24 máj 17, 18:56:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ebisu Team / Konohamaru, Moegi, Udon  (Megtekintve 36269 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #165 Dátum: 09 aug 23, 10:56:15 »

Jah a taknyából formál egy folytó zsinórt ... Nevet Moegi meg a hajából őserdőt tud növeszteni...

Hát ezek a jutsuk már voltak, és elég hatásosak.

Testnedv (takony) megszilárdítása fegyverkén páncélként való használata: Kidomaru
Szal lehet Udon olyasmi jutsut csinál majd mint Kimimaro Teshi Sendanja, csak ő nem az ujjai első csontperceit fogja kilőni, hanem valami ijesztőbbet. xD

Hajból dzsungelharcos, Hair Fighter -> Her Fájter: Jiraiya



Naplózva

uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #166 Dátum: 09 aug 24, 13:34:24 »

Így is ugyanolyan ez a csapat mint a part 1-es Kakashi team.

Konohamaru-Olyan mint Naruto volt ez egyértelmű

Moegi -rinyálós Saskura

Udon-Szerintem annyira hasonlít Ebisura Mint Sasuke Kakashira hasonlitott.
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Mancs
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 282


« Válasz #167 Dátum: 09 szep 06, 11:48:09 »

Én Konohamaruval kapcsolatban lemaradtam  Technikai KO Mi történt az Ő szüleivel? Mert úgy olvastam h Asuma a Harmadik fia, tehát akkor Konohamaru apja vagy anyja, az Asuma testvére, viszont Őt egyszer sem láttam >.<
Naplózva
Ichigo-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #168 Dátum: 09 szep 18, 21:26:15 »

mikor kicsik voltak nagyon bírtam őket Nyelvesít
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #169 Dátum: 09 szep 18, 21:34:25 »

Hát igen Mancs, ez eddig rejtély.Nem volt eddig semmilyen utalás ezekre a dolgokra.
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #170 Dátum: 09 szep 19, 09:56:20 »

Én Konohamaruval kapcsolatban lemaradtam  Technikai KO Mi történt az Ő szüleivel? Mert úgy olvastam h Asuma a Harmadik fia, tehát akkor Konohamaru apja vagy anyja, az Asuma testvére, viszont Őt egyszer sem láttam >.<

Valószínűleg meghaltak ezért került Sarutobihoz. Nem hiszem, hogy az öreg spontán elrabolta tőlük.
Naplózva
Akimindenttud
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 55

avatár törölve (by moderátor Shiro)


« Válasz #171 Dátum: 10 nov 13, 20:51:09 »

Meg a kis Kusi Kéjenc aki elvileg "elit Jounin" lenne vagy mi és Naruto hárem jutsuja hasra vágta mint egy pancsert ikszdé
Naplózva

/"Fear is not evil. Please pay attention to weakness, and once you get to know them not only stronger, but also become a nicer man."\

Akatsukis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 143


« Válasz #172 Dátum: 11 dec 10, 19:44:46 »

Nem akarok megbántani senkit de szentem szánalmas ez a csapat, az eggyetlen akiböl lehet valamiaz Konohamaru. A többiek:
Moegi- most komojan, tud eggyáltalán csinálni valamit az eltört ceruzája miatti riny?láson kívül?
Udon-az a gyerek eggy vicc, folyamatosan takony lók az orrábol, szentem még Moeginél is gyengébb, rendben hogy okosnak akarták megcsinálni, de ha engem kárdeztek még hüje is.
Ebosu- specko jounin? én még nem láttam hogy eddig csinált volna valamit is amitöl erössebnek mondanám egy Chuninnál. Szentem Konohamaru erösebb nála. Specko jounin ? Egy Pein egyedüll, KÖNNYEDÉN kiverte belölle a *kakit*. Most mondhatjátok hogy "az egy Peinv olt...tök kemény bla bla bla "de ez nem mentség, mert ez az a pein volt akit azrán KONOHAMARU kiütött. Egyépként ha már spec jounin, mért nem haszált jutsukat? Könyörgöm, ez az ember a megtestesült szánalom. Nálam a ranglétrán valahol Irukánál van Szoval.... Konohamaru kivételével az egész csapat egy nagy *káromkodás*. Spec jounin.... még mit nem, nem is haszál jutsukat. Jól felidegesített.
Naplózva

AKATSUKI FOREVER!!!!!
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #173 Dátum: 11 dec 10, 20:06:41 »

