24 máj 17, 16:56:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kushina  (Megtekintve 18441 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Dátum: 10 jún 12, 11:07:09 »

Naruto anyja és elég értekes karakternek tünik nekem szimpatikus elsőre. De milyen lehet az ő különleges chakrája
Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #1 Dátum: 10 jún 12, 11:33:16 »

Ez felvezetés volt Naruto Kekkei Genkaiához. Kishi mondta egy interjúban hogy lesz Nevet
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
xXx_Yondaime_xXx
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 42


Kedvenc forumozoim: Chakra, Dant-C, STM, Shiro


« Válasz #2 Dátum: 10 jún 12, 13:32:07 »

Kushina tényleg szimpatikus karakter  Pontosan
Jó fej, meg mondja a frankót xD Remélem nemsokára mégtöbbet megtudunk róla is  bow
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 13, 20:40:19 írta xXx_Yondaime_xXx » Naplózva
Bereja
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


« Válasz #3 Dátum: 10 jún 12, 17:13:52 »

Nekem is tetszik a karaktere. Jól ki van alakítva és Narutora is nagyon hasonlít. Mint külsőre, mint belsőre. Egy másik topicban többen felvetették,hogy Sasura-ra hasonlít. Szerintem egyaltalán nem. Kushina olyannak tűnik aki a céljait saját erejéből éri el és nem támaszkodott másokra (Minatoig). Sakura viszont mindig a gondjait Narutoval oldatta meg:S szánalmas.
Kushina chakrája érdekesnek tűnik. Kíváncsi vagyok mit takarhat.
Naplózva

Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #4 Dátum: 10 jún 12, 17:34:03 »

megnéztem alaposan a mangát és kushinának az a régi kép amikor azt a vérvörös nevet kapta annál olyan a bőre mint narunak amikor már 4 farku meg van a láncos cuc lehet az egy kekei genkai h alakot tud ölteni a chakrája mert az elég jó képesség de igy belegondolva az nem nagyon illik naru harc stilusához
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #5 Dátum: 10 jún 12, 22:10:32 »

Akkor szerinte nem olyan a bőre hanem inkább  kishi próbálta ördöginek festeni, aki elverte a fiúkat.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6 Dátum: 10 jún 13, 15:02:49 »

Lol ott az csak poén Nevet Mint amikor Sakura shaanarozik Nevet Mégse mondood rá hogy Kyuubi Nyelvesít

Naplózva


Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7 Dátum: 10 jún 13, 19:02:03 »

Azért szerintem ilyen formában kár reagálni, mert ennek se több az értelme, mint annak, amire mondtad. Nevet
Mondjuk megértem, ha nehéz szó nélkül hagyni. Pojén

Nekem nagyon bejön a karaktere, tetszik, hogy ennyire hasonlít a személyisége Naruto-éhoz. Az annyira nem jön be, hogy őt is gúnyolták gyerekkorában valami miatt, de az viszont igen, hogy ő megvédte magát, és kiállt önmagáért. Nagyon érdekes ötlet ez a speciális chakra, ha jól emlékszem talán egyedül csak Kakashi apjának volt különleges (fehér) chakra-ja, szóval elég egyedi is.
Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #8 Dátum: 10 jún 13, 19:21:55 »

Igazad van, de annak a chakrának se tudtukmeg mi a különleges szerepe, vagy mire  jó potosan. Legalábbis én nem emlékszem rá djavítson ki ha megtudtuk.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #9 Dátum: 10 jún 13, 19:26:05 »

szvsz majd a Kyuubi-s harcoknál Mosolyog
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10 Dátum: 10 jún 13, 19:56:25 »

Ez felvezetés volt Naruto Kekkei Genkaiához. Kishi mondta egy interjúban hogy lesz Nevet

Zuttyanjunk már le erről a vérvonal képesség cuccosról. Az az interjú se biztos, hogy valódi. Olyan "lyukak" vannak benne, hogy a Chibaku Tensei sziklagojszlija is átférne rajta. ^^
Másrészről pedig, azért mert valakinek nem olyan a chakrája, mint a többieknek, az még nem feltétlenül vérvonal képesség. ^^
Egyelőre várjuk ki, hogy mitől is olyan különleges a chakrája. ^^ Mert ugye Narutóé sem mindennapi. kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #11 Dátum: 10 jún 14, 00:51:36 »

Nekem is tetszik a karaktere. Jól ki van alakítva és Narutora is nagyon hasonlít. Mint külsőre, mint belsőre. Egy másik topicban többen felvetették,hogy Sasura-ra hasonlít. Szerintem egyaltalán nem. Kushina olyannak tűnik aki a céljait saját erejéből éri el és nem támaszkodott másokra (Minatoig). Sakura viszont mindig a gondjait Narutoval oldatta meg:S szánalmas.
Kushina chakrája érdekesnek tűnik. Kíváncsi vagyok mit takarhat.

Bocs, de szerintem ez a hozzászólás merev utálatot és elfogultságot tükröz, mert nem gondoltad át, mielőtt leírtad, szerintem Minato és Kushina kapcsolata nem sokban különbözik Sakura és Naruto párostól, Kushina ugyan úgy a férjére támaszkodott sok mindenben hiszen ő volt az erősebb jellem, aki tűzön vízen átment, hogy elérje a céljait és megvédje azokat, akik számára fontosak, de megjegyzem ilyen értelemben kár a két szereplőt összehasonlítani, hiszen Kushinának soha sem kellett olyan dolgokkal szembesülnie, mint Sakurának, de ha már mindenki ezt hozta fel őszintén megnézném Kushina mit tett volna, ha Minato egyik percről a másikra a faluja ellen fordult volna és hátat fordított volna mindennek, ami fontos volt számára. Mosolyog
Naplózva

kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #12 Dátum: 10 jún 14, 01:25:14 »

Ebben a témában szerintem kavarodnak a dolgok egy csöppnyit. Egyik pillanatban Kushinát Narutohoz hasonlítjuk, mert úgy beszél mint a kis fiacskája, őt is utálták, stb.. a másikban meg Naruto szerepébe rakjuk Minatot és Sakurára cseréljük Kushinát és itt a fejpüfölés az alap plusz a haj csúfolás ami Sakuránál a homlok ha jól gondolom.
Most akkor Minato egy NarutoSaske hibrid és Kushina meg egy NarutoSakura képződmény?Nevet

ui: vagy ilyen egyszerű a képlet vagy még kiderül valami.
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 14, 01:26:41 írta kakesz » Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #13 Dátum: 10 jún 14, 02:17:05 »

kakesz ez most oltás volt, de igazad van. xDD

Am Minatot csak példának hoztam fel, hogy érzékeltessem annak az álláspontnak a súlyát, ami az általam idézett HSZ-ben van. Nevet

Majd meglátjuk mi sül ki belőle. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 14, 02:17:42 írta Csibe19 » Naplózva

Bereja
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


« Válasz #14 Dátum: 10 jún 14, 12:28:01 »

Persze,hogy Minatora támaszkodott hiszen a férje volt. Előtte viszont mindent maga által ért el,mert olyan a jelleme. Ha jól tudom Sakura még nem Naruto felesége. Akármilyen küldetésen voltak,mindig Sasuke és Naruto csinálta a munkát Sakura meg csak úgy volt Nevet Sakura már azelőtt ilyen volt mielőtt Sasuke hátat fordított volna a falunak. Persze ez csak az én véleményem.
Naplózva

Oldalak: [1] 2 3 ... 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!