24 máj 17, 02:10:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szalamandra Hanzou  (Megtekintve 8187 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #15 Dátum: 11 ápr 30, 07:42:55 »

Pedig azzal elég ha Mifune mögé kerül és már áll is a mérgezett kasza a fejébe. Bár akkor sosem tudtuk volna meg, hogy mennyire igaz shinobi is volt az öreg. Mosolyog

egyetértet, ha másér nem, ezért megkedveltem Mosolyog
Naplózva

Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #16 Dátum: 12 ápr 07, 08:00:04 »

Én szerintem egyik legerősebb karakter, 3 sannint úgy verte meg hogy jiraya már járt a békáknál és tudott a próféciáról, szerintem már ismerte a sage módot. Valamint letépte nagatoról a GM-ot, és mikor jiraya ment peinhez, csak lesett nagyokat hogy Hanzout leverte egy ember, vagyis Ő is azt hitte hogy Salamander a legerősebb jelenleg. Amúgy eléggé badass lehetett régen, mikor benyomott magának egy méregzacskót xD
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #17 Dátum: 12 ápr 07, 20:21:12 »

Tényleg erős volt az öreg, annak ellenére, hoyg Pein elég csúnyám fölmosta vele a padlót. Ki tudja mi lesz Mifunével, ha nem nyírja ki magát.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
OZI0522
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 54



« Válasz #18 Dátum: 12 júl 05, 21:53:47 »

Szalamandra  a egyik legerősebb kari. Oriéksem bírtak vele. Nagatót pedig lebecsülte.  Ez volt a veszte.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #19 Dátum: 12 júl 10, 18:50:28 »

De abban a harcban nem úgy tűnt, mintha a Sannin tagjai mindent bevettek volna. Jiraiya se volt Sage módba, Orochimaru is csak az "alap" kígyós jutsujait használta, Tsunade pedig nem volt "elpusztíthatatlan" módba. Ha a jelenlegi erejükkel néznénk őket, akkor szinte gond nélkül le tudnák őt nyomni.
Naplózva

Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #20 Dátum: 12 júl 15, 20:24:11 »

Én kifejezetten nem kedvelem őt. Nem tudom nem szimpatikus kicsit nagyra van magával hogy milyen erős pedig azért annyira nem erős.
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #21 Dátum: 12 júl 17, 11:11:58 »

Mennyire és mihez és kikhez képest? Mert így az indokod olyan, mint a "meleg víz olyan víz, ami meleg". Mosolyog
Ne azt nézzük, hogy az anti-shinobi harcmodorú szamuráj ellen mit (nem) mutatott, hanem, hogy ő volt a Rejtett Eső volt vezetője. ÉS vezető nem lesz akárkiből.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #22 Dátum: 12 júl 17, 12:15:28 »

Mennyire és mihez és kikhez képest? Mert így az indokod olyan, mint a "meleg víz olyan víz, ami meleg". Mosolyog
Ne azt nézzük, hogy az anti-shinobi harcmodorú szamuráj ellen mit (nem) mutatott, hanem, hogy ő volt a Rejtett Eső volt vezetője. ÉS vezető nem lesz akárkiből.

Rendben értem, végül is teljesen igazad van. Köszi hogy elmondtad máskor odafigyelek és így fogom megindokolni a dolgokat!:)
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #23 Dátum: 12 júl 17, 12:50:07 »

Szerintem Hanzou ereje a mostani gaival lehetett kb. egyenlő. Kicsit gyengébb lehetett mint a mostani kakashi, de nem hinném, hogy sokal. Attól mert három sanninnal tartotta a tempót akik voltak vagy 20évesek attól még nem biztos, hogy a mostani három sanninnal is bírná tartani a tempót. Szerintem örülhet ha tsunadeval bírja tartani a tempót nem, hogy Jiraya+Orochimaru+Tsunadeval. Szóval véleményem szerint hanzou olyan gai szintén lehetett vagy nagyon talán még kakashi szintet elérhette, de azt nem hinném.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #24 Dátum: 12 júl 17, 18:03:07 »

Szalamandra Hanzou? Natsu után szabadon? A Szalamander már nem menő, vagy mi van? Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #25 Dátum: 12 júl 20, 11:19:55 »

Ja, már nem menő, mivel az egy angol szó.
Javítani is fogom a mangában, kösz, hogy rámutattál.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #26 Dátum: 12 júl 22, 12:26:14 »

Ahogy Kakashi mondta a következő generáció mindig erősebb lesz mint az előző. Ezért mondtam Hanzoura hogy már nem annyira erős.
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #27 Dátum: 12 júl 22, 12:33:32 »

Idézet
Ahogy Kakashi mondta a következő generáció mindig erősebb lesz mint az előző. Ezért mondtam Hanzoura hogy már nem annyira erős.

Ennyi erővel madara,hashirama,rikodou sennin se erős, ha ebből a következtetésből vonod le, hogy ki erős és ki nem. Már pedig ez a három személy jelenleg még mindig a legerősebbek között vannak. Hanzou igaz, hogy nem erős, de ezt nem így kéne eldönteni, hogy mivel kakashi mondta a következő generáció mindig erősebb lesz akkor hanzou már nem erős.
Naplózva
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #28 Dátum: 12 júl 22, 12:36:12 »

Nem így döntöttem el de Hanzout elég sokan megvernék a mostani generációból hidd el.. erre utaltam tulajdonképpen. Nem kel szó szerint venni Mosolyog
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #29 Dátum: 12 júl 26, 17:35:28 »

Nem hiszem, hogy olyan sokan megvernék 1v1-be.
Tsunadét, Meit, Gaarát szvsz legyőzné a kagék közül.
Naplózva

Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!