aranyos lenne, de ez is fiú... Kezdek félni, hogy Kilua a barátságnál többet érez Gon iránt...
Kurapica az tiszta Kurama a Yu-Yu-ból, mindenki csajnak nézte/nézi a mai napig, főleg egy lány szinkronnal...Hisoka-t szeretem, de elég ránézni ikszdé Meruem őrzői meg... KICSIT több itt a meleg karakter a megengedhetőnél...

Ezt leszámítva ez a rész is jó lett, vagyis csak az Allukás szál (az elnökválasztóst már unom...). Szépen elmagyarázták a kislá..fiú képességét és Hisoka reakció is jók lettek, bár a mangában jobbak  >.<#

Az utolsó képkocka meg nagyon jó lett volna, ha Alluka tényleg lány... Így inkább  Hal
A grafika meg hozta a szokásos tökéletes szintet. Erre az epizódra is egy 4/5-öt adok.

marioV: A Zoldyck család úgy idióta, ahogy van... Erősek és sok a pénzük, de itt ki is fújt a tudományuk, minden másra alkalmatlanok (gyereknevelés, baráti kapcsolatok kialakítása, feláldozzák a sok komornyikot, akik még jelentkeznek is az állásra úgy is, hogy nem lehet szerelmük, meg ugye elég csak rájuk nézni...)
Szerintem is egy átvezető ív lesz, hisz elég csak a hosszúságára gondolni.
Naplózva

danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #516 Dátum: 14 júl 26, 15:02:19 »

Hát igen a HxHt sokan dicsérik azért mert nincs tele fan servicevel (sokan ezért nem szeretik a FT-t) de kérem szépen néha olyan a sztori hogy valami yaoi animének is elmenne, és igenis van benne fan service ami a ferdehajlamúaknak és a melegeknek szól   ikszdé  De sebaj ettől még szeretjük csak néha kissé már sok Nevet Alluka meg egy köcsög. Sose szerettem sem őt meg a képességét sem és amikor megtudtam hogy ő egy kisfiú akkor vége volt mindennek... Nevet
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #517 Dátum: 14 júl 26, 15:43:05 »

Alluka? Hát nem tudom vele hányadán állok, de nálam Illumi az, aki kiveri a biztosítékot. Akárhányszor feltűnik, egyből elkezdem mondani magamban, hogy tűnjél már el. Ijesztő a tag és a viselkedése is, amit a szinkronhangja megkoronáz. Szerencse
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #518 Dátum: 14 júl 26, 23:10:25 »

Igen, Illumi-t én se csípem, annyira hátborzongató, elég csak a tűs "plasztikai sebészetére"gondolni ikszdé Olyat normális ember nem csinál. Meg annyira érzelem hiányos, hogy ugyanazzal a pókerarccal mondja azt, hogy "megöltem", mint pl. azt, hogy "vicceltem" ikszdé
Viszont csak egy bérgyilkos, tehát igazából csak játssza a szerepét.
Nekem inkább a kövér kocka tag, Milluki nem tetszik. Annyira "jaj de megverném" sunyi képe van, hogy egyszerűen utálom és kész ikszdé

Egyébként elég nagy űr lesz bennem, ha véget ér ez a sorozat, mert nagyon megkedveltem, talán még a Naruto-nál is jobban. Egyszerűen annyira minőségi munkával csinálta meg az összes részt a Madhouse, hogy már csak a látványért is érdemes nézni. De maga a története mindent visz!!! Véleményem szerint még Oda-tól, a OP készítőjétől, is jobb fordulatokat és történetvezetést tud produkálni a mangaka.
Viszont akkor is gyengébb a One Piece-től, hisz itt annyira nem érzek "fő, verérlő célt", hogy az már nevetséges. Egyszerűen nézem-nézem, de nem értem, hogy miért és hogyan jönnek ezek az ívek ikszdé Még a Kiméra hangya előtt Gon apjának a keresése volt talán az indok, a történet fő mozgató ereje, de azután nagyon a háttérbe szorult ez.
Lehet még mindig ez a lényeg, csak olyan annyira nem mondogatják már, meg most ugye Gon sincs magánál, hogy nem tudom felfogni az ívek értelmét és kapcsolatát, DE!
Ettől még leírhatatlanul izgalmas és élvezhető az egész anime Mosolyog Bár a Kimérahangyát inkább ne vegyük bele... Az is jó lett volna, ha fele olyan hosszú meg stb. okok, de erről már írtam.
Naplózva

danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #519 Dátum: 14 júl 27, 01:16:03 »

Zoldyck család szabály: Anyuci és aki rá hasonlít, Alluka Kalluto Milluki és Illumi az egy köcsög Nevet Silva Zeno és a rájuk hasonlító Killua az jófej. Fehér haj a tisztaságot fekete haj a sötétséget jelképezi Nevet
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #520 Dátum: 14 júl 27, 15:32:34 »

Igazad van danomics, tényleg elég csak a hajuk színét nézni Nevet

smirch: nem, egyáltalán nem ikszdé Azt se tudom, hogy kell amúgy. Miért kérded ? (válaszolj privátban)
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #521 Dátum: 14 júl 27, 19:44:00 »

135. rész váó ...

Egy javaslat nézzétek meg újra 20:47-től 23:09-ig teljesen elsötétített képernyővel.

Érteni fogjátok.
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #522 Dátum: 14 júl 27, 20:42:34 »

@Shiro

Megtettem amit mondtál és tényleg. Nagyon jól átadta. Sokkal jobb volt. Brávó. Kratulálok Madhouse.
Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #523 Dátum: 14 júl 28, 19:11:14 »

139.rész: Zoldyck anya kiverte a biztosítékot nálam a végén. Nevet Úgy látszik ezzel így kell bánni, hogy szeressen valakit. Nevet

Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #524 Dátum: 14 júl 29, 21:05:40 »

140. rész aki nem látta még ne olvassa: hát kimondottan csalódott vagyok... erre a jelenetre vártam... hol van Leorio középső ujja??? 5 ez a gagyi rámutatás, és valami olyan szöveget mond hogy menny a pokolba agy ilyesmi... Hol van az EAT THIS AND DIE???? Csalódtam a Madhouseban Szomorú Minek cenzúrázták ki??? Ha Neteroé belefért Leorioé miért nem??? Éjjel 1kor megy japánban az anime nem kéne cenzúrázni...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36 37 38
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!