24 máj 17, 19:12:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kushina  (Megtekintve 18446 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #60 Dátum: 12 jún 04, 18:31:04 »

Egyezzünk meg annyiban, ha vakok is vagytok, akkor már rögtön hárman vagyunk vakok, merthogy az nem haj, az tuti. Nevet
Miért nem így ábrázolták az animében is, nem értem. :/ Így már érthetőbb, miért nevezték el pont paradicsomnak. Mert szerintem a vörös sérójával ennyi erővel lehetett volna Pritaminpaprika vagy Kifordított dinnye is. Nevet
Naplózva
YondaimeHokage
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 4


« Válasz #61 Dátum: 12 dec 04, 21:18:17 »

Tényleg kicsit közhely ez a "csúnyvagyokmindenkicsúfol" dolog.....de én örültem a romantikus pillanatoknak  Pirul Pirul Nagyon bírom Kushinát, legjobb női karakter,nagyon jó fej, szép is meg minden ja és  mindenkit laposra ver  Ördögi.....  Kúl Nevet Nevet MinaKushi evör....szerintem nagyon aranyosak. nem tudom valamiért én minatot olyan kis bénának képzeltem el lányok terén...de ez a "jöttelek megmenteni" feeling nagyon megy neki kacsint   Pirul Pirul Naruto pedig belül anyja, kívül apja.....szerencsére  Nyelvesít
Naplózva

R.I.P. Hyuuga Neji Szomorú
""Nem a probléma a probléma. a probléma a hozzáállásod a problémához..Érted?""
/Captain Jack Sparrow/
Oldalak: 1 ... 3 4 [5]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!