Nem értelek? Mit vársz egy 12 évesek csoportjából. Narutoék ugyan ilyen kis váladékok voltak 12 évesen, pedig ők azért nem Pein félék ellen kezdtek. Nekik Zabuza szint volt ebben a korban. Ebisuról pedig nem lehet addig nyilatkozni amíg nem szerepel és nem tud mutatni semmit. Valószínű pedig, hogy nagyon is tud a csávó, még ha nem is Kakashi szintű az a tudás. Narutoék is akkor kezdtek megerősödni amikor megtanulta a Rasengant, Sasuke csipás szemei kinyíltak és Sakura tanulni kezdte a gyógyítást. Addig senkik és semmik voltak. Az Ebisu csapat is 3 év múlva sokkal erősebb lesz. Röviden nem összehasonlítható egyik csapat sem az jóval idősebb csapatokkal vagy tagokkal.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 10, 20:10:52 írta rini67 » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #174 Dátum: 11 dec 10, 20:24:38 »

Egyikőtökkel sem értek egyet. Nevet
Akatsukis: Harcolni sem láttad őket, honnan tudod, hogy bénák?
rini67: Már nem azért, de Naruto rögtön az első részben agyonvert egy Chuunin-t, és Sasuke is durván kitűnt a kortársai közül.
Amúgy nem kellene Udont és Moegit Naruto generációjához hasonlítgatni, ami szinte csak klánvezetők gyerekeiből áll.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #175 Dátum: 11 dec 10, 20:40:53 »

Na igen.  Nevet De utána meg két másik megjelenésekor majdnem összecsinálta magát. Ebből azért túl sok következtetést levonni nem lehet.
Naplózva
Akatsukis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 143


« Válasz #176 Dátum: 11 dec 10, 22:31:39 »

Ugyan már. Sasuke vagy Naruto bármikor fél kézzel levarné Udont meg Moegit. Bár nem csoda egy tanárral mint Ebisu. Nagyon is láttuk harcolni Ebisut: simán agyon lett verve. Ebisu elméletileg spec jounin tehát ha nem is olyan erös mint Kakashi, az ereje azért megközelíthetné az erejét de azért Kakashi a kisujjával leverné Ebisut. Egy olyan hejzetben Pein ellen Ebisu igazán harcolhatott volna komojan de ti láttátok akár egy technikát is használni? Mer én nem. Udon meg Moegi meg csak arra jók hogy evakuálják konoha lakosait. Zabuza ellen meg az Ebisu csapat 2 percig se élne túl. Konohamaru taníthatná a másik hármat.
Naplózva

AKATSUKI FOREVER!!!!!
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #177 Dátum: 11 dec 11, 02:21:36 »

Akatsukis ebböl a hozzászólásodból csak úgy sugárzik az értelem Pojén

Most komolyan hasonlítgatod összefele Moegiéket Sasukéékkel, mikor még Moegiék elméletileg az alapjutsuka nemrég tanulgatták  smirksweat Konohamaruról nem tudni sok mindent, de a Rasengan meg a füst jutsu megy neki, ami nem rossz Nevet
Ebisu?Még nem is mutatott semmit, Pein ellen láttuk csak 2 mpre surikent dobni... smirksweat Konohamaru meg azért tudta megtámadni, mert Ebisu lefoglalta Peint...
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Akatsukis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 143


« Válasz #178 Dátum: 11 dec 11, 09:31:52 »

Hát azért ez nem így volt. Ebisu verekedett a Peinel, de mért nem használt technikákat? Ha erre valaki tud nekem egy logikos választ akkor hálás lennék. Aztán mikor kb. a szart is kiverte Pein Ebisubol akkor jött Konohamaru. Aztán mikor lafogta Pein Konohamaru árnyékklónját Ebisu megpróbált segíteni de Pein egy laza mozdulattal elrugna. Most komojan. Szerintetek ilyen egy spec jounin? Konohamaru olyan fiatalon megtanulta a Rasengant. Ez azért több mint "egész jó". Ehez képest Moeigi meg Udon mit tanulta: surikent dobni, azt is szarul. Nem mondom hogy nekik is Rasenganozni jéne, de azért valami olyan erösségü technikát mint Konohamaru füst jutsuja azért tudhatnának. Ha valamivel nem értesz egyey javíts ki.
Naplózva

AKATSUKI FOREVER!!!!!
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #179 Dátum: 11 dec 11, 10:16:16 »

Logikus válasz kell? Mit szólsz ehez: Az egész jelenet csak arra volt jó, hogy lássuk, Konohamaru megtanulta a rasengant. A történet szempontjából semmi haszna sem lett volna annak, hogy Ebisu bármit is tesz.
És ne bántsad már a gyerekeket, Konohában egy átlagos Chuunin még Sakuránál is gyengébb.
Ebisuról meg annyit, hogy ha én hokage lennék, nem bíznám az unokámat olyanra, aki semmit sem ér. Mellesleg Ebisu elvileg kiváló tanár, és mind ismerjük a mondást, miszerint aki tudja, csinálja, aki nem tudja, tanítja. Faceg
Naplózva
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!